101

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

sdj387jsd написав:

Блiн, що Вас всіх на приставки тяне...нема там нічого хорошого...Крім кучі, платних сервісів, які можуть бути безкоштовними. щей як правило сам гугл на андроїді все хороше зарізає....

Пояснюю дуже коротко і просто: так, якщо маєш сучасний ТВ зі смартом, то багато чого подивитись можна з нього, а платно - взагалі все.
Та і ютуб рулить - 4К тягне так, що гай шумить, а на ютубі є багато чого, але не все.

При наявності сучасного ТВ, приставка потрібна для перегляду нелегального контенту, і в першу чергу через торенти.
Так, додаток Elementum + SPMC для перегляду в онлайні торент-файлів через кеш в оперативній пам'яті приставки, аналогічно HD VideoBox+ TorrServe, роблять це чудово.
Вибираєш по каталогу бажаний фільм і відразу його дивишся, без всяких закачок та ін. танців.
Перегляд через торенти, по відомим причинам зменшує тормоза, затики, чим дивитись "пряме" відео. Оскільки більшість роздавачів сидять в зоні UA-IX.
Та і гугл нічого поганого з цим не робить smile
Так що при наявності гарного інтернету рекомендую придбати приставку smile
А таку незручнісьь як 2 пульти, ми якось переживем smile

  0



102

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

sdj387jsd,
Так тянут на приставки смотреть все бесплатно  и не платить никому... халява

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

103 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-20 09:29:10)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

Георгич написав:

придбати приставку

приставка - це андроїд, андроїд то зло...Тому і говорю звучаний чим по меньше ПС, там уже все, що треба докарлюкуешь , і на телек по (hls,http) чи просто по dlna. Завтра гугл проснетья його правоволодарі достануть і все..халява скінчиться...Буде просто як на він10, деякі по не будуть працювать...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

104

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

sdj387jsd, спасибо за заботу, канешн.
Я думаю что большинство присутствующих большие мальчики и могут взвешенно принимать решения -
в каком случае и при помощи каких средств решать стоящие перед ними задачи.
Будь то ПК или приставка, или новый телевизор за 70 тыс - это выбор каждого.
И да, есть что по моему вопросу сказать?

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0

105 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-20 12:06:35)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

Deniskov написав:

И да, есть что по моему вопросу сказать?

ну шоб було - купить саме дешеве щоб стояло, для декора у телевізора...Всім гостям, показуя у мене є приставка.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-20 12:04:50[/merge_posts_bbcode]

Deniskov написав:

70 тыс

за 6-7 можна 32 з толкового щось купить...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

106

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

sdj387jsd написав:
Deniskov написав:

И да, есть что по моему вопросу сказать?

ну шоб було - купить саме дешеве щоб стояло, для декора у телевізора...Всім гостям, показуя у мене є приставка.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-20 12:04:50[/merge_posts_bbcode]

Deniskov написав:

70 тыс

за 6-7 можна 32 з толкового щось купить...

Благодарю за мнение, оно очень полезно и важно для нас всех.

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0
Спасибо сказали: Migen, Abashyn2

107

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

Маючи 40'' телевізор і сателітку придбав місяць тому мабуть самий дешевий тюнер з IPTV за 480гр. Працює нормально. Накінець є декілька каналів без реклами. Безплатних. Ютуб, мегого,redtube  big_smile .  Інтернет у мене від RadioNetwork  160 ліцензійних ТВ-каналів.

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

108 Відредаговано Migen (2019-02-20 12:49:16)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

sdj387jsd написав:

приставка - це андроїд, андроїд то зло...Тому і говорю звучаний чим по меньше ПС, там уже все, що треба докарлюкуешь , і на телек по (hls,http) чи просто по dlna. Завтра гугл проснетья його правоволодарі достануть і все..халява скінчиться...Буде просто як на він10, деякі по не будуть працювать...

Ну нельзя же так издеваться над украинским языком!  dumbom
Прочесть не реально!

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

109 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-20 13:13:44)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

Migen написав:

Ну нельзя же так издеваться над украинским языком! 

однаково стабільно неграмотний і на інших мовах...Заява на прийняття на роботу 28 помилок, відділ кадрів в рамочку поставив...Ніхто не ідеальний...
І я навіть радий що не учив, орфографічне програмування людини...Кожна мова спілкування як мова програмування, робить людину...Шкільна мовна прошивка не залилась..%:)

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

110

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

Deniskov написав:

Я думаю что большинство присутствующих большие мальчики и могут взвешенно принимать решения -
в каком случае и при помощи каких средств решать стоящие перед ними задачи.
Будь то ПК или приставка, или новый телевизор за 70 тыс - это выбор каждого.

я канешно малчик болшой и старый но во всём этом - дуб дерево  dash1
и у меня пытання - в наличности работающий телевизор дэу 1999 года выпуска , к нему кабельное подключено , в квартире есть и тырнет с рогатым другом вайваем . Пытання - шо купить шоб тырнет смотрела жена по телеку и шо узнать у провайдера шоб точно кмно и ютуб показывало . О !

sdj387jsd написав:

однаково стабільно неграмотний і на інших мовах...Заява на прийняття на роботу 28 помилок, відділ кадрів в рамочку поставив...Ніхто не ідеальний...

sdj387jsd написав:

Ніхто не ідеальний...

upp  upp  upp  big_smile  big_smile  big_smile
дорогой и любимый sdj387jsd, професию раскройте свою будьласка-плииз like

  0

111 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-20 13:17:54)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

сяся написав:

професию раскройте свою будьласка-плииз

IT - хоча провесія, частково формує світогляд людини....Даллі хобі житевий досвід і тд...а логовне що з малку зальють..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

112

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

sdj387jsd написав:

Ніхто не ідеальний.

Это понятно, но надо что бы собеседник понимал, о чем вы хотите сказать. Вот, именно, с этим проблема.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: Георгич, Clone-772

113 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-20 13:34:12)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

сяся написав:

в наличности работающий телевизор дэу 1999 года выпуска , к нему кабельное подключено

Викінуть купить, новий, і зробить як писав раніше...ту все понятно, за пару років на електреці відібете кошти...А також - плата за тв, ще скоріше відібее кошти, для хомяків уже все написано переписано, а хомякам тільки і дай щоб за тв платить...
Я ще краще розобрать на цінні метали...посидіть пів вечора...буде чим зайняти себе.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

114

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

вопрос был:

сяся написав:

Пытання - шо купить шоб тырнет смотрела жена по имеющемуся телеку

sdj387jsd,

sdj387jsd написав:

Викінуть купить, новий, і зробить як писав раніше...ту все понятно, за пару років на електреці відібете кошти...

аа так просто , ну пришлите мне новый телевизир а я этот Вам

sdj387jsd написав:

розобрать на цінні метали...посидіть пів вечора..

потом озвучите скоко я должен и в течении 5 лет я потихоньку отдам .
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 20-02-2019 13:35:08[/merge_posts_bbcode]

Migen написав:

Это понятно, но надо что бы собеседник понимал, о чем вы хотите сказать. Вот, именно, с этим проблема.

та хай я хоть криптографию вспомню  vissla

  0

115 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-20 13:36:27)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

сяся написав:

потом озвучите скоко я должен и в течении 5 лет я потихоньку отдам .

Рахуйте самі скільки ви за 5 років в обленерго занесете, та операторам тв...приказка не просто так "Чого бідний бо дурний чого друний бо бідний"...і так повсюди...купи річ нову річ вона послужить....

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

116

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

sdj387jsd написав:

Рахуйте самі скільки ви за 5 років в обленерго занесете, та операторам тв...

уже - 0.оо хрывень  vissla

  0

117

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

sdj387jsd написав:

приставка - це андроїд, андроїд то зло...

smile є і не андроїдні smile

sdj387jsd написав:

Тому і говорю звучаний чим по меньше ПС, там уже все, що треба докарлюкуешь , і на телек по (hls,http) чи просто по dlna.

Ооо, цей опус зовсім для дітей. З цим гралися ми вже багато років, докарлюкували щось на РС, мучили HDD, мостирити NASи.
Тільки навіщо ця архаїчна дикість, якщо копієчний девайс пропонує відмінний сервіс пошуку торент-контенту, надає його опис (EPG), та відразу відтворює навіть в 4К/60Гц, з буферизацією в ОЗУ девайса.
- Чи може щось подібне на WebOS 3.5, 4.0, докарлюкаєш? - Питання риторичне і відповідь я знаю.
- Чи може на РС в онлайні 4К торент розвернеш і передаси контент 4к/60 хоч по http, хоч по dlna, а хоч і по OpenWRT? І все без тормозів?

sdj387jsd написав:

Завтра гугл проснетья його правоволодарі достануть і все..халява скінчиться...Буде просто як на він10, деякі по не будуть працювать...

smile і що такого життєважливого на 10-ці не працює? Навіть цікаво )))
Андроїд вже народна вісь, Гугл його відпустив і надалі обіцяє відпустити ще більше (якщо не приб'є).
І якщо щось не запрацює, то народні маси "перекарлюкають".
І основне - і приставки, і телевізори, і андроїд, і торенти, і гугл, як і людське життя - це поняття тимчасові. Ми живемо сьогодні і потрібно цінувати час, в якому ти живеш.

А п'яні байки про гугл і андроїд то є кал, і всі ви дураки - облиш для джуніорів  storstark

  0

118

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

Георгич, - мо шо посоветуеш

сяся написав:

я канешно малчик болшой и старый но во всём этом - дуб дерево  
и у меня пытання - в наличности работающий телевизор дэу 1999 года выпуска , к нему кабельное подключено , в квартире есть и тырнет с рогатым другом вайваем . Пытання - шо купить шоб тырнет смотрела жена по телеку и шо узнать у провайдера шоб точно кмно и ютуб показывало . О !

  0

119

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

сяся, та видел твой вопрос.
Проблема в том, что в твоем ящике только SCART да тюльпаны.
А приставки все с HDMI.
Как вариант, можно взять конвертер HDMI/SCART https://www.stall.com.ua/915-konverter- … ovyiy.html
Он специально разработал для новых девайсов, работающих на старые ТВ.
Но результат тебя разочарует - четкость такого ТВ  итак говно, плюс конвертер мажет.
Но по бедности смотреть кино и ютубить можно будет. Картинка будет не хуже чем по спутникового SD.
Но если весь этот колхоз поставить рядом с современным ТВ, то ты поймешь о чем я.
В общем, для ютуба и кино пойдет. Интернет страницы читать текст будет невозможно.
HDMI/SCART конвертер может найдешь и подешевле, гугли.

  0

120

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

Георгич, паибо . выход один - продать почку и купить новый ТВ

  0

121 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-20 23:45:43)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

Георгич написав:

Чи може щось подібне на WebOS 3.5, 4.0, докарлюкаєш? -:__))) 361

у WebOS все необхідне dlnma кліент, зветься "фото та відео", та "ss itpv" плейр для тв У якому вожна вказать свій плейліст, дальше в тому і фішка що все обробляется, скачуеться і потом телек бере поток,  на тому дрібному ПС, у самого телекі LG.
youtube та інше через hls в ss itpv, попутно нема рекламы, на ip телека тільки доступ з локалки, (моя інформація що я дивлюся дорого коштує, не платите не покажу!)
Также само і youtube не задовбує, ти мусиш подитись це відео бо більше нічого не зарекомендую...
А хотя кому я росказую всі з дитинства, і так привикли платить нізащо, і хз я їх так просто платить нізащо відучити...

Георгич написав:

і не андроїдні

а що? неуже ос самому можна переустановить? і туди gento^)))

Георгич написав:

Чи може на РС в онлайні 4К тор

на то є dlnma і телевізо успішно декудує..(едине но на моему телеку 100mbit - зажали 2-3$ не для всіх 4k фільмів вистачае швидкості порта, тому пришлось, Wi-Fi 802.11ac телек розуміє... )
Прямо з рутрека рутора нонема хочеться подивитись тоді форк плейр, также само потрібно коробочка

Георгич написав:

Чи може на РС в онлайні 4К торент розвернеш

4k фыльми декодує, плата з ромірами...коробки сірників, і повщиною як де, до пів см, це зветься апартне декодування відео. А тепер задайте самому собі питання чому на Компютері без апаратної підтримки відеопроцесора щоб відтворити 4К відео потрібно скільки ресурсів...А потом переведіть ресурси на відтворення в $ апаратний декодер коштуе копійки, а ось відеокарта...чи процесор...

Тому говорю с молоком матері навчані всі платить ні за що, і відучить ну нереально...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-20 23:18:31[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

А п'яні байки про гугл і андроїд то є кал, і всі ви дураки - облиш для джуніорі

Ну...що я можу сказать...сам телефоном не користуюся даже яблоком...

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-20 23:18:59[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Как вариант, можно взять конвертер HDMI/SCART

І потом картинка зламає тобі око

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-20 23:19:35[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

В общем, для ютуба и кино пойдет.

Пиво з горілкою теж піде...дай без пива самогон теж підійде
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-20 23:29:36[/merge_posts_bbcode]

Приклад з життя щоб понятно було...
Інший 250 грн за інет і тв - а я нічого
Інший платить 75 грн за мобілку - а я нічого
Інший платить за світло 600-750 грн у нас 150 ледь і то...Не втримався пішов взяв книжку, 84 грн с копіками за той місяць...3к
і так багато то, ..раніше жили без телефонів не вмирали, та щас ніякої пунктуальності люди не мають, раз договорися за 2-3 тижні зустрітись там то там то і приходь, нема чого звонить і писать ой там робота завал..і тд...

Саме смішно коли шукають роботу на мінімалку, а потом скажаться невистачае гроші....ну це абсурт слава богу щас не СЕРИ СЕРИ СЕРИ Р, савка нема ніхто нічого не заставляе..

Также само що мішає, від міста, зовсім рядом, десь в корчах, грядку перекопать да посадить весінню зелень, картоплю, на велосипеді прогулявся, і приємно тіло робить голова відпочиває...ай...Ай що говорить, зато потом мене неадектом називають...хотя самі гарно вдягнуті і живуть з батьми...і їхнім маразмом говорять...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

122

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

sdj387jsd написав:

Прямо з рутрека рутора нонема хочеться подивитись тоді форк плейр, также само потрібно коробочка

От бачиш smile Для цього ця коробочка у нас і живе. Про це і мова.
Стосовно софта, я вже вище писав про Елементум і ХД-відеобокс. (Але не з плеймаркета).
Стосовно ютуба, юзаю Smart YouTube TV, без реклами і 2160р/60 тягне, і головне AFR (включно 23,976 без дьорганини і затиків).
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-20 23:46:39[/merge_posts_bbcode]

sdj387jsd написав:

Пиво з горілкою теж піде...дай без пива самогон теж підійде

Та я зроумів, що ви там сидите під віскарик  storstark

  0

123 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-20 23:59:34)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

Георгич написав:

Для цього ця коробочка у нас і живе. Про це і мова.

Я про те що Вам нафіг не треба, куплять приставку, купіть, якись самий дешеввий неттоп на olx.  да повчить що таке linux....І вище що написав це займе у вас трішки часу, але навіть краще чим просто коровой лежать на диванні і в тв втикать що ж там скаже скотиняка.... Житя це розвиток хотіння вміння учитись, а не..ай..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-02-20 23:49:49[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Та я зроумів, що ви там сидите під віскарик

Для того куплена машина (+ одна з моїх мрій що своя, не службова, не батькова а СВОЯ). машина то відповідальність, я перед собою так перед іншими участниками дорожнього руху, тому собі цього не дозволяю, на на новорічні свята ліміт вичерпано до кінця вестни..
+ коли выживаешь алкоголь, ативізуеться пофігзм, тобі уже нічого не треба то біда...завжди маж бути щось треба...завжди щось думать як свою якусь мрію здійстнити.. ітд..а коли стакан нічого не тереба..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

124

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

сяся написав:

выход один - продать почку и купить новый ТВ

  Побереги пока почку, а то как горилку употреблять ?

joakim написав:

придбав місяць тому мабуть самий дешевий тюнер з IPTV за 480гр. Працює нормально. Накінець є декілька каналів без реклами. Безплатних. Ютуб, мегого,redtube

  Вот был ответ на твой вопрос. Главное, чтобы от провайдера был подключен пакет с IPTV. Тогда, в принципе, и от кабельного отказаться можно. Купил как-то в квартиру без кабельного и других средств коммуникации такой тюнер :
https://t2-tuner.com.ua/store/pristavki … -t62a.html
  И адаптер :
https://t2-tuner.com.ua/store/optional- … o-14m.html
Не реклама ! А для примера.
Подключен к телику времён разгула бартера. С "тюльпанами". Теперь имеем 36 эфирных цифровых каналов (временами меньше, не очень хорошее расположение от вышки), плюс кино по интернету от соседей, когда у них роутер включен. Дома подключали к Филипсу 2006 г.в., тоже нормально работал (100+ каналов  IPTV, плюс сериалы-кино с некоторых онлайн кинотеатров). Хотя в сети можно найти плэй-листы и на 600+ каналов  IPTV, но их нужно обновлять.

Logan 1,4 Base 2006 г.
  0

125 Відредаговано sdj387jsd (2019-02-21 01:46:37)

Re: Cмарт приставка к телевизору (TV-Box)

FS написав:

пакет с IPTV

Який ви можете сформувати самі нічого нічкому не платити варто тільки в гуглі набрать торрент тв або acestream - а нафіга.. Приучані з малку платить ні защо, будь платить все життя, Также само з телевізором, также само з батьковой машиною копійкой чи іншим аналогом - вонаж їдить навіщо мінять, купить нову дорого коштуе почку віддать і тд...так і у всьому всерівно не обястниш...НЕ БУДУ ВІДПИСОВАТЬ В ЦІЙ ТЕМІ БЕЗТОЛКУ.

Обіцяв не писати в ції темі, але про редагування повідомлення нічого не писав, тому відпишу заднім числом

Георгич написав:

У мене супутникове на лінуксі.

Це добре якщо там енігма, хоть щось з його зробити ще можна...а так яакий там linux..... такие я з мене балярина, ото мае назву на коробочці linux, хомяк дивиться о круто цеж linux тереба купить всі кажуть це добре..)

Георгич написав:

Нема потреби і бажання сидіти в потімках за 84 грн/міс. без ТВ, мобілки, інтернета.

Мобілка не потрібна, а інтернет навіщо платить коли можна і не платить.

Георгич написав:

Нема бажання неплатити лікарям, учителям і вихователям - у них теж сім'ї, діти, їм же теж жити треба.
Нема бажання неплатити комнальникам, бо в цьому місті ти живеш.
Нема бажяння неплатити там, де воно іде на користь, а якщо іде на користь, то воно поверниться сторицею.

Ну головний мозог на то є щоб розуміть де не платить а де зекономить...Хоча з дуру можна і не платить...почку самі заберуть..

FS написав:

У нас провайдер предоставляет айпитиви во всех пакетах, разница только в количестве каналов.

Найдіть іншого де нема, або дешевле..вбий не розумію навіщо платить за те що тобі не потрібно...

FS написав:

Ситуации разные бывают. Например, мы в вышеуказанной квартире появляемся пару раз в неделю

Сусіде а дай пароль від wifi...

FS написав:

На кой покупать туда новый ТВ

- це називаеться комфорт.

FS написав:

пару раз в неделю зимой протопить

Зі своєю теж так на дачу до знайомих сами їздим відпочить:)

Георгич написав:

Взагалі Enigma2.

- це вже прогрес з матюками python pip3 поставить можна, даже gcc....

Георгич написав:

а ви, дядьку, цинік.

- щей не таке говорять...А по суті подивіться уважно навкруги на своє оточення (крім сімї).

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0