1

Тема: опора двигуна

виникло ось таке питання чи можна запресувати якийсь салінблок в нижню опору двигуна на логан , там є два сайлента малий і великий ось у мене розболтався маленький, і думаю чи то поміняти сам сайлент щоб не купувати цілої подушки  (може хтось зустрічався з таким)

  0



2

Re: опора двигуна

Подушки в сборе идут, не стречал отдельно сайлентблоков.

  0

3

Re: опора двигуна

так можна з чогось підібрати можливо

  0

4 Відредаговано Ajk (2016-01-22 01:20:00)

Re: опора двигуна

Великий реальніше знайти - на японцях 90-х були різні сайлентблоки подібних розмірів.

Єдиний схожий малий сайлентблок бачив на пежо експерт
http://s40.radikal.ru/i089/1601/21/320167ebe592.jpg

розміри: діаметри 30 та 12 мм довжина 34 мм

  0

5

Re: опора двигуна

от щось типу такого

  0

6

Re: опора двигуна

Щоб не створювати нову тему ,знайшов якусь схожу ,пишу тут.
Стало потроху соплити масло по пластиковому кожуху паса ГРМ. Є підозра на один з двох болтів ,котрі тримають верхній ,металічний кожух, до якого прикріплена опора двигуна. Бачив на ютубі, що ті два болти входять в масляні канали ,і по них може текти масло, якщо не посадити їх на герметик. Підкажіть будь ласка ,чи можна відкручувати ті болти (по одному), не виважуючи двигун? Нічого там не зрушиться?

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

7

Re: опора двигуна

Можно сразу два. Я недавно делал. Выкрутил, вычистил обезжирил, намазал красным авто герметиком. Закручивать с требуемым моментом! В смысле сильно не затягивать.

  0
Спасибо сказали: Sivil1

8

Re: опора двигуна

Не все так просто... З болтами все в порядку. Сиділи на герметику, сухі. Підтікання десь зверху ,верхньої кришки не знімав, на котрій опора тримається. То мабуть сальник розподільчого вала пропускає? Пас ГРМ поки сухий, слідів масла не видно.

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

9

Re: опора двигуна

Sivil написав:

Пас ГРМ поки сухий, слідів масла не видно

А как это увидеть, не сняв крышки? Надо разбирать. Здесь нормальное видео:


  0
Спасибо сказали: Sivil1

10

Re: опора двигуна

lukis написав:

А как это увидеть, не сняв крышки?

Зняв нижній пластмасовий кожух і оглянув

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0