501

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus, а я тут до чого взагалі? Це не я тебе тролю, а реальність. Я не винний що вона відрізняється від твого уявлення про неї, і що ти не здатний це сприйняти. І що це в тебе взагалі за мода така на особистості переходити? Ти що, хам? dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



502

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

да хам.

Ніхто не ідеальний!  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

503 Відредаговано Larsen (2020-10-28 13:48:46)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

когда врут и перекручивают - я таких вообще к нам на йух посылаю.

Ну от бач, а я тебе за таке не посилаю.  angel

PS А це вже цікаво:  lol1

Yanus написав:

к нам на йух

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

504

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus, друже, ти просто занадто серйозно і близько до серця все сприймаєш. Ми ж просто спілкуємося як друзі, а не як десь на екзамені, чи тим більше не як вороги. Чого заводитись? storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

505

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Когда государство деградирует космическими темпами, это в том числе означает, что оно теряет способность управлять/контролировать/защищать полученные некогда территории/население... В такой ситуации просить/требовать чтобы кто-то там собирал чемоданы и куда-то там убыл... так можно и дождаться. Только потом будет бесполезно вопить "ой я не это имел ввиду"...  Как думаете Венгрия обустраивает регион в составе Украины (дороги/больницы/etc) для того чтобы все тамошние граждане сделали "чемодан/вокзал/Будапешт"? Или заранее готовятся и выжидают случая чтобы...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

506 Відредаговано Vader (2020-10-28 17:06:49)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus в мене в ігнорі, але по цитуванню бачу, про що йде мова. Це так кумедно - читати, як русскіє відстоюють права на ту теріторію, куди їх примусово завозили спочатку царі, а потім більшовики. Попередньо зачистивши від народів, які там жили значно раніше. Ну і, звичайно, як аргумент використовується "русскій язик", на якому балакає більшість Півдня і Сходу. Але ж це стало можливим лише тому, що українську навмисно знищували - подекуди разом з носіями, а потім м'якіше  - через заборону викладання, через висміювання і пропаганду, яка виставляла україномовних, як селюків неосвічених.

P.S. Задля довідки: я сам - російськомовний, на чверть руський (бабця по батьківській лінії - з Тверської губернії), народився у російськомовному Миколаєві. І українську я навіть у школі не вчив, бо при СРСР була така можливість - звільнитись від вивчення української через стан здоровя (доречі, дивно, чому саме української? І не питайте мене, нашо мої батьки так зробили, я не знаю). Але зараз я вільно (сподіваюся) користуюсь обома мовами - бо не уявляю, як можна жити в Україні і не знати української. А бовдури з рускоязичною щелепою ще й досі носяться зі своїм правом не знати і не вчити. І при цьому наполягають на якихось історичних правах.

  0
Спасибо сказали: Larsen, jasonua, floyd473

507

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Bob3000 написав:

Или заранее готовятся и выжидают случая чтобы...

Щось типу цього. Ловлять рибу в мутній воді.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

508

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Зевс, почисть пожалуйста тему. А то опять понесло...

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: anry771

509

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

рассказывает мне историю моего края с расстояния 965км

Хто тобі винний що її сам не знаєш?  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

510

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

кто ж этот этнос )))))))))

Корінні етноси південної України - Кімерійці, Скіфи. Я ж кажу, не знаєш ти своєї історії. empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd471

511 Відредаговано Larsen (2020-10-28 16:31:00)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

ухты... этносы ))))

Так, уяви собі це етноси. І для них ця земля була історично їхня.

Yanus написав:

а сколько ж лет назад жили эти "этносы" ?

Ми говоримо про історичну належність землі.
А зараз нема етносів для яких ця земля історично їхня. Є тільки нація - Українська.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

512

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

скажи дату их кочевания на территория Причерноморья?

Десь до третього століття до нашої ери. Чому питаєш? Знову не знаєш?  empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

513 Відредаговано Larsen (2020-10-28 16:33:46)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

а кто потом после них поселился на этих землях?

А потім був багато хто, але я не пригадую інших етносів які там жили, для яких ця земля була історично їхньою. Адже вони не були корінними.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

514

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Vader написав:

Це так кумедно - читати, як русскіє відстоюють права на ту теріторію, куди їх примусово завозили спочатку царі, а потім більшовики. Попередньо зачистивши від народів, які там жили значно раніше.

plus

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

515

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yeka, дивлюся я, сумує Слав*янськ за Правим сектором, сумує...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

516

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus, ти зараз перестрибуєш з одного поняття належності землі на інше. У будь-якого народу є земля, територія, на якій він сформувався. Для цієї території цей народ є корінним, і вона є історичною землею даного народу. А те що колонізують, захоплюють, за що боряться, це вже політична а не історична належність. Ти ж сам кажеш - приходили, захоплювали. Як той хто прийшов, та ще й когось вигнав, може вважати що це історично його земля? Він же ж її фізично забрав. Він на ній не "народився".
Тому етносів, для яких південь України є історичною землею, наскільки я розумію зараз нема. А от нація така є, це українська нація. Адже вона сформувалась на території яка в себе включала і ці землі.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Vader1

517 Відредаговано floyd47 (2020-10-28 17:44:40)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus, а вас не бентежить той факт, що влада та громадяни російської федерації живуть за сфальшованою, вкраденою історією?
ше одне. з заключного акту Гельсинських угод 1975 року: закрепление политических и территориальных итогов Второй мировой войны, изложение принципов взаимоотношений между государствами-участниками, в том числе принципа нерушимости границ; территориальная целостность государств; невмешательство во внутренние дела иностранных государств.
пам*ятаєте? брєжнєв підписав. а хто там мешкав-немешкав, засновував-незасновував, то вже діло -- останнє. балакати можна безкінечно. принаймні, російськомовних українців ніхто не вичавлює з України, як це роблять москалі на Донбасі та у Криму.
як на мою думку, термін про "історічески сложившієся зємлі, тєрріторіі" тощо на даному проміжку часу використовує запарєбрік тільки виключно у пропагандистських цілях. мені дивно, шо ви цей термін теж вирішили вжити...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Vader1

518

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

я просто уже третий раз хочу сказать тебе что, те кто основал и строил такие города как Херсон Николаев и Одесса уже выходили на роль колонизаторов юга Украины

Слухай, я обурююся що хтось назвав цю землю історично рюською. А те про що ти в котре говориш, не робить її такою. Розумієш? Ні загарбники, ні колонізатори не можуть називати захоплену чи колонізовану землю історично своєю. Ніхто ж не називає Австралію історично англійською, хоча її колонізували саме вони. Розумієш, ні?

Yanus написав:

но тогда ж не нужня кривить душой, что в нации за всю историю этих территорий, входила и русско-угорские орки так же.

Російська нація формувалась на територіях які в себе не включали південну Україну. Ти ж згідний з тим що до Екатерини2 російська нація вже існувала, раз існувала сама країна з такою назвою? А от території на яких формувалась українська нація вже в себе включали південну Україну. Тому для української нації ці землі історичні, а для російської ні.

Yanus написав:

скажет мне что эти земли так же входили в империю

Якщо таке скаже, то це мене не обурить. Мене обурило те що він вважає цю цемлю історично їхньою. Чому ти підміняєш одне іншим, хоча це зовсім різні речі? dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

519

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:
Vader написав:

Це так кумедно

неее ))) кумедно закинуть в игнор, а потом комментировать... кто нить про цитируйте это, что б человек прочитал  lol

по просьбе Януса .

  0

520

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

сяся написав:

по просьбе Януса .

Спасибо.

  0

521

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus написав:

мы друг друга не поняли в этом вопросе.

Просто це не зі мною треба сперичатись, а оте все що я тобі говорив, розказати тому ватану, який згадає про історично расєйську землю. upp
Ну а з тобою у нас всеодно погляди на ситуацію однакові. storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

522

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Yanus, нихрена той Ларгус , ой Ларсэн не пойняв , он жеж классный парень , хохол , но живёт в ближнем забугорье и люто ненавидит какцапов и ето мешает ему мыслить вменяемо .

  0

523

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Вони зробили вибір за тих, хто не пішов на вибори- отакої
https://www.facebook.com/vkramatorske/v … 3032778995

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

524 Відредаговано Migen (2020-10-30 19:41:27)

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

https://ic.pics.livejournal.com/ibigdan/8161099/15022695/15022695_original.jpg

А вы говорите Славянск... сепары...

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

525

Re: Слов'янськ- наше життя. Слов'янськ- це Україна!!!

Migen написав:

А вы говорите Славянск... сепары...

Та то клоуни якісь. А в Слов'янську реальні сепари...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0