2,026

Re: Классный тошнот

Grim, вот на все сто с вами согласен коллега. Не знаю на сколько колдун у 1.2 отличается от нашего, скорей всего там также конструкция, поэтому фраза о штоке и вытекающей ТЖ приводят в полное недоумение. А переставший протекать после этого колдун вообще не укладывается в голове. Ни на что не намекаю и не обвиняю, просто хочется понять....Как блин такое возможно? Хоть бы одним глазком взглянуть на конструкцию колдуна и ремонт штока, но это уж как коллега Апрокс решит.  За сим просто порадуемся что все благополучно разрешилось, хотя вопросы остались. И небольшая ремарка, странно что только у двух человек возникли сомнения, или всем пофиг или просто не в курсе.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0



2,027

Re: Классный тошнот

alexei74, можливо якщо повністю закрутити гайку на колдуні, або вставити туди якусь проставку, наприклад замість пружини, тим самим зробивши циліндрики нерухомими і вдалося подолати протікання. Як наслідок - на задніх колесах завжди максимальні гальмівні зусилля.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

2,028

Re: Классный тошнот

Grim, да, такой вариант очень даже возможен. И проставка, которую выточил токарь, особой роли уже не играет. И по факту имеем зажатый колдун, т.е. задние тормозят наравне с передними,  чего так боялся коллега Апрокс и всеми силами будет это отрицать.
Меня немного смущает факт, что теперь педаль тормоза срабатывает позже ( там где раньше тормозила теперь только начинает схватывать).
Я вижу две вероятные причины:
-- воздух который попал из за негерметичности колдуна в задний контур (в колдуне, трубках или цилиндрах)
-- большой зазор между колодками и барабанами, т.к. теперь колдун зажат, то задние колодки сначала подводятся к барабану а уже потом начинают тормозить.
А какое ваше мнение по этому поводу?

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

2,029

Re: Классный тошнот

alexei74, то це вже ми гадаємо по зірках. Хотілось би побачити як то все реалізовано. Власне сам мав проблему з цим регулятором і доводилось його власноруч розбирати а потім і міняти на новий. Тому вся ця історія у мене викликає багато питань.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

2,030

Re: Классный тошнот

Grim написав:

вся ця історія у мене викликає багато питань.

в профильной ветке форума есть соотв. тема про колдун, там можно продолжить диалог, глядишь ещё кто подтянется и может в споре чего родим ))), а то у Апрокса с этим строго, да и нефиг в чужом БЖ.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

2,031

Re: Классный тошнот

alexei74 написав:

Хоть бы одним глазком взглянуть на конструкцию колдуна и ремонт штока, но это уж как коллега Апрокс решит.

Що я маю вирішити? Осмотр авто? Вам адресу дати? Чи ви мене запрошуєте на підйомник? )))

alexei74 написав:

-- воздух который попал из за негерметичности колдуна в задний контур (в колдуне, трубках или цилиндрах)

Ось з цим згоден, сам маю думки у цьому напрямку...
Стосовно всього іншого - нічого вам сказати не можу, бо не маю гадки, що там та як...
Я був на роботі, коли тошнота шаманіли у сервісу, я не бачив ані того колдуна, ані того, що та як було зроблено...
Стосовно того, що задні гальма працюють на рівні з передніми - не помічав перегальмовування корми, може після повторної прокачки щось таке з'явиться... Поки що - я б ще накинув назад зусиль...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,032

Re: Классный тошнот

Прокачав гальма з повною зміною рідини (Elf). 400 + 550 грн. Довольний! Гальма повернулися у звичний діапазон, але зараз гальмують значно краще! Навіть у дощ зараз гальмує потужніше, ніж раніше по сухому!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,033

Re: Классный тошнот

Где такие цены? Я прокачиваю за 200

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: Майский Кот1

2,034

Re: Классный тошнот

az74 написав:

Где такие цены? Я прокачиваю за 200

Нема питань, приїджай, прокачуй за 200! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: maxsteel1

2,035 Відредаговано Aprox (2023-04-30 11:21:25)

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

2022-02-04 19:00:13
Вобщем, пробег 138 тыщ, починил задние тормозилки...
Отделался раз в 10 дешевле, чем предполагал...
Просто замена задних колодок. 800 грн колодки Бош, работа - 500 грн, мойка - 200 грн.
Доволен аки слон! Из всех текущих глюков авто устранил самый критичный! )))

Щось давненько в мене не відпадали накладки задніх гальм...  dash1

Аж цілий рік та два місяці не відпадали...  dash1

Приїхав з гарячим колесом та запахом пальоного від нього, на домкраті стало зрозуміло, що це пахощі зпалених грошей... ((

[відео]

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,036

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

Прокачав гальма з повною зміною рідини (Elf). 400 + 550 грн. Довольний! Гальма повернулися у звичний діапазон, але зараз гальмують значно краще! Навіть у дощ зараз гальмує потужніше, ніж раніше по сухому!

Так ти ж недавно "прокачав"?

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

2,037

Re: Классный тошнот

alex.cver написав:

Так ти ж недавно "прокачав"?

До чого тут прокачка?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,038

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

Щось давненько в мене не відпадали накладки задніх гальм...  dash1

Аж цілий рік та два місяці не відпадали...  dash1

Приїхав з гарячим колесом та запахом пальоного від нього, на домкраті стало зрозуміло, що це

Что там не так?
Год назад тоже запах был?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

2,039 Відредаговано Aprox (2023-05-02 18:18:24)

Re: Классный тошнот

Учора доїхав до роботи, а колесо холодне...
Обожнюю мерехтящі глюки у техниці...
Майстер мені каже, ну і що я повинен тут дивитися, як воно працює?
Давайте, кажу, просто відкриємо, подивимось, чи все там гаразд, чи на місці накладки, чи правільно працює стояночне гальмо...
Ну, ок, відкрили, подивилися, підпалене, воняє, але все на місці, все працює...
Почистили, зібрали, знов відрегулювали ручник...
400 грн...
Доїзжаю до роботи, капець, ззаду звуки, начебто барабан пережовує колодки!
Психанув, закрив, пішов працювати...

Согодні частина друга марлезонського балету...
Кажу, давайте теперь іншу сторону так само дивитися, бо колеса холодні, але звуки - капець!
Ну, ок, відкрили, подивилися, не підпалене, не воняє, все на місці, все працює...
Почистили, зібрали, знов відрегулювали ручник...
400 грн...

Допомогло? Ні...

Як можуть справні гальма, давати таки звуки я хз...
Починають кивати на проставки та махінції з регулятором...
Але ж я проїздив досить тривалий час після тих махінацій - та все було гаразд...

Чухаю потилицю далі...  dash1

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,040

Re: Классный тошнот

Александр007 написав:

Год назад тоже запах был?

Тоді просто підклинило колесо обірваними накладками...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,041

Re: Классный тошнот

Иноді так враження, що їзжу на Мазераті...
То запчастини фіг знайдешь, то відремонтувати ніхто не може...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,042

Re: Классный тошнот

Щось даний логан дійсно багато уваги на себе проявляє!((

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

2,043

Re: Классный тошнот

jasonua написав:

Щось даний логан дійсно багато уваги на себе проявляє!((

Нічого. Після нашої перемоги Aprox поміняє на шось нормальне авто. Він точно заслуговує на нове авто чи на бу але нове бу

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

2,044 Відредаговано Aprox (2023-06-12 18:12:08)

Re: Классный тошнот

Як клята дрібниця може винести мозок... ))

Їду сьогодні на роботу, та помічаю, що після 70 км/год починає щось не добре так свістити у авто...
Перша думка "знов гальма!" - попритискав педальку, нуль реакції у сенсі звуку! Не вони...
Трошки покрутив кермо - теж не помітив змін...
Їду далі, вигадую варіанти... Ступічні підшипники? Було б повільне наростання прям з нуля, а не після 70...
Коротше кажучі, приїхав до роботи, поїздив протягом дню по роботі, та вже їхав до дому під той клятий свист...
Передумав вже безліч усього! Чи десь відкрите вікно, чи щось відпало, та утворилася зайва дірка, у яку свистить...

На 100500-му варіанті, я згадую що зранку виїджав зі свого тупічку задом, зачипив антеною гілку абрикосу.
Отримав душ з води та листя...
О! Була тут на форумі тема про свист антени якщо вона стирчить вертикально, а не прижата до даху!
Вмикаю аваріку, зупиняюся, виходжу та й справді - стирчить моя антена як телевежа!
Пригнув її до даху - усе гаразд, нічого не свистить! )))
Поремонтував! )))
А я вже ледве на сервіс не поїхав сьогодні, ходову дивитись... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: YT1

2,045

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

Була тут на форумі тема про свист антени якщо вона стирчить вертикально, а не прижата до даху!

))))) не ви першій, не ви останній))))

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

2,046

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

Як клята дрібниця може винести мозок... ))

Їду сьогодні на роботу, та помічаю, що після 70 км/год починає щось не добре так свістити у авто...
Перша думка "знов гальма!" - попритискав педальку, нуль реакції у сенсі звуку! Не вони...
Трошки покрутив кермо - теж не помітив змін...
Їду далі, вигадую варіанти... Ступічні підшипники? Було б повільне наростання прям з нуля, а не після 70...
Коротше кажучі, приїхав до роботи, поїздив протягом дню по роботі, та вже їхав до дому під той клятий свист...
Передумав вже безліч усього! Чи десь відкрите вікно, чи щось відпало, та утворилася зайва дірка, у яку свистить...

На 100500-му варіанті, я згадую що зранку виїджав зі свого тупічку задом, зачипив антеною гілку абрикосу.
Отримав душ з води та листя...
О! Була тут на форумі тема про свист антени якщо вона стирчить вертикально, а не прижата до даху!
Вмикаю аваріку, зупиняюся, виходжу та й справді - стирчить моя антена як телевежа!
Пригнув її до даху - усе гаразд, нічого не свистить! )))
Поремонтував! )))
А я вже ледве на сервіс не поїхав сьогодні, ходову дивитись... )))

Схожа історія була в колеги по роботі на космичу, тільки з точністю навпаки, щось робили в ходовці, а потім поїхали в довгу дорогу. Щось по дорозі свистіло на швидкості, вирішили що антена, а по факту після поїздки з"їло резину.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

2,047 Відредаговано Aprox (2023-09-18 18:57:39)

Re: Классный тошнот

От не можна мені на старих авто їздити...
Тільки так, щоб взяв з салону, 5 років, 75 тис.км та й наступну по трейд-ін...

Щось клацало у мене на зміні навантаження (прискорення/гальмування). Клацало гучно та дуже неприємно.
Вирішив ремонтувати.
Потрапив до майстра, який суворий противник будь-якого колгоспу.
Він мені одразу тицнув у проставки "Ось, ходова частина авто працює враскоряку, ото й хрустить, клацає та й усе таке інше"...
Ну, шо робити, гадаю я собі... Дуже-дуже шкода проставок, мені з ними подобалося геть усе, але ж якби воно не хрустіло, та не клацало...

Вирішили діяти наступним чином: робимо діагностику ходової, якщо бачимо щось відразу - ремонтуємо, як нічого не побачимо - знімаємо проставки, дивимось, що змінилося...
Діагностика ходової приговорила передні стойки та опори. Раз таке діло, то й одразу вирішили знімати проставки...

Передні амортизатори (оригінал) - 2 х 2340 грн
Опори - 2 х 780 грн
Відбійники - 552 грн
6800 грн загалом за запчастини

Робота 1200 перед, 600 зад.

У підсумку маємо 8600 грн і... Нічого не змінилося! Усі грюки стуки на місці...

Зато тепер знайшли стук у рейці. Виявляється її потрібно було регулювати раз на 30 тис. А тепер я такий типу сам собі злобний буратин - довів рейку до повної жопи, бо не регулював... Але ані офіціали жодного разу не обмовились про це, та й інші сервіси мені жодного разу навіть не запропонували такої процедури... Я взагалі не знав про таке обслуговування...

А ще приплила центральна подушка двигуна, потіє (добряче) той клятий сальник лівої піввісі...

Та, саме головне, розгон/гальмування! Знайшли, що колодки прожерли трохи скобу супорта, та тепер там бовтаються! Що цілком може давати оте "клац-клац" на зміні навантаження на гальма...

Не можна мені старі авто! Не можна! Тільки нове!
Ех... А кориту усього 10 років, що ж буде далі...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,048

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

Ех... А кориту усього 10 років, що ж буде далі...

А що робити тим , в кого автові більше 10 років???))) як от мені наприклад? як жити далі?)))

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

2,049

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

Тільки так, щоб взяв з салону, 5 років, 75 тис.км та й наступну

Золотые слова! ))

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

2,050 Відредаговано Александр007 (2023-09-18 20:37:43)

Re: Классный тошнот

Aprox,
У тебя не старое авто wink
Амортизаторы не от поставок сдохли?
логан более 10лет то сдохли пружины конец проржавел, Амортизаторы передние родные. Не убиваются..

Тоже не знаю что рейку надо регулировать  раз в 30тыщ, первый раз слышу.
Ничего не стучит  dntknw

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0