126

Re: ECO режим на New Renault Logan ІІ 2013-...

eglantier написав:

А так, работает все так же само.

Можливо що дизель, сам по своїй природі плавніший. Тому в мене таке враження склалось.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



127 Відредаговано PGP (2019-09-12 11:03:12)

Re: ECO режим на New Renault Logan ІІ 2013-...

Не буду цитувати eglantier щоб не засмічувати гілку, але можу підписатися під кожним словом його повідомлення.

Я кілька днів тестував ЕКО-режим на своєму 0,9 tce і прийшов до висновку, що цей режим я можу спокійно застосовувати саме в великий заторах і довжелезних тягнучках. На першій і другій передачах в ЕКО авто розганяється плавно і поволі. Таким чином дійсно вдається уникнути перегазовок при підтягуванні до авто попереду. Яким би не був досвіченим водій, але весь час ідеально дозувати педаль акселератора він просто замахається коли поволі пхається в тягнучках.

А як вже минув цю ділянку з заторами, то я виключаю ЕКО і далі в нормальному режимі. Мені так дуже зручно.

Також ЕКО можна використовувати, наприклад, як нікуди не поспішаєш і дороги не такі завантажені як у день. Аналогічно, на третій передачі авто дуже повільно але плавно розганяється. На четвертій ще довше ))) Але в цьому режимі немає сенсу давити на педаль газу так наче душиш клятого москаля  big_smile  Тут треба робити все плавно і поступово. В ЕКО-режимі моє авто більше 80км/год не розганяється.

  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

128 Відредаговано eglantier (2019-09-12 11:26:05)

Re: ECO режим на New Renault Logan ІІ 2013-...

PGP написав:

В ЕКО-режимі моє авто більше 80км/год не розганяється

Я и 130 катаю в эко-режиме (просто, лень постоянно смыкать эту кнопку, она неудобно расположена). Важно не столько, с какой скоростью ты едешь, сколько то, за какое время ты до этой скорости разгоняешься. Львиная доля перегазовок - в процессе разгона. Ну, и самые затраты тоже. А вот при обгонах безопаснее отключить.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1