1

Тема: Акумулятор

Народ, підкажіть, будь ласка, в мене Logan з 2010 року, акумулятор ще рідний, жодного разу не було з ним проблем, і тут в один момент, він повністю розрядився від того що я слухав радіо, на звичайних колонках, досить не голосно, слухав годин 4, після того автомобіль не заводиться.
Прикурив від іншої машини, проїхав 40 км, на годину залишив обдув, на першому положенні і далі здох.


1)Це вже  по акумуляторі, чи його можна ще якось відновити. ?

2)Якщо так, то порадьте, будь ласка, хороший акумулятор, який можна купити.2

  0



2

Re: Акумулятор

для початку подивіться чи не потрібно добавити води дист.

  0
Спасибо сказали: mehanizm71

3

Re: Акумулятор

mehanizm7,  5 років для рідного це гарно.  Можна спробувати відкрити банки та перевірити щільність розчину. Можна пошукати  серед таксистів и=інфу про майстрів реамувути аккуми.  По новому то краще не тут питати а в себе на  авторинках хто чим торгує і на які дійсна гарантія є. Краще через знайомих хто вже в когось купував

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: mehanizm71

4

Re: Акумулятор

5 лет достаточно.  imho2
Советую в этом проверить плотность, зарядить и летом кататься. Пока не похолодает должен работать, правда слушать музыку долго и вентилировать салон уже наверное не стоит. Ну и параллельно искать новый, т.к. зимой этот может подвести в самый неподходящий момент. И кстати купить лучше сейчас, с приходом холодов аккумуляторы могут подорожать. imho2  imho2

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

5

Re: Акумулятор

На автобазарах можна здати несправний акб.Взамін купити новий зі знижкою. Зараз продають б/у акб відновлені з гарантією, дешевше буде.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0
Спасибо сказали: Хохол1

6 Відредаговано RUNO (2015-06-29 23:54:16)

Re: Акумулятор

mehanizm7 написав:

1)Це вже  по акумуляторі, чи його можна ще якось відновити. ?
2)Якщо так, то порадьте, будь ласка, хороший акумулятор, який можна купити.2

Відновити - навряд. Якщо їздити кожен день, то ймовірно АКБ ще попрацює на пуск. Але на сигналізацію, музику він не придатний
Купити можна свіжий акумулятор у продавця, який реально дає якусь гарантію. Я б рекомендував вітчизняний А-Мега

  0

7

Re: Акумулятор

а який акумулятор потрiбно ставити, в мене була 40 ка, потрiбно такий самий брати, як знати скiльки видаэ гениратор?
у мене без кондицiонера.
менi пропонують поставити 60 ку, але я боюсь що мiй гениратор стiльки не видаэ i вiн постiйно буде недозаряджений.
Хто мав з цим справу, пiдкажiть, будь ласка, як зробити краще?

  0

8

Re: Акумулятор

mehanizm7 аккум вибирають відповідно до двигуна.  Важлим фактором є як експлуатується авто: поїздки на короткі чи далекі відстані, обвішаний гаджетами чи ні.Слухаєте музику,відео на стоянці чи ні.
40А ставлять ради економії на бюджетні авто. Нормально 45А-54А максимум.
Генератор зарядить і 90А але скільки для цього буде потрібно часу. Регулярний недозаряд аккуми суттєво скорочує термін його життя .
Саме зараз займаюсь вибором аккуми для батька на *вісімку*Прочитав богато відгуків про аккуми, зупинились на *варта* 54А -1500грн+доставка.

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

9

Re: Акумулятор

mehanizm7 написав:

а який акумулятор потрiбно ставити, в мене була 40 ка, потрiбно такий самий брати, як знати скiльки видаэ гениратор?
у мене без кондицiонера.
менi пропонують поставити 60 ку, але я боюсь що мiй гениратор стiльки не видаэ i вiн постiйно буде недозаряджений.
Хто мав з цим справу, пiдкажiть, будь ласка, як зробити краще?

Можно не бояться, а ставить 60-ку.
Генератор выдает достаточно, если поездки после пуска будут не в 5 минут, а хотя бы в полчаса - час.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

10

Re: Акумулятор

mehanizm7 написав:

Хто мав з цим справу, пiдкажiть, будь ласка, як зробити краще?

У меня 60А быстрее получает заряд чем штатная 40А.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

11 Відредаговано grapes (2015-06-30 18:08:46)

Re: Акумулятор

mehanizm7 написав:

а який акумулятор потрiбно ставити, в мене була 40 ка, потрiбно такий самий брати, як знати скiльки видаэ гениратор?
у мене без кондицiонера.
менi пропонують поставити 60 ку, але я боюсь що мiй гениратор стiльки не видаэ i вiн постiйно буде недозаряджений.
Хто мав з цим справу, пiдкажiть, будь ласка, як зробити краще?

Вірно . Якщо без кундюка - завідомо на машині генератор слабший. у мене штатний 70-ка, але машина з кундюком і  1,6.
І аксіома - яка б ємність не стояла акам. потрібно хоч раз на 1-2роки ставити на зарядку від 220в.
Я б у вашому варіанті  поставив 50-55 ( зимою краще).

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

12

Re: Акумулятор

mehanizm7 написав:

а який акумулятор потрiбно ставити, в мене була 40 ка, потрiбно такий самий брати, як знати скiльки видаэ гениратор?

Ставити можна максимум, що стає в штатне місце - 74-77А. Але потрібно розуміти, як працює система заряду-розряду АКБ й підзаряджати батарею тоді, коли їй недостатньо заряду від автівки при вибраному ритмі поїздок. Також потрібно розуміти, чим відрізняються батареї кальцієві від гібридних й слідити за батареєю там, де вона має свої недоліки. Якщо це все складно, то потрібно ставити таку саму АКБ, що гарно служила багато років. Ймовірно що й нова АКБ пропрацює стільки ж

  0

13

Re: Акумулятор

RUNO написав:

Ставити можна максимум, що стає в штатне місце - 74-77А. Але потрібно розуміти, як працює система заряду-розряду АКБ й підзаряджати батарею тоді, коли їй недостатньо заряду від автівки при вибраному ритмі поїздок. Також потрібно розуміти, чим відрізняються батареї кальцієві від гібридних й слідити за батареєю там, де вона має свої недоліки. Якщо це все складно, то потрібно ставити таку саму АКБ, що гарно служила багато років. Ймовірно що й нова АКБ пропрацює стільки ж

Кстати, а какая батарейка стояла и прослужила 5 лет?

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0

14

Re: Акумулятор

Хохол написав:

Кстати, а какая батарейка стояла и прослужила 5 лет?

mehanizm7 пишет, что родной Ромбат 40А прослужил 5 лет. Мой Ромбат 40А прослужил до первого геморроя 4 месяца. Поэтому мне вариант с малоамперными батареями не подходит. Я предпочитаю 74А

  0

15 Відредаговано Veterok (2015-06-30 20:56:37)

Re: Акумулятор

Мой Ромбат  (60-ка ибо дизель) прослужил  3 года и 9 месяцев без нареканий и обслуживания, был разбит, вытекла 1 банка, в таком состоянии постоял на морозе 2 месяца и завел машину за 5 секунд не напрягаясь и был забыт в Кировограде smile

Renault Logan 1.5dci ...и просто аватарка...
  0

16

Re: Акумулятор

а який краще брати, такий що має пробки щоб доливати воду чи такий який без пробок і не потребує обслуговування?
Без пробок заряджати від 220В можна?
http://www.autoklad.ua/buy/VARTA_545412040_4376
зупинився над цим, думаю чи купувати, але одне що мене хвилює, це те жо нема пробок для обслуговування, де погано?

  0

17 Відредаговано Александр007 (2015-07-01 09:06:22)

Re: Акумулятор

mehanizm7 написав:

Без пробок заряджати від 220В можна?

У меня без пробок - бош.
Заряжаю автоматической зарядкой - нет проблем.  wink

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

18

Re: Акумулятор

куплю родной акб после дтп на рено логан мсв .мой прослужил достойно 5 лет и сейчас служит ,но в мороз подводит....Возьму за нормальную цену, не больше 1 года !!!

Пусть бог воздаст тебе вдвойне-за то что ты желаеш мне!!  логан мсв 5-ть мест конд.,птф,гбо,фаркоп,синий минерал, октябрь2011г.в.
  0

19 Відредаговано Grafik87 (2017-01-22 15:19:26)

Re: Акумулятор

Ось і в батька вмер рідний акум. на МСВ... був Ромбат 40а/г (6 років прослужив) . Питання що порадете ? А-мега ? на яку ємність ? 50 а/г нормально буде ?
Двигун 1.6 -8 клапанний, без кондиціонера

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

20

Re: Акумулятор

Grafik87 написав:

Ось і в батька вмер рідний акум. на МСВ... був Ромбат 40а/г (6 років прослужив) . Питання що порадете ? А-мега ? на яку ємність ? 50 а/г нормально буде ?
Двигун 1.6 -8 клапанний, без кондиціонера

\
Для 40 амперного дуже гарний показник upp(авто мабуть у гаражі ночує) .Амегу всі рекомендують smile ,а от ємність можете взяти будь яку...і 50,55 і 60 А*г- працюватимуть нормально.Головне-акумулятор найсвіжіший.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

21

Re: Акумулятор

там авто вихідного дня... і ночує в гаражі, правда в металевому.. да і за 6 років там ще немає 80 тисяч пробігу )

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

22

Re: Акумулятор

Grafik87, Якщо А мега то дивись на 64Ультра плюс. Ціна 1850грн.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

23

Re: Акумулятор

Сіренький написав:

Grafik87, Якщо А мега то дивись на 64Ультра плюс. Ціна 1850грн.

А не дофіга 64а/г ? після того як 40 а/г відпрацювали 6 років....

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

24

Re: Акумулятор

Grafik87 написав:

А не дофіга 64а/г ? після того як 40 а/г відпрацювали 6 років....

А в мене працює 74А після 40А

  0

25 Відредаговано Grafik87 (2017-01-22 21:35:03)

Re: Акумулятор

та і 90 можна поставити... питання, для чого ?

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0