551 Відредаговано Nagol2 (2021-11-06 11:05:25)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

В общем дома остался только ноут кампэг с дисководом.Из 36 дисков один не смог скопировать на комп.И с мылом мыл...короче никак.В гугле помимо основного,создал еще 2 аккаунта,типа 45 гиг+OneDrive 5 гиг+мега нз 20 гиг.
Забавная вещь,появились смартфоны с нормальными камерами,а фоткать стали меньше.Притом,что они всегда с нами.Даже с пленкой чаще фоткали.

Забавно,фотки 2005-06 года,только появились цифровые фотики,стоили по 500 у.е,но фотки по 200 килобайт,с красными глазами,просто жесть,но все равно смотришь и вспоминаешь....

  0



552 Відредаговано Nagol2 (2021-11-06 11:06:13)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Георгич написав:

При всем при этом 99% всех архивов можно просто выкинуть, никто их никогда не будет смотреть.

Это все из за эпохи смартфонов.25 %фото размытые,25 % фото повторяются,25% фото неинтересно.Потому что в 95% экспромт,а раньше осознанно брали фотик,искали ракурс,автоспуском пользовались и т.д.

  0

553

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Почему никто не коментирует м-диск?типа 1000 лет может хранить....И кто пленки обычные 35 мм цифровал,довольны остались?

  0

554 Відредаговано Nagol2 (2021-11-06 11:02:59)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

.

  0

555

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Nagol2 написав:

Почему никто не коментирует м-диск?типа 1000 лет может хранить....И кто пленки обычные 35 мм цифровал,довольны остались?

У меня дочка фотографией играется-снимает на древний зенит ЕТ. То плёнки цифрованные есть. Качество более менее получается. Но зато характерный "ломо" эффект.

Sandero 0.9 механика
  0

556

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

alexgreen написав:

То плёнки цифрованные есть. Качество более менее получается. Но зато характерный "ломо" эффект.

Как вообще это происходит?Переводят негатив в позитив а потом цифруют?С коррекцией?Какой размер и вес фото?

  0

557 Відредаговано alexgreen (2021-11-05 22:46:17)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Nagol2 написав:
alexgreen написав:

То плёнки цифрованные есть. Качество более менее получается. Но зато характерный "ломо" эффект.

Как вообще это происходит?Переводят негатив в позитив а потом цифруют?С коррекцией?Какой размер и вес фото?

Цифруют негатив насколько я понял. Коррекция врядли. Разрешение 1280х857. Размер где-то пол мегабайта. Короче баловство. Выглядит примерно так https://drive.google.com/file/d/10XKx5C … p=drivesdk

Sandero 0.9 механика
  0
Спасибо сказали: Nagol21

558

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Георгич написав:

монитор

За 3 может где-то что-то бу можно поискать, но если новый, то вот
https://comfy.ua/ua/monitor-benq-pd3200u-grey.html

  0

559 Відредаговано Nagol2 (2021-11-06 11:02:22)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

.

  0

560

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Народ, а подскажите кто знает, Гугл диск удаляет временные файлы в корзину. Это нормально? Это где-то отключить можно?

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

561

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Може хто в темі.
Потрібно ноут 15" до 30т грн.
Порадьте з чого вибирати по надійності і ремонто-придатності. Ігри можливо так але по бюджету який є.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

562 Відредаговано Don Kortes (2022-01-26 00:29:03)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Сіренький написав:

але по бюджету який є

30к це вже гарний ноут. Я фан Acer. Ось тут багато акційних гарних моделей
https://rozetka.com.ua/producer/acer/?section_id=80253

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

563

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

брав бушні DELL .із штатів. бюджет до 10к.  але я не геймер wink

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

564

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

_AlexSander_, сам юзаю Делл Інспіріо 3353 здається на 5му корі, 8гаг опер, 612 ссд влупив замість дискоаоду. Купував в 2014. Просто трошки він підстарів і малий закрив в кінці онлайн уроку енергійно, разом з ручкою. Дисплею хана. Поки буду займатися ремонтом потрібно щось інше все одно вже він старіє.

_AlexSander_ написав:

але я не геймер

"геймерську різницю компенсовує малий"

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

565 Відредаговано jasonua (2022-01-26 07:49:57)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Я з ноутбуків поважаю Asus...
https://rozetka.com.ua/asus-90nb0w01-m00620/p327549499/

https://rozetka.com.ua/asus-90nb0sk1-m04320/p327675391/

https://rozetka.com.ua/asus-90nr03u1-m08940/p327560809/

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

566

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Ні разу не геймер; вже другий ноут від Dell (з двох). Ніколи не мав на них нарікань.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

567 Відредаговано Kap1toshka (2022-01-26 10:32:28)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Сіренький написав:

Може хто в темі.
Потрібно ноут 15" до 30т грн.
Порадьте з чого вибирати по надійності і ремонто-придатності. Ігри можливо так але по бюджету який є.

По надійності і ремонтопридатності беріть системний блок. Сервіси зараз настільки не компетентні, що навіть ремонтопридатну залізяку зробити не здатні.
Майстрів які щось здатні робити, треба на руках носити...
Якщо гратись, беріть товстий ноутбук, тоді є надія на нормальну систему охолодження. На тонких процесор та відеокарта будуть працювати на повну потужність лише 5хвилин потім будуть скидувати частоти щоб не перегрітись.
Ось для прикладу
https://rozetka.com.ua/ua/asus-90nr07p2 … 331937575/
Видув гарячого повітря на 4 сопла*( 2 назад вліво та вправо) в самого схожа компоновка
в самого схожий ноут на R5 5600 з картою 3050, в ельдорадо купував за 31 тисячу
по недолікам можу сказати тихуваті динаміки, яскравості дисплею в яскравий день на вулиці не вистачає. Матеріал корпусу вказаного ноутбуку схожий на мій, по ньому можу сказати дуже сильно замазюкується жиром з рук, навіть якщо на перший погляд руки чисті sad Також до недоліків слід віднести вагу, якщо буде тягати тендітна жіночка, то ноут важкуватий, якщо рахувати разом з зарядкою.
От по залізу бомба, є вільний м2 слот на материнці, по вказаній моделі інформації не знайшов, але тут схоже на лотерею, якісь моделі мають ОЗУ 8 гб розпаяно і + 8 в слоту, у якихось навпаки не розпаяні і озу в слотах, але можуть бути варіанти, що 16гб один модулем, SSD не розпа'яний (у ноута 2 слоти м2). Якщо в налаштуваннях фірмової утиліти виставити керування живленням операційною системою то можна дивитись десь 6 годин фільми на акумуляторі. Якщо живленням керує фірмова утиліта, то меньше 4 годин буде. Ну це на моєму залізі, цей процесор що вказаний потужніший, відповідно автономність повинна бути гіршою.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

568

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Kap1toshka написав:

в самого схожий ноут на R5 5600 з картою 3050

Жирно  upp
Але 3050 не всім обов'язкова)))

Сіренький написав:

Може хто в темі.
Потрібно ноут 15" до 30т грн.
Порадьте з чого вибирати по надійності і ремонто-придатності. Ігри можливо так але по бюджету який є.

Як варіант, юзаю вже з півроку ось цей
https://eldorado.ua/noutbuk-lenovo-idea … /p71321227
Вони є з картою 1650, а є з трошки швидшою 1650Ті.
Її цілком достатньо для автокада та ін., і в танчики пошпилитсь на ультрах теж вистачає.
Є з пам'яттю 8, а є 16. Я брав 8, потім замінив панки на 16. Доустановив ще один ССД.
Розбирається легко. клавіатура х підсвітеою, зручна.

Не гріється, хоча я й вентиляторну підставку прикупив.
Якщо брати в Ельдорадо, то при оплаті моно кешбек 5%,що теж приємно.

  0
Спасибо сказали: Сіренький1

569

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Георгич написав:
Kap1toshka написав:

в самого схожий ноут на R5 5600 з картою 3050

Жирно  upp
Але 3050 не всім обов'язкова)))

Сіренький написав:

Може хто в темі.
Потрібно ноут 15" до 30т грн.
Порадьте з чого вибирати по надійності і ремонто-придатності. Ігри можливо так але по бюджету який є.

Як варіант, юзаю вже з півроку ось цей
https://eldorado.ua/noutbuk-lenovo-idea … /p71321227
Вони є з картою 1650, а є з трошки швидшою 1650Ті.
Її цілком достатньо для автокада та ін., і в танчики пошпилитсь на ультрах теж вистачає.
Є з пам'яттю 8, а є 16. Я брав 8, потім замінив панки на 16. Доустановив ще один ССД.
Розбирається легко. клавіатура х підсвітеою, зручна.

Не гріється, хоча я й вентиляторну підставку прикупив.
Якщо брати в Ельдорадо, то при оплаті моно кешбек 5%,що теж приємно.

по Леново имею опыт владения двумя ноута и. У обоих через 3-4 года начал рассыпаться корпус. Пластик отвратительно го качества.

Sandero 0.9 механика
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

570 Відредаговано Георгич (2022-01-26 12:04:19)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

alexgreen написав:

по Леново имею опыт владения двумя ноута и. У обоих через 3-4 года начал рассыпаться корпус. Пластик отвратительно го качества.

У макбука корпус лучше и даже винда на него ставится)))
Но если бюджет имеет значение, то лучше сэкономить на пластике, чем на железе.
В семье ленов штук 3, разных поколений, начиная с 2012г. Все целы. Вот кнопки дети выколупывали, но они это делали с не меньшим успехом и на др. брендах))).
Если пользовать аккуратно, а если еще и стационарно - с монитором, клавой, то этого леновы хватит на очень долго.
Когда я покупал он был дешевле, точно не помню, кажись 21тыс. За эти деньги с дискретной картой от 1650 ничего не было.

  0

571

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Георгич написав:

Жирно 
Але 3050 не всім обов'язкова)))

я профукав за ті самі гроші була модель з 3060 sad тільки TUF серії

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

572 Відредаговано Kap1toshka (2022-01-26 12:20:52)

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

alexgreen написав:

по Леново имею опыт владения двумя ноута и. У обоих через 3-4 года начал рассыпаться корпус. Пластик отвратительно го качества.

на роботі 2 ноути леново, одному з яких вже 5 років, з пластиком все добре, навіть на диво акумулятор тримає пів дня при роботі в 1с досі. Другому ноуту трошки більше року, поки теж все добре, але молодий ще smile, хоче ще 7 років тому, місяць по працювавши в ельдорадо то в леново було майже 50% браку, тупо працювали через один sad

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

573

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

Kap1toshka написав:

навіть на диво акумулятор тримає пів дня

Доречі так - Ленові вже під 10 років, а абатарея тримає кілька годин. НР-Пробук того ж року - батарея вже й 5хв не тримає.

  0

574

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

В мене правило, по власному досвіду, не з одним ноутом.
1. Ноут тільки з Штатів, на крайняк з Європи.
2. Завжди беру б/у, поки ні разу не прогадав.
3. Я фанат Lenovo ThinkPad (бронебойні ноути).
Зараз юзаю Х250 власний і Х280 робочий.
Попередній Х201 віддав донці коли дистанційне навчання почалось.
Вони всі не великі, такі мені потрібні бо всюди за собою тягаю, батарея не суперсвіжа, але при офісній роботі вистарчає на 6-8 годин.
Тільки в одному 201 після кількох років користування згорів кулер, заміна до 300грн за 2хв при мені.

Дай свій номер, маю телеграм канал з ноутами з закордону, норм ціни і вибір величезний.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

575

Re: Персональный компьютер - вопросы, апгрейд, моддинг

alexgreen написав:

по Леново имею опыт владения двумя ноута и. У обоих через 3-4 года начал рассыпаться корпус. Пластик отвратительно го качества.

в тому і є прикол ноутів для США/Європа і для нас/СНД.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0