1

Тема: провал при нажатии на педаль газа

Появилась такая проблема! Когда машина стоит и работает на холостых оборотах при резком нажатии на педаль газа (не важно до упора или на половину) идет провал а после набирает обороты, потом обороты холостого начинают падать на 0 подыматься на 850 и так плавают пока не подгазнеш. В ходу если отпустить педаль газа при включенной скорости то машина жестковато начинает притормаживать, раньше плавно сбрасывала скорость при таком способе качения! Сегодня менял бронепровода и свечи проблема осталась... Где искать проблему? Машина логан 2012 года выпуска пробег 35000 км.

  0



2

Re: провал при нажатии на педаль газа

Думаю, что проблема в электронике. Диагностику надо бы сделать...

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

3

Re: провал при нажатии на педаль газа

дроссельный узел не пробовали почистить с РХХ?

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

4

Re: провал при нажатии на педаль газа

_AlexSander_ написав:

дроссельный узел не пробовали почистить с РХХ?

Только что почистил не помогло! Да и чистый он был dntknw

  0

5

Re: провал при нажатии на педаль газа

проверь сопротивление обмоток рхх. около 51 ом должно быть на обоих

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

6

Re: провал при нажатии на педаль газа

_AlexSander_ написав:

проверь сопротивление обмоток рхх. около 51 ом должно быть на обоих

Спасибо за подсказку, теперь нужно найти человека который с электрикой на ТЫ.... Просто в моем случае электрика это БОЛЬШАЯ проблема dash1

  0

7

Re: провал при нажатии на педаль газа

мультиметр в руки и вперед. если есть знакомые на логане - просто поменяться на время.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

8

Re: провал при нажатии на педаль газа

_AlexSander_ написав:

мультиметр в руки и вперед. если есть знакомые на логане - просто поменяться на время.

ну не шарю я в электрике, а тем более что касается замеров сопротивления и прочего... dntknw  Мой уровень это найти + в проводке ну максимум определить откуда и куда он идет!!! Поэтому дабы не навредить я за электрику не берусь, лучше попрошу знающих людей о помощи! lol1

  0

9

Re: провал при нажатии на педаль газа

был на диагностике сегодня, ошибок нет все нормально, что это было не понятно! dntknw Вот такие бывают капризы у рено логан moto Всем спасибо за помощь!

  0

10 Відредаговано gatuno (2018-08-28 11:22:02)

Re: провал при нажатии на педаль газа

Зявились провали. На бензині, саме в діапазоні 2500-3000. До норм, і після норм, а 2700 +/-  яма, зутуплює, ніби відпускаєш газ, а не тиснеш. Якщо плавно набирати оберти, то провал не відчувається. На ГАЗу все чітко, рівномірно і динамічно.
Зявилося це фактично після заправки на ОККО-95 20л (до в баку все літо плескався ВОГ і такого не було). Потім сталося, що пробило ВВ першого циліндра. Заміним всі ВВ. Тупняк на бензі лишився. Свічки Denso K20TT ~ 8К пройшли на газу. Думаю  завтра поставити новий комплект на повірку.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

11

Re: провал при нажатии на педаль газа

gatuno написав:

Зявились провали. На бензині, саме в діапазоні 2500-3000. До норм, і після норм, а 2700 +/-  яма, зутуплює, ніби відпускаєш газ, а не тиснеш. Якщо плавно набирати оберти, то провал не відчувається. На ГАЗу все чітко, рівномірно і динамічно.
Зявилося це фактично після заправки на ОККО-95 20л (до в баку все літо плескався ВОГ і такого не було). Потім сталося, що пробило ВВ першого циліндра. Заміним всі ВВ. Тупняк на бензі лишився. Свічки Denso K20TT ~ 8К пройшли на газу. Думаю  завтра поставити новий комплект на повірку.

Скажіть, чи вирішили проблему? В мене схожа ситуація вже давно. . А саме, на бензі провали теж при більш різкому натисканні і не дуже різкому (в звичайному режимі), а якщо дуже плавно, то не відчувається провалів... на газу все нормально. Провода недавно міняв. Свічки ставив різні, те саме.. Під катушкою - лежить прокладка з параніту, хоча. тріщина в катушці існує невелика... Сітку бензонасоса в бензобаку міняв. З варіантив читав, що причина може бути ще: 1. Форсунки. 2. Бензонасос (не дає потрібний тиск) (хоча, в колбі, металевої стружки не було при вскритті) .  3. Датчик абсолютного тиску. Авто 2012. 65тис. З них майже половина на газу ...   Робити методом тику все впідряд теж не зовсім варіант, але і діагностику нормальну знайти дуже важко зараз..

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

12

Re: провал при нажатии на педаль газа

ROKKY_MCV написав:

Скажіть, чи вирішили проблему?

Поки ні. Поставив нові свічки - те саме. Викатам бензин(окко95), залив Vеntus95, покатав кількадесят км, давав прос...ся високими обертами - те саме. На газу нормально.
Хотів зняти живлення з першої лямбди - то там підібратися як хз(буду ще ютби дивитися). Таки лишається форсунки чи б.насос, тиск поміряти в топл.магістралі.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

13

Re: провал при нажатии на педаль газа

Сбросить настройки пробовали? (снять клемму акума на мин)
Поставить катушку, которая гарантированно работает нормально (как подсказал _AlexSander_)
пробовали?

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

14

Re: провал при нажатии на педаль газа

Bob3000 написав:

Сбросить настройки пробовали? (снять клемму акума на мин)
Поставить катушку, которая гарантированно работает нормально (как подсказал _AlexSander_)
пробовали?

нажаль, катушки нема де взяти підкинуть... Однак і пошук такої трохи стримує те, що відомо. що ГБО більш чутливе при проблемі з запалюванням (електрикою). А на газу -навпаки,  все нормально...

Була правда в мене схожа проблема коли був СЕНС в мене. мучався, форси чистив, фільтр головний міняв, а виявилось - сітка в бензобаці... Поміняв і все, хоча,ю на неї менше думав, бо міняв її як півтори року назад. Тому я і почав з цього копати в логані. Поміняв сітку, а не воно. Доречі, про тиск, який видає бензонасос. Тоді при про проблемі на СЕНСі, я міряв 2 рази тиск - і показувало достатній з запасом наче, але, є нюанс. Тиск, який видає насос при стоячому авто  і тиск який видає насос при русі авто - це різні речі. А його , на ходу. перевіре не кожен. Це важче...

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

15

Re: провал при нажатии на педаль газа

У вирішенні проблеми не допоможу, бо сам зараз і подібним зіткнувся. На другій до двох тисяч тупить страшно, стрілка таха дьоргає поки не набере 2000, а потім як книжка пише. Інколи на третій тупить дико, після 30 набирає ніби з якорем позаду.
У вівторок жену на реносервіс, опісля відпишу чи зробили і що усунули чи знайшли.

DAEWOO SENS 2005 -> Renault Logan 2 2013
  0

16

Re: провал при нажатии на педаль газа

zavadanazar написав:

У вирішенні проблеми не допоможу, бо сам зараз і подібним зіткнувся. На другій до двох тисяч тупить страшно, стрілка таха дьоргає поки не набере 2000, а потім як книжка пише. Інколи на третій тупить дико, після 30 набирає ніби з якорем позаду.
У вівторок жену на реносервіс, опісля відпишу чи зробили і що усунули чи знайшли.

дякую! будемо чекати Від Вас результатів огляду! щасти і всім гарних вихідних!

ИЖ-412(91), ВАЗ-21013(83)ГБО, Daewoo Sens 2004(ГБО-2), RENAULT LOGAN MCV 2012-1.6, ГУР, A\C, LPG4_Zenit PRO

Быть добру!
  0

17

Re: провал при нажатии на педаль газа

gatuno написав:

Свічки Denso K20TT

Не понравились мне єти свечи. Не хотела машинка нормально на них ехать ...

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

18

Re: провал при нажатии на педаль газа

zavadanazar написав:

У вирішенні проблеми не допоможу, бо сам зараз і подібним зіткнувся. На другій до двох тисяч тупить страшно, стрілка таха дьоргає поки не набере 2000, а потім як книжка пише. Інколи на третій тупить дико, після 30 набирає ніби з якорем позаду.
У вівторок жену на реносервіс, опісля відпишу чи зробили і що усунули чи знайшли.

1 -ше. Це схоже на проблему з газовою форсункою, а тупить через перелив бензину надто багата суміш.
2 -ге.  Дивився би редуктор. Чи немає газу в вакуумі, - також надто багата суміш.

( як на мене це найбільш вірогідно) шукав би тут.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

19

Re: провал при нажатии на педаль газа

Evgenий написав:
gatuno написав:

Свічки Denso K20TT

Не понравились мне єти свечи. Не хотела машинка нормально на них ехать ...

на яких хоче їхати добре?

Uu1lsdahh38807602
1,6 8v. 2007
  0

20 Відредаговано zavadanazar (2018-09-09 12:29:04)

Re: провал при нажатии на педаль газа

grapes написав:
zavadanazar написав:

У вирішенні проблеми не допоможу, бо сам зараз і подібним зіткнувся. На другій до двох тисяч тупить страшно, стрілка таха дьоргає поки не набере 2000, а потім як книжка пише. Інколи на третій тупить дико, після 30 набирає ніби з якорем позаду.
У вівторок жену на реносервіс, опісля відпишу чи зробили і що усунули чи знайшли.

1 -ше. Це схоже на проблему з газовою форсункою, а тупить через перелив бензину надто багата суміш.
2 -ге.  Дивився би редуктор. Чи немає газу в вакуумі, - також надто багата суміш.

( як на мене це найбільш вірогідно) шукав би тут.

Дякую, маєте рацію по перелив бензину. На комп'ютерній діагностиці показує збільшене значення тиску повітря  в колекторі. На цьому також буду акцентувати увагу на сервісі. Хай шукають де начубасили...

DAEWOO SENS 2005 -> Renault Logan 2 2013
  0

21

Re: провал при нажатии на педаль газа

JeepKa написав:
Evgenий написав:
gatuno написав:

Свічки Denso K20TT

Не понравились мне єти свечи. Не хотела машинка нормально на них ехать ...

на яких хоче їхати добре?

Я перешёл на оригиналы. Проблем нет, менять через 20тыс., Если на газу.

Jeep Compass 4x4 2016г.в.
  0

22

Re: провал при нажатии на педаль газа

JeepKa написав:

на яких хоче їхати добре?

Оригинальные. Тык 50-60 ходят спокойно ( зазоры если контролировать).

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

23

Re: провал при нажатии на педаль газа

grapes написав:

Це схоже на проблему з газовою форсункою

То провали на БЕНЗИНІ, на Газу все нормально. Принаймні, так на моїй.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

24

Re: провал при нажатии на педаль газа

Evgenий написав:
JeepKa написав:

на яких хоче їхати добре?

Оригинальные. Тык 50-60 ходят спокойно ( зазоры если контролировать).

в мене оригінал двох контактний, як на них контролювати зазор?

Uu1lsdahh38807602
1,6 8v. 2007
  0

25

Re: провал при нажатии на педаль газа

JeepKa написав:

контролювати зазор?

между центральным электродом и боковыми

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0