176

Re: круиз контроль logan 2013

дядя Міша написав:

Постараюся до кінця суботи впоратися

І як успіхи?

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0



177

Re: круиз контроль logan 2013

Що запланував - те зробив до вихідних. Руль готовий, кнопка на торпедо стоїть. Кінцевик на педаль зчеплення в дорозі, хоч його відсутність не заважатиме проведенню програмних робіт. Тобто підвів авто до моменту копання в мізках. Можна програмувати.
Сьогодні і завтра відпочинок.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

178

Re: круиз контроль logan 2013

дядя Міша написав:

Руль готовий

Поділіться фото як вийшло. Були якісь складності?

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0

179

Re: круиз контроль logan 2013

на шлейфі як зробили

  0

180

Re: круиз контроль logan 2013

urabus87 написав:

на шлейфі як зробили

Старався, як наставник теми описав  plus хоч в мене не так дуже педантно вийшло. Під подушкою припаяв комп'ютерний провід з мамою, що зразу можна конектити з кнопками управління. Місце пайки так само залив термоклеєм. Ну а вивільнений штекер-мама перейшла в склад (може десь знадобиться). Внизу (де підходить голубий роз'єм) підпаяв 2-штирькового, посадив просто в колодець оригінального і залив термоклеєм. Голубий штекер законектив, прозвонив всі дорожки, от і все.

Pusar написав:

Були якісь складності?

Незначні були. Потрібно акуратно управлятися з деструктивним елементом при підготовці посадочного місця для кнопок, щоб випадково не різанути, або не просверлити зайвого.
Геометрія "юбки" кнопки управління зроблена більш плоскою, ніж поверхня руля Логана. Коли кнопку ставити в місце на рулі, то трохи виступатимуть внутрішній верхній, або зовнішній нижній кут відповідної кнопки. Прижати пальцями можна, але чим зафіксувати. Я думав нагріти акуратно кнопки термопістолетом і трохи пригнути краї. В мене не виходило, а перегріти я боявся, щоб не зіпсувати кнопки. Спробував посадити на силікон чорний (що використовується для герметизації двигунів, прокладок, т.п.), прижати відповідні угли, зафіксуати на добу. Поки тримається добре і не виступає. Та може ще краще фіксувати термоклеєм. Думаю, що пластик менш еластичний і краще триматиме.
На кожній кнопці для руля є три ножки для фіксації. Мені вони тільки заважали і я їх просто відкусив.

ПС. Ілюстрації в цей пост викладу трохи пізніше (можливо завтра).

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0
Спасибо сказали: Pusar1

181

Re: круиз контроль logan 2013

кто бросить ещё раз ссылку на файлы подмены клипа, на яндексе уже нету sad

Скрипт використовує бази програми Clip, встановлюти не має потреби, тут можна скачати необхідні файли https://yadi.sk/d/RxQ2nigtq4E8v

  0

182 Відредаговано Pusar (2016-06-21 23:05:00)

Re: круиз контроль logan 2013

SANdry написав:

кто бросить ещё раз ссылку на файлы подмены клипа, на яндексе уже нету sad

Оновив свій пост http://www.logan.in.ua/forum/post579819.html#p579819

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0

183 Відредаговано дядя Міша (2016-06-22 14:32:16)

Re: круиз контроль logan 2013

Сьогодні підключився до ЕБУ з телефона. Підключав все по інструкції. На ділі виявилося, що "Обмежувач" працює, а "Круїз" - ні. При ввімкнені тумблера в положення "Круїз", загорається напис "Cruise" та зелений індикатор. А от управління на рулі не дає змогу виставити потрібну швидкість. Тобто програма ніяк не реагує. На жаль мав мало часу, щоб копатися. Ввечері, після роботи буду знову копатися, що та як.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

184

Re: круиз контроль logan 2013

дядя Міша написав:

Сьогодні підключився до ЕБУ з телефона. Підключав все по інструкції. На ділі виявилося, що "Обмежувач" працює, а "Круїз" - ні. При ввімкнені тумблера в положення "Круїз", загорається напис "Cruise" та зелений індикатор. А от управління на рулі не дає змогу виставити потрібну швидкість. Тобто програма ніяк не реагує. На жаль мав мало часу, щоб копатися. Вечері, після роботи буду знову копатися, що та як.

Круїз вмикається на швидкості більше 30 км\год.

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0

185

Re: круиз контроль logan 2013

дядя Міша написав:

правление на руле не дает возможность выставить нужную скорость. То есть программа никак не реагирует. К сожалению имел мало времени, чтобы копаться. Ужина, после работы буду снова копаться, что и как.

Pusar написав:

Круиз включается на скорости более 30 км \ ч.

plus

  0

186

Re: круиз контроль logan 2013

Pusar, urabus87, я в курсі. Швидкість пробував до 80. Реакція - 0

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

187

Re: круиз контроль logan 2013

проверьте в блоке управления еще раз, возможно   не до включили в одном блоке или не сохранились настройки

  0

188

Re: круиз контроль logan 2013

дядя Міша написав:

я в курсі. Швидкість пробував до 80. Реакція - 0

Вмикали кнопкою + ?

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0

189 Відредаговано Pusar (2016-06-22 17:05:56)

Re: круиз контроль logan 2013

Ще десь на драйві зустрічав що круїз не вмикається якщо в баку мало палива (горить лампочка), в себе ще не провіряв...

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0

190

Re: круиз контроль logan 2013

дядя Міша написав:

виявилося, що "Обмежувач" працює, а "Круїз" - ні. При ввімкнені тумблера в положення "Круїз", загорається напис "Cruise" та зелений індикатор. А от управління на рулі не дає змогу виставити потрібну швидкість.

Питання знімається. Вся проблема була у відсутності під'єднаного кінцевика педалі зчеплення. Сьогодні якраз забрав своє замовлення на Existi, під'єднав його до роз'єма, замотав кнопку (кріплення в мене поки відсутнє, буду ставити в найближчий час) і ву-а-ля!
Все працює.  tbsenile Дякую всім за поради, та shurkis за наданий для активації ELM327 OBD2 Bluetooth, бо власний щось криво з'єднувався з авто.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

191

Re: круиз контроль logan 2013

а мій  elm  чумусь перестав выдображати температуру  двигуна

  0

192

Re: круиз контроль logan 2013

Pusar написав:

Ще десь на драйві зустрічав що круїз не вмикається якщо в баку мало палива (горить лампочка), в себе ще не провіряв...

Провірив. Вмикається smile

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0

193

Re: круиз контроль logan 2013

Друзья всем привет.
Очень хочу поставить на свой "тракторець" круйз.
Очень много мотаюсь по командировкам 4-5 т.к. в месяц
И реально устаю в дороге без круиза.
Но как говорится , имею руки не совсем из того места что бы сделать самому .
Может  ли кто нибудь (естественно не просто так ) сделать все это "под ключ " .

Logan II 1.5 DCI (Белый трактор) 2014 г.
  0

194

Re: круиз контроль logan 2013

для начала снимите верхнюю крышку на рулевой колонке, она на защелке , и посмотрите есть ли синий разьем

а у меня  другой вопрос, кто активировал круиз елм , а на каком репроге основана программа  кооторая   с елм работает?

  0

195 Відредаговано дядя Міша (2016-06-26 20:56:17)

Re: круиз контроль logan 2013

urabus87 написав:

кто активировал круиз елм

Я активував.

urabus87 написав:

на каком репроге основана программа  кооторая   с елм работает?

Даже не знаю що сказати. Я не спеціаліст в програмуванні. Можу навести посилання, звідки бралися дані (але це вже вказувалося).
В моєму варіанті (використання ELM та смартфона на базі Android) я діяв по таким інструкціям. Внизу по тексту є розділ PyRen на Андроид. Для роботи необхідно встановити:
1) SL4A Application, файл тут.
2) Py4A Application (PythonForAndroid), файл тут.
3) Скачати бази, та розархівувати звідси папку script та перенести її в директорію SL4A.
Ну і далі по інструкції.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

196

Re: круиз контроль logan 2013

urabus87 написав:

а на каком репроге основана программа

Не зовсім зрозумів що мається на увазі.

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0

197

Re: круиз контроль logan 2013

ну прога основуэтся на якійсь  базі, і ці бізи можуть бути різних версій, наприклад  138 версіею не можна активувати круіз на новому дастері так як вона  ще не знає що це за машина

  0

198

Re: круиз контроль logan 2013

urabus87 написав:

ну прога основуэтся на якійсь  базі, і ці бізи можуть бути різних версій, наприклад  138 версіею не можна активувати круіз на новому дастері так як вона  ще не знає що це за машина

Базу ви закидаєте свою. Яку хочете. В мене по посилання якщо не помиляюсь 153. Буду дома перевірю. Список авто теж тягнеться з бази.

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0

199

Re: круиз контроль logan 2013

гляньте будьласка, взагалі  мені потрібно не нижче 145

  0

200

Re: круиз контроль logan 2013

urabus87 написав:

гляньте будьласка, взагалі  мені потрібно не нижче 145

Точно не нижче smile

Renault Logan Authentique 1.5 dCi 2013р.
  0