1

Тема: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Собственно интересует вопрос по параметрах топливной корекции.
LTFT1 (Long Term Fuel Trim) или долгосрочная корекция у меня постоянно около 14-15%, изредка прыгает выше о потом обратно к 14-15%. Проверял с помощью ELM адаптера и программы Torque.
В идеале пишут должно быть близко к 0.
У кого как?
P.S. Мотор 1.6 пробег небольшой < 20тис.
P.S.S. Может связано с переходом на 92-й? Раньше лил только 95-й. На втором уже 4-5 бак.

Renault Logan 1.6 Expression, 2011
  0



2

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Slider написав:

Собственно интересует вопрос по параметрах топливной корекции.
LTFT1 (Long Term Fuel Trim) или долгосрочная корекция у меня постоянно около 14-15%, изредка прыгает выше о потом обратно к 14-15%. Проверял с помощью ELM адаптера и программы Torque.
В идеале пишут должно быть близко к 0.
У кого как?
P.S. Мотор 1.6 пробег небольшой < 20тис.
P.S.S. Может связано с переходом на 92-й? Раньше лил только 95-й. На втором уже 4-5 бак.

LTFT в плюсі, значить багатИть. Бензофільтр в нормі, мож не пропускає? Підсос повітря? Яке розрідження у впускному? І що з STFT на прогрітому двигу?

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

3

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Во впускном 4,6-4.8 (32-33КПа). Похоже что нормально.
STFT после заводки -5..+5, Но с прогревом смещается к +5..+10 и так держится на прогремтом.
Тест проводил на холостом ходу.
П.С. Еще есть ньюанс. Доставил плагин Renault ADV для Torque, и выбрал Логан в опциях. После чего показания топлвной корекции пропали. Чтобы это значило??? tease

Renault Logan 1.6 Expression, 2011
  0

4

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Slider написав:

Во впускном 4,6-4.8 (32-33КПа). Похоже что нормально.
STFT после заводки -5..+5, Но с прогревом смещается к +5..+10 и так держится на прогремтом.
Тест проводил на холостом ходу.

4,6-4,8 це в яких одиницях? У мене 29-30кПа. Якщо LTFT в плюсі і STFT в плюсі, значить LTFT точно падати не збирається.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

5

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Это в psi. Если сконвертировать, то тоже 32-33 КПа, что есть норма.
А у тебя какие параметры LTFT i STFT?
Вообще все началось с того что возникла идея поставить ГБО с OBD корекцией. Вот думаю будет ли оно коректно работать...

Renault Logan 1.6 Expression, 2011
  0

6 Відредаговано SANdry (2014-04-29 12:52:45)

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Slider написав:

Это в psi. Если сконвертировать, то тоже 32-33 КПа, что есть норма.
А у тебя какие параметры LTFT i STFT?
Вообще все началось с того что возникла идея поставить ГБО с OBD корекцией. Вот думаю будет ли оно коректно работать...

Какие параметры на ГАЗу и на бензине? Гбо не должно влиять никоим образом на работу движка на бензине, оно лишь считывает по ОВD параметры авто, и корректирует время впрыска газовых форсунок

  0

7

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

хм, сьогодны подивився в себе:
stft  15-20
ltft  32

renault laguna grandtour 1.5dci
  0

8

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Slider написав:

Это в psi. Если сконвертировать, то тоже 32-33 КПа, что есть норма.
А у тебя какие параметры LTFT i STFT?
Вообще все началось с того что возникла идея поставить ГБО с OBD корекцией. Вот думаю будет ли оно коректно работать...

ГБО з OBD можна, но не факт, що подружиться з машиною. Там є нюанси. Але можна його, у випадку чого, і без OBD використовувати.
Я в процесі настройки газу, так що корекції щодня інші. На сьогодні LTFT на холостих і низьких нагрузках +10%, LTFT на сер і високих нагрузках +1%. Дивлюсь в DDT2000, там LTFT розділена на два діапазона. От по STFT власне й підганяється газовприск, щоб бензомозк не міняв STFT на всіх режимах.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

9

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Slider написав:

Вообще все началось с того что возникла идея поставить ГБО с OBD корекцией. Вот думаю будет ли оно коректно работать...

В мене встановленор. Хоча нормальні майстри не рекомендують.  На логанах витрата газу на 10-15% більше ніж без ОБД. Не плутати з бензином. Там всі 25%. ОБДможна ставити і залижи режим монітору. Багато залежить від самого блоку, він повинен мати гарний процесор. Як казав Руслан - кури форуми по ГБО.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

10

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Серинький написав:

кури форуми по ГБО.

Теж підсів??? Сподобалось?

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

11

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

santhe написав:

хм, сьогодны подивився в себе:
stft  15-20
ltft  32

Мабуть наслідки заміни газофорс і ненастроєної системи. Та й жре газу в тебе не зле. Скинь клєму і покатай на бензі з 50км, а тоді глянь.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

12

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

rk03 написав:
Серинький написав:

кури форуми по ГБО.

Теж підсів??? Сподобалось?

Не так щоб сильно але курив перед встановленням ГБО. Є один недолік - тепер майстри з ГБО мене не люблять. Я їм невигідний. Куди краще вішати лапшу людям які нічого не тямлять.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

13

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

rk03 написав:

Скинь клєму і покатай на бензі з 50км,

При скиданні клеми налаштування блоку ГБО теж пропадає?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

14 Відредаговано santhe (2014-04-29 15:00:18)

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

rk03 написав:
santhe написав:

хм, сьогодны подивився в себе:
stft  15-20
ltft  32

Мабуть наслідки заміни газофорс і ненастроєної системи. Та й жре газу в тебе не зле. Скинь клєму і покатай на бензі з 50км, а тоді глянь.

пробував,  на бензині якшо довго їхать шо одна шо друга корекція ростуть до сотні  neutral      ніззя мені довго на бензі кататись - прошивка під газ в бензинових мозгах

renault laguna grandtour 1.5dci
  0

15

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

rk03 написав:

Скинь клєму і покатай на бензі з 50км

Також так думав. Але після 4-х годинного простою без акумулятора всі параметри на місці. Навіть параметри БК не злетіли. Тільки годину збив smile

rk03 написав:

Дивлюсь в DDT2000, там LTFT розділена на два діапазона.

А з китайським ELM адаптером він дружить?

Renault Logan 1.6 Expression, 2011
  0

16

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Серинький написав:

При скиданні клеми налаштування блоку ГБО теж пропадає?

На STAG зникають тільки криві бензи й газу, всі настройки лишаються.

santhe написав:

ніззя мені довго на бензі кататись - прошивка під газ в бензинових мозгах

Точно, забив. Тоді, мабуть, якщо LTFT +32, то строй газ так, щоб STFT була з мінусом, катай, пильнуй LTFT і вжени її в межі +-7%

Slider написав:

Також так думав. Але після 4-х годинного простою без акумулятора всі параметри на місці. Навіть параметри БК не злетіли. Тільки годину збив

Странно, в мене скидає.

Slider написав:

А з китайським ELM адаптером він дружить?

Ні.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

17

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Попробую всетаки ще змінити бензин назад на 95й. Зараз різниця несуттєва, може і вигідніше. Тай трохи буде часу подумати над вибором комплектуючих для ГБО.

Renault Logan 1.6 Expression, 2011
  0

18 Відредаговано rk03 (2014-04-30 12:29:50)

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Slider написав:

Тай трохи буде часу подумати над вибором комплектуючих для ГБО.

На сьогодні по редукторах хвалять Shark, краще і дорожче KME, Lovato. Тільки не Tomasetto. Мій Zavoli влаштовує. По форсах Valtec - дешево і терпимо, Hana - клас, но дорого. Як компроміс OMVL.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0
Спасибо сказали: Slider1

19

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

А по самих мозгах що краще брати стаг чи зеніт? Цікавить з OBD. Може ще якісь хороші варіанти?

Renault Logan 1.6 Expression, 2011
  0

20

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Slider написав:

А по самих мозгах що краще брати стаг чи зеніт? Цікавить з OBD. Може ще якісь хороші варіанти?

Тут не підкажу. Я на Stag без OBD, інших не пробував.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

21 Відредаговано Сіренький (2014-04-30 13:17:13)

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Slider написав:

А по самих мозгах що краще брати стаг чи зеніт? Цікавить з OBD. Може ще якісь хороші варіанти?

Різниці нема. Наголошую ще раз - майстри по ГБО не рекомендують брати ОБД, принаймні включати в режимі корекції, можливо просто моніторинг.

rk03,  в тебе шнур з ГБО з якою Windows працює. В мене 7-ка, не можу знайти "дрова". Як ти визначив TX, DX? Методом тику чи просто по інструкції?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

22

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Серинький написав:

rk03,  в тебе шнур з ГБО з якою Windows працює. В мене 7-ка, не можу знайти "дрова". Як ти визначив TX, DX? Методом тику чи просто по інструкції?

Я на 7ці, але дрова тре старі. Шукай оці  C-707607 Driver XP - Vista - 7 - Linux - Mac 32 bits . Шнурок DKU-5 від старої Нокії. Відрізаєш штекер телефона, є три дрота. Один земля, два інші методом тика Tx,Rx. Смори не перепутай землю і +12В в штекері машини.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

23

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Проїхав 200-300 км вже на 95е від окко. Ситуація не змінилась. LTFT - біля 20%. Цікаво при яких параметрах повинен загоратись чек на приборці?
Хтось може подивитись на свої показники? Ті хто не на газу.
П.С. Зняв лог з деякими параметрами.
http://www.sendspace.com/file/qs72d9

Renault Logan 1.6 Expression, 2011
  0

24

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Slider написав:

Проїхав 200-300 км вже на 95е від окко. Ситуація не змінилась. LTFT - біля 20%

Я сбрасываю клемму с АКБ на ночь, чтоб ЭБУ забыл свои настройки. Потом катаюсь на бензине, обе коррекции вписываются в +/- 5%.
При работе на газу (СТАГ) они уплывают, но я их научился "удерживать" 3-Д картой.

  0

25

Re: Параметры LTFT/STFT (корекции по топливу)

Георгич написав:
Slider написав:

Проїхав 200-300 км вже на 95е від окко. Ситуація не змінилась. LTFT - біля 20%

Я сбрасываю клемму с АКБ на ночь, чтоб ЭБУ забыл свои настройки. Потом катаюсь на бензине, обе коррекции вписываются в +/- 5%.
При работе на газу (СТАГ) они уплывают, но я их научился "удерживать" 3-Д картой.

Если не затруднит выложите скрин своей 2Д и 3Д карты

  0