1

Тема: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Періодично отримую повідомлення від Рено та їхнього дилера "Автомотів", що на Грінченка у Києві.
Минулої осені "повівся" на одну таку акцію про "перевзування" літніх шин на зимові.
Так як ціна була нормальною (150 грн 14 радіус стальні диски), то вирішив довірити цю "непросту" операцію висококваліфікованим кадрам і передовому обладнанню "Автомотів".
Записався, прибув, перевзули.

Через пару тижнів помітив "грижу" на одній шині і в цьому звинувачував автодор і себе.

І от прийшла весна - прийшов час провести зворотню "непросту" операцію. На цей раз довірив шиномонтажу, що біля роботи, а заодно думав якусь латку наліпити на грижу зсередини - ситуацію це не виправить, але гірше не буде.

Коли зняли шину - остаточно розвіявся міф про якість офіційного сервісу: при монтажі було розірвано шину до корда в місці дотикання до диска. В місці розриву видно металевий корд, що почав ржавіти.

Коротше кажучи, акція Рено-Автомотів вилізла мені необхідністю купити нову шину (500....650грн), а якщо шин TOYO Snowprox S942 185/70R14 уже непродають, то можливо і 2 нових шин!

Чи можливо щось добитись від Автомотів - сумніваюсь.

Може й задумка Рено була хорошою, але все як завжди. Я давав шанс даному офіціалу уже не один раз - тепер все.

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0



2

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

VITOL написав:

Періодично отримую повідомлення від Рено та їхнього дилера "Автомотів", що на Грінченка у Києві.
Минулої осені "повівся" на одну таку акцію про "перевзування" літніх шин на зимові.
Так як ціна була нормальною (150 грн 14 радіус стальні диски), то вирішив довірити цю "непросту" операцію висококваліфікованим кадрам і передовому обладнанню "Автомотів".
Записався, прибув, перевзули.

Через пару тижнів помітив "грижу" на одній шині і в цьому звинувачував автодор і себе.

І от прийшла весна - прийшов час провести зворотню "непросту" операцію. На цей раз довірив шиномонтажу, що біля роботи, а заодно думав якусь латку наліпити на грижу зсередини - ситуацію це не виправить, але гірше не буде.

Коли зняли шину - остаточно розвіявся міф про якість офіційного сервісу: при монтажі було розірвано шину до корда в місці дотикання до диска. В місці розриву видно металевий корд, що почав ржавіти.

Коротше кажучи, акція Рено-Автомотів вилізла мені необхідністю купити нову шину (500....650грн), а якщо шин TOYO Snowprox S942 185/70R14 уже непродають, то можливо і 2 нових шин!

Чи можливо щось добитись від Автомотів - сумніваюсь.

Може й задумка Рено була хорошою, але все як завжди. Я давав шанс даному офіціалу уже не один раз - тепер все.


Доброго дня! Дякуємо, що повідомили про це. Ми спробуємо розібратися в ситуації, що склалася. Будь ласка, надішліть нам 5-6 фотографій пошкоджень всередині та ззовні, аби ми мали можливість визначити їх характер. Також просимо Вас вказати VIN код Вашого авто і контактний номер телефону для пришвидшення комунікації.

  0

3

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Renault Ukraine написав:

Доброго дня! Дякуємо, що повідомили про це. Ми спробуємо розібратися в ситуації, що склалася. Будь ласка, надішліть нам 5-6 фотографій пошкоджень всередині та ззовні, аби ми мали можливість визначити їх характер. Також просимо Вас вказати VIN код Вашого авто і контактний номер телефону для пришвидшення комунікації.

Доброго дня.
Фотографії зможу зробити через кілька днів - обов'язково надішлю.
VIN код та контактний номер телефону надішлю особистим повідомленням.
Дякую

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

4

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Фотографії готові, але додати їх до повідомлення не получається.
Можу вислати на електронну адресу.

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

5 Відредаговано VITOL (2014-04-02 09:31:16)

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

http://i.piccy.info/i9/ef1a28d77694a757dbb90fd9a769a581/1396381706/26961/724884/DSCN2066_500.jpghttp://i.piccy.info/a3/2014-04-01-19-48/i9-6167466/472x354-r/i.gif
http://i.piccy.info/i9/0eb0fecca46d0617952f8b415a7c1f36/1396381873/83654/724884/DSCN2067_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2014-04-01-19-51/i9-6167509/755x566-r/i.gif
http://i.piccy.info/i9/363edc139cec9f65e8bdf0ff1fe66a4a/1396381960/66908/724884/DSCN2068_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2014-04-01-19-52/i9-6167532/755x566-r/i.gif

Білим позначено місце "грижі".
Якщо треба - можу надіслати більше фотографій.

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

6

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

доброго вечора всім хто слідкує за темою
кілька днів тому назад мені зателефонували з РЕНО Україна - сказали, що ніякого документального підтвердження про те що я в них "перевзувався" немає і щоб я знайшов акт виконаних робіт і надіслав скан-копію.
Може вони і не сподівались, але скан-копію я їм надіслав - вони перетелефонували - погодились, що шина була пошкоджена при монтажі і нею неможна було користуватись взагалі. Повідомили, що вони розбираються і мені треба чекати рішення.

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

7

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

VITOL написав:

погодились, що шина була пошкоджена при монтажі і нею неможна було користуватись взагалі. Повідомили, що вони розбираються і мені треба чекати рішення

А рішення буде, що неможливо довести, що шину пошкодили при монтажі, а не при демонтажі...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

8 Відредаговано Демьян (2014-04-10 22:44:58)

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

VITOL написав:

зателефонували з РЕНО Україна - сказали, що ніякого документального підтвердження про те що я в них "перевзувався" немає і щоб я знайшов акт виконаних робіт і надіслав скан-копію.

От дурдом "Ромашка"...
Как же все-таки у нас любят шланг включать, и дурачками прикидываться. У официалов, где на каждую машину и на каждого клиента база ведется,  и каждый чих фиксируется, вдруг пропали сведения от проделанных работах... dumbom  dumbom

VITOL написав:

Може вони і не сподівались, але скан-копію я їм надіслав - вони перетелефонували

upp  upp  upp
Видимо, это было для них не очень приятным сюрпризом... smile

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0

9

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

VITOL, надіюсь вони реабілітуються, і проблема вирішиться на твою користь  coffee

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

10

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

пройшов тиждень, протягом якого РЕНО обіцяли розібратись
не дзвонять, не пишуть

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

11

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Звони їм сам. Здається, хтось із майстрів шиномонтажу "фіть-фіть", поки ніхто не бачив. А покришка... Лом неправильно вставили, судячи із усього.
Тут суто репутація, оскільки довести щось буде важко. От і побачим, чи є там відповідальні люди....

  0

12

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

А еще удивляются, чего это народ бежит от официалов!!!
з.ы.: вот Вам и "Европа" smile

Jeep Compass 4x4 2016г.в.
  0

13 Відредаговано Александр007 (2014-04-18 12:09:17)

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

sayrus написав:

А еще удивляются, чего это народ бежит от официалов!!!

Гаражники тоже портят шины и скручивают болты  т тд.
А от офф бегут не всем по карману  dntknw
колеса каждый раз бортировать вредно, вот и купил себе еще диски и тупо меняю сам.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

14

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Александр007 написав:

Гаражники тоже портят шины и скручивают болты  т тд.

Мне уже 2 раза шпильки скручивали  censored  Теперь езжу к официалам. Хоть и дороже, но если скрутят - будут сами менять и за свой счет

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

15

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Я на Виноградаре знаю один шиномонтаж. Уже лет 10 знаю. Хозяева иногда меняются, но на качестве особо не сказывается. Неприятностей пока от них не получал. Идея в чём. Они маленькие, и работают на себя. Потому стараются. Официалы работают "на дядю". У них учёт в "сутках", а не в "рублях". Хорошо-плохо - не важно. Важно сколько сделал, а ещё важнее, сколько отчитал (или не отчитал wink ). Вершиной развития подобных предприятий становиться большая текучка внизу. Как там один персонаж говорил: "Маємо, що маємо"... неплохо, когда вы контролируете процесс у официалов, т.к. есть бумага. Но и деньги немалые.

  0

16

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Zevs написав:
Александр007 написав:

Гаражники тоже портят шины и скручивают болты  т тд.

Мне уже 2 раза шпильки скручивали  censored  Теперь езжу к официалам. Хоть и дороже, но если скрутят - будут сами менять и за свой счет

нормальные шиномонтажники такие косяки тоже за свой счет исправляют, к тому же сами и сразу

  0

17

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Рено проводить нові акції - мабуть їм ніколи зайнятись моїм питанням, тому вирішив сам їм подзвонити.
Майже за 10 хвилин вони знайшли моє звернення і повідомили, що сподіваються що мені скоро передзвонить їхній оператор.
Ну тепер точно не забудуть - розмова записувалась - у них там все строго, працюють  smile .

З дати звернення пройшло 18 робочих днів.

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

18 Відредаговано VITOL (2014-04-25 13:38:14)

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

продовження (близьке до щасливого завершення)

Передзвонила начальник відділу по роботі з клієнтами (Автомотів) - Яна.
Погодилась, що ймовірність пошкодження при шиномонтажі була. Але зазначила, що пройшло багато часу і була можливість пошкодження в іншому місці (сервісі).
Запропонувала дольовий варіант вирішення проблеми - вартість 2 нових шин ділиться на 3 учасників: 1/3 сплачує РЕНО;  1/3 сплачує дилер Автомотів; 1/3 сплачую я.
Дали на вибір 2 марки зимових шин: DEBICA FRIGO 2 і GOODYEAR Ultra Grip Ice 3.

Я погодився на такі умови. Хоча необережність їхня, але якби я приїхав одразу коли побачив проблему - можна було б сперечатись. Але через ряд обставин їздив до наступного перевзування.

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

19

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Яку резину вибрав? Я собі брав Googyear то залишився надзвичайно задоволений поведінкою на дорозі

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

20

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

возьми деньгами smile интересно, а за что рено платит smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

21

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Kap1toshka написав:

Яку резину вибрав? Я собі брав Googyear то залишився надзвичайно задоволений поведінкою на дорозі

Вибрав GOODYEAR. В мене літня цього виробника - краще ніж штатна.

_AlexSander_ написав:

возьми деньгами smile интересно, а за что рено платит smile

такого варіанту небуло
та і резина все одно потрібна ж
через курс ціна виходить немала, але чи буде дешевше - невідомо

головне щоб ми всі на танки непересіли  imho2

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

22

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Прийшов час закінчувати тему-можна навіть перейменувати.

Як і обіцяла - вчора зателефонувала начальник відділу по роботі з клієнтами - Яна та повідомила, що резину доставлено, можна приїхати забирати.
При зустрічі декілька разів вибачалась за компанію.
Проблему вирішено та перетворено майже в рекламу. Помилитись може кожен, а от виправити хочуть не всі.
Приємно, що світова компанія поширює нормальні (європейські) відносини і у нас.

За позитивне для мене вирішення питання вдячний всім хто виявив інтерес.
Особлива подяка форуму.

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

23

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Поздравляю с обновкой!

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

24

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Kap1toshka написав:

Поздравляю с обновкой!

Дякую
Але краще в такі ситуації не потрапляти нікому.

"Стараясь о счастье других мы находим своё собственное (Платон)"
LOGAN База 1.4 синій морський
  0

25

Re: Акція Рено-Автомотів "вилазить боком"

Респект Рено  plus

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0