1

Тема: замена КПП

Уважаемые форумчане обращаюсь к вам с наболевшим вопросом. Все логановоды знают что при скорости 100 км\ч , тахометр  показывает 3 ты об\м. Я за пределами города езжу чаще чем в городе поэтому при скорости 120 км\ч движок сами знаете начинается напрягаться соответственно и расход больше. Так вот, я как несильно опытен в этом но немного насобирав информации хочу спросить кто уже пробовал менять КПП на 6 ступку. Слышал что у Рено меган некоторые модели идут с 6 ст. коробкой. и слышал что по креплениям они идентичны. А некоторые просто меняли шестерню 5ой передачи, при этом достигали результата 3 тыс оборотов но уже при 120 км\ч. Или же кто проворачивал какие либо махинации с КПП по уменьшению оборотов. Ибо 100 км\ч при 3.тыс для загородного движения сильно напрягает. Буду рад любой информации, любого мнения=)

  0



2

Re: замена КПП

1и4 так 3000 это 110, на моей модели даже мысли не приходит замарачиваться за десяточку...)
по теме- все что за 90 то начинается более повышеный расход( ветер, обороты), и 3000 для бенз двс на кот приходится мак крутящий момент не такой уж напряг для двигла. поюзай дизель мож это ваш вариант?)

Logan 1.4 2011 a-95 chip...
  0

3

Re: замена КПП

По тахометру 110км/ч,по gps около 100км/ч.Так что 20ть.Ищи и спрашивай на российских логан форумах.Там есть реальные люди которые всем этим занимались.

  0

4 Відредаговано faust (2020-12-18 17:17:33)

Re: замена КПП

Доброго дня.
Знавці ,а підкажіть таке питання в мене на логані 1.4 2008 року рейстайлінг стоїть КПП jh1053, вона загуділа знову, зараз я вибираю б/в і стикнувся з таким нюансом що продавці кажуть що КПП jh3055 така сама як і jh1053.
Чи правда це і jh3055 стане без проблем.

...Поживем увидим поживем обогнав судьбу за поворотом...
http://www.drive2.ru/cars/dacia/logan/logan/faust1982/
DACIA LOGAN BASE 1.4 F2 + ГБО
  0

5

Re: замена КПП

faust, можна поцікавитися, а від чого загуділа?
Який пробіг? Яке масло заливали і з яким інтервалом міняли?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

6 Відредаговано Valerik (2020-12-18 23:43:10)

Re: замена КПП

faust написав:

Доброго дня.
Знавці ,а підкажіть таке питання в мене на логані 1.4 2008 року рейстайлінг стоїть КПП jh1053, вона загуділа знову, зараз я вибираю б/в і стикнувся з таким нюансом що продавці кажуть що КПП jh3055 така сама як і jh1053.
Чи правда це і jh3055 стане без проблем.

А від якої моделі вона? Якщо інше  маркування, значить інша коробка. Кріплення, посадка фланця може бути ідентична, але скоріш за все різниця в співвідношенні зубців головної передачі. При встановленні такої коробки трансмісія не відповідатиме оптимально моментно-оборотистим характеристикам двигуна і щось буде зношуватися...

jasonua написав:

faust, можна поцікавитися, а від чого загуділа?
Який пробіг? Яке масло заливали і з яким інтервалом міняли?

Зазвичай пишуть, що можна не міняти мастило весь термін служби агрегата.. Але радять кожні 100 тис.. Я свого часу стреманувся і поміняв десь на 190 тис. Мастило витікало чисте.. Так що цим можна не перейматися, на дні картера є навіть магніт для виведення металевих інородних тіл, щоб не потрапляли між шетернями..
У свою чергу, якщо у автора поста б/в машина, і він не знає що траплялося, то зазвичай проблеми йдуть від масляного голоду, який у 99% випадків спричинений витоками мастила внаслідок пошкодження гофри пильника півосі (там нема окремого сальника, як рветься внутрішня гофра масло витікає). Якщо коробку розкривали та щось міняли в ній, типу синхронізатора або підшипника, то вона гудітиме сильніше, бо картер коробки може бути зібраний на герметику чи новій прокладці, внаслідок чого змінитися зазор між зубами. Я читав методику регулювання аналогічної за компонуванням коробки Фольксах - там спеціальний штатив для замірювання люфтів валів, таблиця зазорів та підбір підкладних шайб на вали із кроком 0.05 мм. Це ідеальні лобраторні умови. якщо коробку перебирали в гаражі, то гул збільшиться, навіть при вже справному агрегаті..
Ще у автора поста може гудіти невідремонтована коробка, яку він вирішив замінити..Так думка замінити на цілісну б/в на мою думку найкраща, але несе певні ризики.
Ще як варіант. якщо Ви впевненні, що там сталося, розібрали, замінили підшипник, наприклад, то можна налити трансміссійне ХАДО. Все середовище коробки омивається мастилом, тому ХАДО заповнить напиленням вищербленості на деталях підшипників, зубців і коробка працюватиме тихіше.. Якщо справа тільки в технологічних зазорах між шестернями, то коробка , ревучі шестернями може ескплуатуватися без проблем дуже довго..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: Sivil1

7 Відредаговано sdj387jsd (2020-12-18 23:37:26)

Re: замена КПП

масло на ручці міняти facepalm Хіба що на 3-5 вие та мішає. dntknw і то в москалів це нормальма робота, і то забухають та взагалі нічого туди не кинуть. crazy і їздить же. kapitulation А якщо просто насруть, то взагалі гулу не чути. big_smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

8 Відредаговано jasonua (2020-12-19 10:07:00)

Re: замена КПП

Valerik написав:

Зазвичай пишуть, що можна не міняти мастило весь термін служби агрегата.. Але радять кожні 100 тис.. Я свого часу стреманувся і поміняв десь на 190 тис. Мастило витікало чисте.. Так що цим можна не перейматися

Дякую за інфу. На моїй мсв пробіг 260тис.км, і машині вже 10років буде. От цікаво, які в людей ситуації з кпп.
Знаю, що книжки пишуть про  масло в кпп на весь термін експлуатації. Але там і термін експлуатації може бути 250-300тис. км і на металолом все авто здають!))))
У 2018році як купив авто з пробігом 180тис.км,  зливав масло, воно було світло червоного кольору. За 3роки наїздив 80тис. км, от думаю  злити і подивитися, якщо червоного кольору, то знову його назад залити.

sdj387jsd написав:

масло на ручці міняти

Рівень масла в кпп завжди контролюю при заміні моторної оливи. На попередньому авто, а це був део сенс, міняв масло кожних 60тис. км, так як  там коробки особливі. Правда, у мене вона не гуділа, тому не шкодував для неї масла. З пробігом 180тис. км продав авто з робочою кпп і без ремоту. Лив масло кастрол, ельф.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

9 Відредаговано sdj387jsd (2020-12-19 10:12:13)

Re: замена КПП

Про гул гарно Valerik, описав. В тракторі 3 теж трішки трішки, зовсім трішки гуде. (на зимових колесах майже не чути) В СК2, там гул куди ще вазу. Так і про масло Valerik, гарно описав. У самого думка до заміни щеплення нема туди чого лізти. А уже тоді і масло попутно можна замінити.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10

Re: замена КПП

Коробка очень живучая. Помнится на одном Логане ручка переключения начала греться и свист на 5 появился. Оказывается масло вытекло через левый пыльник сальник. Поменяли пыльник, залили масло. Всё ок.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

11

Re: замена КПП

І все таки хто знає чи підійде jh3055 замість jh1053?

...Поживем увидим поживем обогнав судьбу за поворотом...
http://www.drive2.ru/cars/dacia/logan/logan/faust1982/
DACIA LOGAN BASE 1.4 F2 + ГБО
  0

12 Відредаговано Valerik (2020-12-19 23:07:33)

Re: замена КПП

faust написав:

І все таки хто знає чи підійде jh3055 замість jh1053?

Перечитав в інтернеті, все схоже на те, що jh 1053 більш рання модифікація, поляки пишуть що для дорестайлових машин 2004..2008 рр, jh 3055 більш пізня , обидві під двигун 1.4. Якщо посадкові гнізда, лапи, болти відповідають, можна спробувати, але повинна бути гарантія повернення у разі чого.
Скоріше за все 3055 має відмінності і вдосконалення - десь підшипник іншого типу поставили и  т.п. По передаточних числах ідентичне.

.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

13

Re: замена КПП

Valerik написав:

Якщо справа тільки в технологічних зазорах між шестернями, то коробка , ревучі шестернями може ескплуатуватися без проблем дуже довго..

На Ремонт Рено были ролики где ремонтировали такие коробки с пробегом 70-80 тысяч, выкрашивался метал в подшипниках из-за неправильных зазоров установленных с завода и дальше износ шел по нарастающей.
Так что если заводской брак и коробка не крякнула еще на гарантии, то меняй не меняй масло, не поможет.

Logan 1.4 (база) 2011 г.в. зав. ГБО
  0