526

Re: Выходят из строя газовые форсунки

toliasyk написав:

Заправляюсь на окко перед цим в більшості випадків на вог.

Ось! На ВОГ газ грязний, довелосьмити форси. КЛО ще гірший. По крайній мірі мені так "везло".
Найкращий на сьогдні газ на ЄВРОГАЗІ.

  0



527

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Георгич, де мив наякому стенді та ціна питання

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

528

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Георгич написав:
toliasyk написав:

Заправляюсь на окко перед цим в більшості випадків на вог.

Ось! На ВОГ газ грязний, довелосьмити форси. КЛО ще гірший. По крайній мірі мені так "везло".
Найкращий на сьогдні газ на ЄВРОГАЗІ.

Вот-вот. Заправлялся с конца 2012 года только и исключительно на ВОГ и на 44000 поменял форсунки.
Ну его в пень.
ОККО газа у нас в городе, слава те, нет.
Компромисс пока Shell, но иногда пробую другие, получается не очень. Это еще при том, что не все сети представлены.

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

529

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Сарданапал написав:

Компромисс пока Shell, но иногда пробую другие, получается не очень.

Сокар есть? - на их заправках у мну попандоса пока не было.
Киевские бочки в целом тоже ничче, если  не считать недолива литра 2 на заправку, но то такое.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-02-12 02:18:29[/merge_posts_bbcode]

Сіренький написав:

Георгич, де мив наякому стенді та ціна питання

У мну Валтеки, тому ціна питання "0", мив бензином за допомогою шприца на 20 кубиків, або грушею (клізмою).
Перший раз їх розбирав, а потім забив - полоскав прямо на рампі.
При цьому заживлювати газофорси від АКБ не варто, будуть сильно грітись, адже вони розраховївані на імпульсний режим роботи, з протяжністю імпульса д 20мс.
Я заживлював їх від блочка живлення на 12В 2,5А.
12В втягувало поршеть форсунки, після чого напруга утримання просідала до 7,5 В і утримувала форсунку в відкритому стані.
В цей пшикнув клізму, подовився що виплюнулося. Потім повторив. щоб переконатись, що грязі більше нема.
Після чого відрегулював хід поршня 0,45 мм.
І так через 40 тис км. або після заправки на КЛО та ВОГ

  0

530

Re: Выходят из строя газовые форсунки

offtopic Граждане,почитал как вы мучаетесь со своими форсунками,призываю-покупайте дизель. big_smile Будете мучаться раз в 100000-150000 т/км(а может и больше),но раз. lol Вы меня простите,но все прелести газового топлива перекрывает эта возня со всем газовым оборудованием,то едет,то не едет,то редуктор замёрз,то газ плохой и т.д.Был у отца служебный логан с двигателем 1.2,газовое отдельно ставили,наездил он на нём где-то 50000,газ на любой заправке.Ни одной проблемы,заводится на бензине,переходит на газ...да.тупая(после шкоды),но никто ничего не ковырял. smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

531 Відредаговано Migen (2016-02-12 11:20:58)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Clone-77 написав:

Будете мучаться раз в 100000-150000 т/км(а может и больше),но раз

У дизеля есть свои недостатки. Я на ГБО обслуживал свои форунки за почти 100 т.км - два раза и времени это занимало пол часа (второй раз не по вине газа).
Если не ставить ранний переход на газ (на холодную) и вовремя менять фильтр, форсунки (валтеки) не забиваются.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

532

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Migen написав:

Если не ставить ранний переход на газ (на холодную) и вовремя менять фильтр, форсунки (валтеки) не забиваются.

Кроме этого, если не ставить ранний переход на газ (на холодную), то и мембрана редуктора не так быстро дубеет.

  0

533

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Clone-77 написав:

Граждане,почитал как вы мучаетесь со своими форсунками,призываю-покупайте дизель

Полностью поддерживаю. Только дизель. Ну ******  зачем  вам тот газ?

  0
Спасибо сказали: Clone-771

534

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Забув розповісти ще про одну із причин,з власного досвіду,чому форсунки засмічуються.В мене відсотків 90 поїздок на 3-5км,машина навіть не встига вийти на нормальний температурний режим.Коли проїзджаю100-300км ,що бува рідко,форсунки починають працювати краще,мабуть їх"прочищає"теплим газом.

  0

535

Re: Выходят из строя газовые форсунки

у меня пробег каждый день от 22 до 66 км бывает. так накатал уже 101 тысячу.

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

536

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Читав не один раз,що можна змінити параметри переходу на газ(температуру,час).Коли був на СТО,цікавився,жодного параметру в програмі мого авто  змінити не можливо.В усіх так на заводському ГБО чи ні?

  0

537 Відредаговано AleX_FZS (2016-02-14 21:10:02)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

Читав не один раз,що можна змінити параметри переходу на газ(температуру,час).Коли був на СТО,цікавився,жодного параметру в програмі мого авто  змінити не можливо.В усіх так на заводському ГБО чи ні?

Коли машина працює на бензині, то "мізки" машини підстраюють паливну коррекцію під бензинові форсунки, щоб на лямбда зонді показувало правильну сумішь. Коли ви перемикаєтесь на газ, то паливна коррекція не встигає перенастроїтись під газ, якщо фрсунки вже досить зношені та у вас малий пробіг на газу. А коли ви достатно довго їдете на газу, то паливні коррекції перебудовуються під газові форсунки, і начебто працює краще.

Заводське ГБО закрито від змін. Його можна відкрити декількома методами. Тут на форумі вже десь про це писали. Я собі відкрив і можу перестроювати все, що мені потрібно. Хоча нічого не міняв, все і так робе відмінно.

  0
Спасибо сказали: grin68igor1

538 Відредаговано Serega® (2016-02-14 21:46:58)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

Читав не один раз,що можна змінити параметри переходу на газ(температуру,час).Коли був на СТО,цікавився,жодного параметру в програмі мого авто  змінити не можливо.В усіх так на заводському ГБО чи ні?

А я просто стал зимой переключатся на газ вручную, увидел 4 палки - переключился

AleX_FZS переход по умолчанию на 40 градусов стоит?

Just in Time
  0

539 Відредаговано AleX_FZS (2016-02-14 22:04:00)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Serega®,  да на 40 градусах

через пару тисяч буду міняти фільтра, подивлюся, що там назбиралося. Покищо корекція палива в нормі, навіть трохи в + на 5%.

  0

540

Re: Выходят из строя газовые форсунки

Коли міняли форсунки по гарантії на СТО поміняли прошивку на компі.Тепер переходить на газ при 60 градусах.Хочу як раніше при 40,але на СТО не можуть мені допомогти.

  0

541

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor, я бы на вашем месте оставил бы на 60

Just in Time
  0

542

Re: Выходят из строя газовые форсунки

від 40 до 60 2-5 хвилин. А на бензині теж треба іноді їздити. В мене по коррекціі видно що бензинові забиваються потроху, бо мало вони працюють

  0

543 Відредаговано karakuda78 (2016-02-14 22:54:35)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

Коли міняли форсунки по гарантії на СТО поміняли прошивку на компі.Тепер переходить на газ при 60 градусах.Хочу як раніше при 40,але на СТО не можуть мені допомогти.

Можу допомогти, підїзжайте  lol
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-02-14 22:49:24[/merge_posts_bbcode]

AleX_FZS написав:

від 40 до 60 2-5 хвилин. А на бензині теж треба іноді їздити. В мене по коррекціі видно що бензинові забиваються потроху, бо мало вони працюють

Колись писав, що трохи підправив час переходу на бензин, на мене стало значно краще

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2016-02-14 22:54:06[/merge_posts_bbcode]

Serega® написав:

grin68igor, я бы на вашем месте оставил бы на 60

опять хочу с вами не согласится. "завод" настраивает температуру с излишком. К примеру при заводке 40 грд. зачем нужно чтобы двигатель молотил на бензине еще 195сек.?

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

544

Re: Выходят из строя газовые форсунки

AleX_FZS написав:

Заводське ГБО закрито від змін. Його можна відкрити декількома методами. Тут на форумі вже десь про це писали.

не можу знайти
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-02-15 15:42:12[/merge_posts_bbcode]

karakuda78 написав:

Можу допомогти, підїзжайте

дякую,але хочу сам поексперементувати,попробувати як краще.

[merge_posts_bbcode]Added: 2016-02-15 15:52:52[/merge_posts_bbcode]

karakuda78 написав:

при заводке 40 грд. двигатель молотил на бензине еще 195сек.?

у мене мабуть так,хочу зменшити цей час.

  0

545

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:

у мене мабуть так,хочу зменшити цей час.

Подключался к гозомозгу при помощи программы Plus Max 2010, но все равно нужен шнур для подключения, я брал у знакомого( шнур Stag поменяли два провода внутренних местами).
А по поводу температуры, в стандартных настойках при температуре охлаждающей жидкости от -50 до +40 при достижении 40грд.переходит на газ только через 195 сек., дальше этот показатель уменьшен, но все равно очень много. При заводке на прогретом двигателе она еще 15 сек. молотит на бензине. Уменьшил до нуля. Теперь машина значительно меньше берет бензина.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0
Спасибо сказали: grin68igor1

546

Re: Выходят из строя газовые форсунки

karakuda78 написав:
grin68igor написав:

у мене мабуть так,хочу зменшити цей час.

Подключался к гозомозгу при помощи программы Plus Max 2010, но все равно нужен шнур для подключения, я брал у знакомого( шнур Stag поменяли два провода внутренних местами).
А по поводу температуры, в стандартных настойках при температуре охлаждающей жидкости от -50 до +40 при достижении 40грд.переходит на газ только через 195 сек., дальше этот показатель уменьшен, но все равно очень много. При заводке на прогретом двигателе она еще 15 сек. молотит на бензине. Уменьшил до нуля. Теперь машина значительно меньше берет бензина.

на СТО підключаються іншою програмою?дивився сам у їхній ноут,ці параметри міняти не можна.

  0

547

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor, Есть еще программа Plus 4.0.3. Ей еще подключался. Чем не понравилась, нельзя эту же величину (работа на бензине) выставить ноль, минимум 5сек.

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

548 Відредаговано grin68igor (2016-02-15 18:55:52)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

karakuda78 написав:

grin68igor, Есть еще программа Plus 4.0.3. Ей еще подключался. Чем не понравилась, нельзя эту же величину (работа на бензине) выставить ноль, минимум 5сек.

я зовсім нічого не розумію,чому на СТО не підключаються цими програмами і не міняють параметри?

  0

549

Re: Выходят из строя газовые форсунки

grin68igor написав:
karakuda78 написав:

grin68igor, Есть еще программа Plus 4.0.3. Ей еще подключался. Чем не понравилась, нельзя эту же величину (работа на бензине) выставить ноль, минимум 5сек.

я зовсім нічого не розумію,чому на СТО не підключаються цими програмами і не міняють параметри?

Где они подключались? В салоне или под капотом?

Логан 1.4, ГУР, кондиционер, ГБО Alpha
  0

550 Відредаговано grin68igor (2016-02-15 19:11:29)

Re: Выходят из строя газовые форсунки

karakuda78 написав:

но все равно нужен шнур для подключения

такий підійде http://lpgtech.ua/interfeys-usb-dlya-si … -original/
[merge_posts_bbcode]Added: 2016-02-15 19:07:03[/merge_posts_bbcode]

karakuda78 написав:

Где они подключались? В салоне или под капотом?

коли підключались в салоні,я  в комп не дивився,а коли під капотом,в ноут заглядав,не міняється там нічого.

  0