576

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Ну, не знаю, чего это вы на Сяоми бочку катите. У меня в семье, у всех сяоми. Редми нот4х, Редми А2 лайт, Редми Нот7, РедмиНот8 + планшет Ми пад4. Проблем нету, от слова "вообще" кроме моего РН4х. Там справа-вверху экран немного пожелтел. Все. Всё работает, всё летает, глюков нет. Дети их и вхвост и вгриву...
Может мне "повезло" х.з., но я продукцией Сяоми доволен. На мой взгляд цена-качество-характеристики, оптимальные. Нет ничего чтобы раздражало или бесило. Единственный А2лайт, на голом Андроиде непривлекательный, но попался что-то помню совсем задешево, и я его купил. Младшая дочь его гоняет по полной программе, и все отлично. Не агитирую, говорю как есть.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1



577

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Rothmanz написав:

не знаю, чего это вы на Сяоми бочку катите.

я ж не тільки на сяомі; я на всіх китайців. ну, врешті решт, чи маю я право на власний бзік? поки що нема до них довіри.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

578 Відредаговано Engineer (2020-11-08 22:19:30)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Doc, користуюсь смартфоном сяомі редмі 4х, був куплений влітку 2017 р за 3500 грн з Китаю. навіть плівку не клеїв, взагалі жодної проблеми, екран без подряпин. Ще маю смартвоч амазфіт стратос 2, теж безпроблемний і недорогий. Минулого тижня у жінки в маршрутці вкрали старенький айфон 6с. Взяв на заміну лопатофон Сяомі редмі 9 4/64, за 4 з копійками вже в Україні - в комплекті чохол і плівка на екран, який доречі фулл ейч ді. Собі на зміну старенького 4х теж буду брати сяомі, на інші бренди навіть не дивлюсь. Зупинився на редмі нот 10 лайт 8/128, але поки жаба давить 9 штук за нього давати, чекаю на розпродаж))

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

579

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

floyd47 написав:

чи маю я право на власний бзік?

Канечно))))

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

580 Відредаговано Doc (2020-11-09 00:30:45)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Engineer написав:

редмі нот 10 лайт 8/128, але поки жаба давить 9 штук за нього давати, чекаю на розпродаж))

9000!!!  shok  За Qualcomm SDM730 Snapdragon 730G?!?! Хай навіть офіційно новий!!!
А якщо так:LG G8X ThinQ 6/128 Gb New Black ЦАП Hi-fi Quad Новий 8 900 грн. Qualcomm SDM855 Snapdragon 855

Larsen написав:

На мою думку причина очевидна. LG в минулому мали невдалі, проблемні моделі

Всі їх мали, але з очевидно невдалих можу назвати лише LG G3 і G4. Мушу нагадати, у мене їх було 7! 6 у мене ( lg kf510, LG KM900 Arena, LG GX 500, LG G3 DS,  LG G4 DS, LG G7 Thinq) і один у жінки (LG GX200). І єдиним "факапом" було сильна нагрівання батареї і її розрядка. До речі в G7 цього і близько не було. Але мушу нагадати, що даною проблемою страждали не тільки LG, але і НТС (як мінімум з того, що в мене було). А повний провал камер НТС One, яка знімала все у фіолетовому і грілась? І чомусь ніхто не згадує "факап" Apple зі згинаючимися телефонами.
Мій власний Xiaomi був лише один - Redmi Note якого я досить швидко позбувся через обмеження Андроід 4.2 Але був у нього один дивний нюанс. Змушений був його перезавантажувати через відверті гальма в роботі. А потім у малих були Redmi 4x. За 2 роки міняв батареї бо і півдня не тримали, динаміки, бо хрипіти почали. І гальма... Неймовірні. Зараз у малого RedmiNote 4 (носом крутить - не подобається), у малої Huawei P40 lte (апарат достойний, але без сервісів). А у жінки Mi6. І теж не безпроблемний. А саме кнопка Home тупо періодично перестає реагувати (на сухі пальці). Та і фоточки такі собі робить. Mi Mix у колежанки по роботі пропрацював 6 місяців (новий з фірмового магазину) і почав катастрофічно жерти батарею. Пропонували ремонт гарантійний, але вона його просто віддала якимось родичам. Само собою 8, 10 напевно краще. Але порівнювати їх з LG я взагалі б не став. На мою думку (яку я не нав'язую) LG просто провалило маркетінг. А телефони у них кращі.
P.S. особливо мене "радують" коментарі людей, які або лижу взагалі не мали, або мали одну модель. Ні на кого з форумчан не натякаю.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

581 Відредаговано Engineer (2020-11-09 01:19:28)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Doc написав:

На мою думку (яку я не нав'язую) LG просто провалило маркетінг.

Справа в тому, що сяомі взагалі не тратиться на маркетинг, вони тупо продають якісний продукт з мінімальною націнкою і мають мільонну армію пошановувачів

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

582

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Doc написав:

Всі їх мали, але ...

... якщо у бренда високі ціни то їх факапи сильно б'ють по репутації. Особливо якщо вона ні чим не відрізняється від конкурентів. Тому LG постраждав, а тому ж Xiaomi це не загрожує.

Doc написав:

проблемою страждали не тільки LG, але і НТС

Ну і де той НТС зараз? Так само він зараз мало кому потрібен. Чому? Тому що дорого, і теж репутація вже не та. Хоча і LG і НТС колись мали хорошу репутацію, і були у нас значно популярніші.

Doc написав:

І чомусь ніхто не згадує "факап" Apple зі згинаючимися телефонами.

У яблока настільки висока репутація, що зруйнувати її навіть десятком факапів наврядчи вийде. Не слід забувати що більшість покупців айфонів вибирають їх тільки тому що це айфон, а не тому що він чимось хороший чи поганий.

Doc написав:

Але порівнювати їх з LG я взагалі б не став.

І ніхто не порівнює, тому що ціна різна. Всі недоліки Сяомі оправдуються низькою ціною. А якщо бренд загинає ціну як LG, то ніяких поблажок не буде.

Doc написав:

LG просто провалило маркетінг

Звичайно. Ми лише говоримо про те яким чином.

Doc написав:

А телефони у них кращі.

Якщо ми все ще порівнюємо з Сяомі, то взагалом, за ті ж гроші у Сяомі будуть кращі характеристики.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

583 Відредаговано Larsen (2020-11-09 01:28:40)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Doc написав:

А якщо так:LG G8X ThinQ 6/128 Gb

За такі гроші, навіть трошки дешевше, у Сяомі значно продвинутіші моделі йдуть. Наприклад:
Xiaomi Black Shark 3 12/256GB Shadow Black

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

584

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Китайська компанія Xiaomi на конференції для розробників (Xiaomi Developer Conference) продемонструвала новітні досягнення в галузі створення камер для смартфонів.

Xiaomi ще в травні 2018 року сформувала самостійний підрозділ, спеціалізацією якого є засоби формування та обробки зображень. Інженери працюють над передовими рішеннями, які в перспективі можуть бути задіяні в комерційних апаратах.

Зокрема, однією з новітніх систем стала камера з надвеликою діафрагмою і висувним об’єктивом. Саме вона була показана на заході Xiaomi Developer Conference
https://images.finance.ua/imgs/20/f8/20f8c95c926f77e7f7080f6693ab4f8d.jpg
Стверджується, що в порівнянні зі звичайними модулями світловий потік може бути збільшений на 300%. Крім того, реалізовані нові засоби стабілізації, що компенсують вібрацію.

Результат – істотно більш висока якість зображень. Так, наприклад, чіткість збільшується на 20%.

Xiaomi зазначає, що запропоноване рішення вже досягло необхідного ступеня мініатюризації для інтеграції в камери смартфонів. Компанія обіцяє представити готові апарати з цією технологією в найближчому майбутньому

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

585

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Цікаво, що в Південній Кореї майже ніхто не купує китайські смартфони. Назву "Xiaomi" зустрічають питанням: "Що це?" Та й до своїх вітчизняних виробників (LG, Samsung) ставляться прохолодно. Молодь користується переважно гаджетами Apple.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

586

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Тем не менее, Xiaomi обогнала Apple и стала третьим по величине производителем смартфонов в мире

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

587 Відредаговано Don Kortes (2020-12-16 16:27:19)

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Кожної зими в мене мерзнуть ноги. Слабке місце. Все оте- термо. то на пів години. Якщо це теж для когось актуально- хочу поділитись гарною штукою- ось тут купив такі суперські  устілки з підігрівом. Сьогодны тестував- нема слів а суцільна подяка тому, хто таке зробив
https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/phn7g8ibhdj22-UA/image;s=1000x700
https://www.olx.ua/obyavlenie/stelki-s- … mISl0.html

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

588

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Don Kortes написав:

устілки з підігрівом.

Интересно, какой расход. На сколько хватит power bank 10000 например. У моего отца такая же проблема.

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

589

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Я проверил USB тестером- заказал 2 разных комплекта стелек. Одни тянут 1А а вторые 1.2А. Сегодня запитал те что 1.2 от повербанка на 6700 от Homi и за 4 часа разрядился на 2 деления из 4

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

590

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Может кто сталкивался и подскажет. Дошли руки до IP камеры Mi Home (Mijia) 1080P. Скачал с маркета приложение Mi Home, сделал все по инструкции, дошел до стадии сопряжения камеры и смарта и все время истекает время сопряжения. Блютуз включен, даже геолокацию включал когда в самом начала просили- на камере в конце горит синим светодиод показывая что камера подключена к вайфаю но сопрягаться и определяться в приложении не хочет
https://www.xiaomi.ua/ip-kamera-mijia-1 … zm/p21313/

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

591

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Don Kortes написав:

Может кто сталкивался и подскажет. Дошли руки до IP камеры Mi Home (Mijia) 1080P. Скачал с маркета приложение Mi Home, сделал все по инструкции, дошел до стадии сопряжения камеры и смарта и все время истекает время сопряжения. Блютуз включен, даже геолокацию включал когда в самом начала просили- на камере в конце горит синим светодиод показывая что камера подключена к вайфаю но сопрягаться и определяться в приложении не хочет
https://www.xiaomi.ua/ip-kamera-mijia-1 … zm/p21313/

На сколько я помню, там есть пункт, когда нужно камерой отсканировать QR код с экрана программы. Именно так происходит первое сопряжение.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

592

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Вдруг кому понадобитсяобустроить резервное питание для одинокого роутера.
Можно обойтись недорогим пауэрбанком со сквозной зарядкой.
В моём случае это был Nitecore F1 (на один элемент 18650/26650/21700 может ещё что-то влезет)
Короче за 3 часа питания роутера индикатор уровня заряда не шелохнулся, так что может и на сутки хватит. Понятное дело, при автоматическом переключении питания роутер перезагрузится.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

593

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Кто имеет дело с IPTV? Где скачать плейлисты?

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

594

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Don Kortes,Саня, бесплатных полно, но они постоянно то работают, то нет. Проще платить 0.5-1у.е. в мес и спокойно (более-менее) смотреть

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

595

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

http://ottg.tv/, я користуюся цим, в принципі нормально. Безкоштовними плей-листами можна користуватися, якщо є бажання постійно їх перевстановлювати, міняти і.т.п,

  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

596

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

В нескольких местах пытаюсь скачать бесплатные плейлисты и везде зависает на 99%. Кто может сбросить мне на почту любой рабочий лист попробовать- мое это или нет? donkortes@gmail.com

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

597

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Garko, здесь нет пробного листа а сразу хотят 2 евро

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

598

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

Zevs написав:

бесплатных полно, но они постоянно то работают, то нет. Проще платить 0.5-1у.е. в мес

пока не получается нигде скачать - зависает на 99% .  У кого есть рабочий бесплатный- скиньте для пробы donkortes@gmail.com

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

599

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

http://vip-tv.org.ua/forum/67-631-1

  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

600

Re: Наши гаджеты. Делимся информацией, помогаем купить

svserjstorstark

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0