1

Тема: горит чек на газу

Ранее не писал, ждал может официалы решат проблему, но пока увы:(, уже год периодически горит на родном гбо чек, после снятия ошибки 60-90 км. и загорается, показывает нижний лямбда, была проблема с датчиком давления-поменяли, а он горит гад.  расход газа нормальный. Может кто по опыту че подскажет.

  0



2

Re: горит чек на газу

сергей пират написав:

Может кто по опыту че подскажет.

Скоро прикажет долго жить газовая форсунка.

  0

3

Re: горит чек на газу

В мене зимою коли була велика вологість загорівся чек нижнього лямбда зонд,помилку зняли в Рено сказали від вологості,якщо повториться будуть його розбирати,але чек більше не загорався,все нормально.:tbsenile:

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

4

Re: горит чек на газу

Знову загорівся чек і не гасне,засвітився на трасі при швидкості 110км.Перед тим як він загорівся я замітив що мені машину якось важкувато розігнати до 100.Поїздка в рено сервіс,компютерна діагностика-150гр,зняття помилки знову нижній лямбда зонд,причина загоряння чека не встановлена.Після цього як чек світився ніяких проблем з двигуном не помічав.Клему з акб знімав нічого не дало .Думаю що з ним можна їздити ,якщо двигун працює нормально або кожен раз за зняття помилки платити 150гр.

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

5

Re: горит чек на газу

ГБО я так розумію заводське? Якщо так, то як показала практика, не наодному авто знайомих, на підході газові форсунки.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

6 Відредаговано Serega® (2015-06-23 13:07:10)

Re: горит чек на газу

toliasyk написав:

Поїздка в рено сервіс,компютерна діагностика-150гр,зняття помилки знову нижній лямбда зонд,причина загоряння чека не встановлена

upp я балдею с этих сервисменов..

http://www.logan.in.ua/forum/topic11559 … lm327.html

При предсмертном состоянии газ форсунок у меня выдавало ошибку "пропуски зажигания" но не "нижній лямбда зонд"

Just in Time
  0

7

Re: горит чек на газу

если так тщательно искали проблема же может быть и не в газу

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

8

Re: горит чек на газу

OZZY написав:

если так тщательно искали проблема же может быть и не в газу

Була така-ж проблема, поміняли нижній лямбда, не помогло, перевстановили іншу программу на газ, тьху три раза тепер не горить.

  0

9 Відредаговано Russ (2015-06-23 18:23:31)

Re: горит чек на газу

Газовые форсунки умирают и заливают свечи. Это болячка заводского ГБО .
Какой пробег авто ?

Logan 2011 GBO
LAUREATE, 1.4, 72 л.с., МКП-5,  Комета
  0

10

Re: горит чек на газу

В мене пробіг невеликий 30 тис.Але чек загорявся по ниж.лям зонду і не гас і при 13,20, а тер 30 тис.Веі три рази помилку знімали в рено .Раніше коли авто було на гарантії всі гріхи лягали на погане паливо.

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

11

Re: горит чек на газу

Lavrik написав:

ГБО я так розумію заводське? Якщо так, то як показала практика, не наодному авто знайомих, на підході газові форсунки.

Russ написав:

Газовые форсунки умирают и заливают свечи. Это болячка заводского ГБО .
Какой пробег авто ?

от спасибо , утешили - у мну 200 км назад загорелся чек за 15 км до дому  потух , приезжаю захожу на форум а тут такая инфа , походу нуно готовится к замене форсов  dash1   dash1   dash1

  0

12 Відредаговано AleX_FZS (2015-06-27 00:02:51)

Re: горит чек на газу

нужен сканер, и смотреть коррекции топлива. У меня тоже при помирании форсунок, БК (мультитроникс)  выдавал ошибку лямбда зонда.
На самом деле ЭБУ, из-за убитых форсунок, уже не может настроить-скорректировать нормальную смесь и он считает, что сломалось что-то не в моторе, а датчик типа врет-сломался.

  0
Спасибо сказали: сяся1

13

Re: горит чек на газу

Знову без причин загорівся чек і не гасне.Двигун що на бензині,що на газі працює відмінно.Рішив їздити з чеком,не буду кожного місяця їздити в рено стирати помилку і платити 150 гр за комп. діагностику.Кілометрів 50 проїхав на бензині,знімав акб на дві сутки нічого не мінялося чек не гас.Заправив повний бак газу на око,перед загорянням був вог і так їздив.Яке було моє здивування коли приблизно десь через 150 км при заведенні двигуна чек погас сам,і зараз все нормально.Не знаю чи на довго?

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

14

Re: горит чек на газу

така ж саме хрень бувае. Дякуючи подарунку SySOPa - ОВD сканеру, при появі чеку підключаю аппарат, сканую помилку, якщо одна і та ж сама скидую її нафіг і чек гасне. можна пару днів поїздити і воно саме пройде.

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

15

Re: горит чек на газу

В мене підозра на заправку газом,то заправщик відєднує пістолет немає специфічного хлопка газу а тече з пістолета якась рідина,то газ смердить не газом а невідомо чим.З нового року вже третій раз з цим стикаюся.Поміняю заправку може допоможе.На попередній зручно заправлятись тому що по дорозі.

Renault Logan 1.4 ГБО Ambiance
  0

16

Re: горит чек на газу

toliasyk написав:

перед загорянням був вог

Оце і є причина. Забудь про них, принаймі на деякий час. Вчора потрошили таксисту фільтра. За 7ткм в рідкому жах.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

17 Відредаговано Игорь Петрович1 (2015-08-11 10:30:38)

Re: горит чек на газу

Трубки газовые медные? Если да,поменяй на пластик, хрени не будет в фильтрах. Воговский газ мне очень нравится по расходу. Кстати,там газ пахнет не как бытовой, а типа соевый соус.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

18

Re: горит чек на газу

Канечно мідь. В мене на міді, але без Вога, за 12ткм стружки в 3 рази менше.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

19

Re: горит чек на газу

Игорь Петрович1 написав:

Воговский газ мне очень нравится по расходу

а сокаровский "нано" газ не пробовал?

у меня вообще такое  imho2  что на всех заправках киева газ с одной и той же бочки

Just in Time
  0

20

Re: горит чек на газу

Игорь Петрович1, форси які?

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

21

Re: горит чек на газу

rk03 написав:

Игорь Петрович1, форси які?

Валтеки. Їм походу пофіг.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

22 Відредаговано Игорь Петрович1 (2015-08-11 12:38:58)

Re: горит чек на газу

Форсы прошли 250000 км,2 раза резинки менял. Это даже не валтек,а Турция аналог.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2015-08-11 11:38:20[/merge_posts_bbcode]

Сокаровский не пробовал, мало их ,сокаров с газом.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

23

Re: горит чек на газу

rk03 написав:

Канечно мідь. В мене на міді, але без Вога, за 12ткм стружки в 3 рази менше

На мідних менше?  shok

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

24

Re: горит чек на газу

Игорь Петрович1, тади можна і на Вог. Хіба взимку перший перехід можуть приклеюватись.
Серинький, ти чо? Наоборіт, більше.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

25

Re: горит чек на газу

rk03 написав:

Хіба взимку перший перехід можуть приклеюватись

Напевно якраз так і було.

rk03 написав:

Наоборіт, більше

Якось ти так написав, що я вирішив перепитати...

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0