301

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Ну что. После недавнего обновления Android Avtо, появилась возможность пользоваться Яндекс навигатором на MediaNav.
Решил я испытать. Сразу Яндекс не заработал.
Что нужно сделать.
Зайти в браузере на страницу Яндекс Плюс. Создать там учетную запись. И оформить подписку. На данный момент яндекс дает безсплатную подписку на 3 месяца. Я думаю, что бы понять, нужно ли это, данного времени хватит. После этого, заходим в яндекс навигатор и входим в учётную запись там. Под той что мы зарегили в яндекс плюс. После подключаем телефон к медиа нав. И у нас на магнитоле работает яндекс навигатор.
Скажу по себе. Пока, работает с глюками, но я думаю что обновления, сделают свое дело.
У меня инет от Лайф. Яндекс навигатор, работает без ВПН.
Вводить адрес с магнитолы пока нельзя. Но голосовой поиск, работает на удивление четко.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  -1
Спасибо сказали: сяся, TDream2



302 Відредаговано Георгич (2021-08-29 12:24:30)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

VIESSMANN, не нужно у нас юзать яндекс.
У нас рулит гугл и ваза.

  0
Спасибо сказали: anry771

303

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Георгич написав:

VIESSMANN, не нужно у нас юзать яндекс.
У нас рулит гугл и ваза.

Я не сторонник лаптеносцев. Но из все перечисленных навигаторов. Лаптеноский работае лучше всех. Это по Киеву. Без лишних экскурсий, как это любит вази.
Ничего политического не имел ввиду.
Путин - хуйло. И это необговаривается.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

304 Відредаговано VIESSMANN (2021-08-29 18:01:33)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Георгич написав:

VIESSMANN, не нужно у нас юзать яндекс.
У нас рулит гугл и ваза.

......

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

305 Відредаговано VIESSMANN (2021-08-29 18:00:33)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Георгич написав:

VIESSMANN, не нужно у нас юзать яндекс.
У нас рулит гугл и ваза.

.....

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

306 Відредаговано VIESSMANN (2021-08-29 18:00:00)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Георгич написав:

VIESSMANN, не нужно у нас юзать яндекс.
У нас рулит гугл и ваза.

....

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

307 Відредаговано VIESSMANN (2021-08-29 18:01:00)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Георгич написав:

VIESSMANN, не нужно у нас юзать яндекс.
У нас рулит гугл и ваза.

.....

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

308

Re: MediaNav - вопросы и ответы

А как лишние сообщения удалить?

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

309 Відредаговано Георгич (2021-08-29 15:29:21)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

VIESSMANN, я понимаю с первого раза)))))
Дело  не в полите. Лучше водит та навигация, которую юзает большнство. А ваза ко всему еще и народная.
Поэтому в больших городаъ лучше ваза.
По крайнер мере мой опыт по Украине и Европе.
Яндекс у нас мимо, по всем пунктам.

  0

310

Re: MediaNav - вопросы и ответы

VIESSMANN написав:

А как лишние сообщения удалить?

Видалити у Вас не вийде. Тільки Зевс на то спроможний.
Ви можете натиснути під повідомленням кнопку "Редагувати", видалити весь текст і замість нього просто поставити крапку і потім зберегти зміни.

  0

311

Re: MediaNav - вопросы и ответы

VIESSMANN написав:

Путин - ругательство.

шановний, це все--слова, а ваші дії -- конкретніші. ви ж спілкуєтеся з окупантом не мовою кулеметної черги, правда ж?

VIESSMANN написав:

А как лишние сообщения удалить?

ніяк; його можна тільки відкорегувати.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

312

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Георгич написав:

VIESSMANN, я понимаю с первого раза)))))
Дело  не в полите. Лучше водит та навигация, которую юзает большнство. А ваза ко всему еще и народная.
Поэтому в больших городаъ лучше ваза.
По крайнер мере мой опыт по Украине и Европе.
Яндекс у нас мимо, по всем пунктам.

У меня наоборот. Я по Киеву катаю. Вот вази зачастую строит экскурсионные маршруты. Я то знаю как ехать в тот или иной район. Яндекс в этом плане более продуманый.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

313

Re: MediaNav - вопросы и ответы

floyd47 написав:
VIESSMANN написав:

Путин - ругательство.

шановний, це все--слова, а ваші дії -- конкретніші. ви ж спілкуєтеся з окупантом не мовою кулеметної черги, правда ж?

VIESSMANN написав:

А как лишние сообщения удалить?

ніяк; його можна тільки відкорегувати.

А що не так? Я ж не спонсую їх. Я використовую безкоштовний продукт. Мені подобається його робота. Інтерфейс.
Досить багато людей його використовують.
Тому. Не бачу в цьому нічого страшного.
Якщо у Вас інша думка. Можете її озвучити.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

314

Re: MediaNav - вопросы и ответы

VIESSMANN написав:

Я по Киеву катаю. Вот вази зачастую строит экскурсионные маршруты. Я то знаю как ехать в тот или иной район.

Я теж катаю по Києву мабуть що всі 99% мого часу за кермом свого авто.
Кожну поїздку, навіть якщо 200 разів вже їздив по маршруту, я включаю WAZE не для того щоб воно мені сказало як проїхати з А в Б, а заради повідомлень про перешкоди/ями/ДПТ/радари на дорозі по маршруту слідування авто.

Кілька разів попадав в сильні затори коли я вперто не слухав підказки WAZE що до маршруту.

Коли ти плануєш стандартну поїздку по звичайному маршруту, а WAZE тобі "Ти туди не ходи, ти сюди ходи...", а ти їй у відповідь "Ти очманіла ти шо? Якого мені міняти мій улюблений/стандартний маршрут", то скоріше за все я десь таки встрягну в заторі. WAZE веде "екскурсійними маршрутами" тому що знає більше про ситуацію на дорогах ніж я.

А якщо хочу вперто їхати до точки Б так як саме я хочу, то мені ні WAZE, ні тим паче якийсь там Хуяндекс взагалі не вперлися.

  0
Спасибо сказали: floyd471

315

Re: MediaNav - вопросы и ответы

VIESSMANN написав:

Досить багато людей його використовують.

це--ну дуууже вагомий аргумент!

VIESSMANN написав:

Не бачу в цьому нічого страшного.

той, хто не бачить у цьому нічого страшного, зветься якось на кшталт "малорос" або "хохол"; виберіть, яке вам більш до вподоби, шановний наш киянин.

VIESSMANN написав:

Якщо у Вас інша думка. Можете її озвучити.

я свою думку виклав одразу ж. якшо ви не в змозі усвідомити мною сказаного (пропаганда ресурсів країни-окупанта, реєстрація на ворожих нашій країні ресурсах), то це -- не моя проблема, а ваша, вибачте.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

316

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Додам ще свої 5 копійок.

Заборона використання і блокування ресурсів Яндекса для мене особисто зрозуміла і виправдана.
Поясню саме на прикладі Яндекс-Карти/Навігатор.
Ці всі данні пересування авто підлягають машинному аналізу на тій стороні, це і до гадалки на ходити.

Хто як і коли катається по Києву нікого не цікавить.
А ось, не дай Бог, хтось використовує Яндекс у прифронтовій зоні - то біда. По масиву даних можна вирахувати, наприклад, пересування військової техніки поблизу лінії зіткнення: а з якого такого дива саме на цій ділянці дороги, яка виходить на передові позиції ЗСУ, виникли затори на 1-2км?
Або катався-катався по Києву/Дніпру і потім раптом маршрут до Авдіївки - то хто ти такий у тому авто? А чи не командир/боєць якогось спецпідрозділу? І т.д і т.п.

Ви думаєте Яндекс дарма вбудував у свої додатки спрямування трафіку через всілякі VPN-сервера для подолання блокування з нашої сторони?
Простий збіг? Капець як їм потрібні українські користувачі, які так "страждають" від нестачі Яндекса? Не думаю!

  0

317 Відредаговано Георгич (2021-08-29 19:14:23)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

VIESSMANN написав:

У меня наоборот. Я по Киеву катаю. Вот вази зачастую строит экскурсионные маршруты. Я то знаю как ехать в тот или иной район. Яндекс в этом плане более продуманый.

Нет там ничего продуманного. Как работает навик? - он просчитывает все варианты суммируя все участки времени маршрута.
Приоритет по времени. Вторая переменная длина маршрута.
Плюс вазы в том, что она народная, модерируемая, отсюда наибольее тонко реагирует на трафик и юзерские POI.
Это фишка вазы, и она эффективна в многопользовании.
Гугл видит только трафик. Но когда вдруг ремонт, то гугл не отработает, а ваза, если юзеры не провтыкали, то отразит.
Яндекс до порошенка рулил, но сейчас он слеп - ему трафик никто не отдает, а значит реалтайма нет. Считай в оффлайне едешь. В полях ладно, а в мегаполисе такой сервис не нужен.

  0

318

Re: MediaNav - вопросы и ответы

PGP написав:

Ці всі данні пересування авто підлягають машинному аналізу на тій стороні,

таваріщ киянин не розуміє. чи, може, просто не хоче?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

319 Відредаговано Георгич (2021-08-29 19:29:45)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

PGP написав:

Додам ще свої 5 копійок.

Заборона використання і блокування ресурсів Яндекса для мене особисто зрозуміла і виправдана.
Поясню саме на прикладі Яндекс-Карти/Навігатор.
Ці всі данні пересування авто підлягають машинному аналізу на тій стороні, це і до гадалки на ходити.

Хто як і коли катається по Києву нікого не цікавить.
А ось, не дай Бог, хтось використовує Яндекс у прифронтовій зоні - то біда. По масиву даних можна вирахувати, наприклад, пересування військової техніки поблизу лінії зіткнення: а з якого такого дива саме на цій ділянці дороги, яка виходить на передові позиції ЗСУ, виникли затори на 1-2км?
Або катався-катався лдпо Києву/Дніпру і потім раптом маршрут до Авдіївки - то хто ти такий у тому авто? А чи не командир/боєць якогось спецпідрозділу? І т.д і т.п.

Ви думаєте Яндекс дарма вбудував у свої додатки спрямування трафіку через всілякі VPN-сервера для подолання блокування з нашої сторони?
Простий збіг? Капець як їм потрібні українські користувачі, які так "страждають" від нестачі Яндекса? Не думаю!

PGP, код напишеш для демонстрації даної фантазії?
Відслідковування геоданий ведеться або по +телефону, оператором стільникового зв'язку, або по акаунту.
Якщо ти не залогінений в яндексі, то яндекс мимо.. Твій мас теж їм нічого не дасть.

  0

320

Re: MediaNav - вопросы и ответы

floyd47 написав:
PGP написав:

Ці всі данні пересування авто підлягають машинному аналізу на тій стороні,

таваріщ киянин не розуміє. чи, може, просто не хоче?

Ну куди мені до Вас. Гарно що ви все розумієте.
Я ж велика персона. За мною стежать лаптеносци.
А за вами, так окремий супутник. :-)

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0
Спасибо сказали: Георгич1

321

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Георгич написав:

код напишеш для демонстрації даної фантазії?

Не напишу, не досвідчений програміст.
Але хулі там писати? Через визначений інтервал часу відправляти на сервак номер телефону де стоїть додаток (він же буде визначати унікальний ID в базі) + GPS-координати. Ви думаєте цього вже немає в будь-якому навігаторі Google/Waze/Yandex/2GIS і інші?

  0

322

Re: MediaNav - вопросы и ответы

Админы, удалите пожалуйста мой пост про навигатор.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

323

Re: MediaNav - вопросы и ответы

"І мовив Каїн до Господа: більший мій гріх, аніж можна знести".

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

324 Відредаговано сяся (2021-08-29 20:48:11)

Re: MediaNav - вопросы и ответы

VIESSMANN, да положи ты на них , все правильно написал , это твой личный выбор , не ведись на тролей и
О вкусах фломастеров - у каждого свой !

  0

325

Re: MediaNav - вопросы и ответы

сяся написав:

VIESSMANN, да положи ты на них , асе правильно написал , это твой личный выбор , не ведись на тролей и
О вкусах фломастеров - у еаждого свой !

Ну отчасти они правы. Ресурс агрессора и не стоило его рекламировать.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0
Спасибо сказали: jasonua1