1,001 Відредаговано Yeka (2017-01-24 11:59:59)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Aprox написав:

1850 евро! Карл! Вместо бушного логана можно таких 4 шт. купить! )))

Если будет один закон для всех,а не только для временщиков,то и новые машины посунутся в цене,и 5 летние,и тд.И не факт что захочется тебе связываться с Фронтерой 17 летней.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0



1,002 Відредаговано Larsen (2017-01-24 12:05:45)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Aprox написав:

Нет. Ограничение по году выпуска авто (не ранее 2010) и экологические нормы Евро-5 ничего не изменили для большинства украинцев...

Аааа! Так ти за те щоб більше українців хворіло і помирало від онкології?! Ну тоді я однозначно проти, і не підтримаю подібної ініціативи з твого боку! roll

Aprox написав:

Шикарная выгода, да? )))

А ти купи таке корито в ЄС, і подивись скільки воно тобі обійдеться в експлуатації. Там далеко не халява! За екологію будеш повну ціну цього шрота кожен рік викладати! А тут такі всі хитрозроблені - купити як в них, обійти наше обмеження по екології, і не платити за екологію нічого. Ну зашибісь!
Слухай, в мене ще кращий варінат є, нафіга навіть тисячу платити? Вкради собі авто, взагалі безплатно! А потім влаштуй протести з перекриттям доріг, щоб дозволили на крадених авто їздити.  upp  lol

Aprox написав:

А вот, чего хочется...

Ну якщо дууууууже хочеться, значить можна? Я правильно поняв? wink

Aprox написав:

Лично мне очень нужна! Вот такая! Даже пару штук купил бы!

Ага. А тепер подумай, чому вони такі нафіг нікому не потрібні в ЄС? Чому там з такою радістю і аж бігом по пару штук не купляють, при тому що для них це взагалі кишенькові розходи? wink Ото ж бо. Розоришся потім за екологію платити. А ти такий хитрий - купити по ціні, яка дешева через високі екологічні побори, але самих цих поборів не платити.  lol1
Якби в нас ввели екологічні побори як в ЄС, то теж такої дешевої БУшки стало би валом, по таких же цінах.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,003 Відредаговано Aprox (2017-01-24 12:19:03)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Larsen написав:

Аааа! Так ти за те щоб більше українців хворіло і помирало від онкології?!

Ты думаешь выхлоп тазов и москвичей 80-х сильно чище выхлопа БМВ 2004-го года? Или того же опелевского дизеля 2000-х? Всегда смешно читать этот бред про экологию и смотреть в окно, на то, что коптит наше небо... ))

Я прям вижу на этом фоне, новые требования по экологии для автомобилей!  lol

http://kstati.dp.ua/sites/default/files/styles/620x620/public/u1324/field/image/dmk2_2.jpg?itok=OCbvCy9w

http://img-fotki.yandex.ru/get/3501/info-flot.23/0_31909_1e9031bb_orig

http://s03.radikal.ru/i176/0910/2c/8047754c654c.jpg

http://img-fotki.yandex.ru/get/3610/varandej1.2b/0_172c8_d5614672_XL

Предлагаю прямо перед ДМКД устроить салон теслы и лифов в Днепродзержинске!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

1,004

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Larsen написав:

А тут такі всі хитрозроблені - купити як в них, обійти наше обмеження по екології, і не платити за екологію нічого.

Щоб була гарна екологія, треба менше лісів вирубувати і гнати кругляк за кордон.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: Schranznbasser, Deniskov, pavel_iv77, Дядя Федор5

1,005

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

MACK написав:

Щоб була гарна екологія, треба менше лісів вирубувати і гнати кругляк за кордон.

бОльшая населения нашей страны живет по принципу "после нас хоть потоп" ((

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

1,006 Відредаговано Larsen (2017-01-24 12:25:53)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Aprox написав:

Ты думаешь выхлоп тазов и москвичей 80-х сильно чище выхлопа БМВ 2004-го года? Или того же опелевского дизеля 2000-х?

Я думаю що Євро5 чистіше, і я за те щоб всі їздили на ньому.

Aprox написав:

Всегда смешно читать этот бред про экологию и смотреть в окно, на то, что коптит наше небо... ))

Зовсім не брєд. Збільшення шкідливих викидів, збільшує захворюваність. Незалежно від того яке те наше небо. Від того що в нас і так високий рівень захворювань, збільшення викидів не стає безпечним, воно точно так само як і в чистій країні, збільшує цей рівень ще й далі.

Aprox написав:

Я прям вижу на этом фоне, новые требования по экологии для автомобилей!

По цій же логіці - на фоні того як краде влада, можна дозволити кожному громадянину, красти, ну, нехай 1000 у.є. в місяць. Правда? wink lol

Aprox написав:

Предлагаю прямо перед ДМКД устроить салон теслы и лифов в Днепродзержинске!

Знаєш в чому твоя позиція не правильна? Ти дивишся як нашу державу нищать олігархи, і вважаєш справедливим що і тобі можна теж трішки, адже на їх фоні, це зовсім не багато.
А правильна позиція, це по перше, ни нищити самому, а по друге, при можливості, виступати проти того як нищать вони.
Розумієш?

MACK написав:

Щоб була гарна екологія, треба менше лісів вирубувати і гнати кругляк за кордон.

Це само собою. І одне друге не відміняє.

az74 написав:

бОльшая населения нашей страны живет по принципу "после нас хоть потоп" ((

Це стосується і тих хто проти Євро5?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,007

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Larsen написав:

Це стосується і тих хто проти Євро5?

Именно. В том смысле, что "Сегодня я буду жить дешево, пусть и насру потомкам, а завтра .... меня не касается"

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

1,008 Відредаговано Yeka (2017-01-24 12:39:11)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Предлагаю создать партию 10.5(5.10 уже есть). До 10 лет,до 5 литров-ввоз с мин фискал поборами!!!
Кто за?! Спасибо,единогласно big_smile

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,009

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Larsen написав:

А правильна позиція, це по перше, ни нищити самому, а по друге, при можливості, виступати проти того як нищать вони.
Розумієш?

Сравнение с кражами ваще не в кассу! Речь не идёт о законодательном зампрете автотранспорта! У нас можно ездить на угашенной зубиле, но нельзя ввезти вдвое (а то и втрое) моложе ауди... Где забота про экологию? Людям всё равно надо на чём-то ездить - так давайте позаботимся об экологии и пересадим их с жигулей на ауди? Заодно и безопасность движения повысим! Потому как и управляемость лучше, и тормоза, и системы стабилизации, и подушки, и травмоопасность для пешеходов...

Larsen написав:

Я думаю що Євро5 чистіше, і я за те щоб всі їздили на ньому.

Надо реально смотреть на вещи, а не витать в розовых облаках... Это невозможно еще много-много лет в наших условиях...

Larsen написав:

Зовсім не брєд. Збільшення шкідливих викидів, збільшує захворюваність.

Есть такая поговорка "Водку пьём, на спичках экономим"... Я тебе показал фотки всего одного завода, который в сутки наверно смердит больше, чем все авто того небольшого города в месяц... А сколько их таких заводов? Так может борьбу с экологией надо начинать по существенности влияния, а не с и  так бедного населения? У нас народ и так на своём горбу тащит и войну, и армию, и дебилов в правительстве, и всё остальное... Давайте ему еще экологию положим на плечи! А хуле, всё равно тащит и не мычит, да?

И ведь, не за экологию же наше правительство сражается - это тоже надо понимать! Им-то насрать на экологию! УкрАВТО и Богдан хотят своё говнецо продавать...

Мы же за экологию? Заверните мне плиз Евро-6 за 9 тыщ! )))

http://i.piccy.info/i9/ff0dbd2b14663ad77f950793a72fb2c1/1485252657/15196/993872/1_1.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

1,010

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Шляповий протест.. вони блокують вїзд для звичайних громадан.. сам сьогодні втратив хвилин 30 на гостомельці... Вони добиваються того , щоб їздити на незареєстрованих машинах ? о_О Набагато краще просто зменшення таможенних мит. А так це фігня повна... Та ще й поліція шлангує... там явне порушення правил дорожнього руху.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

1,011

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Grafik87 написав:

Шляповий протест.

Так про те ж і мова що це протест хитрозроблених. Понабирали кредитів-протест-закон-зашибісь.Понабирали нерозмитнених-далеко їздити до кордону-протест-закон-зашибісь. А ви,сиволапі,платіть за всіх.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,012

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

я то считаю что такой протест до одного места! но!!! какая разница за какие номера там люди? почитайте законопроект, там же предлагается постановка на временны(годовой) учет, обязательное прохождение техосмотра, покупка страховки тоже тут! старый корч евро2-плати больше за техосмотр, евро5-меньше. я, конечно, рад, что хоть кто то у нас в стране еще может заработать честным трудом на СТепвей(хотя б), на Рав 4 ит.п. но не все могут(рождены) быть айтишниками, бизнесменами, топменеджерами, таможенными брокерами и управленцами высших ступеней государства. есть еще 90% населения, которые могут себе позволить авто за 1к баксов, ну максимум за 4к, а у нас это корчи убитые!!! и ваше евро 5 ничего не дает в Украине, потому что катализаторы вырезаются после пробега в 150-200к на 99% машин. я видел буквально 5 машин с НЕ вырезанным катализатором. Ктото говорит , что приняли закон по итак халявному ввозу?))))))))) а  минимум 1500 баксов за малолитражку-это и есть халява???Оо и тачка будет зарезаная там от 3500 и хоть более менее от 4500. где взять такие деньги в нашей стране, например, продавцу в магазине? или даже врачу, который взятки не берет?

  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

1,013 Відредаговано Larsen (2017-01-24 14:10:34)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Aprox написав:

У нас можно ездить на угашенной зубиле

Це погано, я знаю. Але якщо ще й це заборонити, то уяви скільки буде крику... sad

Aprox написав:

но нельзя ввезти вдвое (а то и втрое) моложе ауди... Где забота про экологию?

Суть в тому, що весь шрот, той що їздить, раніше чи пізніше, повинен бути замінений на те що можна купити. А купити можна не нижче Євро5. Якщо дозволити ввозити шрот, то це не покращить ситуацію, адже тих хто ще вбитіші корита поміняє на новіші, трошки меньш вбиті, буде не так багато, як тих хто просто придбає собі вбите корито. Отже загальна кількість вбитих корит виросте. Більше того - навіть ті хто поміняють якийсь там ТАЗ на вбите Ауді без каталізатора (а значить не сильно краще за той ТАЗ по екології), свій ТАЗ здадуть в металобрухт далеко не всі. Більшість таки його продадуть, і він теж буде продовжувати засирати повітря, тільки вже в руках когось іншого. Як не крути, загальна кількість шкідливих викидів збільшиться.
Тому заборона ввозу "брудних" авто, корисна. А ще корисніше було б введення екологічних поборів, щоб стимулювати людей позбуватися тих брудних авто, що в них вже є. Однак народ фінансово такого не потягне.

Aprox написав:

Людям всё равно надо на чём-то ездить

От тільки не треба прибіднятись! Більшість тих кому "треба", давно вже їздять. Подивись скільки машин навколо! Майже в кожній сім'ї по машині, а в багатьох і по декілька. Тому не треба перебільшувати цю проблему. Авто далеко не найбільш необхідна річ, особливо для слабозабезпечених родин. І взагалі в нас який сюрреалізм - як за комуналку платити, то всі на субсидіях. А під вікнами ночують п'яті бехи, "бо шо ж я на меньшому їздити не буду, я ж не ніщєброд якийсь, щоб Сенса купляти. Во, беха на польських номерах - саме для мого его машина! А під вікнами, бо нема грошей на стоянку, і на газі бо ж блін бензин дорогий!"  kez_15

Aprox написав:

Заодно и безопасность движения повысим! Потому как и управляемость лучше, и тормоза, и системы стабилизации, и подушки, и травмоопасность для пешеходов...

Нічого не вийде бо, як я вже казав, більшість з тих вбитих ТАЗів продовжать їздити по наших дорогах, перепродані за 100-200 баксів. В результаті не просто небезпечних авто не стане меньше, а і взагалі кількість авто на дорогах зросте (тобі ж корків мало, правда wink ).
Крім того, оті корита за 1000-2000 євро, вони хоч і не классіка з зубилами, але безпечними можуть називатись тільки з дуже великою натяжкою. Багато з них після ДТП. З непрацюючими системами, з гнилим кузовом, з високою небезпекою відмови важливих систем в процесі руху. Ні, це не є безпечні авто. Не такі які я б хотів бачити на дорогах. Краще вже новий Сенс, чи навіть якийсь китаєць. Хоча в випадку з Б/У, це сильно залежить від конкретного екземпляра, тому мова про те що серед них є і такі.

Aprox написав:

Надо реально смотреть на вещи, а не витать в розовых облаках... Это невозможно еще много-много лет в наших условиях...

Якщо заборонити продажі авто без Євро5, як це зроблено вже, а не в рожевих хмарах, то ГАРАНТОВАНО, кількість авто що не відповідає Євро5 не буде збільшуватись. Ну а в міру натурального виводу з експлуатації, їх кількість таки зменьшується. Тому ти не правий. Навіть при існуючому законодавстві, кількість авто що не відповідає Євро5 в Україні зменьшується з кожним днем. І це добре.

Aprox написав:

Так может борьбу с экологией надо начинать по существенности влияния, а не с и  так бедного населения?

Одне другого не відміняє! Боротися з промисловою екологією треба. Але це не означає що поки вона є, можна і собі позасирати довкілля за компанію. Тіпа, якщо пацієнта тяжка хвороба, то поки його не вилікували від неї, можна не турбуватися про тякі дрібнички як гігієна чи протяги, правда ж? wink

Aprox написав:

У нас народ и так на своём горбу тащит и войну, и армию, и дебилов в правительстве, и всё остальное...

Так від екології безпосередньо страждає сам народ! Так сильно хочеться самому собі зробити назло? Так я ж не дам!!! tongue lol

Aprox написав:

И ведь, не за экологию же наше правительство сражается - это тоже надо понимать! Им-то насрать на экологию! УкрАВТО и Богдан хотят своё говнецо продавать...

Тому я підтримую відміну акциз. Але відміну екологічних норм - ні. Від акциз народу нічим не легше, а від Євро5, таки легше, хоч не всі це розуміють. Це як з пасивним паління. Ладно, дорослий дядько, знає про шкоду паління, ну, сам вирішує як своє здоров'я угробити. Але ж багато з цих дядьків, труять своїх же дітей! І пох...  fool

Aprox написав:

Мы же за экологию? Заверните мне плиз Евро-6 за 9 тыщ! )))

От це я підтримую!  upp
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-01-24 13:10:14[/merge_posts_bbcode]

Schranznbasser написав:

где взять такие деньги в нашей стране, например, продавцу в магазине? или даже врачу, который взятки не берет?

А їм конче необхідне авто? В них хоч на бензин, стоянку/гараж, гроші знайдуться???  dntknw

Тут вас почитаєш, то складається враження, що авто по необхідності мало не на другому місці між водою і їжею. Ми ж в більшості живемо в великих містах, з розвиненим публічним транспортом, в багатоквартирних будинках. Якщо не вистачає на авто, може просто не варто його купувати?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,014

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

ага,типа, авто-все таки роскошь?))))))

  0

1,015 Відредаговано Yeka (2017-01-24 14:20:45)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Larsen написав:

на газі бо ж блін бензин дорогий!"  kez_15

А може це просто здоровий глузд? Тим більш зараз,коли газ в 2 рази дешевший бензина.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

1,016

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Schranznbasser написав:

ага,типа, авто-все таки роскошь?))))))

Якщо нема грошей на комуналку, то звісно розкіш! А то на їжі економлять, одежу в секондхенді купляють, живуть за субсидії і дотації, але машину ну от конче треба, без неї ж ніяк! crazy

Yeka написав:

А може це просто здоровий глузд? Тим більш зараз,коли газ в 2 рази дешевший бензина.

Для того хто бере авто не "по карману", це не здоровий глузд, а намагання якось з тим автом вижити. Саме про такі випадки я писав, а не про загальний випадок використання ГБО, чи, наприклад, їзди на п'ятих бехах вцілому. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,017 Відредаговано Aprox (2017-01-24 15:29:37)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Larsen написав:

Майже в кожній сім'ї по машині, а в багатьох і по декілька.

Да ты что? Просто когда крутишься в среде своих знакомых и в офисе на работе, то конечно создаётся впечатление, что у всех всё хорошо и в каждой семье у нас по две машины...  lol

Дальше тебе можно уже ничего не объяснять... Совсем ты не от мира сего и забыл, как живёт среднестатистический украинец...

Карочи, Larsen зажрался...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

1,018

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Aprox написав:

Карочи, Larsen зажрался... 

Все,їдемо розкуркулювати big_smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

1,019

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Aprox написав:

Совсем ты не от мира сего и забыл, как живёт среднестатистический украинец...
Карочи, Larsen зажрался... 

Просто Ларсен живет будущим - тем, к чему надо стремиться!  wink

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

1,020 Відредаговано Larsen (2017-01-24 15:50:20)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Aprox написав:

что у всех всё хорошо и в каждой семье у нас по две машины...

Я не це казав. wink

Aprox написав:

Карочи, Larsen зажрался...

Знаєш, ще не так давно, я і собі авто за 4кує брав. І не намагався нагнути закон, і не плакався що все погано, що хочу за ці гроші більше, ніж є на ринку. Просто купив те, що за ці гроші можна було купити. "Зажрався"? Можливо. Але принаймі не став таким "хитрозробленим", щоб купити авто по європейській ціні, але не платити за нього європейських екологічних поборів. Всі ті протестанти на закордонних номерах, могли б купити собі якесь старе відро і в нас. Але їм цього мало! Їм треба більше. Тому що вони, на відміну від мене, не зажрались... vissla  lol

Хоча, ще раз нагадаю - я всіма руками за відміну мита на авто. Але не за відміну їхнього розмитнення і постановки на облік. Ну і не всупереч екології.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,021 Відредаговано MACK (2017-01-24 15:56:50)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Aprox написав:

что у всех всё хорошо и в каждой семье у нас по две машины...

Причём у жены Porsche Cayenne, а у мужа Porsche Panamera.  big_smile

Larsen написав:

щоб купити авто по європейській ціні, але не платити за нього європейських екологічних поборів.

Люди також хочуть заправлятися европейським пальним та їздити по европейськім дорогах, і де це все в нас? Я не хочу тупо платити якомусь недоторканному на його черговий будиночок. Спочатку хай гарно зробить свою роботу, за яку отримує великі гроші.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: Deniskov, Дядя Федор2

1,022

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Larsen
"Дякую"вийшло цікаве число smile

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

1,023

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

MACK написав:

Люди також хочуть заправлятися европейським пальним та їздити по европейськім дорогах, і де це все в нас?

Ти суті не зрозумів. Я не пропоную вводити екологічні побори в нас. Цього робити не можна, і я вже пару повідомлень назад про це писав. Я ж говорю про те, що ціни на старі авто в ЄС настільки низькі саме тому, що там ці авто не вигідно купувати через високі екологічні побори. В нас таких поборів нема, значить володіння такими авто значно вигідніше ніж в ЄС, а значить і обгрунтована ринкова ціна не може бути настільки низькою.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

1,024

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

MACK написав:

Люди також хочуть заправлятися европейським пальним та їздити по европейськім дорогах, і де це все в нас? Я не хочу тупо платити якомусь недоторканному на його черговий будиночок. Спочатку хай гарно зробить свою роботу, за яку отримує великі гроші.

В этом и есть вся наколка с экологичностью, я считаю.  Пока перечень только официально задекларированного добра чинуш будет равен готовому траншу МВФ - пффф...
Лично я при любой возможности класть буду на них и их попытки содрать с меня бабло, прикрываясь высокой целью.
На самом деле цель-то хороша. И она правильная, светлая и настоящая. Только в реализации - это как помочь тому самому безногому нищему.
Который в конце дня поднимается с паперти, отряхивается, и посмеиваясь над наивностью Ларсена идет покупать на его деньги билет в Милан.
А то рубище от кутюрье немного пообносилось /*тут должна быть грустная улыбка*/
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-01-24 16:09:49[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

і обгрунтована ринкова ціна не може бути настільки низькою.

почему?

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0
Спасибо сказали: MACK, Дядя Федор2

1,025 Відредаговано Larsen (2017-01-24 16:18:17)

Re: Україна ввелла спецмито на імпорт нових автомобілів

Clone-77 написав:

вийшло цікаве число

Ато! Я ж тут не просто так.  lol
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQx7ACf3_L9fyUn6TaRITlrRyVm6x3SD-SbxfkBAoI0HKtIblpe
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-01-24 15:17:28[/merge_posts_bbcode]

Deniskov написав:

почему?

Тому що ринкова ціна, грубо кажучи, пропорційна попиту поділеному на пропозицію. Введення екологічних поборів не змінить пропозицію, але сильно зменьшить попит, адже чим дорожче авто в утриманні, тим меньший попит на нього. Отже і ціна зменьшиться відповідно. Саме так і сталося в ЄС, і саме тому, в першу чергу, старі авто там настільки дешеві.
Дещо подібне можна спостерігати і з іншими витратами на утримання авто. Наприклад, БМВ 750, 90-х років виробництва, в нас коштує не сильно дорожче якогось Гольфа, того ж періоду.
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-01-24 15:23:20[/merge_posts_bbcode]

Deniskov написав:

и посмеиваясь над наивностью Ларсена

Larsen написав:

ще раз нагадаю - я всіма руками за відміну мита на авто.

... посміюючись над невмінням читати декого. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0