51

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Xabr написав:

В якому місці додаток сирий?

Ось на цій сторінці все є
https://4pda.ru/forum/index.php?showtop … mp;st=1300

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0



52

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Basilio_Cat написав:

Ось на цій сторінці все є

Користуюсь тільки звичайним додатком СтарЛайн - жодних проблем

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

53

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

radar77 написав:

Может подскажете, смогут ли мне её реализовать не оставляя второй ключ в машине?

З сигналізаціями в яких вмонтована функція iKey це можливо. S96 як раз із таких.
Сандеро 2019 року підтримує обхід іммобілайзера по CAN.
Все робиться досить просто, достатньо вивчити інструкцію.

Basilio_Cat написав:

досить часто глючить сервер

Дивлячись що мається на увазі. Якщо тимчасова відсутність зв'язку то це 100% проблема оператора.
Дуже цікаво було б почути що саме трапляється у Вас.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

54

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Basilio_Cat написав:

розробник виправляти помилки не поспішае

Дозволю собі не погодитись
05.12.2019 відправив на на саппорт android@starline.ru повідомлення такого змісту

Исправьте пожалуйста ошибку во вкладке Аккаунт и приложение в украинском варианте вместо "Захист доГадку" нащо "Захист додатку"

Десь тижня 2 пройшло і виправили.
Це я до того, що якщо щось не влаштовує - треба писати.
Крім того там досить непоганий форум.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

55 Відредаговано Basilio_Cat (2020-06-10 13:40:07)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Doc написав:

Дивлячись що мається на увазі.

Неодноразово була така ситуація - авто собі поїхало (дружина за кермом) я не отримав жодного повідомлення ні про зняття з охорони, ні про запуск двигуна тощо. Комплекс був в мережі, бо на смс інформацію отримував. Інформація про поїздку на сайті та в додатку оновилася з часом. Що це?

Doc написав:

Десь тижня 2 пройшло

Знову - на 4пда - там є статістіка скільки часу доводилося чекати виправлення помилок в роботі.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

56 Відредаговано Doc (2020-06-10 21:57:09)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Basilio_Cat написав:

я не отримав жодного повідомлення ні про зняття з охорони, ні про запуск двигуна тощо.

Дозволю собі пофілософствувати з цього приводу.
Я не спец в сигналках, не автоелектрик. Але всі(!) сигналки, що в мене стояли я особисто пребирав по дротикам, вдосконалював підключення, реалізовував нові фунції, виправляв помилки імплантаторів (люди, що встановлюють), робив свої помилки і виправляв їх.
Це ж стосується і Starline S66. Тому маю певний досвід в проблемах і їх вирішенні.
Тому цікаві Ваші відповіді на деякі питання.
1. Чи сконфігуровано у Вас сервісний дзвінок (дзвінок, а не СМС) коли авто знято з охорони.
2. Чому Ви вирішили, що під час запуску двигуна має прийти якесь повідомлення? Такої функції в цій сигналці немає. Повторюсь - тільки сервісний дзвінок при знятті/постановці з/на охорони/у.

Ось які команди є в телематиці Старлайн.

"Требовать ввод символа '0' для подтверждения тревоги при голосовом вызове
Если настройка включена, то подтверждением тревоги является введенный ноль при голосовом вызове. Если не включена, то подтверждением тревоги является поднятая трубка

Тревога
Выбор способа уведомлений о тревогах. Уведомление производится последовательно от М1 до М4. Если на любом этапе происходит подтверждение (нажат "0" при голосовом оповещении), то дальнейшее оповещение о данном событии прекращается. Если выбрано оповещение по SMS и звонком, то производится сначала звонок, потом отправка SMS, потом еще один звонок

Включение/выключение режима СЕРВИС
При включении режима Сервис владелец будет получать уведомление в SMS
Включение/выключение режима АНТИОГРАБЛЕНИЕ
При включении режима Антиограбление владелец будет получать уведомление в SMS

Включить оповещение о снижении баланса ниже порога
При снижении баланса ниже выбранного порога владелец будет получать уведомление в SMS

Сервисный звонок на М1 при постановке на охрану
Эта функция удобна для контроля срабатывания постановки на охрану в режиме "свободные руки"

Сервисный звонок на М1 при снятии с охраны
Эта функция удобна для контроля срабатывания снятия с охраны в режиме "свободные руки"

Длительность сервисного звонка, с
Настройка длительности сервисного звонка, который будет сообщать о постановке\снятии. Рекомендуемая длительность 3 секунды обусловлена прохождением сигнала вызова от комплекса до телефона владельца. При выборе меньшей длительности владелец может не получить короткий сигнал вызова

Звонок с постороннего номера и неверный ввод пароля (3 раза)
Выбор перечня уведомляемых телефонов о звонке с постороннего номера. Уведомление производится последовательно от М1 до М2

SMS с постороннего номера с неверным паролем (3 раза)

Низкое напряжение АКБ автомобиля
Выбор перечня уведомляемых телефонов для сообщения о разряде АКБ автомобиля. Уведомление производится последовательно от М1 до М2

Разряд батарейки в метке
Выбор телефонов, на которые будет поступать сообщение о разряде батарейки в метке

Обновление ПО
Оповещение об успешном завершении обновления ПО

Запуск и продление работы двигателя
Оповещение об успешном запуске (по команде или условиям) двигателя

!!!! Звертаю увагу! По комаді чи умовах!!! Не ключем чи кнопкою "Старт"!!!!!!

Остановка двигателя
Оповещение об остановке двигателя

!!!!АНАЛОГІЧНО!!!!!

Включение и продление работы предпускового подогревателя двигателя

Отключение предпускового подогревателя двигателя"

Тобто, коли авто зняли(!) з охорони мав бути короткий сервісний дзвінок тривалістю по дефолту 3 сек при умові, що він запрограмований на таку функцію.
Щоб впевнитись, чи був контакт з сервером на момент зняття з охорони і запуска двигуна треба оглянути ЛОГИ на сайті https://starline-online.ru/ чи в застосунку.
Можливо і був пропуск і система "загубила" сервер. Але щось мені підказує, що ця проблема лежить в площині вини провайдера.
Хоча цю проблему можна вирішити періодично пінгуючи сервер Старлайн, скажімо один раз в хвилину.

Basilio_Cat написав:

на 4пда - там є статістіка скільки часу доводилося чекати виправлення помилок в роботі.

Я не сумніваюсь в правдивості зауважень. Я констатую факт, який був особисто у мене.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

57 Відредаговано Basilio_Cat (2020-06-10 22:00:45)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Doc написав:

1. Чи сконфігуровано у Вас сервісний дзвінок (дзвінок, а не СМС) коли авто знято з охорони.

Так

Doc написав:

2. Чому Ви вирішили, що під час запуску двигуна має прийти якесь повідомлення? Такої функції в цій сигналці немає. Повторюсь - тільки сервісний дзвінок при знятті з охорони.

Помиляєтесь
/upload/iblock/1f0/sc.jpg

Doc написав:

Я констатую факт,

Так само.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

58

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Basilio_Cat написав:

Помиляєтесь

Можливо, але давайте з'ясуємо, чи ми одне і те ж маємо на увазі. Мова про СМС?
Я мав на увазі саме СМС. І вони НЕ приходять.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

59

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Всем привет! Решил ставить Старлайн S96 с автозапуском этот https://ugona-net.com.ua/dlya-legkovogo … n-gsm.html но возник вопрос, та как это сигналка с gsm какой тариф ставить. Зашёл на сайт Киевстара так там самый дешёвый тариф 110 грн, раньше вроде был какой-то тариф толи Датчик толи Маяк 30 грн в месяц, как на него перейти?  И самый главный вопрос, поделитесь контактами проверенных установщиков, можно в приват. Всем спасибо.

  0

60 Відредаговано Kap1toshka (2020-06-11 13:28:26)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

radar77 написав:

Зашёл на сайт Киевстара так там самый дешёвый тариф 110 грн, раньше вроде был какой-то тариф толи Датчик толи Маяк 30 грн в месяц, как на него перейти?

Киевстар последнее время оборзел капитально с тарифами. На водафоне есть тариф 45 грн в месяц (дают 50 метров 50 смс и 50 минут на звонки в день) можно оплатить на год, при оплате на год віходит 1 грн в день. Я бы на вашем месте кстати не расчитывал на защиту по GSM, когда хотят угнать ставят глушилку. Куда эффективнее кнопка размыкающая питание топливного насоса или что то похожее

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

61

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Doc написав:

Мова про СМС?

Ні, я ж все дуже просто написав. Навіть показав )

radar77 написав:

оли Датчик

Є такий, 1 грн. на день.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

62 Відредаговано jasonua (2020-06-11 13:57:40)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Kap1toshka написав:

Киевстар последнее время оборзел капитально с тарифами.

Десь пів року тому київстар мені підняв тариф у 2рази. Я перейшов на мтс, через місяць київстар пише смс з спеціальною пропозицією для мене), ціна в 2рази нижче, 40грн в місяць) Але мені на мтс більше тариф сподобався, там 65грн і 4гб інтернету і 200хвилин.. На київстарі у два рази меньше..З того часу 2рази на місяць київстар мені штопає смс про спеціальний тариф!))
п.с. Маю 3 активні карточки від різних операторів, тому є з чого вибирати, коли піднімають тарифи!))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

63 Відредаговано Георгич (2020-06-11 14:34:26)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

radar77 написав:

Зашёл на сайт Киевстара так там самый дешёвый тариф 110 грн

Та ладно! А как же:
https://kyivstar.ua/uk/business/mobile/iot/iot-15
https://www.lifecell.ua/ru/malyi-biznes-lifecell/m2m/22
https://business.vodafone.ua/ru/busines … e-iot-3G-s


Kap1toshka написав:

Куда эффективнее кнопка размыкающая питание топливного насоса

Популярное мнение, но бесполезное решение.

  0

64

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Георгич написав:

Популярное мнение, но бесполезное решение.

все зависит от реализации, если зажопить денег то так и сделают абы как, хотя кто шарит достаточно легко найдет не родные провода, короче как по мне то сигналка это типа отпугивателя для наркоманов не больше, захотят забрать машину то вплоть до того что возле машины дадут по башке и заберут ключи... там ничего не остановит

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

65 Відредаговано RUNO (2020-06-11 18:52:24)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

radar77 написав:

возник вопрос, та как это сигналка с gsm какой тариф ставить

А разве с сигналкой не идет стартовый пакет? 40 грн месяц

Kap1toshka написав:

Я бы на вашем месте кстати не расчитывал на защиту по GSM, когда хотят угнать ставят глушилку. Куда эффективнее кнопка размыкающая питание топливного насоса или что то похожее

Против угона нужно делать охранную систему и понимать, каким спросом пользуется данная машина на рынке. Угнать можно все, но чтобы спать спокойно, надо наворотить свою машину чуть сильнее, чем это делается в среднем по рынку. Тогда вероятность что она уедет ниже по причине лени угонщиков. Зачем париться, если в соседнем дворе можно угнать проще. Со старлайном, то что знаю, практично использовать защиту чтобы был брелок и метка. И один без другого не работал. Вопрос даже не в угоне а в том, что могут почистить машину, пока ты в магазине. А чтобы защититься от угона, надо ставить замок капота, чтобы он открывался не от самой сигналки. Ну и особо переживательным можно еще добавить механический замок на КПП. А вообще переживательным купить КАСКО. А категорически-вообще переживательным нанять охранника и возить его с собою  big_smile

  0

66

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

RUNO написав:

]надо наворотить свою машину чуть сильнее, чем это делается в среднем по рынку. Тогда вероятность что она уедет ниже по причине лени угонщиков. Зачем париться, если в соседнем дворе можно угнать

Ага, снимать колеса на ночь или спускать все 4-ре-тогда уж точно её далеко не угонят.  download

  0

67

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

svserj написав:

Ага, снимать колеса на ночь или спускать все 4-ре

Чого так скромно? Зняти двигун і все! )

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

68 Відредаговано Георгич (2020-06-11 23:12:14)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Kap1toshka написав:

все зависит от реализации, если зажопить денег то так и сделают абы как

Да при чем тут реализация? - размыкать цепь бензонасоса бесполезное решение, не зависящее от реализации.

  0

69 Відредаговано Doc (2020-06-15 10:20:11)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Kap1toshka написав:

когда хотят угнать ставят глушилку.

Угнати? Сандеро? Глушилку? Ви знущаєтесь?

Basilio_Cat написав:

Ні, я ж все дуже просто написав. Навіть показав )

Push повідомлення про зняття\постановку чи заведення\глушіння я перевірив - так, працює через раз. Але впевнений, що причина в операторі GSM. В принципі всі критично важливі повідомлення надсилає сигналка у вигляді СМС і цього мені достатньо. Плюс можна реалізувати багото повідомлень через гнучку логіку. Головне, щоб запасу СМС вистачило.

radar77 написав:

Датчик толи Маяк 30 грн в месяц, как на него перейти?

Тариф Датчик. Перейти ніяк. На сьогодні лише по контракту або новий номер. Наскільки я пам'ятаю, коли купував то казали ЛИШЕ по контракту. 1 грн. в день. 30 МБ інтернету, 30 хв. дзвінків, 30 СМС.  Це за день. Цього вистачить для сигналки з головою.

Георгич написав:

Да при чем тут реализация?

Ну не скажіть!
Можливо бензонасос розмикати в салоні і не занадто гарна ідея, а от розмикати РІЗНІ системи в підкапотному просторі за допомогою бездротового реле R6, та в поєднанні із замком капота - діюче рішення як на мене. І проводів зайвих немає. і відключення (знищення) самої сигналки проблему не вирішує. А під капотом можна переривати досить багато мереж, що відповідають за запуск і роботу двигуна.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

70

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Все-равно паук кинут.

  0

71

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Сигнализация для того, чтобы на большой стоянке машину найти, ну и от нариков стекла бьющих. Не от угона.

  0

72 Відредаговано Георгич (2020-06-15 12:04:09)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Doc написав:

Ну не скажіть!
Можливо бензонасос розмикати в салоні і не занадто гарна ідея

Я саме про це. (був поств вище про силовий розрив лініі бензонасоса). Це безглузда ідея в любому випадку. Тому що, при ввімкненні запалювання угонщик почує працює бензонасос чи ні. І якщо ні, то він не буде паритись з проводкою, а кине прямий провід від + АКБ на клему бензонасоса, проколовши голкою плюсовий провід біля його роз'єму.

Doc написав:

а от розмикати РІЗНІ системи в підкапотному просторі за допомогою бездротового реле R6, та в поєднанні із замком капота - діюче рішення як на мене.

Тут так, але ЩО реально, які конкретні лінії ми можемо блокувати, без яких двигун не заведеш? Таких виявляється дуже мало - запалення (силова лінія). Це також виявить угонщик і кине другу перемичку павука з АКБ на ЕБУ.
Блокування ДПКВ - так, ефективно, але вискочить чек і по помилці угонщик приконе що і де. Можливо на це знадобится час, щоб знайти релюшку в жгуті, але знайдуть.
Блокування ДПРВ - теж цикаво, але не у всіх авто він є. І помилку теж викине.
Непогане рішення блокування котушки штатного Іммо - Ось це непогана ідея і помилку вона не кине.
Радіореле знаходять аналізатором поля...
Найдосконаліший захист це блокування КАН. Хоча при запуску двигуна КАН не опитується, але коли машина починає їхати, то так.
Вище в твоїй темі і колись раніше в якйсь темі я про це писав. Це питання я досліджував на УГОНА.НЄТ та в лабораторії Кондрашова. Мене тоді цікавила саме шкода платформи MQB, на що отримав відповідь, що технологія працює, але для Октавії краще використовувати не Старлайн, бо він працює не по КАНу двигуна, отже не заглушить його. Треба поставити іммо, який працює безпосередньо по шині КАН-двигуна.
Але і тут є нюанси - угонщику важко знайти такий жучок, але вони навчились їх випалювати великим струмом. Так, кан мережа при цьому лягжа, вискочить відповідна помилка, але двигун буде працювати і злодій поїде на тачці. Але є жучуи які не випалюються і дадуть команду заглушити двигун. При цьомцу ніяких помилок не вискочить і угонщик нічого не вдіє.
Це стосовно Октавії. Що, де, як мене вже не цікавило, мені було достатньо, що як блокувальник Старлайн не рулить для Шкоди, для цього є інші системи. І все, для себе цю тему я закрив.
Пізніше ти попросив це аргументувати, для цього я повинен був знайти посилання на ту переписку на форумах,.. я її не знайшов, тому тобі не відповів. А пізніше виявилось що тебе і не цікавило блокування КАН, тебе цікавило лише функціонування сигналки. Тут я пас.
Єдине що пам'ятаю з тих форумів, що популярні моделі Старлайна не вміли замикати шкодовський бензолючок...
Тому вибачаюсь, що не відповів в твоїй темі, бо першоджерело втратив, за ненадібністю.
Отже. Блокування автомобільних систем це не така й проста справа і вона досить індивідуальна для кожного автомобіля. Тому єдиного рецепта, єдиного рішення нема і кожний установщик охоронних систем ці методи тримає в таємниці.

  0

73

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Почитал эту ветку и понял, что сигнализация может помочь только в от удара на парковке или от мяча детей если попадут, а от угона вещь бестолковая, но какая-то доля защиты в ней есть. А кто что скажет, про метки иимобилайзеры?  Посмотрел обзоры и понял, что чем ставить сигналку, то лучше метку, но вот есть один минус нет ни какой обратной связи с машиной?

  0

74

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

Георгич написав:

Єдине що пам'ятаю з тих форумів, що популярні моделі Старлайна не вміли замикати шкодовський бензолючок...

Вже вміє, правда треба втручатись Васею

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

75 Відредаговано svserj (2020-06-15 21:27:15)

Re: Помогите вибрать сигналку Starline или Pandora

radar77 написав:

но вот есть один минус нет ни какой обратной связи с машиной?

А если авто на большой парковке супермаркета или где-то стоит за несколько кварталов, то какой толк от двухсторонней связи? Это только если авто под домом или подъездом стоит, то ещё смысл с обратной связью есть.

  0