76

Re: А по чём нынче страховка ГО для Логана?й раз страховаться

Георгич написав:

Ездить уже давно никуда не нужно, и киевским, и не киевским. Но для не киевских пофиг где страховаться, а для киевских можно задуматься, в силу более высокой цены полиса.
Єлектронные полисы низ 910 и 958 грн. Устраивает?

Діло не тільки у вартості... а ще й в тому , чи не буде в мене проблем якщо я когось коцну... всетаки в Києві це може запросто трапитись.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0



77

Re: А по чём нынче страховка ГО для Логана?й раз страховаться

Десь тут на форумі був, представник Львівської страхової, як не дивно, гадав що у них дорого але на той час, вийшло дешевше, зверніться. Дешевше за рахунок клубної знижки.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

78

Re: А по чём нынче страховка ГО для Логана?й раз страховаться

Grafik87 написав:

Діло не тільки у вартості... а ще й в тому , чи не буде в мене проблем якщо я когось коцну... всетаки в Києві це може запросто трапитись.

Яким чином? це ж не каско. Поліс в реєстрі є? - все. Решта за мтсбу.

  0

79

Re: А по чём нынче страховка ГО для Логана?й раз страховаться

sdj387jsd написав:

Десь тут на форумі був, представник Львівської страхової, як не дивно, гадав що у них дорого але на той час, вийшло дешевше, зверніться. Дешевше за рахунок клубної знижки.

Регіони, не путайтесь, вам і без 15% знижки халява.

  0

80

Re: А по чём нынче страховка ГО для Логана?й раз страховаться

Георгич написав:
Grafik87 написав:

Діло не тільки у вартості... а ще й в тому , чи не буде в мене проблем якщо я когось коцну... всетаки в Києві це може запросто трапитись.

Яким чином? це ж не каско. Поліс в реєстрі є? - все. Решта за мтсбу.

Ну у випадку проблем, людина потім на мене буде наїжджати... воно мені потрібно? якщо я можу промоніторити і вибрати більш надійну страхову... условно на 200 грн.дорожче.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

81

Re: А по чём нынче страховка ГО для Логана?й раз страховаться

Grafik87 написав:

я можу промоніторити і вибрати більш надійну страхову

Ну так роблять всі - спочатку в гугл: рейтинг СК-2019. Потім демпінг.

  0