51 Відредаговано Henry (2007-02-23 13:05:29)

Re: 23 февраля!

Тогда на аватарке плечики надобно б поширше чуток!
Спасибо за поздравление и присоединяюсь! :storstark:

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0



52

Re: 23 февраля!

всех с праздниом :storstark:

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

53 Відредаговано Vlad (2007-02-24 15:22:00)

Re: 23 февраля!

я хоть в армии и не колбасился  :acklad:, но всех вас мужчины, с праздником.

http://fishki.net/comment.php?id=18066

Dacia Logan 1.4 Ambiance Torreador
  0

54

Re: 23 февраля!

Svitla написав:

Ах ты, милый братик!!!!

да!!! я такой!!!

Svitla написав:

а как же мы - защитницы отечества?

Упс!!!! :dntknw:  выбачте мене!!! :grater:

с праздником вас Светлана!!!!! :rock:

RENAULT SCENIC (BLACK DRAGON)
  0

55

Re: 23 февраля!

Народ, а шо  святкуємо. Я теж служив 87-89 ППО, мол. сержант. Володимир-Волинський. Якщо це просто ностальгія за юністю - друзі, які залишилися на все життя, придурочна служба, (тепер це привід поржати, тоді було не так весело) - ну це ще можна якось зрозуміти. Можливо це спец. день для мужиків, я - за (але в інший день), якщо спец день щоб набухатися, то одного дня на рік - замало. Але це аж ніяк не день захисника Вітчизни і не день Збройних силю. У всіх нормальних країнах - день Збройних сил приурочений до а) дня народження своєї Армії б) це день якоїсь перемоги, в) це може бути день поразки (дуже рідк), але де був проявлений якийсь героїзм, але аж ніяк не день ганебної поразки.
Якщо хтось хоче щось там сказати про Нарву та Псков - то почитайте Суворова, а бо хоча б що там незабвенний Ілліч про ті дні писав. Можете глянути хоча б сюди: http://www.pravda.com.ua/news/2007/2/23/54909.htm - це спеціально для киян. Для нас день захисника Вітчизни логічно було б справляти на Покрови (цей день наші предки-козаки святкували сторіччями, Пресвята Покрова - покровителька  Війська Запорізького, крім того цей день вважається днем народження УПА, справді української, і справді героїчної армії, щоб там хто не казав.
Люди, я це пишу не для того щоб почати флейм чи зіпсувати комусь настій, просто треба навчитись поважати самого себе, тоді й інші нас будуть поважати як націю і народ. Ну назвіть мені хоча б один народ, який святкує день народження  НЕСВОЄЇ армії. Це ж просто маразм якийсь.

Р.S. Я нікого не хочу ображати і вступати в довгі дискусії з цього приводу. Просто це така моя думка.

  0

56

Re: 23 февраля!

Аудитор написав:

Пользуясь случаем, хочу провести опрос, кто где служил:
Время и место службы, род войск и воинское звание.

Оп-па, а я в тылу был нужен :dntknw:, так че теперь не нальете?????????? :storstark: :shok2: :shok: :grater:
или тока :g_hosp: :sjuk:

Приятней его не встречал я мужчины: Остёр, обаятелен, очень умён И
каждое утро без всякой причины из зеркала мне улыбается он!
  0

57 Відредаговано Аудитор (2007-02-23 18:50:39)

Re: 23 февраля!

Geronimo написав:

Можете глянути хоча б сюди: http://www.pravda.com.ua/news/2007/2/23/54909.htm

Глянул. И вот такой будет мой ответ:

http://img01.picoodle.com/img/img01/7/2/23/f_ussr0505m_6b7bb23.jpg

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

58

Re: 23 февраля!

sir написав:

Слава героям УПА, освободившим Европу от фашизма!!!

УПА воювало не в Підмосков'ї і нікого воно не "освобождало". Ці люди воювали на своїй землі за право ЖИТИ, і воювало зі всіма, з поляками, з (скажу культурно, щоб Аудитор не образився) - росіянами, з німцями. І це не фантастика, а реалії життя. Брат мого діда був замучений "визволителями" в Дрогобицькій тюрмі в перші дні війни ще до приходу німців, а він був монахом, нікому нічого поганого не зробив, в ніякому підпіллі не був. Його катували, навіть його тіла не знайшли. А всього в тюрмах Західної України в перший тиждень війни було замучено 50 000 людей. Коли прийшли німці і ці тюрми відкрили, люди які побачили це варварство, ці пошматовані трупи жінок і навіть дітей, масово пішли записуватися добровольцями в вермахт. Було біля 100 000 добровольців, німці взяли ж тільки близько 10 000. Хоча 2 роки перед тим, у 39, дехто справді вітав РККА як визволителів від польского гніту.  Після того 30 червня у Львові керівниками ОУН (УПА тоді ще не було) було проголошено відновлення української державності. Але це в плани німців не входило і почалися масові арешти членів ОУН по всій Україні (значна частина з керіництва ОУН була німцями ростріляна, а С.Бандера (http://ukrstor.com/ukrstor/bandera_bio2.html) був увязений в німецькому концтаборі, а до того був у польському концтаборі і навіть отримав від польської влади смертний вирок (це до того що боролися українці зі всіма, а не тільки росіянами) . Щодо боротьби з німцями, то мій родич (станичний УПА) був ростріляний німцями у власному селі в 1944 році на Тернопільщині.  А щодо УПА то вона була створена на Волині 14 жовня (на Покрови) 1942 року за рішенням проводу ОУН для самозахисту українського населення від німецької окупаційниї влади і захисту від польської Армії Крайової, яка за рішенням польского уряду розпочала терор проти українського населення Волині і Закерзоння. І воювала дуже навіть ефективно. Назви мені ще якусь ДОБРОВІЛЬНУ армію, чисельністю до 450 тис. (приблизно стільки людей було покарано за співпрацю з УПА), яка змогла вести партизанську війну проти 3 країн більше 10 років.

А щодо визволителів Європи, то спитай думку про них у тієї ж визволеної Європи, спитай у поляків, у прибалтів. Вони тобі розкажуть, можливо навіть без матюків.

  0

59

Re: 23 февраля!

Присоединяюсь к поздравлениям .Я думаю,это праздник -а точнее повод вспомнить свои  2 года юности,проведенные в сапогах  СА.Кто-то был полностью оболванен ком.пропагандой "и с честью выполнял свой долг перед Родиной",кто-то "потому что все служили",а кто-то под угрозой суда.Я,думаю,этот праздник умрёт вместе с теми кто служил в Советской Армии.Как умерло в Украине празднование "величайшего события в истории всего прогрессивного человечества"коммуняцкого переворота на деньги тех же немцев.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

60

Re: 23 февраля!

sir написав:

Mekena, видите к чему приводит злоупотребление львовским пивом? А Вы обижались...

Ребятки, не надо сгущать краски, все ок"эй. У каждого своя правда. И отвечу словами самого sir - а судьи кто?
   
         БУДЕМ ЖИТЬ!!!! ("В бой идут одни старики")  rock  storstark

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

61

Re: 23 февраля!

Всех мужиков с праздником!!!
1986 г Аральск Казахстан, войска химической защиты, старшина

Logan Ambiance 1,6
  0

62

Re: 23 февраля!

Geronimo
як би там не було, але така сторінка в моєму житті є! І ця сторінка заповнена не лише нудьгою, придуркуватими буднями. ідіотськими вишколами...так, все це було в основній масі в Радянській армії...
Але була й інша Армія...справжня...були дійсно такі частини, які виконували саме той обов'язок, який йшли виконувати...захищали небо, море та кордони, захищали інформацію, захищали людей, гасили пожежі, ліквідували наслідки надзвичайних подій, охороняли спокій великої країни, в якій всі ми жили!
Навіть воювали...не завжди за віру, не завжди за свою, але за ідею...й тому, рахую, не можна от так просто викурити з мозку цих вояків тодішньої Вітчизни едине для них Свято, тому що воно має бути! Тому що спогади того вимагають...

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

63

Re: 23 февраля!

mekena
ну ты знаешь))))))))

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

64

Re: 23 февраля!

Да блин никто не лишит меня праздника! Будь то хоть украинское , хоть западное - я ваще интернационалист - не путать с националист !А на все выше сказанное могу заметить лишь одно-

mekena написав:

У каждого своя правда

и он прав!

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

65

Re: 23 февраля!

Geronimo
sir
я думаю что обсуждение видений корней и искоренений мы тут проводить не будем....ветка не об этом...

Извините за немного может циничное сравнение...но...
Вы же вспоминаете о дне рождения давно почивших родственников, поднимаете в этот день рюмку или бокал...пусть хотябы и за упокой...но вспоминаете о дате рождения

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

66

Re: 23 февраля!

Geronimo написав:

Ці люди воювали на своїй землі за право ЖИТИ, і воювало зі всіма

отож бо й воно, що з усіма. Моєму батькові було шість років, коли "добровольці" (так селяни називали вояк УПА) на очах у нього ледве не перестріляли всю сім'ю. Він і зараз пам'ятає той момент історії. І якби не офіцер вермахту, то може і я би зараз не писав цих слів. Але ж я друже не призиваю святкувати день створення вермахту. Огляніться навколо. Окрім Українців, ще багато різних націй живе в нашій країні і не треба робити тільки когось одного білим та пухнастим. У кожного своя правда. Кожен народ має і білі і криваво-чорні полоси своєї історії. І якщо для вас 23 лютого нічого не значить, то це не означає, що всі люди на землі поділяють вашу думку друже. Можливо це одне з тих свят, що носять інтернаціональний характер і об'єднують багатьох людей, громадян нашої країни. Тож, давайте не будемо, а краще  :storstark:

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

67

Re: 23 февраля!

Tank
sir
я попросил прекратить обсуждения пристрастий националистического и интернационалистического характера! Пожалуйста.

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

68

Re: 23 февраля!

kapitulation повёлся на провокацию. Предлагаю удалить все сообщения не по теме в том числе и моё (в том числе и это). Так будет лучше.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0

69

Re: 23 февраля!

А я все таки поздравляю всех настоящих мужчин с праздником! :rock: :rock: :rock:

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

70

Re: 23 февраля!

Henry
Tank
sir
DM_Krm
mekena
Игорь Петрович1
Geronimo
 :storstark: :alc: :storstark:

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

71

Re: 23 февраля!

rock :rock: :rock: :rock: :rock: :rock:sir

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

72

Re: 23 февраля!

Мужики!!! С небольшим опозданием но все ж с праздником всех нас! Предлагаю  :storstark: за наши крепкие тылы!

Любимый Логанчик продал, но в душе всеравно Логановод!
  0

73

Re: 23 февраля!

Лучший подарок к празднику!

http://img03.picoodle.com/img/img03/7/2/24/f_OtGleba1m_3f97a0a.jpg

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

74

Re: 23 февраля!

Сын у тебя ,Вадим, замечательный! :plus:

Nissan Qashqai 1.6 SE LEO
Logan 1.4 sport передан по наследству Henry Junior
Клубу жить , нам - дружить , а кто против - будем бить!!!
Нету кризиса лишь у тех , кто доволен всем - Я ДОВОЛЕН!!!
  0

75

Re: 23 февраля!

http://p11117.clients.m-10.ru/23/feb23.swf

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0