851

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

OKurylyshyn написав:

Мобіле де і Аутоскаут 24, подивись ці два сайти, вони мають російську мову

Не раджу перемикати на російську, бажано дивитись на німецькій, зовсім по іншому фільтри працюють і налаштувань більше.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0



852

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Не понимаю, как можно отдать 15 куе за старое корыто... Лучше уж новый степвей на гарантии, ну или рапид, шоп по асфальту ездить...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

853

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Kap1toshka написав:

Не раджу перемикати на російську, бажано дивитись на німецькій, зовсім по іншому фільтри працюють і налаштувань більше.

есть такое, также мне рассказывали, что и за границей фильтрует по другому

но тут нюанс, что пригнать машину в Кредит думаю нельзя, да и этот сегмент авто пригонять дороже, чем искать тут

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

854 Відредаговано OKurylyshyn (2018-10-10 10:17:20)

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Aprox написав:

Не понимаю, как можно отдать 15 куе за старое корыто... Лучше уж новый степвей на гарантии, ну или рапид, шоп по асфальту ездить...

А чому це воно старе корито? Машині до 150тис.км, для дизеля це взагалі пшик і до 5 років.
Нове таке корито коштує 30-40 тис.
Я свій Логан купив в 2008р за 15500$ новий в салоні. Згідний, перші 5 років проблем ніяких, всяку дрібноту не рахую.
Через 8 років ледве за 5500 продав, хоча реально серйозних проблем так і не було. Ну з грубого поміняв всі стойки і полуосі
Потім купив М3 за 9200, поміняв розхідники на всякий випадок, передні стойки, і ще на підході задні тормозні диски, дрібноту знову не рахую. Все, вже 3й рік їзджу без проблем.
Ніхто не каже купляти корито, дивишся, вибираєш.
10ти річна машина з Європи, в більшості випадків, на порядок має кращий стан ніж 5ти річна у нас, там навіть комплектації кращі ніж у нас.
Ну і новий Степвей, чи навіть Рапід ніколи не поїде так як Пасат Б7, навіть якщо він старе корито.
[merge_posts_bbcode]Added: 10-10-2018 10:33[/merge_posts_bbcode]

Повірте, я маю з чим порівняти і відчув ці процеси особисто.
Так як колись боявся ставити газ на Логан, а потім все ж поставив і дуже жалів що не зробив це швидше.
Так само мене зараз ніхто не переконає купити новий автомобіль в салоні і відвалити за нього в 2, а то і в 2,5 рази більше грошей ніж за такий самий б/у з Європи.
Ми живемо не в тій країні, не з тими зарплатами, гарантіями і законами щоб так вільно купляти нові машини при альтернативних варіантах. Європа позбавляється від б/у авто не через те що вони погані, вбиті, чи ще якісь. У них такі закони, чим старше авто, тим більший податок на нього, тим дорожча страхівка, тим більше шкоди воно приносить навколишньому середовищу, що і тягне за собою різного роду удорожчення його утримування. А  нас такого нема, чим можна успішно користуватись. У нас навіть знижки дають на запчастини і ремонтні роботи на авто старше 5ти років, а в німеччині їх обкладають додатковими податками і зборами.

[merge_posts_bbcode]Added: 10-10-2018 10:35[/merge_posts_bbcode]

OZZY написав:

но тут нюанс, что пригнать машину в Кредит думаю нельзя, да и этот сегмент авто пригонять дороже, чем искать тут

так може і не прийдеться, якщо Костя розраховував віддати 25-30 тис за нове, а тут можна 10-15 за б/у.
сума то менша виходить, може обійдеться і без кредиту, або якийсь грошовий візьме не під заставу авто, а як пропонують зараз різні "безвідсоткові" в розмірі 10-15 зарплат.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

855

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

OKurylyshyn написав:

Ми живемо не в тій країні, не з тими зарплатами

Всё это правда, когда речь идёт об авто до 10 куе... Тогда можно списать на то, что не та страна, не те зарплаты и приходится ездить на б/у вместо нового сенса например (сам сделал подобный выбор, когда купил 2-летний логан за цену нового ланоса)... Но за 15+ уже можно купить авто в салоне (нормальное авто, а не сенс, китай или равон) и тут уже я смысла в б/у не вижу... Вы же не покупаете S-класс за 10-15 куе? Хотя никакой пассат не будет так ехать...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

856 Відредаговано OKurylyshyn (2018-10-10 11:12:59)

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Мене на зміну машини і купівлю з Європи підбив мій найкращий товариш. по моєму у нас на форумі я був перший хто це зробив.
Він підприємець і ДУЖЕ багато їздить. За час своєї діяльності поміняв вже біля 8 автомобілів, останні два були з Європи.
Міняє їх не через проблеми з авто, а тому що багато накатує і перестраховується щоб такі проблеми все ж не появились.
Він мені сказав, більше ніяких машин з України (нових не стосується).
Він мене переконав злізти з Логана, і він мене переконав пригнати з Європи, і дякую йому за це. Спробувавши цього компоту, було пригнано ще дві машини в родину, всі близькі знайомі хто міняли машини також приганяли, на роботі співробітники, навіть хтось з наших форумчан пригнав дві машини після моїх описів і через мого гонщика. Чесно кажу, жоден не пожалів і не сказав що мав якісь проблеми. Звичайно після пригонки, розмитнення і оформлення по любому будуть якісь витрати на ремонт, в когось більше, в когось менше, но порівняно з купівлею в салоні це смішні цифри.
Навіть наші форумчани, я, Женя Інжінер, Саша Санте, Саша Александр, Льоша Абашин, Богдан Капітошка, може і ще хтось, спитайте ще їх позицію.
Кожен залишається при своїй думці і переконувати не збираюсь, но якщо хтось вагається як краще то моя особиста порада брати з Європи, а прийняття рішення звичайно за кожним особисто.
[merge_posts_bbcode]Added: 10-10-2018 11:03[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

когда речь идёт об авто до 10 куе...

так яка різниця про яке авто йде мова, якщо як не крути, але там воно на половину дешевше.

Aprox написав:

Но за 15+ уже можно купить авто в салоне

можна, але це буде Логан, сандеро і т.п, а тут Пасат Б7 в універсалі і майже фул.

Aprox написав:

нормальное авто, а не сенс, китай или равон

я також коли пересів з Сенса на Логан думав що це нормальне, на порядок краще авто, но коли пересів на М3, то повірте, Логан це табуретка, що по салону, що по мотору, що по ходовим якостям. І тут же уявив що я з Сенса міг пересісти в Пасат а не в Логан за 15500$.

Aprox написав:

Вы же не покупаете S-класс за 10-15 куе? Хотя никакой пассат не будет так ехать...

ні не купляю, хоча якщо трохи накинути то можна пошукати, але про S клас говорити на форумі Логана трохи не те, тому можна його і не зачіпати.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

857

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Погоджуюсь з Олегом. Для потреб моєї сім’ї семимісний гранд сценік за 10400 у.о. - це знахідка! Всі розходи на цю машину за 1,5 роки описані в моєму БЖ.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

858

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Aprox написав:

Вы же не покупаете S-класс за 10-15 куе? Хотя никакой пассат не будет так ехать...

почему? если хорошо поискать, то у меня знакомый купил "ведро" Lexus LS460 за 15-ку в шикарном состоянии в полном фуле, еще и с ГБО  wink из проблем поменял форсунки на ГБО за пол года, но это не проблема ведра...

в продолжение: если долго мучиться, как говориться, не хватать первую попавшуюся машинку, можно и у нас найти авто в нормальном или отличном состоянии... просто перекупы все дешевое сметают на раз, второй момент, что хорошие машины продаются с первого базара или максимум за неделю на авториа, понятно что в адекватной цене, если тупо лупить цену, бо типа мое, не крашено и т.д - переплачивать никто не будет...

KIA Sportage III Prestige 2.0CRDI AT AWD
  0

859 Відредаговано OKurylyshyn (2018-10-10 11:35:47)

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Костя, ти не прирівнюв свій б/у Колеос з всіма іншими б/у автомобілями. Ну "повезло" тобі з ним, бувають такі випадки, но це не означає що так завжди і всюди. Ну ж є випадки коли люди мають постійно якісь проблеми з новими з салону машинами, ті самі Логани з їхніми дьорганнями і адаптаціями на роботах, або щось інше, ну також "повезло", але це окремі випадки а не закономірність. Зайди на Драйв 2, там величезна кількість пригнаних з Європи авто, попитай людей, сформуй собі якусь свою статистику.
Якщо взяти Німеччину, чи Австрію, там є відповідальність за:
- не проходження техогляду
- не отримання страхівки
- не належний технічний стан автомобіля
- не належний зовнішній (косметичний на наш погляд) стан автомобіля
Інакше не малі штрафи, в них автобани без обмеження швидкості, як думаєш, їздять у них реально корита?
Я не стверджую, але на мою думку їх так звані корита мають нічим не гірший технічний стан ніж автомобілі в україні.
Єдиний нюанс, шукати, гнати і розмитнювати машину треба самому, або через перевірених людей. В любому випадку заганяти на територію України, ролзмитнювати і ставити на облік ти будеш особисто, можливо з чиєюсь допомогою, але особисто.
Є море пропозицій що продають свіжопригнані машини, але їх вибирав і приганяв не ти, тому є ризик що купили биту, проблемну, чи ще якусь, в нас вже підшаманили і продають по дорученню.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

860

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

OKurylyshyn написав:

Ну ж є випадки коли люди мають постійно якісь проблеми з новими з салону машинами

Тут всё дело в вероятностях и гарантии... Вероятность проблем на новом авто очень мала, и даже при их возникновении - есть гарантия... Вероятность поломок на б/у авто сильно выше, плюс остальные риски б/у авто (ДТП, отмотки, и прочие), а гарантии нет... Кому важнее понты - конечно надо брать б/у... Но мне в авто важнее надёжность - потому я исключительно за новые авто от официального импортёра! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Evgenий1

861

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Aprox написав:

Кому важнее понты

надійність, комфорт, безпека, но аж ніяк не понти...
[merge_posts_bbcode]Added: 10-10-2018 12:07[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

и даже при их возникновении - есть гарантия...

наявність гарантії від проблем не позбавляє, згадайте гарантійні випадки з рулями, комусь поміняли, а комусь і відмовили.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

862

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

OKurylyshyn, дарма ти так переконуєш за б/у. Якщо Doc тебе послухає, візьме б/у а воно почне сипатись, тоді він буде себе картати що тебе послухав, а тобі буде неприємно що таке порадив. Чоловік шукає максимально безпроблемне авто, гарантовано безпроблемне, а ти на свою пропозицію ніяких гарантій дати не можеш...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

863

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

OKurylyshyn написав:

надійність, комфорт, безпека, но аж ніяк не понти...

Я уже привёл пример авто с максимальным комфортом и безопасностью... Все побежали за 20-летними мерсами?
Док, например, за 25 куе может купить себе штуки 3 и создать собственный, почти президентский, кортеж!  lol
Когда вы покупаете то, на что не заработали  - это понты... Потому что надёжность, комфорт и безопасность бизнесс-класса (если речь о Пассате и его одноклассниках) стоят примерно тыщ 40 баксов, а не 15...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

864

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Larsen, Я пишу свою особисту думку і кажу що вибір все рівно за тим хто вирішує.
Хоча ви свого роду праві.
Все, більше ніяких порад.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

865

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Engineer написав:

Всі розходи на цю машину за 1,5 роки

Пробег за период тык 10-15?

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

866

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Aprox написав:

Все побежали за 20-летними мерсами

Під розмитнення за спрощеним тарифом підпадають авто не старше другої половини 2010 року.
А я мав на увазі за ту суму приблизно 2013-2015 роки випуску.
[merge_posts_bbcode]Added: 10-10-2018 12:19[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

например, за 25 куе может купить себе штуки 3 и создать собственный, почти президентский, кортеж!  lol

і до чого той сарказм?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

867

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Еще пример, допустим я, вместо нового дастера 4х4 беру себе Х5 за ту же цену (наверняка же можно найти такую машину, хоть я и не проверял) и тут у неё подыхает задний редуктор... Я никогда не слышал о таком у дастеров, но у Х5 я видел такую ситуацию своими глазами на пробеге тыщ 15 или 20... Что я буду делать в обоих случаях и сколько мне это будет стоить? В случае с дастером (даже без учёта вероятности такого события) мне Рено бесплатно поменяет редуктор (цена вопроса 0 грн и простой машины 10-14 дней), а теперь вопрос, а что же будет во втором случае? Вы знаете, сколько стоит задний редуктор Х5 и его замена? Почку продавать или сливать неисправную машину за копейки? Зато едет оно конечно не сравнить с дастером... Но это только пока едет... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

868

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Aprox написав:

а теперь вопрос, а что же будет во втором случае? Вы знаете, сколько стоит задний редуктор Х5 и его замена?

саме тому я купив М3 на ручці а не

Aprox написав:

Вы же не покупаете S-класс за 10-15 куе?

і не 

Aprox написав:

Все побежали за 20-летними мерсами?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

869 Відредаговано Evgenий (2018-10-10 12:36:26)

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Aprox написав:

я исключительно за новые авто

Поездив на большом количестве бу авто, тоже пришел к такому мнению smile Какой кайф, когда ездишь и не ждешь, что то вот-вот сломается smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

870

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Я Костю не заставляю і не переконую на 100% купляти машину з Європи.
Я пропоную розширити вибір оскільки відчувається скутість вибору нового авто і наявність кредиту.
Тим більше з Колеоса напевно не захочеться пересідати на Сандеро.
[merge_posts_bbcode]Added: 10-10-2018 12:36[/merge_posts_bbcode]

Evgenий написав:

Поездив на большом количестве бу авто,

а які були авто і якого віку?

Evgenий написав:

когда ездишь и не ждешь, что что то вот вот сломается smile

а чи все ж таки ламалось, чи тільки очікування?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

871

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

OKurylyshyn написав:

чи все ж таки ламалось

Таки ломалось. А как же без этого. Гарантию потому по пробегу и ограничивают smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

872 Відредаговано OKurylyshyn (2018-10-10 12:59:00)

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Evgenий,
А які машини і які були самі страшні поломки, ну такі що машина була не на ходу.
Мені реально цікаво, без приколів.
Блін, але це напевно не в цій темі.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

873

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

OKurylyshyn написав:

Блін, але це напевно не в цій темі.

во-во  nose_eat

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

874

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

OKurylyshyn написав:

саме тому я купив М3 на ручці а не
і не

То есть у Вас не политика и не системный подход... Вот я сказал, что за новые авто от официального импортёра - без брендов, без стоимости, без характеристик... Потому как в любом случае такой подход обеспечивает максимальную надёжность авто! А у Вас так не получится сказать... Потому что и новые плохо и старые плохо, и сильно комфортные плохо, бо дорого... Какой-то единичный случай, который подошёл именно Вам в балансе цены, надёжности и характеристик авто и Вы этот частный случай пытаетесь возвести в правило, которым надо руководствоваться человеку при выборе авто...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-10-10 13:23:27[/merge_posts_bbcode]

Zevs написав:

во-во

Ой, всё...  big_smile

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

875

Re: My New Koleos Dynamique Pack1 from Cherkasy

Aprox,
Ви мене не так зрозуміли.
Я купляв машину з врахуванням всіх можливих ризиків і був готовий до любих поломок. Тому вибирав серед таких з якими справлюсь.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0