1

Тема: Где страховаться?

Звонят тут из страховой СК "Наста" ... грят что с 23-го декабря подымут стоимость страховки и мол бегите язык с плеча , но за эти два дня застрахуйтесь smile Как-то не очень мне эта страховая , просто при покупке авто в ГАИ навязали. Посоветуйте плз хорошую страховую.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0



2 Відредаговано OKurylyshyn (2011-12-21 17:17:57)

Re: Где страховаться?

Grafik87 написав:

Посоветуйте плз хорошую страховую.

СК "Провідна" рекомендую.
Вже 3 роки в них страхуюсь, ціни середні. Ось недавно був страховий випадок, все чемно виплатили.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3

Re: Где страховаться?

Постоянный клиент АХА. Два раза выплачивали страховые возмещения ущерба. В полное КАСКО входит 2 раза в год бесплатный вызов эвакуатора, один раз бесплатная доставка топлива в черте города и другие мелкие приятности. Гражданская страховка включает европротокол, когда при согласии водителей не вызывается ГАИ. Вобщем страховая компания подходит и менять не собираюсь

  0

4

Re: Где страховаться?

RUNO написав:

Постоянный клиент АХА.

Нехнаю як сама кантора, но ціни у них космос. Я до них дзвонив, так мені повне каско з 0 франшизою нарахували 7200грн, а провідна порахувала ті самі умови  і вийшло 4600грн + сюди ще ввійшла досить вигідна страховка квартири, це як бонус постійному клієнту.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

5

Re: Где страховаться?

OKurylyshyn написав:

Я до них дзвонив, так мені повне каско з 0 франшизою нарахували 7200грн

Такі речі краще по телефону не рахувати. Мені перший агент нарахував теж не слабо але потім я вийшов на іншого і  переговори віч на віч дали результат. Зараз страхуюсь під 5,6% з 0,5% франшизою повне КАСКО - і бите скло і виплати незалежно від того, хто винен в ДТП тощо. Саме головне, що обидва рази, коли звертався, компанія не мутила і робила виплати в повному обсязі в належні сроки. На мене вийшли нещодавно з страхової Аска. Заливали  шоколадом вуха але я врахував багато негарних відгуків про Аска і вирішив, що від добра добра не шукають. Я взагалі рекомендую домовлятися. Повне КАСКО - це мало що каже. В договорі можна уточнити багато нюансів на свою користь. Індивідуальний підхід до клієнта ніхто не відміняв

  0

6

Re: Где страховаться?

RUNO
В мене дійсно повне каско зі всіма нулями. Я в цьому впевнений оскільки страховий агент мій хороший товариш.
Виплачують незалежно від того хто винен, машина може стояти будь де в любий час доби, головне бути тверезим.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

7

Re: Где страховаться?

Як варіант рекомендую звернутись в Брокбізнес - виплати проходять на 5+ і програми оптимальні,

Smart ForTwo & Dacia Logan MCV '08 Laureate HNL Metallic
-----------------------------------------
Cтрахова компанія БРОКБІЗНЕС, партнер клубу у Львові!
(097) 223-88-69 або (032) 253-75-83
  0

8

Re: Где страховаться?

OKurylyshyn написав:

оскільки страховий агент мій хороший товариш.

Це дуже добре!

  0

9 Відредаговано Doc (2017-05-08 18:36:56)

Re: Где страховаться?

Знайшов  тему яка мене зараз цікавить.
Я майже завжди страхувався (автоцивілка) в СГ ТАС.
А тепер магазин EXIST пропонує страхування в трьох СК зі знижкою.
Це PZU, Провідна, Європейський страховий альянс.
Умови такі
https://goo.gl/photos/tnVWLpbgMLiBQxuk9

Ваша думка цікава. З жодною з них я не мав справ.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

10

Re: Где страховаться?

Doc, в минулому році теж запропонували, кращі умови були в PZU, але мені не потрібна страховка.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

11

Re: Где страховаться?

Doc, я беру тут https://finscanner.com/osago/select/car … ore3-more4
Полис доставляют бесплатно.
Европейский страх альянс в топе.

  0

12

Re: Где страховаться?

+1 за Провідну.

Dacia Logan 1.6, 2006, Ambiance, 2-й власник, ГБО Stag >150 т.к.
  0

13

Re: Где страховаться?

я в унике - пока устраивает ну лучше АХА там дороже но и работают они луччее .

  0
Спасибо сказали: Alik, Mister2

14 Відредаговано Alik (2017-05-09 09:49:33)

Re: Где страховаться?

сяся написав:

я в унике - пока устраивает ну лучше АХА там дороже но и работают они луччее .

          Полностью  поддерживаю.  В ДТП (октябрь 2016г.) у моего "виновного" оппонента была автогражданка "АХА Срахування". Страховой агент прибыл на второй рабочий день после страхового случая, адекватно составил акт-переченя повреждений и через месяц выплатили.
          Кроме того АХА заявила о объединении ведущих страховых компаний в группу, в которой при страховом случае клиент имел дело только со своей страховой, а она в свою очередь будет разбираться с оппонентской компанией (если она входит в названную группу).
http://forinsurer.com/rating

Logan Laureat 1,6 mpi  2006 - був...
Logan Authentique  MCV 1,5 tdi 2017 - зараз...
  0

15 Відредаговано знд (2017-05-10 19:17:13)

Re: Где страховаться?

АХА, Провідна, Оранта та багато інших входять до списку учасників угоди прямого врегулювання  http://www.mtsbu.ua/ua/for_consumers/119428/
       Але ці учасники СК на дуже хочуть займатись нашими проблемами.   Переконався особисто .  Мою Кенго 22 лютого 2017 р.  пошкодив  винуватець ДТП - клієнт  СК "Оранта" , я застрахований в СК "Універсальна" . Обідві СК в списку учасників. Звернувся  в свою "Універсальну", не захотіли підняти те місце на якому сидять, хоча ДТП відбулося майже під вікнами їхнього офісу. Оцінку збитків робив експерт "Оранти", який сказав , що якби ви були  наш, то трішки  б краще порахували. Особливих претензій до експерта нема,  все вирішує центральний офіс в Київі. Маю надію в травні отримати кошти на ремонт, які мене влаштують. Пообіцяли перерахувати на СТО.
Звичайно, покину "Універсальну", тож підбираю більш-менш адекватну компанію. Може перейду в "Оранту", якщо  перерахують обіцяні кошти.
  По різних рейтингах  АХА  в лідерах, але дорога, а відповідачем може бути інша СК, з якою, не дай боже, прийдеться мати справу  .

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0
Спасибо сказали: Alik1

16

Re: Где страховаться?

Арсенал страхування , гарна компанія. Подав на них в суд , дурять гади і не червоніють.

Ford Escape 2018
  0

17

Re: Где страховаться?

Doc написав:

тему яка мене зараз цікавить.

Костя, чуть позже отпишусь по теме.

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

18

Re: Где страховаться?

Костя, проверил с ПЗУ - как раз те условия, на которых и я работаю... норм. Особенно прилагающиеся сервисы... единственная "мутная" штука из таблицы - "прямое урегулирование".. на сколько мне известно - за него как правило берут дополнительную плату... Оно идет как страховка на дом и квартиру (имущество) а в придачу бонусом - прямое урегулирование... поэтому будь готов что за прямое или нужно будет доплатить или его просто не будет в том пакете который предлагает Экзист...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-05-12 18:57:14[/merge_posts_bbcode]

знд написав:

Звичайно, покину "Універсальну", тож підбираю більш-менш адекватну компанію. Може перейду в "Оранту", якщо  перерахують обіцяні кошти.

як надумаете, маякніть - запропоную пару адекватних варіантів.

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

19

Re: Где страховаться?

Сусанин написав:

Костя, проверил с ПЗУ - как раз те условия, на которых и я работаю... норм. Особенно прилагающиеся сервисы... единственная "мутная" штука из таблицы - "прямое урегулирование".. на сколько мне известно - за него как правило берут дополнительную плату... Оно идет как страховка на дом и квартиру (имущество) а в придачу бонусом - прямое урегулирование... поэтому будь готов что за прямое или нужно будет доплатить или его просто не будет в том пакете который предлагает Экзист...
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-05-12 18:57:14[/merge_posts_bbcode]

знд написав:

Звичайно, покину "Універсальну", тож підбираю більш-менш адекватну компанію. Може перейду в "Оранту", якщо  перерахують обіцяні кошти.

як надумаете, маякніть - запропоную пару адекватних варіантів.

  Дякую !  Застрахувався  ( автоцивілка )  в  "Оранті". Перерахували на СТО необхідні кошти. За дві авто на рік  480 грн ( в мене пільга ).

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

20

Re: Где страховаться?

знд написав:

( в мене пільга ).

пенсия? 50 проц?

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

21

Re: Где страховаться?

Сусанин написав:
знд написав:

( в мене пільга ).

пенсия? 50 проц?

    Так.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

22

Re: Где страховаться?

Георгич написав:

Полис доставляют бесплатно.
Европейский страх альянс в топе.

Тоже, нашел этот онлайн сервис,  как раз написал в другой ветке. Покупал туристическую страховку летом, по обслуживанию и цене норм.

  0