1

Тема: Поступок

На Одещині 11-ти річна дівчинка Валерія винесла з вогню свого молодшого братика та немовлятко-племінницю.

Мало того, врятувавши дітей, вона заходилася самостійно приборкувати пожежу, аж доки не прибігли дорослі.

Вночі вона прокинулася від сильного запаху гару та жахливого крику немовляти. Вогонь саме охопив дитячий візок, каже дівчинка.

Дівчинка мерщій винесла з задимленої кімнати 9-місячну небогу Карину й одразу кинулася рятувати брата Олексія.

"Винесла Карину і розбудила братика Альошу. Я спочатку брала воду і гасила. Потім винесли матрац він димів, і я боялася що б він не загорівся і що б хата не зайнялася", - розповіла маленька рятівниця.

Вогонь пошкодив одяг на немовляті і дитина дістала серйозні опіки. Дівчинка і тут не розгубилася, а побігла до сусідів викликати швидку.

Вже над ранок міліція знайшла маму та бабусю дітей. Вони працювали і залишили їх вночі самих. З'ясувалося, що цю хату багатодітна родина придбала два місяці тому, а грошей підключити електрику забракло.

Тож вирішили тимчасово користувалися вночі свічками. МНСники припускають, саме від них загорілася скатертина і вогонь перекинувся на дитячий візочок.

Рятувальники кажуть, дівчинка виконала роботу за них. Інакше могли загинути усі троє дітлахів. За хоробрий вчинок Валерії привезли подарунки та речі першої необхідності. А багатодітній матері пообіцяли допомогти і провести в будинку електрику.
http://tsn.ua/ukrayina/na-odeschini-11- … nicyu.html

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0



2

Re: Поступок

Також бачив цей репортаж по "Надзвичайним Новинам".
Дитина молодець, тепер головне щоб малеча, яка отримала опіки скорішше виздоровила.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

3

Re: Поступок

Британська медсестра використала бюстгальтер колеги, щоб зупинити кровотечу у жінки, що потрапила в ДТП.
46-річна медсестра Джейн Крейг у неробочий час вела автомобіль по вулиці свого міста Сеттл в Північному Йоркширі, повертаючись з Лондона. На шосе A65 вона помітила жінку-мотоциклістку сорока років, що потрапила в аварію.

Зупинивши машину і підійшовши ближче, Крейг побачила, що нога жінки, що лежить без свідомості, сильно травмована, і вона втратила багато крові. Профузна кровотеча при цьому тривала.

Медсестра закричала, звертаючись до оточуючих: "У кого-небудь є, чим зупинити кров? Шарф? Краватка?" Інша медсестра, опинилася поруч, запропонувала їй свій бюстгальтер. Крейг швидко зробила з нього джгут і наклала на ногу постраждалої. Незабаром до них підійшов чоловік і запропонував свій брючний ремінь, яким медсестра зміцнила джгут.

Незабаром прибула бригада парамедиків на вертольоті і забрала травмовану жінку до лікарні. Її ногу довелося ампутувати, проте життя було врятовано. На думку лікарів, без імпровізованого джгута у потерпілої не було б шансів вижити.

Через кілька тижнів видужуючих жінка подякувала своїй рятівниці електронним листом. "Це була одна з найбільш життєстверджуючих речей, які я коли-небудь читала. Думаю, що я не зовсім розуміла, що саме врятувала, поки її не отримала", - прокоментувала цей лист Крейг.
http://tsn.ua/tsikavinki/medsestra-vrya … ltera.html

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

4

Re: Поступок

Дівчинка отримала кілька ножових поранень від сусіда, ще й врятувала будинок від пожежі.
Сусід порізав дівчинку, яка намагалась захистити бабусю.
У селі Волчеярівка Луганської області 8-річна дівчинка отримала ножові поранення, намагаючись врятувати життя своїй бабусі, повідомили у прес-службі МВС в Луганській області.
Трагедія сталася, коли дівчинка, прокинувшись від гучних криків, зайшла на кухню і побачила, як їхній сусід б'є її бабусю. Не злякавшись, дівчинка спробувала зупинити його.

"Відштовхнувши дитину, він узяв кухонний ніж і ударив жінку в живіт. А потім завдав кілька ножових поранень її онучці. Чоловік підпалив будинок і втік. Поранена дівчинка не розгубилася: загасивши вогонь, вона вивела бабусю на вулицю, а потім в повній темряві побігла до сторожа на околицю села", - йдеться в повідомленні.

Сторож, побачивши на порозі перелякану дівчинку, яка благала про одне: врятувати бабусю, одразу ж викликав "швидку допомогу".

Коли лікарі прибули, поранена жінка була без свідомості. А її онука розповіла дорослим про те, що сталося. Дитина дістала численні колото-різані рани. У дівчинки був геморогічний шок, крововтрата, порушення дихання, бо один з ударів зачепив легені.

Кілька днів лікарі боролися за її життя. Зараз вона все ще перебуває в лікарні, але загрози її життю немає.

Упродовж лічених годин міліціонери затримали злочинця. Відносно чоловіка порушено кримінальну справу застаттею "замах на вбивство".
http://tsn.ua/chorna-hronika/8-richna-d … busyu.html

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

5

Re: Поступок

Смотрел сюжет про эту девочку. Очень впечатлил. Маленькое существо действительно совершило настоящий подвиг. Не каждый мужик на такое способен. Вот уж где БОЛЬШОЕ сердце маленького человечка. 
Луганчане, может пробъете эту тему в Луганске. Девочке на лечение нужны деньги, она из бедной семьи. По-моему, ее только бабушка воспитывает... Может инициировать открыть счет. Я бы хотел помочь

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

6

Re: Поступок

mekena написав:

Может инициировать открыть счет. Я бы хотел помочь

plus
я присоединюсь rock

  0

7

Re: Поступок

mekena написав:

Я бы хотел помочь

я тоже чем смогу помогу.

Лев без гривы-львица,мужик без бороды-девица!
  0

8

Re: Поступок

Волчеяровка-это под Лисичанском,на форуме есть кто лисичанский????

Лев без гривы-львица,мужик без бороды-девица!
  0

9

Re: Поступок

mekena написав:

Может инициировать открыть счет. Я бы хотел помочь

Юр, я давно хотел предложить открыть клубный счет для помощи людям в экстренных ситуациях. Часто даже на нашем форуме нужна немедленная финансовая помощь и времени на сбор средств нету. А так у кого есть желание сделать доброе дело скинул бы пару гривен так сказать до востребования... Может попробуем развить такую идею? rock

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

10

Re: Поступок

Engineer написав:

Может попробуем развить такую идею?

я не против, только как это сделать технически?
В данном случае о девочке (у нее страшные раны, сшивали внутри ей там, писец....), никто не открывал вроде счет о помощи. Это только налом наверное можно передать....
У нас вроде кто-то был из Лисичанска....
На крайняк, если форумчане отзовутся помочь и получится собрать энную сумму (ну хотя бы 1000 грн.), я бы сам поехал туда передать деньги...

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

11 Відредаговано Zevs (2011-11-20 23:02:06)

Re: Поступок

mekena
Проще всего открыть Приватовскую карту  - на нее можно перечислить деньгм с любой точки Украины в течении нескольких часов.

P.S. Я тоже готов перечислить немного денег

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

12

Re: Поступок

Zevs ну давайте попробуем, может получится помочь. Если за пару дней никто из около лисичанских не отзовется, то я тогда...
Также, кто сможет пусть сразу отпишется о намерении помочь, чтобы не зря затевать...

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

13

Re: Поступок

Юра много дать не могу,но 100грн я передам

Лев без гривы-львица,мужик без бороды-девица!
  0

14

Re: Поступок

Юрий 81 ок! rock

Предварительный список
форумчан, изъявивших желание сделать мат. помощь на лечение (лекарства) для 8-летней девочки, которой порезали ножом внутренности.
1. Я.
2. Зевс
3. Engineer
4. Юрий 81
5. КВП
6. bravo
7. Gent

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

15

Re: Поступок

mekena написав:

Предварительный список

100грн перечислю

  0

16

Re: Поступок

Мене впишіть - поможу... чим зможу. coffee

Папанов казав: "Куй железо, пока горячё", чукчі говорять той же вислів так:
"Куй зелезн, пока горяць"
  0

17

Re: Поступок

КВП внесен!
bravo внесен!
plus:plus:
Надеюсь, что завтра после выходных люди активизируются... rock

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

18

Re: Поступок

mekena написав:

КВП внесен!
bravo внесен!
plus:plus:
Надеюсь, что завтра после выходных люди активизируются... rock

Я тоже готов. Наверное Юра давай тебе перешлем, а ты езжай. Кроме того что деньги надо собрать, хорошо бы чтобы был человек который проследит за их целевым использованием. А что там у них в селе, какие родственники, кому доверить бабло - х.з...  Просто пнуть деньги куда - не вопрос. Пользу чтоб принесли - сложнее. Я так понял, действовать надо быстро, Жизнь вне опасности, но лекарства дорогие и нужны сейчас.

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0

19

Re: Поступок

Gent внес! rock

Gent написав:

Просто пнуть деньги куда - не вопрос. Пользу чтоб принесли - сложнее. Я так понял, действовать надо быстро, Жизнь вне опасности, но лекарства дорогие и нужны сейчас.

в том то и дело, желательно (хотелось бы), чтобы девочке оказали помощь в полном объеме...
Я думаю, в село нЕчего и соваться. Деньги сдать надобно непосредственно в больницу, где ее лечат, главврачу под подпись непосредственно на лечение или что-то в этом роде...

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

20

Re: Поступок

У меня нет приватовской карты... Ее ж не откроют за один день? Может тогда лучше-проще приват-мани?

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

21

Re: Поступок

mekena я или тебе лично привезу или скажу где и у кого их забрать в Артемовске.

Лев без гривы-львица,мужик без бороды-девица!
  0

22

Re: Поступок

Юрий 81 Ок

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

23

Re: Поступок

mekena написав:

У меня нет приватовской карты... Ее ж не откроют за один день?

за полчаса откроют

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

24

Re: Поступок

Zevs написав:

за полчаса откроют

понял, завтра открою!

Suzuki SX4 New (S-Cross)

Logan Ambiance-1,6 (2006-2014)
  0

25

Re: Поступок

mekena написав:
Zevs написав:

за полчаса откроют

понял, завтра открою!

да можно и пиват-мани, и правэксом, проценты не большие

Renault Kangoo New Generation 2011 комплектация Expression 1,5 DCI
Skoda superb elegans 1.8 TSI АКПП - DSG 7 2010
  0