3,126

Re: Летняя резина: советы, отзывы

DenR написав:

Доброе утро, такой вопрос форумчанам, а какому производителю шин вы доверяете больше всего?

Тут дело не столько в бренде, сколько в стране, где находится завод! Парашинскому производству я, например, не доверяю никому...
А если завод в Европе или в Корее, то готов ездить практически на любом бренде! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0



3,127

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Чел посты набивает или бот ))

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

3,128

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Aprox написав:
DenR написав:

Доброе утро, такой вопрос форумчанам, а какому производителю шин вы доверяете больше всего?

Тут дело не столько в бренде, сколько в стране, где находится завод! Парашинскому производству я, например, не доверяю никому...
А если завод в Европе или в Корее, то готов ездить практически на любом бренде! ))

Вопрос прямо таки для долгих глобальных обсуждений smile
Если кратко из личного - резину сделанную в Китае не буду брать.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  1

3,129

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Bob3000 написав:

Если кратко из личного - резину сделанную в Китае не буду брать.

Согласен! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

3,130

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Климат меняется- зимы без снега, лето без дождей и грязи. Никто не задумывался о попкупке хорошей всесезонки?

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

3,131

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Якщо тільки по місту кататись, то варіант. А якщо часто на дальняк, то краще по сезону  imho2

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3,132

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Bob3000 написав:
Aprox написав:
DenR написав:

Доброе утро, такой вопрос форумчанам, а какому производителю шин вы доверяете больше всего?

Тут дело не столько в бренде, сколько в стране, где находится завод! Парашинскому производству я, например, не доверяю никому...
А если завод в Европе или в Корее, то готов ездить практически на любом бренде! ))

Вопрос прямо таки для долгих глобальных обсуждений smile
Если кратко из личного - резину сделанную в Китае не буду брать.

я отъездил на резине финского бренда но изготовленной в России , очень отлично себя показала , если будут деньги куплю ещё такую

  0

3,133

Re: Летняя резина: советы, отзывы

сяся, підтримуйте додатково агресора...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3,134

Re: Летняя резина: советы, отзывы

сяся написав:

я отъездил на резине финского бренда но изготовленной в России , очень отлично себя показала

И я катал. Тоже отлично себя показала. И побарабану где ее сварили. Главное что в реальной критической ситуации она нас выручила.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  -1

3,135

Re: Летняя резина: советы, отзывы

я второй год спереди катаю BARUM Bravuris 5HM производства Португалии. 2 раза был с ней на морях, каждый раз пробеги в районе 2400 км. Мне нравится. В этот раз (каюсь канешно ибо нарушил ПДД) разогнали машину до 175 в годину. Недолго правда. При том что индекс скорости у них 190. На следующий год возьму себе еще 2.

Все завжди закінчується Добре. Якщо все Закінчилось Погано, значить це ще не Кінець
  0

3,136

Re: Летняя резина: советы, отзывы

jasonua написав:

сяся, підтримуйте додатково агресора...

TDream написав:
сяся написав:

я отъездил на резине финского бренда но изготовленной в России , очень отлично себя показала

И я катал. Тоже отлично себя показала. И побарабану где ее сварили. Главное что в реальной критической ситуации она нас выручила.

  0

3,137

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Є хороші європейські відносно недорогі шини сава, фулда, барум. Не бачу сенсу годувати агресора...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: PGP, Ігор3370, floyd473

3,138

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Четверте літо їжджу на Корморан Гамма В2, ця ж гума продається під брендом Тігар.
Переваги - нешумна, має підсилену боковину, їздив в різних погодніх умовах (і проливний дощ і +40), ціна. Витримала поїздку 500 метрів на повністю спущеній шині, трохи колесом під’їло гуму зсередини, накачав і вже рік їжджу після того.
Недоліки - вже з покупки було видно, що протектор невеликий, відносно інших виробників. Ще не пройшла 30 тис, а вже на наступний рік треба міняти як мінімум два передніх. Певно куплю такі ж самі.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

3,139

Re: Летняя резина: советы, отзывы

jasonua написав:

Є хороші європейські відносно недорогі шини сава, фулда, барум.

Это Ваш выбор. А мой - из лидеров тестов.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

3,140

Re: Летняя резина: советы, отзывы

TDream, есть такие существа любую техническую тему политикой засрут

  0

3,141

Re: Летняя резина: советы, отзывы

сяся, підтримуй далі агресора "существо"...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3,142

Re: Летняя резина: советы, отзывы

jasonua написав:

підтримуй далі агресора

Якщо бути чесним, ми всі підтримуємо агресора. Бо за нашої мовчасної згоди і при підтримці своїх людей в Україні Росія купує телеканали, заводить у владу своїх людей, продає нам свої енергоносії, товари. На фоні цього товар фінської компанії, який та  виробляє на своєму заводі, що розташований в РФ - це маленька дрібниця, яка зовсім малозначуща на фоні іншого, до якого ми ставимося спокійно. Бо кожен з нас повинен продати автомобілі Дачія та Рено в знак протесту проти того, що компанія Рено пішла на співпрацю з російським ВАЗом. Рено взяла наші гроші і вклала їх у розвиток спільного підприємства з Росією й платить там податки. Також ми повинні піднімати протест проти того, що ЗАЗ починає торгувати російськими автомобілями. Але мовчимо і їздимо на Рено та Дачіях.  Значить ми підтримуємо агресора
А стосовно теми. Я вибираю гуму скурпульозно. Якщо я не бачу у потрібному розмірі інших варіантів шин, що мені потрібні, то буду вибирати гуму європейського виробника з російського заводу. Хоча мені взагалі не подобається мати справу з російськими товарами, на фінську чи французьку гуму з російських заводів, при відсутності альтернативи, я буду звертати увагу

  0

3,143

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

виробляє на своєму заводі, що розташований в РФ - це маленька дрібниця, яка зовсім малозначуща на фоні іншого, до якого ми ставимося спокійно.

це Ви особисто ставитеся спокійно. врешті решт, все можна виправдати. так зручніше жити.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: jasonua1

3,144 Відредаговано Larsen (2020-09-05 16:43:37)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Значить ми підтримуємо агресора

Ні, не значить. Підтримує той в кого є вибір, і хто робить його на користь агресора.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd47, jasonua2

3,145

Re: Летняя резина: советы, отзывы

floyd47 написав:

Ви особисто ставитеся спокійно

Я вважаю, що той, хто особисто ставиться неспокійно до купівлі фінської гуми з російського завроду, повинен неспокійно відноситися й до того, що їздить на автомобілі виробника, який дивлячись на війну в 2014-му році, поглиблював та посилював співпрацю с Росією, вкладаючи туди багато коштів та енергії. Для компанії Рено гроші не пахнуть. Я можу це зрозуміти. А ось зрозуміти, що тим, хто принципово не хоче купувати фінську гуму бо вона з РФ, але не принципово, що вони їздять на автомобілях компанії, яка набагато більше заробляє в Росії - я не можу.

  0

3,146

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

я не можу.

Ти не можеш, бо хочеш виправдати те, що тобі подобається. Купуючи товар вироблений в мордорі, ти безпосередньо підтримуєш його економіку. Купуючи товар вироблений в Румунії - ні. І від того що ти в Рено не купиш авто, воно не перестане інвестувати в Мордор. Так що тут твій вибір не має безспосереднього впливу на економіку мордору.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: jasonua1

3,147 Відредаговано RUNO (2020-09-05 16:55:58)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Larsen написав:

Підтримує той в кого є вибір

Той, хто голосував за політиків, які працюють на користь агресора - це їх що, заставили? Як тільки торкаємося теми патріотизму, так починає йти лавина ханжества. Іноді вибір - це не між одним товаром та іншим а вибір між робити вчинок чи не робити. Країну віддають агресору - всі сидять роблять вигляд, що нічого не відбувається. Нічого не робити - це теж вибір.

  0

3,148

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Larsen написав:

виправдати те, що тобі подобається

Я просто не брешу сам собі. Бути чесним перед собою - не легко. Спробуй, може тобі сподобається

  0

3,149 Відредаговано Larsen (2020-09-05 16:54:25)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Той, хто голосував за політиків, які працюють на користь агресора - це їх що, заставили?

Той хто голосував за політиків які обіцяли підтримувати мордор, безумовно підтримує мордор. Що тут не зрозумілого?

RUNO написав:

Іноді вибір - це не між одним товаром та іншим а вибір між робити вчинок чи не робити.

Звичайно, але це не відміняє вибору між товарами. Правда?

RUNO написав:

Країну віддають агресору - всі сидять роблять вид, що нічого не відбувається. Нічого не робити - це теж вибір.

Ти не переводь стрілки. Мова про звичайний простий побутовий вибір. А по твоїй "логіці" можна дійти до того, що сам факт що ти народився на світ, підтримує мордор, тому пора помирати. empathy lol

RUNO написав:

Я просто не брешу сам собі.

Значить брешеш мені? Ну ок...   lol1

RUNO написав:

Бути чесним перед собою - не легко. Спробуй, може тобі сподобається

Говорити правду теж корисно. Спробуй, тобі сподобається! upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd47, jasonua2

3,150

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Larsen, тут все зрозуміло; певна категорія насєлєнія ніколи не зможе вийти зі своєї зони комфорту. сфери все ті ж: побут, мова, бізнес, культура тощо. ні війни, ні ворога вони не помічають. "а чё? для этава есть у нас призидент!". ну, все, як завжди...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: jasonua1