3,076

Re: Летняя резина: советы, отзывы

OYuSkr написав:

А состояние "сильно б/у" разве не исказит впечатления от размера?

И состояние б/у и давление и модель и сезонность модели - все сказывается. Но это же не тестирование шины на треке. 195/65 чуть тяжелее, чуть шире, чуть больше в диаметре чем 185/65, поэтому для себя можно определить, как чуть более тяжелое колесо будет работать на разгоне, улучшится ли комфорт при проезде мелких неровностей, будет ли шина лучше держать на вираже. Иногда это незаметно, иногда заметно, в зависимости от того, какая резина стояла до того и на какую меняют после. Я взял сильно дешево, что-то гривен по 100 б/у шину за штуку, поездил, ощутил и понял, что мне нужно. Но по большому счету, это не такая уж большая разница в размере, чтобы прямо резко почувствовать различие. Все зависит от того, что стояло до и что ставишь после.

  0



3,077

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Есть мысль поставить а банку сока это
https://infoshina.com.ua/uk/nexen-nblue … 55-r16-93v
поругайте

  0

3,078

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Георгич написав:

Есть мысль поставить а банку сока это

Я когда перебираю варианты, смотрю вот здесь. http://colesa.ru/nexen/nblue-hd-plus
Открываю все тесты, на места шины не смотрю, но на листике выписываю плюсы и минусы из всех тестов. Потом единичные выводы, которые не вписываются в общую картину вычеркиваю а то, что в тестах совпадает то и есть более-менее правдиво. И еще в самих тестах бывает указывают на поведение шины из слов тест-пилотов. Если поведение шины подходит к стилю моего вождения, значит годится, можно брать.
Хуже всего, когда любопытство заставляет взять шину, которая еще не выступила в тестах и потом по эксплуатации наступает разочарование от завышенных ожиданий

  0

3,079

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Георгич написав:

Есть мысль поставить а банку сока это

Нексен хороший середняк!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3,080 Відредаговано Георгич (2020-06-11 11:25:02)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Хуже всего, когда любопытство заставляет взять шину, которая еще не выступила в тестах и потом по эксплуатации наступает разочарование от завышенных ожиданий

Уже оттестирована на Октавии, и очень неплохо себя показала, особенно по шуму.
Вопрос не в тестировании и обзорах, а у кого какой опыт по этой резине.


Тут и про всесезонки есть

  0
Спасибо сказали: Lavrik1

3,081

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Поставив собі на перед Michelin Cross Climate+ 195/65 R15
https://infoshina.com.ua/uk/michelin-cr … 65-r15-95v
резина суперова. на сухому та мокрому асфальті керованість на 5+
на мокрій бруківці прогнозована
на траву та болото - на рибалку - саме те що потрібно
.. на заді зимові доїзжають..
дууже хочу ще два такі купити.. але наразі фінанси не позволяють  tbsenile

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0
Спасибо сказали: tigrunyara, Lavrik2

3,082

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Navariec,
Не....
Лучше  бриджстоун  кросс.
На Дастер стоит, точно можно посмотреть как называется
Крепче ...
Цепляет на любой поверхности
.мишка отдыхает

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3,083

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Navariec  Типова для нашої місцини помилка - це встановлення гіршої за станом гуми на задній осі автівки. Але у нас мало хто про це знає, хоча всі автопрофі про це постійно розповідають.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: SanychGT, floyd472

3,084 Відредаговано Navariec (2020-06-11 15:52:00)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Tank написав:

Navariec  Типова для нашої місцини помилка - це встановлення гіршої за станом гуми на задній осі автівки. Але у нас мало хто про це знає, хоча всі автопрофі про це постійно розповідають.

Я вважаю що краще гарна резина на одній осі (передній для Логана) ніж погана резина всюди )))
... в найближчих планах купівля ще двох таких же коліс

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

3,085

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Краща гума повинна стояти на задній осі автівки, незалежно від типу приводу і класу автомобіля, а вважати не забороняється нікому )))

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: SanychGT, Lavrik, Bob3000, floyd474

3,086

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Tankplus

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3,087

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Tank написав:

Краща гума повинна стояти на задній осі автівки, незалежно від типу приводу і класу автомобіля, а вважати не забороняється нікому )))

Убедился лично...  dumbom
Развернуло на мокром асфальте на 180 градусов.
Впереди была новая Туранца, сзади подношенная китайская кума (чуть не сказал чума).

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0
Спасибо сказали: SanychGT, Tank, Lavrik, RUNO4

3,088

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Navariec написав:

Я вважаю що краще гарна резина на одній осі (передній для Логана)

Я колись балувався, взимку у снігопад на літню резину ставив ланцюги і отримував суперщеплення на передку та близько нуля на задку. Навіть на цьому дисбалансі можна їздити безаварійно. Але тим, хто має досвід, не втрачає увагу й концентрацію. Тому що задок живе своїм життям і він може робити сюрпризи, коли ти цього не очікуєш. Саме проблема досвіду, постійної концентрації вирішальна. Трішки відволікнувся на щось і можеш влетіти в халепу. Тому я нікому не даю поради ставити на передню вісь кращу гуму. Бо передок ми відчуваємо педалю газа, тормозом, кермом. Від цих відчуттів ми вибираємо режим їзди. І коли трапляється так, що зчеплення на задку повинно зіграти свою роль, водій його очікує, сподіваючись, щот так само як спереді а зась, там сюрприз. Неприємний до дрожі у колінках та трясінні рук. Все таки взимку автомобілі як шаріки, швидості не дуже великі, навіть зіткнувшись, розлітаются як на ковзанах. А влітку швидкості більші. Помилка виходить боком не на швидкостях 70 км а 130 км на годину. Особливо на мокрому асфальті.

  0
Спасибо сказали: SanychGT1

3,089

Re: Летняя резина: советы, отзывы

от ніяк і ніколи не зрозумію водія автівки, який ніяк не може найти кошти на гуму для двох колес, а на заправці бак завжди заливає вщерть.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3,090

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Я колись балувався, взимку у снігопад на літню резину ставив ланцюги і отримував суперщеплення на передку та близько нуля на задку. Навіть на цьому дисбалансі можна їздити безаварійно. Але тим, хто має досвід, не втрачає увагу й концентрацію. Тому що задок живе своїм життям і він може робити сюрпризи, коли ти цього не очікуєш.

а вот мне интересно, а почему бы не ставить цепи и на задние колеса? неужели будет хуже?
shok

в процессе выбора авто, интересует Logan MCV + РКП-5 + (Stepway) ZEN
  0

3,091

Re: Летняя резина: советы, отзывы

lktrgl написав:

а вот мне интересно, а почему бы не ставить цепи и на задние колеса? неужели будет хуже?

Для 4х4 смысл имеет. А на переднеприводном на цепях спереди хорошо тренироваться на полигоне выводить машину с заноса. Такой навык может пригодиться в реальной ситуации. И им, к сожалению, не владеют многие водители, если судить по подборкам аварий. Нужно на подсознании нажимать газ а не тормоз на переднеприводном в заносе но многие инстинктивно сбрасывают скорость.

  0
Спасибо сказали: tigrunyara1

3,092

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Саме проблема досвіду, постійної концентрації вирішальна. Трішки відволікнувся на щось і можеш влетіти в халепу. Тому я нікому не даю поради ставити на передню вісь кращу гуму. Бо передок ми відчуваємо педалю газа, тормозом, кермом. Від цих відчуттів ми вибираємо режим їзди. І коли трапляється так, що зчеплення на задку повинно зіграти свою роль, водій його очікує, сподіваючись, що так само як спереді а зась, там сюрприз.

Це все баян-баянище - не в сюрпризі і не досвіді проблема, а у відсутності, або в несправності систем стабілізації траекторії руху. А якщо вони є і справні, то в їх неефективній роботі. Дачій це стосується в повній мірі.

  0

3,093

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Георгич написав:

Це все баян-баянище - не в сюрпризі і не досвіді проблема, а у відсутності, або в несправності систем стабілізації траекторії руху. А якщо вони є і справні, то в їх неефективній роботі. Дачій це стосується в повній мірі.

Через 10-20 років на форумах будуть казати - не в досвіді проблема а в неправильній роботі автопілота. Зараз автомобілі все більше набувають універсальності. Якщо колись водії автомобілів були майже як льотчики, років 50 тому професія водія була не для всіх, то сьогодні водити автомобіль все простіше і простіше. Системи беруть на себе роботу помічників. І це добре. Але, можливо, в цьому криється проблема того, що водії віявляються не готові в випадках, коли електронні системи не допомагають. Особисто я не хочу помічі від систем а хочу сам вирішувати коли що робити або не робити. І мені не важко помісити ручку в пробці, чи покрутити кермо без гідрача, чи самому включати світло фар, склоочисників.
До речі, ти задоволений гумою Нексен, особливо тим, що вона тиха. То розкажи, як вона працює на віражах, як відпрацьовує на ямах, зношується, накат гарний? Цікаво знати.

  0
Спасибо сказали: SanychGT1

3,094 Відредаговано SanychGT (2020-06-12 01:23:16)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

До речі, ти задоволений гумою Нексен, особливо тим, що вона тиха. То розкажи, як вона працює на віражах, як відпрацьовує на ямах, зношується, накат гарний? Цікаво знати.

У віражах таке собі, зношується посередньо, накат повинен бути непоганий, так як це екогума, ями ковтає добре, так як достатньо м'яка.
У тестах ADAC 2016 розмір 185/65 R15 погані показники на мокрому асфальті.
Auto Bild 2016 розмір 205/55 R16 поганий супротив акваплануванню, та поведінка на мокрому асфальті
Auto Bild 2018  розмір 195/65 R15 не пройшла відбірочний по гальмуванню, 31 місце з 50 шин.
Авторевю, 2018, тест 195/65 R15 — 8(14) место
За рулём 2020 розмір 195/65 R15 слабенько у віражах і переставках
Всі хвалять за комфорт, низький шум, та ціну.
Десь було написано для їзди без фанатизму...  crazy

  0

3,095

Re: Летняя резина: советы, отзывы

floyd47 написав:

от ніяк і ніколи не зрозумію водія автівки, який ніяк не може найти кошти на гуму для двох колес, а на заправці бак завжди заливає вщерть.

небачу в цьому ніякого зв'язку.
якщо наприклад людина спішить і їде на таксі - то вона марнотрат? чи раціонально використовує свій час?

Dacia Logan II   2015   1.5DCi MT
музика підвищує продуктивність праці на 20%
  0

3,096

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Navariec написав:

якщо наприклад людина спішить і їде на таксі - то вона марнотрат?

геть недоречне порівняння. я до того, що розумна людина НІКОЛИ не буде заощаджувати кошти на власній безпеці. Ви ж краще мене знаєте, скільки евробляхери ввезли в Країну "металобрухту". це ж як на фронті: ти постійно власною шкірою відчуваєш палець ворожого снайпера на спусковому гачку... а ми тут торгуємося: чи варто ставити нову гуму заради єкономії коштів у півтори-дві тисячи гривень?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3,097 Відредаговано Георгич (2020-06-12 13:03:01)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Через 10-20 років на форумах будуть казати - не в досвіді проблема а в неправильній роботі автопілота.

Саме так plus

RUNO написав:

хочу сам вирішувати коли що робити або не робити. І мені не важко помісити ручку в пробці, чи покрутити кермо без гідрача, чи самому включати світло фар, склоочисників.

Теж  plus , втім можу продовжити - аналогічно і туалет на вулиці, а гаряча вода з каструлі.
Але ж зручніше, коли все цивілізовано?  wink До цього так швидко звикаєш.

Я понад 30 років мішаю палку, не напрягає абсолютно (хоча зчеплення і коробки різні бувають за зручністю), але коли з автомата пересідаю на ручку, то тут приходиться звикати, і з матюками.
До речі, банка соку (Фокус-3) мені в цьому плані сподобалась: 1-а передача крутиться до 60 км/год. Тобто на ній можна весь Київ переїхати, якщо завтикав smile, ну а 2-га їде понад 100. Ось тобі майже трахтамат за не дорого smile

  0

3,098

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

До речі, ти задоволений гумою Нексен, особливо тим, що вона тиха. То розкажи, як вона працює на віражах, як відпрацьовує на ямах, зношується, накат гарний? Цікаво знати.

Якщо одним словом, то так, задоволений.
Авто за 2,5 роки пройшло 60 тис. (зимою з 15тис.), їздило динамічно і швидко (понад 200), в т.ч. по Європі. І ще на сезон цієї гуми вистачить. Стосовно керованості, вище я виклав відео, з любимим усіма логановодом. Так ось, любимий усіма логановодами лосиний тест вона пройшла на ура. Гальмує не інше других (Дебіки, Матадора, Барума, Нокії). Тихша Бріджа і Контіка, десь як Мишка.
Хоча в рейтингах вона середнячок, але я скептично відношусь до тих тестів, тому що як приклад модна і з претензію на преміум в Європі угорська гума Летняя шина HANKOOK VENTUS PRIME 3 K125 займає в одних тестах ключове місце https://tyretrader.ua/tests/test_id_441.html
а в інших в десятку не входить.
Доречі, на тому саті є тести по всім моделям гуми.
Отже, хто дорожчий - той і кращий, у того і рейтинг. smile
Для банки соку вистачить і Нексена і Ханкука, і Фулди.

  0
Спасибо сказали: RUNO1

3,099 Відредаговано RUNO (2020-06-13 11:30:15)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

Георгич написав:

Хоча в рейтингах вона середнячок, але я скептично відношусь до тих тестів, тому що як приклад модна і з претензію на преміум в Європі угорська гума Летняя шина HANKOOK VENTUS PRIME 3 K125 займає в одних тестах ключове місце

Я на місця зовсім не звертаю уваги. Мене цікавлять графіки, де можна подивитись метри, секунди. І особливо цікаві відгуки тест-пілотів. На одному авто в один день вони можуть відчути якісь особливості тієї чи іншої гуми та дати їм характеритику. Нам лише важливо вибрати для себе що потрібно. А місця можна тасувати як завгодно, особливо це легко робити в зимових тестах. Бо там тестують гуму на 4 покриттях і кожному покриттю виділяють відсотки важливості. Звичайно, якщо по важливості льоду виділяють більше всього, то і в результаті на першому місці будуть шини з накращими цими характеристиками. Якщо ту ж шиповку потім взяти до тесту зимової гуми для Європи, де асфальту дають більше відсотків, то шиповка скотиться в середину, якщо не нижче.
А от що в тестах не можуть показати, так це те, як резина себе веде на протязі декількох сезонів. А іноді можуть тупо брехати. Я попав на таку брехню. На початку прошлого сезону взяв новинку Континенталь еко 6. В тестах її не було. Ну подумав, нова гумова суміш, гарно стелять. По факту виявилося, що нова гума має глибину протектора 6,8 мм. Це в принципі не може бути тільки недоліком. Бо у Мішки Енержі Сейвер теж глибина десь а таких межах. Але Мішка ходить довго. А цей Контік за тисяч  з 15-ть просів до 4,9-5,1 мм. Що цікаво, в цьому сезоні цю шину вже могли протестувати різні видання й дати свою оцінку. Але в тестах поки бачу идин вердикт АДАС http://colesa.ru/test/64036 де вони поставили задовільно. Хоча там вони вказують що шина стійка до зношування. Bullshit. А де ж інші тестери? Чи може не хотять тестувати, бо Контіку при всьому бажанні не зможуть накрутити хвалу на цю гуму а спонсора опускати страшно, бо без грошей залишуться?
До речі в цьому тесті АДАС на останньому місці з провальними показниками знаходиться шина Лауфен. Це другий бренд Хенкук. Мені в одному шинному магазині в тому році її дуже наполегливо намагалися впарити. Значить маржа гарна

  0

3,100 Відредаговано Георгич (2020-06-14 21:04:37)

Re: Летняя резина: советы, отзывы

RUNO написав:

Я на місця зовсім не звертаю уваги. Мене цікавлять графіки, де можна подивитись метри, секунди.

Я також, але варто врахувати одну суттєву деталь - Нокіан фінка і Нокіан рашка - це одна і та ж резина і вона пройде одноково тест? Аналогічно Брідж японка і Брідж малазійка, аналогічно Ханкук кореянка і Ханкук угорка, Мишка франція і Мишка рашка? А Контік рашка так же файно поїде як і "справжній".
Тому, обективним порівнянням було б саме тих шин, які продаються у НАШІЙ торговій мережі, а не у кацапській, чи десь у європейській. А це дало б різні показники "їхніх" і "наших" тестів.
Але наша біда у тому, що, у нас ніхто ніхрена не тестує. Споживаємо як сліпі котята, спираючись на чужі, рекламні тести.

  0
Спасибо сказали: RUNO1