51

Re: Що купуєш на Aliexpress

Александр007 написав:
vlad5229 написав:

Я підключав через повишаючий модуль ноут без батареї до автомобіля, жодних проблем, жере правда багато ампер, то вилка яку вставляв в прикурювач з часом в середині поплавилась  і пропав контакт.

Без проблем?
Только сгорели контакты!

В якості вилки був використаний корпус від блока живлення відеореєстратора, а він не розрахований на таку потужність, тому в ньому в середині нагрівались деякі елементи зі слабим контактом, пізніше слабі місця пропаяв, далі працює без проблем.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0



52

Re: Що купуєш на Aliexpress

vlad5229 написав:

яку вставляв в прикурювач з часом в середині поплавилась  і пропав контакт

Напряму крокодилами до акуму  upp

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

53

Re: Що купуєш на Aliexpress

Migen написав:

Напряму крокодилами до акуму 

А в дорозі?

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

54 Відредаговано Migen (2023-01-19 21:11:31)

Re: Що купуєш на Aliexpress

Вывел дополнительный отдельный разъем прикуривателя. Выбрал на базаре самый крепкий на вид. Пока полет нормальный.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

55

Re: Що купуєш на Aliexpress

Всім привіт, заказую з аліекспресса різні смарт речі для електрики,
датчики температури, датчики диму, розумні вимикачі що можна встановлювати без проводів, реле що керуються зі смартфона,
смарт реле 4 в 1 (захист по струму, захист по напрузі великій та низькій, захист по витоку) і все це керується з телефону,
смарт перемикач з функцією підрахунку спожитої енергії на лінії.
Кому цікаво звертайтеся можу розказати яких нестандартних випадках це можна використовувати.

Renault Logan II MCV універсал 1.5 dCi "Рижик" - БЖ
  0

56

Re: Що купуєш на Aliexpress

На днях прийшла парковочна лінза Френеля. Вчора встановив.  Досить корисна штука.

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

57

Re: Що купуєш на Aliexpress

Sivil написав:

а днях прийшла парковочна лінза Френеля. Вчора встановив.  Досить корисна штука.

А можна фото? Бо бачив тільки рекламні фотки, а цікаво, як воно насправді....

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

58

Re: Що купуєш на Aliexpress

Aprox написав:
Sivil написав:

а днях прийшла парковочна лінза Френеля. Вчора встановив.  Досить корисна штука.

А можна фото? Бо бачив тільки рекламні фотки, а цікаво, як воно насправді....

[url=https://ibb.co/N256xQr]https://i.ibb.co/MkrDnWf/image.jpg
Фото неякісне, робив нашвидкоруч ,щоб в вайбері показати братові, що воно таке. Штука практична ,кут огляду збільшує набагато. Бачив відгуки ,що не дуже "дружить" з нитками підігріву скла. А ще чомусь краще "працює" ,коли наклеїти на скло догори ногами - тобто напис "Top" донизу. Брав тут[urlhttps://www.aliexpress.com/item/32945810987.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.23.5de11802O3Nz0O][/url],  прийшло досить швидко. Ще взяв прикольну практичну річ - лінзу Френеля збільшувану розміром як кредитна карта. Знадобиться в портмоне  ,бо вже іноді прочитати якісь дрібні написи на етикетці не вистача зору
https://i.ibb.co/r2yq8HM/0-02-05-4d8bd7bb90589e349a9ea224143a37288fd06fb630f7ea447c11af4990a45355-a0a86a6d.jpg

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0
Спасибо сказали: Aprox, Lavrik, SergIv3

59 Відредаговано OKurylyshyn (2023-05-05 17:02:26)

Re: Що купуєш на Aliexpress

Всім привіт.
Посилання не на Алішку, але може пригодиться.
Кому потрібні якісні безпровідні навушники для музики, чи для розмов за кермом.
Я довго шукав що вибрати, навіть купив дві пари Xiaomi різних моделей для дружини та доньки.
Для розмов годиться, но для музики ніяк.

Випадково знайшов сайт магазину, вони є по Україні, але самі вроді з Харкова.
Купив навушники BASSF і офігів з якості звуку за таку ціну. Ще й батарейки тримають дуже добре, мені ще не вдалось посадити їх в 0.

https://s-tell.ua/ua/56-naushniki#/manufacturer-bassf

Я опробував 3 моделі з 4, не мав тільки білих.
Якщо комусь цікаво, питайте, все розкажу.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: Сіренький, Lavrik, Zevs3

60

Re: Що купуєш на Aliexpress

fox767676      Повідомлення Додано: П'ят 02 чер, 2023 15:20
Відмовився від китайської продукції, навіть коли ттхцінаасортимент явно за китай.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

61

Re: Що купуєш на Aliexpress

скло, чохли на телефон, біжутерію, до велика різні аксесуари

  0

62 Відредаговано igorsh88 (2023-07-19 17:53:14)

Re: Що купуєш на Aliexpress

/upload/iblock/06b/oyd8j5fq7j88hypj53y7rn1k5aq7r4qz/IMG_20230719_174527.jpg

Чохол на ключик  smoke

БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ
• Dacia Logan MCV 2011 1.6 16v К4М Laureate ГБО BRC
• Dacia Sandero 2009 1.6 MPI К7М Ambiance
  0

63

Re: Що купуєш на Aliexpress

"Налєтай, нє скупісь,
Пакупай живапісь!"©
https://sundries.com.ua/ukraina-vnesla- … riv-viiny/

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

64

Re: Що купуєш на Aliexpress

Пока из Китая защитное стекло доедет телефон уже не раз упадет. Кум так свой телефон угробил дожидаясь заказа с али

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

65

Re: Що купуєш на Aliexpress

az74, Може йому тре просто тремор вилікувати? За 6 (шість) років існування мій смарт падав, здається, одного разу (на килим).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  -1

66

Re: Що купуєш на Aliexpress

floyd47, а может не надо хамить и оскорблять незнакомых тебе людей, жизнь она такая, может помощи придется просить, а хамов народ не любит. Извинись лучше.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

67

Re: Що купуєш на Aliexpress

alexei74,

alexei74 написав:

а хамов народ не любит.

Це точно. Мені теж це не подобається. Тому не треба мені "тикати". Ми з вами не знайомі і дозволу вам на це я не давав.

alexei74 написав:

Извинись лучше.

Не треба мені казати, що мені робити і я не скажу, куди вам треба йти. Врешті решт, я нікого не ображав. Якщо у вас з деякого часу з'явилася на мене алергія, то це виключно ваша проблема. Амінь.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

68

Re: Що купуєш на Aliexpress

floyd47, так ты и с кумом AZ74 не знаком, и мед.образования у тебя нет, но по паре строк ставишь человеку диагноз и указываешь ему что надо делать. Ты противоречишь сам себе и выглядишь жалко и глупо. И раз уж ты первым начал раздавать диагнозы, изволь получить в ответ-- ты болен и это не излечимо, не потому что лекарства нет, просто пациент не в состоянии понять что он больной и надо обратиться за помощью. Да и нет такой таблетки. К сожалению это будет прогрессировать и дальше, мне жаль тебя. Злоба и ненависть окончательно убьют в тебе все хорошее и останется пустая оболочка, только с виду напоминающая человека. Можешь не верить и считать это бредом, дело твое, алкоголики и наркоманы тоже отрицают свою зависимость, веря что могут прекратить в любой момент - ты знаешь что это не так. Многие их жалеют, кто то ненавидит, а кому то и все равно. Так и с тобой. Ты болен, мне тебя жаль, другим на тебя все равно, а ты все отрицаешь. Вот как то так...

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

69

Re: Що купуєш на Aliexpress

alexei74 написав:

с кумом AZ74 не знаком, и мед.образования у тебя нет, но по паре строк ставишь человеку диагноз

Термін "тремор" був вжитий тут з жартом й не мав на меті когось образити. Гадаю, шановний AZ74 та його кум зрозуміють це й навіть не звернуть особливої уваги.

alexei74 написав:

ты болен и это не излечимо

Пішов найух, лікарю! Амінь.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

70

Re: Що купуєш на Aliexpress

floyd47, ну какое же ты жалкое, убогое, лживое и изворотливое. Ты точно мужик? Куда делась культура и воспитание, с таким пафосом читал мне нотации, корчил из себя богему в седьмом колене и даже матом послать нормально не смог. К чему твое Аминь, ты также далек от Бога, как и твои лже-диагнозы, от которых ты тут же и открещиваешся, стоит макнуть тебя туда как следует. На моей памяти,  на форуме так низко ещё никто не падал. Ну что же, вот ты и показал свое истинное лицо, я не собираюсь лепить тебе ярлыки, как это делаешь ты, не собираюсь оскорблять тебя и глумиться, -- пусть люди на форуме сами решают КТО ТЫ для них, пусть сами делают для себя выводы. Мне тебя жаль, я уже об этом все сказал выше.
П.С. Зевс, я тебя очень прошу, не убирай наш диалог -- форум должен знать своих *героев*, народ у нас не глупый, разберутся кто есть кто.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

71

Re: Що купуєш на Aliexpress

Поперло ж вас обох.  sjuk

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0
Спасибо сказали: jasonua1

72

Re: Що купуєш на Aliexpress

Доброго дня.
Підкажіть будь ласка, чи правда, що існують дуже жорсткі вимоги до кількості батарейок у виробі, якщо це міжнародне відправлення? Замовив два кемпінгові ліхтарі, у кожному два елементи 21700 (на 5000 мА кожен) і бачу по трекеру, що сортувальний центр повернув посилку відправнику. Той відповів, що "дуже жорсткі вимоги до кількості батарейок у виробі у вашій країні) і обіцяв розділити посилку на дві. Але хочеться знати, хто стикався з таким?

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0

73

Re: Що купуєш на Aliexpress

Напевне є, бо відколи війна акумулятори замовити не можливо.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

74

Re: Що купуєш на Aliexpress

Нічого

  0

75

Re: Що купуєш на Aliexpress

Хіба зараз там хтось купує

  0