18,426 Відредаговано Vader (2023-02-24 02:19:21)

Re: Следующий автомобиль

vlad5229 написав:

Підкажіть чи варто брати таке авто, рено логан 2012 року, з пробігом 144 тис.км, просять за нього 4155 долярів.

Якщо вам просто їздити, то варто.
Кондішен - індивідуально, наприклад я ним не користуюся навіть на тих машинах, де він є. А хтось жити не може без крижаного вітру в лице.

Судячи з фото маоє бути хороший кузов, але підозрюю що збірка москаляча,

В мене база 11-го року москальської збірки (Автофрамос). На відміну від моєї, на цій машині нема захисту кромок арок, VIN вибитий на чашці (в мене на моторному щиті), є обшивка багажника (в мене був голий метал), є конечніки на адніх дверях, кнопка підігріву заднього скла в іншому місці, дзеркала без ричажків (в мене вони є). Думаю, це румунська машина.  Але треба дивитися, звісно. На наклейці справа все має бути написано.

плюс комплектація повний бомж, ні підсилювача керма, ні АБС, навіть нема ричажка для регулювання дзеркал, сумнівають що в такій комплектації вона електрична.

Існували ще більш бомжацькі комплектації без водійської подушки безпеки.

Не знаю, я б подивився. Виглядає непогано. І ціна приємна. Колись свою я брав за 6500, зараз сума здається дикою smile

0

18,427

Vader написав:

На відміну від моєї, на цій машині нема захисту кромок арок

Це що за штуки, ніколи на перших логанах на кромках арок нічого не бачив.

Vader написав:

є конечніки на адніх дверях

Це не рідні а колгосп, ще й з застосуванням шурупів.

Vader написав:

Думаю, це румунська машина.

Я думав що вони тільки дачії збирали.

Vader написав:

Не знаю, я б подивився. Виглядає непогано.

Машина трохи далеко, більше 4-х годин автомобілем в одну сторону.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

18,428

Vader, з поверненням на форум!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Sandero Stepway 2017, К9К С612
  0

18,429

vlad5229 написав:

Це що за штуки, ніколи на перших логанах на кромках арок нічого не бачив.

Це дуже корисні штуки, особливо на задніх арках. Вони захищають кромку арки від сколів і подальшої корозії. Я собі ставив їх окремо, брав не оригінал. На передні арки не встановлював і не бачу необхідності, там немає жодного сколу за вже 15 років експлуатації.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

18,430

vlad5229 написав:

Я думав що вони тільки дачії збирали

Рено теж. В мене була Румунська.

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

18,431

Vader написав:

Якщо вам просто їздити, то варто.

З тою машиною щось не все чисто на відео пробіг 93215 км, в оголошенні 146 тисяч, навіть видно на панелі що стрілки стоять не в тому положенні де повинні бути. Власник каже що пробіг мотали мов реальний 146 тисяч. Запевняє що не бита, але ліве крило щось красили чи лакували, додаткових фоток скинути не може бо він за кордоном, авто продає жінка, багато дітей не має часу. Купив в жінки що їздила по Івано-Франківську.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

18,432

тема потихеньку перетворюється на тему по перепродажу старих автівок та проблеми/підводні камні таких покупок.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Sandero Stepway 2017, К9К С612
  0

18,433

Бо враховуючи тенденції, то й не дивно.
"Дешевих моделей не буде, решта дорожчатиме. Ціни на нові автомобілі виросли настільки, що всього за чотири роки кількість моделей, які можна купити за 15.000 євро, скоротилася майже в шість разів! 2017-го таких було 42, 2023-го – лише 7."

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

18,434

gatuno, крім цін зараз явний дефіцит авто як нових так і бєу.

Subaru XV 2.0 2018
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

18,435

Брат живе в Польші. Купляв собі 2 роки тому сценіка2 2л за 4200 злотих. продав в цьому році за 7000 злотих... в Польші теж мало залишилось більш-менш нормальних автівок. як і в цілому по Європі.
В Штатах теж, до 10к рідко щось нормальне, з clean title і з мінімальними пошкодженнями. Приблизно рік випуску дорівнює ціні в тисячах доларів. Попит народжує пропозицію. По всьому світу все здорожчало.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано
Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендованоповернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G
  0

18,436

grinder написав:

зараз явний дефіцит авто як нових

Цей дефіцит спричинений дефіцитом чіпів, що почався ще з ковідом і зараз продовжується. Тому автовиробники беруть не великою кількістю продажів бюджетних авто, а меншою кількістю середніх і преміум за їх високою ціною.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

18,437

gatuno написав:

Цей дефіцит спричинений дефіцитом чіпів, що почався ще з ковідом і зараз продовжується. Тому автовиробники беруть не великою кількістю продажів бюджетних авто, а меншою кількістю середніх і преміум за їх високою ціною.

дефіциту вже не має, залишись "сказочники", багато хто наростив виробничі потужності вже, хоча попереду виток збільшення озброєнь і туди можуть піти всі чіпи, бо там маржа значно більша...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: _AlexSander_1