18,426 Відредаговано Vader (2023-02-24 02:19:21)

Re: Следующий автомобиль

vlad5229 написав:

Підкажіть чи варто брати таке авто, рено логан 2012 року, з пробігом 144 тис.км, просять за нього 4155 долярів.

Якщо вам просто їздити, то варто.
Кондішен - індивідуально, наприклад я ним не користуюся навіть на тих машинах, де він є. А хтось жити не може без крижаного вітру в лице.

Судячи з фото маоє бути хороший кузов, але підозрюю що збірка москаляча,

В мене база 11-го року москальської збірки (Автофрамос). На відміну від моєї, на цій машині нема захисту кромок арок, VIN вибитий на чашці (в мене на моторному щиті), є обшивка багажника (в мене був голий метал), є конечніки на адніх дверях, кнопка підігріву заднього скла в іншому місці, дзеркала без ричажків (в мене вони є). Думаю, це румунська машина.  Але треба дивитися, звісно. На наклейці справа все має бути написано.

плюс комплектація повний бомж, ні підсилювача керма, ні АБС, навіть нема ричажка для регулювання дзеркал, сумнівають що в такій комплектації вона електрична.

Існували ще більш бомжацькі комплектації без водійської подушки безпеки.

Не знаю, я б подивився. Виглядає непогано. І ціна приємна. Колись свою я брав за 6500, зараз сума здається дикою smile

  0



18,427

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

На відміну від моєї, на цій машині нема захисту кромок арок

Це що за штуки, ніколи на перших логанах на кромках арок нічого не бачив.

Vader написав:

є конечніки на адніх дверях

Це не рідні а колгосп, ще й з застосуванням шурупів.

Vader написав:

Думаю, це румунська машина.

Я думав що вони тільки дачії збирали.

Vader написав:

Не знаю, я б подивився. Виглядає непогано.

Машина трохи далеко, більше 4-х годин автомобілем в одну сторону.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

18,428

Re: Следующий автомобиль

Vader, з поверненням на форум!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

18,429

Re: Следующий автомобиль

vlad5229 написав:

Це що за штуки, ніколи на перших логанах на кромках арок нічого не бачив.

Це дуже корисні штуки, особливо на задніх арках. Вони захищають кромку арки від сколів і подальшої корозії. Я собі ставив їх окремо, брав не оригінал. На передні арки не встановлював і не бачу необхідності, там немає жодного сколу за вже 15 років експлуатації.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

18,430

Re: Следующий автомобиль

vlad5229 написав:

Я думав що вони тільки дачії збирали

Рено теж. В мене була Румунська.

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

18,431

Re: Следующий автомобиль

Vader написав:

Якщо вам просто їздити, то варто.

З тою машиною щось не все чисто на відео пробіг 93215 км, в оголошенні 146 тисяч, навіть видно на панелі що стрілки стоять не в тому положенні де повинні бути. Власник каже що пробіг мотали мов реальний 146 тисяч. Запевняє що не бита, але ліве крило щось красили чи лакували, додаткових фоток скинути не може бо він за кордоном, авто продає жінка, багато дітей не має часу. Купив в жінки що їздила по Івано-Франківську.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

18,432

Re: Следующий автомобиль

тема потихеньку перетворюється на тему по перепродажу старих автівок та проблеми/підводні камні таких покупок.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

18,433

Re: Следующий автомобиль

Бо враховуючи тенденції, то й не дивно.
"Дешевих моделей не буде, решта дорожчатиме. Ціни на нові автомобілі виросли настільки, що всього за чотири роки кількість моделей, які можна купити за 15.000 євро, скоротилася майже в шість разів! 2017-го таких було 42, 2023-го – лише 7."

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

18,434

Re: Следующий автомобиль

gatuno, крім цін зараз явний дефіцит авто як нових так і бєу.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

18,435

Re: Следующий автомобиль

Брат живе в Польші. Купляв собі 2 роки тому сценіка2 2л за 4200 злотих. продав в цьому році за 7000 злотих... в Польші теж мало залишилось більш-менш нормальних автівок. як і в цілому по Європі.
В Штатах теж, до 10к рідко щось нормальне, з clean title і з мінімальними пошкодженнями. Приблизно рік випуску дорівнює ціні в тисячах доларів. Попит народжує пропозицію. По всьому світу все здорожчало.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

18,436

Re: Следующий автомобиль

grinder написав:

зараз явний дефіцит авто як нових

Цей дефіцит спричинений дефіцитом чіпів, що почався ще з ковідом і зараз продовжується. Тому автовиробники беруть не великою кількістю продажів бюджетних авто, а меншою кількістю середніх і преміум за їх високою ціною.

Stepway 1.6 8V  '2011 (+ГБО)
  0

18,437

Re: Следующий автомобиль

gatuno написав:

Цей дефіцит спричинений дефіцитом чіпів, що почався ще з ковідом і зараз продовжується. Тому автовиробники беруть не великою кількістю продажів бюджетних авто, а меншою кількістю середніх і преміум за їх високою ціною.

дефіциту вже не має, залишись "сказочники", багато хто наростив виробничі потужності вже, хоча попереду виток збільшення озброєнь і туди можуть піти всі чіпи, бо там маржа значно більша...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: _AlexSander_1

18,438 Відредаговано Xabr (2023-04-06 19:34:49)

Re: Следующий автомобиль

Заглянув в салон Рено. Дастерів там як у дурника фантиків. Але я хотів вживу побачити та помацати справжній топ від цього виробника - Колеос.
Автівка реально зайшла. Ззовні - "агінь"! Дуже стильна і, як на мене, просто красива. Всередині - дуже затишно ("уютна, па-дамашнєму, вихадіть нє хочєцца").
Виконана на тій самій платформі, що й X-Trail T32. Підвіска, двигун та КПП - теж ніссанівські. Збирається - в Кореї на заводі Самсунг. Французького там тільки вічно-незмінний джойстик для аудіо під кермом, та дикувата логіка розташування органів керування. В цілому якість як матеріалів, так і виконання - просто ТОП!
Дуже шкода, що нам не возять ці машини справді оснащені асистентами безпеки, чомусь вважають, що у нас швидше візьмуть шкіру та електробагажник, ніж адаптивний круїз!
Все одно, вважаю вона у нас недооцінена, можливо, через те, що років 10 тому хтось "розумний" вирішив моделі Дачія продавати під маркою Рено і тому "вартість та вага" імені Рено значно знизились. Можливо через це її буде набагато важче потім продати, ніж конкурентів.

Що здивувало з організаційного боку. Салон не може сказати, в якому з інших салонів міста є бажаний колір та комплектація!! Аргумент - "ми бачимо загальну базу машин у дилера поки він (дилер) не передав машини по салонах". На питання як мені знайти те, що хочу, відповіли - "дзвоніть по всіх салонах!". Такої дичини у інших брендів нема. PSA взагалі має в вільному доступі свій локальний склад.
P.S. "Знижка" у багато тис. грн за умови купівлі в кредит через Рено Фінанс виглядає розводом, якщо є вся сума одразу. Зекономити не вийде. Всілякі комісії та проценти з'їдять ту "знижку"

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

18,439

Re: Следующий автомобиль

Xabr написав:

Логанів, дастерів та сандер там як у дурника фантиків.

Дууууже дивно... Бо вже рік, як модельний ряд у рини в Україні виглядає ось так:

https://i.ibb.co/CVBN5nQ/444.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

18,440 Відредаговано Xabr (2023-04-06 18:26:54)

Re: Следующий автомобиль

Ги, визнаю, мій косяк. Розвантажували при мені автовоз з Дастерами, в салоні їх теж було різних, але не дивився уважно по боках, бо цілеспрямовано йшов до Колеоса.

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

18,441

Re: Следующий автомобиль

Xabr написав:

Заглянув в салон Рено. Логанів, дастерів та сандер там як у дурника фантиків

Брехня. Нету ни Логанов, ни Сандер уже давно.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

18,442

Re: Следующий автомобиль

В Європі нових Сандеро/Степвеєв як грязі, а в нас ніде нема. Ні побачити, ні по мацати. Мабуть тому що вони Дачия. Я ось,наприклад, Дастера не хочу, а ціх ніде нема. І що робити? Прийдеться щось куплять від іншого виробника.

  0

18,443

Re: Следующий автомобиль

svserj написав:

В Європі нових Сандеро/Степвеєв як грязі

Они там занимают лидирующие позиции по продажам.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

18,444

Re: Следующий автомобиль

На останньому ТО чув, як по телефону пояснювали комусь, що тимчасово нема. Виробничі потужності в глибокій модернізації, мало випускають зараз, треба чекати. А Логанів і не буде. Хіба що не навезуть з інших заводів. Де там, у Південній Америці?   dumbom

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

18,445

Re: Следующий автомобиль

Т.е. румыния переходит на выпуск других моделей марки ,
В индии праворульные логаны  ,  только африка осталась , да ...

  0

18,446

Re: Следующий автомобиль

сяся написав:

Т.е. румыния переходит на выпуск других моделей марки ,

на їх сайті є вся гама авто https://www.dacia.ro/gama-dacia/logan.html

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

18,447 Відредаговано Aprox (2023-04-08 09:18:15)

Re: Следующий автомобиль

Мені здається, що справа у двох потужних факторах:
- виробничі потужності не можуть задовільнити потреби приоритетних ринків;
- в умовах війни не на часі вводити нові моделі у модельний ряд.

Зараз майже усі бренди мають урізані пропозиції по моделях...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

18,448

Re: Следующий автомобиль

Пишуть що в березні українці купили в 8 разів більше нових автівок, шось біля 4-5 тис. Але то мабуть порівнюють з попереднім роком.
Що в салонах все вигребли, навіть дорогі бренди.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

18,449 Відредаговано alex.cver (2023-04-08 14:57:59)

Re: Следующий автомобиль

Xabr написав:

Підвіска, двигун та КПП - теж ніссанівські. Збирається - в Кореї на заводі Самсунг. Французького там тільки вічно-незмінний джойстик для аудіо під кермом, та дикувата логіка розташування органів керування. В цілому якість як матеріалів, так і виконання - просто ТОП!

Майже не знайдеш Коліуса в Києві. Ще можна побачити дуже рідко Каджара, але Коліуса ні. Не беруть люди, може того що попередні Коліуси не зайшли, дорогі та ломучі були. Зараз як мінімум гібріди вже усі нормальні бренди роблять. Мені у Тойоти малеча Yaris Cross Гібрід подобається. Але якщо більша автівка то проміж Коліуса, то РАВ4 гібрідний треба брати. Чи Коліуса вже теж гібрид? Начеб то ні.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

18,450

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Але якщо більша автівка то проміж Коліуса, то РАВ4 гібрідний треба брати.

Там між ярисом та равом ще корола-кросс є... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0