1

Тема: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Доброго дня.На новий рік зробили собі подарунок,придбали Степвея.Питання до людей з досвідом експлуатаціі такої техніки-що чекати від авто 2016р. 67000 пробігу.Брали у перекупа тому історія обслуговування та як
і де на ній їздили не відомо.Зі слів продавця по стандарту-їздила дівчина,вона зараз закордоном,просила продати і т.д.
Що в першу чергу замінити?Та що чекати в майбутньому?
Це наш перший дизель і взагалі "іномарка" до цього були ВАЗ 2101 та Богдан 2111.
Сюди буду викладати історію володіння та обслуговування.
Буду вдячний за Ваші рекомендаціі та поради)))

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0



2 Відредаговано jasonua (2023-01-24 00:16:21)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker, вітаю
В першу чергу замініть ремені грм і роліки.
Якщо антифриз мутний, то його теж замінити.
Двигун хороший, роботяга. Замініть масло, паливний та маслянийм фільтр і заливайте якісний дизель. Буде служити довго.
Решта все в процесі експлуатації будете міняти.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Також цікавить Ваша думка-де провести першу діагностику та обслуговування після придбання б.у авто?
1) у дилера
2)брендове СТО (АТЛ,BOSCH інш)
3)маленьке СТО(в кожному авто коперативі такі в нас є)
По бюджету-трохи є вільних коштів власних бо передбачав витрати та при покупці продавець скинув.
Основна вимога-щоб в найближчий час,після ТО не вкладатись в ремонт(при розумній експлуатаціі зрозуміло)

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

4 Відредаговано TDream (2023-01-24 14:04:05)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker, приветствую. Полностью согласен с jasonua, + я бы еще сменил тормозную жижу и обратил внимание на аккумулятор. Также можно сменить масло в КПП, но это по желанию.

boyker написав:

де провести першу діагностику та обслуговування після придбання

Тут надо смотреть по месту. У дилера дорого и не всегда качественно (проверено на себе)), на брендовых тоже дорого, но обычно качественно. У частника - только если есть уверенность в компетенции и порядочности.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

5

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

TDream написав:

boyker, приветствую. Полностью согласен с jasonua, + я бы еще сменил тормозную жижу и обратил внимание на аккумулятор. Также можно сменить масло в КПП, но это по желанию.

boyker написав:

де провести першу діагностику та обслуговування після придбання

Тут надо смотреть по месту. У дилера дорого и не всегда качественно (проверено на себе)), на брендовых тоже дорого, но обычно качественно. У частника - только если есть уверенность в компетенции и порядочности.

Дякую,обсудимо на сімейному зібранні ці варіанти,та завтра почну інвестувати в французький автопром)))

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

6

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

jasonua написав:

boyker, вітаю
В першу чергу замініть ремені грм і роліки.
Якщо антифриз мутний, то його теж замінити.
Двигун хороший, роботяга. Замініть масло, паливний та маслянийм фільтр і заливайте якісний дизель. Буде служити довго.
Решта все в процесі експлуатації будете міняти.

Дякую за рекомендаціі,обов'язково все це зроблю в першу чергу.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

7

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

А де хоч це все відбувається?
Бо профіль не заповнений...
Як порадити СТО, якщо невідомо де саме?

П.С. Вітаю з придбанням! Хай авто приносить тільки радість та користь!  storstark

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

8 Відредаговано VVB (2023-01-24 20:35:19)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Вітаю! Нехай служить! (але профіль треба дозаповнити).
Доречі запчастини тут: https://logan.in.ua/shop/index.php

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

9 Відредаговано boyker (2023-01-24 21:32:42)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

VVB Вітаю! Нехай служить! (але профіль треба дозаповнити).
Вибачаюсь,але нажаль як реєструвався то при редактуванні профілю постійно вказувало на помилку системи,але вже все Ок))))

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

10

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Доречі,прийняте рішення на перше ТО та діагностику їду до ділера,сподіваюсь на порядність та професійний підхід до виконання обов'язків техніків.На роботі водіі обслуговують Доккери постійно,наче відгуки не погані(різниця тільки втому що оплачує ремонт та ТО організація)))тому ціна їм не важлива.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

11

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Я би почав з визначення рідного пробігу... Може офіціали щось підкажуть.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: boyker1

12

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker, вітаю з придбанням автівки! Сподіваюся, не розчаруєтеся, бо турбодизель це не карбюратор на тазіку. Вставлю свій п'ятак, оскільки маю аналогічну автівку 17-го року. По перше, перекопайте максимум інфи про сучасні дизелі/турбодизелі (як на них сідати, як ними правильно користуватися та як з них виходити). По друге, НІКОЛИ не заощаджуйте на дизпальному. Заправляйте іі тільки найдорожчим ДП та на брендових або перевірених заправках Вами особисто або людьми, котрим Ви довіряєте. Якшо нема такоі можливості, то залийте у разі потреби мінімальну кількість стрьомного пального. По трете, опісля ТО на станціях, котрим Ви довіряєте, обдивіться усі змінені фільтри, проаналізуйте це та зробіть певні висновки. Це допоможе Вам у коректній експлуатаціі автівки. І не соромтеся з запитаннями. На форумі є достатньо фахівців з ремонту, котрі здатні дати квалівіковані відповіді на Ваші запитання. Ані жезла, ані цвяха; нехай щастить!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: boyker1

13

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

floyd47 написав:

boyker, вітаю з придбанням автівки! Сподіваюся, не розчаруєтеся, бо турбодизель це не карбюратор на тазіку. Вставлю свій п'ятак, оскільки маю аналогічну автівку 17-го року. По перше, перекопайте максимум інфи про сучасні дизелі/турбодизелі (як на них сідати, як ними правильно користуватися та як з них виходити). По друге, НІКОЛИ не заощаджуйте на дизпальному. Заправляйте іі тільки найдорожчим ДП та на брендових або перевірених заправках Вами особисто або людьми, котрим Ви довіряєте. Якшо нема такоі можливості, то залийте у разі потреби мінімальну кількість стрьомного пального. По трете, опісля ТО на станціях, котрим Ви довіряєте, обдивіться усі змінені фільтри, проаналізуйте це та зробіть певні висновки. Це допоможе Вам у коректній експлуатаціі автівки. І не соромтеся з запитаннями. На форумі є достатньо фахівців з ремонту, котрі здатні дати квалівіковані відповіді на Ваші запитання. Ані жезла, ані цвяха; нехай щастить!

Дакую за побажання,буду вивчати техніку.Авто зараз у ділера на діагностиці та ТО,чекаю висновків та подальших рекомендацій від техніків Рено.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

14

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Добрий вечір.Забрав машинку з ТО,і по правді трошки засумнівався в титулі-"бюджетний автомобіль",бо буджет рошки перевищів очікування.Підведу ітог,може кому буде цікаво,вартість на сьогодняшній день та стан автомобіля 67000 пробігу 2016р,після "дівчини",яка "їздила тільки по місту".Нагадую,всі деталі та обслуговування провів у оф.ділера Рено.
По стандарту ТО 4 (всі фільтри включаючи паливний,масло,діагностика ходової та ЕБУ,стан лако/фарбового погриття)=6800грн
По результатам діагностики запропоновано та замінено:
1) пильники відбійники передніх стойок 2шт
2)важілі підвіски передніх ричагів 2шт
3)втулки стабілізаторів 2шт
4)опори амортизаторів  передніх 2шт
5)тяги стабілізатора 2шт
6)втулки/сайлінтблоки задньої балки 2шт
7)розвал сходження на стенді
8)комплект ременів ГРМ
9)комплект реміня доп.обладнання
Це все з роботою вийшло=20630грн
Додати 6800  планове ТО , То разом 27430грн.
Ще лишилась рекомендація замінити передні колодки з дисками,5мм.колодки ,на дисках корозія.Але то трошки підожде(за місяць не зітруться)))).
Технік сказав все наче більше питань до машини не має.
Запитання до власників Рено-підвіска в такому стані як в мене до ремонта це нормальний знос за 67000км,чи "дівчина"насправді якийсь рибацюга який ганяв по бездоріжжю?)))

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

15

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Запитання до власників Рено-підвіска в такому стані як в мене до ремонта це нормальний знос за 67000км,чи "дівчина"насправді якийсь рибацюга який ганяв по бездоріжжю?)))

Схоже, що рибацюга ганяв або варіант розвели на сто на додаткові гроші...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16 Відредаговано TDream (2023-01-25 22:36:44)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

Запитання до власників Рено-підвіска в такому стані як в мене до ремонта це нормальний знос за 67000км,чи "дівчина"насправді якийсь рибацюга який ганяв по бездоріжжю?)

Или развод дилера...
Если серьезно, то у меня пробег еще небольшой, но, помню, проводил техосмотр Степвея с пробегом 60 с копейками ккм. И ессно распросил наездника (машина служебная). По его словам к подвеске не прикасались хотя на ямы пофиг, т.к. "машина не моя". Обслуживалась у дилера и по подвеске вопросов не было.
А вот колодки меняли. Этот расходник на нашей машинке живет сравнительно не долго.

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

17

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Или развод дилера...
Невже ділер накидав мені з мусорного бака купу деталей в жахливому стані в багажник(особливо вразили відбійники-потріскані,один навпіл розірваний,а я так розраховував що люди порядні(ну хай там пильничок якийсь на 500гр,але ж не на 20 кидати.Х.З.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

18

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

З іншого боку сервіс рекомендували водіі з роботи які обслуговують Докери(по безналу)останній раз на ТО 3 при пробігі 44000,замінили задні амортизатори і все 2020р.машина,на іншому на 72000 2018р машина замінили передні амортизатори і ричаги підвіски і все.Такого глобального разводняка не помічали хлопці хоч теж при ремонті не були присутні,та і авто на Київській регістраціі не місцеві машини-то здається соблазн був би більший на них заробить здається.Даа ужж.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

19 Відредаговано TDream (2023-01-25 23:11:43)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker, а в реальности цифер на одометре есть уверенность?
Или действительно, "девочка" перед ямами не притормаживала...

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

20 Відредаговано boyker (2023-01-26 14:30:36)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

TDream написав:

boyker, а в реальности цифер на одометре есть уверенность?
Или действительно, "девочка" перед ямами не притормаживала...

Взяв у продавця/перекупа номер минулого власника.Пробіг той підтвердив,що продаа при 67200+-(я придбав 67377).Дійсно їздила дочка та зять,але такий нюанс-вони проживають за містом і я сам пару раз тією "дорогою"їздив то там жесть.Думаю там і розтовкли за 6 років ходову.Також хазяїн сказав що по машині окрім розходників нічого не міняли(масло фільтр повітряний кожні 10-15тисяч.Фільтр салону тільки на першому ТО міняли,паливний не міняли.По ходовій нічого не робили,у Ділера тільки перше ТО пройшли.Потім "дядя Вася"обслуговував.Також цікаво те що при покупці каже заїхали на діагностику і перекуп гарну сумму виторгував бо були вади підвіски,які він не вникав.
Мені ж при покупці сказали що машинка обслужена взагалі питань немає,і дійсно ми прокаталися то нічого не стукало(а може я після своєї 2111 не відчув)Отак люди,нікому не вірте!!!

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

21 Відредаговано TDream (2023-01-26 14:53:35)

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

нікому не вірте!!!

Дык это прописная истина при покупке БУ авто. Особенно у перекупов.
И к дилеру на диагностику надо было ехать при покупке, а не после. Ну, что сделано - то сделано. Желаю, чтобы при дальнейшей эксплуатации проблем не возникало и машинка радовала  smile

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

22

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

TDream написав:
boyker написав:

нікому не вірте!!!

Дык это прописная истина при покупке БУ авто. Особенно у перекупов.
И к дилеру на диагностику надо было ехать при покупке, а не после. Ну, что сделано - то сделано. Желаю, чтобы при дальнейшей эксплуатации проблем не возникало и машинка радовала  smile

Вік живи-вік учись,як кажуть.Ну є в цьому і якийсь +,ходова тепер майже нова і це факт який я точно знаю))))
Дякую Вам за підтримку.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

23

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Тепер по витраті пального-минулого разу при індикаціі червоного значка та звуковому сигналі,залив 10л. Дизель Євро ОККО.Тільки що спрацювала індикація-рахуємо(на 10л. проїхав 132 км. Множим/ділим отримуємо 7,6л/100км)весь цей час були короткі поїздки по місту 10-15 км/день з прогріваннями довжиною 1-сигарета)світлофорів на маршрутах багатенько,пару раз невеликі пробки хв.5.
Яка Ваша думка Шановні-в легкий мінус(-1 -5град)витрата норм,чи повинно бути меньше,бачив на форумі вказують місто 5,5л???

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0

24

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

boyker написав:

7,6л/100км)весь цей час

5.6л на Дастере

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

25

Re: Renault Sandero Stepwey 1.5dCi-2016

Александр007 написав:
boyker написав:

7,6л/100км)весь цей час

5.6л на Дастере

Оо,економно.

Еволюція-2101;2111》》Sandero Stepway
  0