2,001

Re: Классный тошнот

alexei74 написав:

grapes, коллега Апрокс прав, при замене рычагов с.развал делать не нужно, обороты считаем при замене рул.наконечника или тяги, а в нашем случае их не трогаем, поэтому нет необходимости.

Я би радив не оберти рахувати, а міряти довжину тяги, бо якщо тяга ділилась, то потім при закручуванні легко на один оберт промахнутись.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0



2,002

Re: Классный тошнот

vlad5229 написав:

Я би радив не оберти рахувати, а міряти довжину тяги, бо якщо тяга ділилась, то потім при закручуванні легко на один оберт промахнутись.

С передком всё понятно - замена рычагов, потом контроль схождения.
Тут весь вопрос про мифические настройки положения задних колёс после замены сайлентов балки! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,003 Відредаговано grapes (2023-01-05 15:42:52)

Re: Классный тошнот

Чесно кажучи що там крутять незнаю, але коли весною міняв сайленти задньої балки, розв/сходж робив. Від заду виставляють перед (якщо нічого не путаю , призабулось). Робив в добрих знайомих, заставили зробити обов'язково. (не в них, це я про варіант а нехай клієнт заплатить ще трохи. )
Знайшов цінник (квітень 22) брав в оффів так як на поч. квітня моло що працювало. 2 сайлента 931 грн. до логана 2011р.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

2,004

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

вопрос про мифические настройки положения задних колёс после замены сайлентов балки!

официально углы на задней балке не регулируются, как и развал передних колес -- только замена задней балки, но есть вариант когда ставят шайбы между балкой и цапфой заднего колеса, тем самым меняя угол развала и схождения. Подбирают толщину шайб сразу на стенде, добиваясь попадания углов в нужный диапазон, либо после замера углов вычисляют необходимую толщину шайб, но это удел истинных профи, обычно делают методом подбора. Развал спереди --токарь стачивает развальный болт на 1-2 сотки и получившимся люфтом выставляют нужный угол, не панацея, но при небольших отклонениях поможет. В нашем колхозе, о такой регулировке знают далеко не все мастера, цена вопроса 1500 грн работа перед + зад, 200 грн проточка болтов + цена шайб х.з. я не уточнял.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

2,005

Re: Классный тошнот

alexei74 написав:

Развал спереди --токарь стачивает развальный болт на 1-2 сотки и получившимся люфтом выставляют нужный угол, не панацея, но при небольших отклонениях поможет.

А який сенс міняти розвал там де він не регулюється? Якщо стійка не регульована, значить на ній з заводу виставлено правильне плече обкату, якщо ми його порушимо на одній стороні, то руль тоді може потім тягнути в сторону через розходження в плечі обкату між лівим і правим колесом.

https://www.touran-club.ru/attachments/49479d1452074369t-fak-po-tyuningu-podveski-mcferson-sr.jpg

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

2,006

Re: Классный тошнот

Ладно, хватит срача у меня в БЖ!
Я не собираюсь делать развал там, где он не предусмотрен!
И обязательно сделаю его там, где положено! без всяких считаний оборотов и замеров вылета наконечнеков.
Точка.

Я верю в крепость логановской задней балки, чай не таврия...
Я не участвую в заездах на нюрбургринге, так что даже незначительное отклонение от геометрии задней оси никак не скажется на эксплуатации авто!
А уж доверить каким-то имбецилам пихать шайбы (китайские базарные из Ст3пс (сталь-пластилин-3)) - это и вовсе из разряда суицидальных наклонностей...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,007

Re: Классный тошнот

Забрав жипа!  smoke

Щастя, як у перший день літніх канікул у дитинстві! ))
Реально купив степвея за 3к грн... Треба було давно зробити!
Їхав по колгоспу просто прямо посеред дороги і пофіг! У нас таке можуть тільки кросовери собі дозволити!

Ну і попутно замінив ричаги, сайленти балки, та відремонтували вогни задньго ходу (перекрутили окислену скрутку).

Загалом вийшло ось:

https://i.ibb.co/8YBCvtv/photo-2023-01-19-20-27-06.jpg

https://i.ibb.co/SNDPgsH/photo-2023-01-19-20-25-43.jpg

Рулетка каже, шо по факту війшло +25 мм (рівнесенько степвей)!  lol

Емоції від ліфту підвіски найбільш повно відображає це відео (обережно, російська мова):
[відео]

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: YT1

2,008 Відредаговано TDream (2023-01-19 23:28:44)

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

Реально купив степвея за 3к грн

Теперь 205/55 R16, гулять так гулять!
Ну или хотя бы 195/65 R15... ))

2106 1,3 >> 1102 1,3 >> 21099 1,6i >> Stepway 1,5dCi '2020
  0

2,009 Відредаговано Aprox (2023-01-20 10:23:11)

Re: Классный тошнот

TDream написав:

Теперь 205/55 R16, гулять так гулять!
Ну или хотя бы 195/65 R15... ))

По-перше у мене три комплекта резини у моєму розмірі, так шо доки ковзанки не зносиш, кросовки не куплю! ))
А по-друге, двигун афігєєт від більших коліс, йому і так важко! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,010

Re: Классный тошнот

Или лыжи не едут или... Установка проставок 2 шт каким то Ромой, а самих проставок 3 компл.на ось -- это как, позвольте спросить? Нутром чую что Рома шось начудил, но разум отказывается верить))).

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

2,011

Re: Классный тошнот

alexei74 написав:

Или лыжи не едут или... Установка проставок 2 шт каким то Ромой, а самих проставок 3 компл.на ось -- это как, позвольте спросить? Нутром чую что Рома шось начудил, но разум отказывается верить))).

То так забили у програму...
Там насправді було щось накшталт перед 700, зад 900, подовжувачі штоків амортів 500...
Чи щось по типу того...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,012

Re: Классный тошнот

Перевзувся учора... ))
Зимову зиму змінив на літню зиму! ))
https://i.ibb.co/bFY7Rqj/IMG-20230318-132744.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: YT1

2,013 Відредаговано Aprox (2023-03-28 19:17:03)

Re: Классный тошнот

Рубрика "Чи молилася ти на ніч, Дездемона..."  lol

Новий телевізор пропрацював 4 години, та вже другий тиждень відпочиває у сервісі - чекає нову системну плату...
Кляті газовики сьогодні зняли лічільник на павєрку...
А дід-тошнот не доїхав 170км до ювілею у 150 тис.км, та вирішив достроково відсвяткувати... Хай би сто чертів його душу у пекло тягли...  lol

Почалося усе доволі лайтово...
Позавчора, у понеділок, їду на роботу та водночас намагаюся якось прийти до тями після переходу на літній час, хай би сто чертів і таке все інше...  lol
Аж раптом, дід-тошнот на мене піскнув лампою гальм! Тсю, якого ти біса ото зранку на мене піскаєш?
Чи важіль стояночного гальма трохи не докінця тойво... Перевірив - аж ні, до кінця.
Чи кінцевик тойво... Трохи припідняв ручника - пищить, але не так... Ручник пищить короткими піками, а тут так прояжно, жалібно...
Приїхав на роботу, тойво на мене попискувало десь раз на 5 км... Позаглядав під капот - гальмівна рідина на мінімумі і, наче, навіть, трохи нижче... Тсююю...

Ок, дол'ємо... Поряд з роботою є магазін опіль-шивралєт... Я туди - ельфу нема...
А у нас жи тошнотик дитя лісів - тільки ельфійське мастило у дригло та коробку, та ельфійська рідина у гальма!  smoke
Ну, ок, ще у нас поряд є заправка рубікс - то взагалі чемпіни всесвіту, на вибір або "нева" або до побачення! )))
У йопелю хоч пара-трійка була на вибір, навіть даже була рідина бош!
Ок, хай попискуе ще декілка днів - замовляю в інтернеті - завтра повинно приїхати...

Але ж...
Сьогодні зранку сунув руку з тіліпоном під машину, пофоткав задні колеса, наче на одному така пляма, як потіє тормозухою...
З роботи записався на сервіс на діагностику.
Поки збирався їхати - пішов дощ! От жеж, а так хотілося показати їм ту пляму, а зараз приїду буде там все мокре...
Приїхав, пляму не довелося показувати, бо з регулятора тормозних зусиль аж капало (при тому, что там все сухо, туди вода з дороги не доставала).

Поматюкався про себе, а шо робити? Ок, давайте мінять!
Той взяв у мене він-код, та хвилин на 20 вийшов до інтернетів...
Повернувся, каже, в Україні нема, тільки під замовлення!
Тю, розумію, така екзклюзівна автівка! Така тільки у мене та у Мацкла Джексона... Деж на неї запчастини шукати...
Кожен раз мене виморожуть проблеми з пошуком зачастин на логана...
Йух з вами кажу, заглушіть мені задок к бісам, та я поїду шукати кращої долі...
Та нуууу, кажуть, ми такою фігнею не страджаємо...
Та блін, мені доїхати, щоб не текло... Ні, кажуть, викликайте евауатор...
Йдить ви на йух!

Йду до майстра, що в яму стрибав, питаю, чи може той рагулятор зненацка раптом зригнути рідину та залишити мене без гальм?
Та ні, каже, з часом вітикікання буде збільшуватись, але так щоб раптом - це наврядчи...
Ок, кажу, тоді мені, пліз тормозухи до горлишка долійте!
Вже пофіг елфійська вона чи ні - долили Шеллу 200 мл...

Виїхав від них, пискля затулил пельку, можна міркувати далі...
Звоню до рини, питаю хау мач із зе фіш... Обіцяли через 20 хвилин передзвонити...
Звоню на Зігфрід, питаю шо, як - обіцяли через 20 хвилин передзвонити...
Робити нічого - повертаюся на роботу...

Кажу хлопцям "колдун обісцявся елфійською рідиною", як би дивно це не звучало...  lol

Поки всім розповів свої пригоди, кофейок, туди-сюди - година минула... Круто передзвонили, шо рина, шо ті...
Дзвоню сам, бо, наче як, то мені треба...
Рина мені затулила під замовлення 5200 грн (чи щось таке - першу цифру почув, далі стало вже не цікаво...)
Зігфрід мені затулил бу-шку з західної за 2000 з рулеткою у сенсі стану запчастини...

Отут я шось зовсім припух...
А ще тараном по голові прийшла думка, а чи не я того рагулятора тойво... Проставками...
Він, наче, пов'язаний з відстанню від кузова до балки, а я йому 25-30 мм насипав...
Може тойво... "Нє винесла душа поета..."
А як наслідок, ще гірше... То я можу псіханути на риношого рагулятора та його так само тойво... Проставками...

З пам'яти виплило, що тут була тема про ланосячі регулятори, що їх ставлять у логани...
Думка сподобалась, бо буде дешево й не залежить від положення кузова над балкою...
Затулил цю думку до Зігфріда - обіцяли до завтра поміркувати...

Ось таке в нас свято на 150к... До речі, повинно завтра бути, там кілометрів 30 залишилося...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: YT1

2,014

Re: Классный тошнот

Aprox, мои спивчуття...ой что то мне кажется, без руки кремля тут не обошлось))).
Если без шуток, то по счетчику тоже может начаться увлекательный квест( если срок службы приближается к цифре в 20 лет, то шансы очень велики).
По ланосячих регуляторах -- внесение изменений в конструкцию, т.е. колхоз. Опять же, если колхоз, то дешевле и без заморочек выкинуть колдун -- дилема. Вот не знаю, какой колдун на втором логане 1.2, какой то особый или как у нас? Если такой же, то полно аналогов, но надолго ли. Предлагаю обсудить, если Апрокс не против.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

2,015

Re: Классный тошнот

alexei74 написав:

Опять же, если колхоз, то дешевле и без заморочек выкинуть колдун -- дилема.

Це що, однаково роздавати на передні та задні гальма?
Ні, дякую, краще вже колгосп з ланосу...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,016

Re: Классный тошнот

Aprox, а установка нового колдуна уже не рассматривается? Колхоз от Лагоса, как по мне, не самый лучший выход, да и по деньгам и по реализации вопросы есть. Владельцы ланосов тоже не в восторге от своих регуляторов, тоже их колхозят))). Да и собственно ещё вопрос, в каком состоянии был родной колдун и как тормозил зад, ну то такое, мысли в слух.

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0

2,017

Re: Классный тошнот

Ну от... )))

https://i.ibb.co/Yf7Nb4B/1680063304293.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,018

Re: Классный тошнот

alexei74 написав:

Aprox, а установка нового колдуна уже не рассматривается?

Я боюся, що проставки його теж тойво...  sad
Буде прикро 5200 + робота хз скока викинути на смiття...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,019

Re: Классный тошнот

Aprox, у вас авто без abs?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

2,020

Re: Классный тошнот

jasonua написав:

Aprox, у вас авто без abs?

То є так! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

2,021 Відредаговано Grim (2023-03-29 18:47:13)

Re: Классный тошнот

Aprox написав:
alexei74 написав:

Aprox, а установка нового колдуна уже не рассматривается?

Я боюся, що проставки його теж тойво...  sad
Буде прикро 5200 + робота хз скока викинути на смiття...

Тут проставки не винні. Якщо ви не регулювали тягу колдуна після їх установки, то просто їздили з так би мовити "вимкненим" колдуном і з мінімальними тормозними зусиллями на задній вісі.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

2,022 Відредаговано Aprox (2023-03-30 18:58:19)

Re: Классный тошнот

Забрав тошнота з сервісу...

Питання перше - якого біса так паркувати авто?  rtfm

https://i.ibb.co/26q5ZsG/1680190785119.jpg

Загалом, усе віийшло чи не найкращім чином!
Як мені розповіли у сервісі - то таки проставки витягли тягу регулятора до негерметичності штоку...
Токар зробив проставку, яка повернула шток у зводське положення...
Витікання рідини припинилося... Будемо спостерігати...

Помінялися діапазони зпрацьовування педалі гальм:
де був початок - зараз пусто,
де було легке пригальмування - зараз пусто,
де було звичайне гальмування - зараз пусто,
де було сильне гальмування - зараз ледве-ледве,
де було впирання зі всієї змоги з контролюванням юзу - зараз початок легкого гальмування...

Весь робочій дуапазон зараз лежить там, де в мене було "в пол"...

Але!

Зараз доступні значно потужніші режими гальмування!
Я декілька разів заради тесту спробував - значно потужніже сповільнюється...
Я вже давно очикував на юз, а воно чипляється та гальмує!
Це приємна новина!
Виходить у мене не було задніх гальм, а тепер вони є! )))
Радий, що обійшлося мінімумом колгоспу! ))

До педалі треба знову звикнути, але не вважаю то великою проблемою...
Декілька днів - та буде усе ок!
Хоча зараз - це паніка! Там де були гальма - нема! )))

А ще долили масла у КПП, зробили розвал, заправили кондей! )))

https://i.ibb.co/MZ4ky6V/1680190785111.jpg

https://i.ibb.co/mqFmXFc/1680190785093.jpg

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Migen1

2,023

Re: Классный тошнот

plus

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

2,024

Re: Классный тошнот

Aprox написав:

Як мені розповіли у сервісі - то таки проставки витягли тягу регулятора до негерметичності штоку...
Токар зробив проставку, яка повернула шток у зводське положення...
Витікання рідини припинилося... Будемо спостерігати...

На об'єктивність не претендую, але там неможливо нічого витягнути до негерметичності. Тормозна рідина може витікати лише через маленькі циліндри/штоки, яких там два штуки. Протікати вони починають в наслідок корозії. Назовні ці штоки не виймаються.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

2,025

Re: Классный тошнот

Проставкою могли заглушити регулятор у "відкритому" положенні. Внаслідок цього зросли гальмівні зусилля на задніх колесах і можливо циліндрики перестали текти.
Але це все мої особисті фантазії...

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0