1

Тема: Якою програмою діагностувати АБС на першому логані?

Якою програмою діагностувати АБС на першому логані?

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0



2

Re: Якою програмою діагностувати АБС на першому логані?

Краще усього Renault Can Clip, на крайній випадок Renolink... але в обидвих випадках - дуже обережно, бо налаштування весело збиваються й потім виправляти гемор.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

3

Re: Якою програмою діагностувати АБС на першому логані?

Програма  Renault CAN Clip працює з будь яким k-line адаптером, чи хоче свого адаптера  Renault CAN Clip?

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

4

Re: Якою програмою діагностувати АБС на першому логані?

Що перша, що друга программа просить свій адаптер(-тори)

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

5 Відредаговано vlad5229 (2022-12-07 15:31:00)

Re: Якою програмою діагностувати АБС на першому логані?

Лево написав:

Що перша, що друга программа просить свій адаптер(-тори)

Шкода, можливо є інформація де взяти протоколи обміну для логана щоби написати свою програму, колись я вже написав таку для блоків керування Мікас. http://vlad5229.narod.ru/projects.html

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

6

Re: Якою програмою діагностувати АБС на першому логані?

Є ще програма DDT2000, вона працює  з звичайними K-line адаптерами, дивіться версію  2.3.x - 3.0.x не вище, там вже використовуються інші адаптери, на скільки пам'ятаю.
Але це все на ваш ризик, я один раз так мав проблему, дуже довго довелось виправляти.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

7

Re: Якою програмою діагностувати АБС на першому логані?

Лево написав:

Є ще програма DDT2000, вона працює  з звичайними K-line адаптерами, дивіться версію  2.3.x - 3.0.x не вище, там вже використовуються інші адаптери, на скільки пам'ятаю.
Але це все на ваш ризик, я один раз так мав проблему, дуже довго довелось виправляти.

Попробую пошукати, бо ставив 4-ту версію то не працює крек, бо хоче нетфреймворк якоїсь конкретної версії яку не можу знайти.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0