1

Тема: Ключ зажигания

На  Логан2 мсв 2014 ,с центр замком кто то брал на алиэкспресс ключ зажигания .Как выбрать с правильными характеристиками?

  0



2

Re: Ключ зажигания

yuruy1,  Не все так просто, ключ потім треба підготувати та прописати. Тим паче, що частіше трапляється, що впаяні чіпи-підробки

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

3

Re: Ключ зажигания

Лево написав:

yuruy1,  Не все так просто, ключ потім треба підготувати та прописати. Тим паче, що частіше трапляється, що впаяні чіпи-підробки

Я це розумію ,я не можу з'ясувати яку замовляти заготівку на Алі ,щоб потім прив'язати.

  0

4

Re: Ключ зажигания

yuruy1 написав:
Лево написав:

yuruy1,  Не все так просто, ключ потім треба підготувати та прописати. Тим паче, що частіше трапляється, що впаяні чіпи-підробки

Я це розумію ,я не можу з'ясувати яку замовляти заготівку на Алі ,щоб потім прив'язати.

На першому логані ключ розбірний, можна відкрити і глянути що написано на чіпі.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

5

Re: Ключ зажигания

vlad5229 написав:
yuruy1 написав:
Лево написав:

yuruy1,  Не все так просто, ключ потім треба підготувати та прописати. Тим паче, що частіше трапляється, що впаяні чіпи-підробки

Я це розумію ,я не можу з'ясувати яку замовляти заготівку на Алі ,щоб потім прив'язати.

На першому логані ключ розбірний, можна відкрити і глянути що написано на чіпі.

Не совпадають ,там якось він як NXP ,а на ринку йдуть якмPCF.
По справа в іншому мене цікавить ,хто брав на Алі для рано і як вони себе проявили

  0

6

Re: Ключ зажигания

Ключі  pcf 7946 - logan1, pcf 7947 більш новіші машини. Виробник чіпу може бути philips або nxp. Не знаю одного,були logan 2 з чіпами pcf7946 , чи ні

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

7

Re: Ключ зажигания

Лево написав:

Ключі  pcf 7946 - logan1, pcf 7947 більш новіші машини. Виробник чіпу може бути philips або nxp. Не знаю одного,були logan 2 з чіпами pcf7946 , чи ні

Дякую

  0

8

Re: Ключ зажигания

NXP це колишній Philips Semiconductors. Відомий виробник чипів.  Важливо не те, що написано, а що у вас по факту. На алішці більшість чипів це підробка, яку можна викинути на сміття. Томі дешевше купити ключ у людини, яка займається ключами і дає гарантію на ключі. якби вказали місто, то може когось порекомендував.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

9

Re: Ключ зажигания

_AlexSander_ написав:

NXP це колишній Philips Semiconductors. Відомий виробник чипів.  Важливо не те, що написано, а що у вас по факту. На алішці більшість чипів це підробка, яку можна викинути на сміття. Томі дешевше купити ключ у людини, яка займається ключами і дає гарантію на ключі. якби вказали місто, то може когось порекомендував.

Найближче місто Харків

  0

10

Re: Ключ зажигания

В Харкові зараз не порекомендую. Знайомий хлопець виїхав.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0