251 Відредаговано sasha.gu19 (2022-08-02 08:06:44)

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

vlad5229 написав:

Датчик температури показує правильну температуру на діагностиці, бо може показувати зависоку, і тоді після запуску при вході в прогрівочний режим РХХ буде закривати дирку більше ніж потрібно, плюс паливоподача бідніша і кут запалювання менший.

датчик температури показує правильну температуру

  0



252

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

підкажіть чи правда ца, один майстер сказав що можуть бути переплутані провада на 1 і 4 циліндрі і радить спробувати поміняти іх місцями. звідки починається відлік циліндрів?

  0

253

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

підкажіть чи правда це, один майстер сказав що можуть бути переплутані провада на 1 і 4 циліндрі і радить спробувати поміняти їх місцями. звідки починається відлік циліндрів?

  0

254

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

Рука лицо  crazy

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

255

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

sasha.gu19 написав:

звідки починається відлік циліндрів?

От коробки. Если провода и катушка родные, то на них также есть нумерация.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

256

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

sasha.gu19 написав:

підкажіть чи правда ца, один майстер сказав що можуть бути переплутані провада на 1 і 4 циліндрі і радить спробувати поміняти іх місцями. звідки починається відлік циліндрів?

Циліндри 1-4 та 2-3 працюють парами, іскра у них відбувається одночасно, так що майстер мудак.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

257 Відредаговано Garko (2022-08-04 14:05:43)

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

vlad5229 написав:

Циліндри 1-4 та 2-3 працюють парами

звідки інфа?

  0

258

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

Garko написав:
vlad5229 написав:

Циліндри 1-4 та 2-3 працюють парами

звідки інфа?

На логанах 1.4 стоїть спарена котушка запалення, іскра одночасно б"є в 1-4 циліндрі, та 2-3 циліндрах, навіть якщо тути поставити датчик фаз, то нічого з запаленням не поміняється.

Ось, для прикладу схема, тільки я маю сумніви що на логані котушка з ключами в середині, на вигляд, звичайна спарена котушка.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTYhNNbBpYvrP4Q2O-z0R8N5toF4SiMy8oMP0kh2DTCqNuJJZrZL_fXHLoFidHWu5lOe-c&usqp=CAU

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

259

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

Раніше не вникав якось, справді так

  0

260

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

Хто підкаже який повинен бути тиск палива в рампі (перед рампою) в логан 1,6 8 кл? Я вичитав різне і 3 і 3,5, і насоси продаються з робочим тиском як 3 так і 3,5

  0

261

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

Grafik87 написав:

Спробуйте виїздити бензин повністью... до лампочки і потім кфлометрів 70-80 ще проїхати. Після цього залийте літрів 40 свіжого. В мене булаж така ситуація... реально допомогло, пораду таку дали саме газовщики. Справа в тому що бензин втрачає свої властивості через 2-3 місяці... і логан потім паршиво заводиться.

Спробував, не допомогло(((

  0

262

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

В мене колись було таке, коли датцик холостого хода від нашого пального підлипать почав, вирішилось заміною датчика.

  0

263

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

San4os написав:

В мене колись було таке, коли датцик холостого хода від нашого пального підлипать почав, вирішилось заміною датчика.

Нема такого татчика, є регулятор холостого ходу.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

264

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

Коли були трабли з бензином в минулому році, то я один раз на шмурдяк попав, довго мучався.. але тьху тьху що все обійшлось і по паливній нічого з ладу не вийшло, свічки тільки засрало сильно.. міняв.

  0

265

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

shura.pisarewsky написав:

Коли були трабли з бензином в минулому році, то я один раз на шмурдяк попав, довго мучався.. але тьху тьху що все обійшлось і по паливній нічого з ладу не вийшло, свічки тільки засрало сильно.. міняв.

Повезло, дехто попав на ацетон замість бензину, роз"їло патрубки і забило форсунки.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

266 Відредаговано ANDREI (2023-07-13 20:52:28)

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

Багато пишуть,а аідповідей нема.Тут один вумник мені довго і хамськи відповідав шо треба дивитися корекції коли погано заводиться в сиру погоду.Я йому радив відповісти,а як же в суху погоду,там корекції зразу в норму приходять і двигун заводиться,тому розповім що я тоді надумав.Шо десь нема контакту,а після прогріву він з,являється було зрозуміло.Після від,єднання датчику ОР двигун заводится. Таке частіше було коли проїхав по калюжах.Тоді поліз в датчики кисню і побачив що роз,єднувачи їх заливає водою,і окислюються контакти.Мозг дуріє ,але помилки нема.Після прочистки вже рік симптомів поганою заводки нема.

  0

267

Re: Logan плохо заводится на холодную и плавают холостые обороты.

ANDREI написав:

Тут один вумник мені довго і хамськи відповідав

Я так понимаю, речь идёт о нашем диалоге п.234-239. За *умника* спасибо, но хочу заметить, что на вашем фоне, любой форумчанин, мало -мальски разбирающийся в устройстве двигателя собственного авто, будет выглядеть умным и адекватным.
По поводу хамства -- не знал, что обращение на *вы*, *уважаемый* и просьба заполнить профиль, так оскорбит вашу нежную и ранимую душу. А отсылка к мануалам, ютубу и гуглу вгонит Вашу Светлость в глубокую депрессию. И уж как я, жалкий смерд, посмел усомниться в Вашей компетенции, заявив что датчика МРВ на движке К7J не существует, горе мне. Кстати, а где он все же находится и какое сопротивление -- умоляю, снизойдите до ответа рабу заблудшему, а то в прошлом разе так ничего и не прояснилось.

ANDREI написав:

реба дивитися корекції коли погано заводиться в сиру погоду.Я йому радив відповісти,а як же в суху погоду,там корекції зразу в норму приходять і двигун заводиться

в нашем диалоге п.234-239  этот эпизод вообще отсутствует, потрудитесь  показать, где именно ТУТ с вами так общались. Вы же не придумали это или как?
П.С. вот не зря же придумали поговорку про аборт по телефону, и каждый раз одни и те же грабли. История учит, что процесс хождения по граблям бесконечен ))).

MCV-1.6 Ambiance фаза2 2009, ГБО, газовая прошивка
  0