1 Відредаговано sidalv (2022-07-05 07:41:37)

Тема: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Історія така: вирізали каталізатор  та перепрошили двигун рено сандеро 1.2 16 клапанів 2013 року. Вистачило кілометрів на 200, вискочив чек. Майстри на СТО, де робили, перепрошили по новій . Кілометрів через 200 знову вискакує чек. ELM показує помилку P0420. Що це і чому? знову їхати на сто з претензіями щодо неякісної роботи бажання є, але хочу самостійно зрозуміти в чому справа, бо хлопці, що робили, вже ніяких емоцій окрім нецензурних не викликають та є підозри у їх некомпетентності. У вигляді ремарки - роботою двигуна задоволений не дуже, буває зранку заведеться нормально і заглохне в судомах черех хвилину, як упадуть обороти....на газ не реагує. При повторній спробі робота двигуна вирівнюється і можна рушати. Якось так. Всім доброго дня.

  0



2

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

sidalv написав:

Історія така: вирізали каталізатор  та перепрошили двигун рено сандеро 1.2 16 клапанів 2013 року. Вистачило кілометрів на 200, вискочив чек. Майстри на СТО, де робили, перепрошили по новій . Кілометрів через 200 знову вискакує чек. ELM показує помилку P0420. Що це і чому? знову їхати на сто з претензіями щодо неякісної роботи бажання є, але хочу самостійно зрозуміти в чому справа, бо хлопці, що робили, вже ніяких емоцій окрім нецензурних не викликають та є підозри у їх некомпетентності. У вигляді ремарки - роботою двигуна задоволений не дуже, буває зранку заведеться нормально і заглохне в судомах черех хвилину, як упадуть обороти....на газ не реагує. При повторній спробі робота двигуна вирівнюється і можна рушати. Якось так. Всім доброго дня.

Раз таке малює, значить блок таки аналізує сигнал з датчика кисню, виходить майстри щось прошили але самі не вкурсі що, ДК з комплектації не виключений.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

3

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

vlad5229 написав:
sidalv написав:

Історія така: вирізали каталізатор  та перепрошили двигун рено сандеро 1.2 16 клапанів 2013 року. Вистачило кілометрів на 200, вискочив чек. Майстри на СТО, де робили, перепрошили по новій . Кілометрів через 200 знову вискакує чек. ELM показує помилку P0420. Що це і чому? знову їхати на сто з претензіями щодо неякісної роботи бажання є, але хочу самостійно зрозуміти в чому справа, бо хлопці, що робили, вже ніяких емоцій окрім нецензурних не викликають та є підозри у їх некомпетентності. У вигляді ремарки - роботою двигуна задоволений не дуже, буває зранку заведеться нормально і заглохне в судомах черех хвилину, як упадуть обороти....на газ не реагує. При повторній спробі робота двигуна вирівнюється і можна рушати. Якось так. Всім доброго дня.

Раз таке малює, значить блок таки аналізує сигнал з датчика кисню, виходить майстри щось прошили але самі не вкурсі що, ДК з комплектації не виключений.

Ок, зрозуміло, СТО шарага, мені "поталанило" що капець.

  0

4

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

sidalv,  А нащо, взагалі, вирізали? )

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

5

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Лево написав:

sidalv,  А нащо, взагалі, вирізали? )

Бо йому було вже всьо

  0

6

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

sidalv написав:
Лево написав:

sidalv,  А нащо, взагалі, вирізали? )

Бо йому було вже всьо

А чому не вирішили поставити новий? Щоб не мучатися? Скільки обішлося вирізати та перешити?

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

7

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Лево написав:
sidalv написав:
Лево написав:

sidalv,  А нащо, взагалі, вирізали? )

Бо йому було вже всьо

А чому не вирішили поставити новий? Щоб не мучатися? Скільки обішлося вирізати та перешити?

Була мисля поставити новий, але фінансові труднощі і т.д.і т.п....ну, ви розумієте. Вирізати і перепрошити 200 у.о..

  0

8

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Мм... я покупал катализатор за 6т. грн, польский, сейчас, думаю, он районе 8т.грн.  Хотя может и дороже ((

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

9

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Лево написав:

Мм... я покупал катализатор за 6т. грн, польский, сейчас, думаю, он районе 8т.грн.  Хотя может и дороже ((

Є варіанти заміни за 500 у.о. за усе з роботою....але то вже інша історія. На разі маю іншу, озвучену проблему. Буду розбиратися(

  0

10

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Обманку на 2  лямду та й все, буде, інколи, пробивати чек, але не так часто. Нажаль людям похєр на природу ))) та усіх інших))

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0
Спасибо сказали: jasonua, az742

11 Відредаговано sidalv (2022-07-06 06:04:23)

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Лево написав:

Обманку на 2  лямду та й все, буде, інколи, пробивати чек, але не так часто. Нажаль людям похєр на природу ))) та усіх інших))

Лево, не від хорошого життя, сам же розумієш, не маленький. Дякую за пораду

  0

12

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Лево написав:

Обманку на 2  лямду та й все, буде, інколи, пробивати чек, але не так часто. Нажаль людям похєр на природу ))) та усіх інших))

Обманку можна якщо сам робиш, а тут гроші заплачені за перепрошивку блока керування.

Dacia Logan MCV 1.4 F2 2009 р.в.
  0

13

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

якщо створити 25 тем, то взагалі кучеряво відповіді потім збирати.
ще тут напишу. їхати, бити ї"бало, забирати гроші, звернутись до нормальних прошивальщиків.
кат, якщо їм залишили, то тут ви вже лох тричі.
то за скільки ви там писали? 180 баксів? вас тупо обули по ціні, вдруге по якості, втретє по кату.

обманка до сраки. на місяць-2 може згодиться.  а блоки такі ми робили по 1600грн без врахування форумної та клубної знижок.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: floyd47, Migen2

14

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

sidalv написав:

Була мисля поставити новий, але фінансові труднощі і т.д.і т.п....ну, ви розумієте.

так, ми розуміємо, що на оточуючих, яких ви отруюєте, вам нас.рати. і ми це мусимо розуміти, бо у вас фінансові труднощі... ви єдиний в Україні з фінансовими труднощами.

_AlexSander_ написав:

якщо створити 25 тем, то взагалі кучеряво відповіді потім збирати.

а так жити легше, бо ж відповідну тему прийшлося б шукати пів дня. здається, у шановного топік-стартера не тільки грошей бракує, а й часу. але шось мені підказує, шо йому бракує лише поваги до оточуючих.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

15 Відредаговано Garko (2022-07-06 23:37:37)

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

floyd47 написав:

так, ми розуміємо, що на оточуючих, яких ви отруюєте, вам нас.рати. і ми це мусимо розуміти, бо у вас фінансові труднощі..

А якби він в зв'язку з фінансовими труднощами продав сандеро і купив москвича старого, в якому в принципі нема каталізатора, вам би легше дихалося?

  0
Спасибо сказали: vlad52291

16

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Garko написав:

продав сандеро і купив москвича старого

я вважаю, що техніку на кшталт тієї, шо ви назвали, купують люди несповна розуму. звичайно, можна придбати у музей/колекцію, але ж там вона чадіти не буде.
хтів би розставити крапки над "ї": тобто ви підтримуєте рішення експлуатації автівки без каталізатору, яким було укомплектовано офіційно фірмою-виробником?
хочу додати, що термін "фінансові труднощі"-- дуже поширена відмазка на усі випадки життя для людей, у яких життєвим девізом є таке москальське прислів'я: "нє наєбйош--нє проживйош". коли у звичайних пересічних людей фінансові труднощі, то вони катаються не на автівках за декілька тисяч доларів, а на трамваї/тролейбусі/маршрутці.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

17

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Я не знаю які саме труднощі у автора теми, наскільки йому важко з грошима, це все відносно. Якби Ахметова запитати, то я впевнений, що і в нього є труднощі з грошима, але масштаби зовсім не ті, що в нас. Так що все відносно. Я взагалі проти різних "удосконалень" конструкції авто. В даному випадку я заступився за людину, бо зараз багатьм важко, люди без роботи, без стабільних доходів, кожен викручується як може.

  0

18

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Garko написав:

Я взагалі проти різних "удосконалень" конструкції авто.

тобто, ви засуджуєте топік-стартера за те, шо він вирізав кат, та виправдався перед публікою за фінансові труднощі?

Garko написав:

я заступився за людину, бо зараз багатьм важко

якшо для вас в новину, що каталізатори певна категорія людей вирізала і до війни в Країні, то поспілкуйтеся з AlexSander; він вас просвітить детально на цю тему, гадаю.
заступатися (фінансово) треба за бабусю у хлібному відділі крамниці, котра рахує свої останні копійки та гадає, чи вистачить їй розрахуватися на касі за той батон чи пів хлібини. так вам зрозуміло?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

19

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Так, досить тут розводити  offtopic

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

20

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

Попередньо автор написав, що 180 баксів віддав за видалення з программуванням. не думаю, що у нього проблеми з грошима ))))))) інакше шукав би дешевше.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: floyd471

21

Re: Помилка P0420 сандеро 1.2 16

ого, скільки всього понаписувано. Ну що сказати? Дякую тим, хто допоміг порадою. Декому, у кого, я маю надію, лише літнє загострення, бажаю міцного здоров'я, гарних лікарів і ефективних ліків. І крім того хотів би порекомендувати слідкувати за базаром і не роздавати поради, особливо коли не питають, що робити, щоб не дізнатися про напрямок, куди треба йти. Не хотів нікого образити, що час від часу маю нагальну потребу поїздки не на громадському транспорті, який, до речі, також не є прикладом екологічності, а на особистому авто, хоча воно і без ката. Відкрию декому, хто у танку, страшну таємницю: у нас без катів, сажовиків більшість авто і це проблема, як на мене, не лише їх господарів. Доки у країні середній заробіток в столиці щось там на рівні 20 000 грн. у місяць, а у провінції і того менше, екологічність авто буде навіть не на другому місці ...лише б їхало. На цьому все, тему можна закривати, всім гарного дня

  0