1

Тема: Как перенести записи с drive2?

Выкачивать вручную или с помощью паука? И как потом лучше все записи разместить здесь, в каком разделе?

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0



2

Re: Как перенести записи с drive2?

barabashkakvn, шукайте на форумі відповідні теми та переносьте інфу згідно з назвою теми. БУДЬ ЛАСКА, НЕ СТВОРЮЙТЕ НОВИХ ТЕМ! За відсутністю належноі модераціі на форумі потім буде дуже тяжко знайти в них щось цікаве та корисне.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

3

Re: Как перенести записи с drive2?

floyd47 написав:

barabashkakvn, шукайте на форумі відповідні теми та переносьте інфу згідно з назвою теми. БУДЬ ЛАСКА, НЕ СТВОРЮЙТЕ НОВИХ ТЕМ! За відсутністю належноі модераціі на форумі потім буде дуже тяжко знайти в них щось цікаве та корисне.

Работал бы НОРМАЛЬНЫЙ форум - я давно нашел бы и не создавал. Давно говорю - движок форума полная какашка. Картинки вставить - это тот ещё квест. А BBCode - с этим динозавром ещё наши бабушки работали.
Для телефонов до сих пор не оптимизирован, поиск - отстой.
Все держаться только из-за отсутствия альтернативы.

Накипело, если кому припекло, заранее извиняюсь.

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

4

Re: Как перенести записи с drive2?

floyd47 написав:

barabashkakvn, шукайте на форумі відповідні теми та переносьте інфу згідно з назвою теми. БУДЬ ЛАСКА, НЕ СТВОРЮЙТЕ НОВИХ ТЕМ! За відсутністю належноі модераціі на форумі потім буде дуже тяжко знайти в них щось цікаве та корисне.

Работал бы НОРМАЛЬНЫЙ форум - я давно нашел бы и не создавал. Давно говорю - движок форума полная какашка. Картинки вставить - это тот ещё квест. А BBCode - с этим динозавром ещё наши бабушки работали.
Для телефонов до сих пор не оптимизирован, поиск - отстой.
Все держаться только из-за отсутствия альтернативы.

Накипело, если кому припекло, заранее извиняюсь.

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  1
Спасибо сказали: VIESSMANN1

5 Відредаговано docstat (2022-05-31 14:36:51)

Re: Как перенести записи с drive2?

Згоден, я записи з Драйва2 зберіг, та акаунт видалив.

зробив БЖ (головне що робилось з машиною) - на Лоджи-форуме:
http://www.forum.renault-lodgy.com.ua/v … 5378#p5378

головне, що незручно на форумі (взагалі на любому форумі), те що записи та коментарі, до записів - це єдина вітка, в БЖ важко щось знайти.
треба створювати 2 теми, у однієї вести БЖ, у інший питання-відповіді
Я частково зробив альтернативу - зробив, у першому повідомлені, зміст БЖ.

  0

6

Re: Как перенести записи с drive2?

docstat написав:

Згоден, я записи з Драйва2 зберіг, та акаунт видалив.

Мабуть я поступлю також: сберегу усе себе в хмару (зазвичай я усе зберігаю в OneDricve), драйв2 аккаунт видалю. А ось с розміщенням БЖ на цьому форумі поспішати не буду - нехай админ подиме спочатку сраку и змінить движок форума.

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0

7

Re: Как перенести записи с drive2?

barabashkakvn написав:

А ось с розміщенням БЖ на цьому форумі поспішати не буду - нехай админ подиме спочатку сраку и змінить движок форума.

То есть вам тяжело картинку через хостинг закинуть на форум, а админу перетаскивать форум на новый движек - пусть поднимет сраку?  lol
Скажите сразу в баксах, сколько лярдов вам должен этот Мир?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: jasonua1

8

Re: Как перенести записи с drive2?

barabashkakvn написав:

. А ось с розміщенням БЖ на цьому форумі поспішати не буду - нехай админ подиме спочатку сраку и змінить движок форума.

Бедный админ, как он с этим теперь будет жить...

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  -1
Спасибо сказали: Kap1toshka, Engineer2

9

Re: Как перенести записи с drive2?

Дуже цікаво ))) я б вже просто користувача послав до "мацкви"
"ИМХО" Не подобається - курс знаєте

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  -1

10 Відредаговано docstat (2022-05-31 12:08:49)

Re: Как перенести записи с drive2?

Aprox написав:

Скажите сразу в баксах, сколько лярдов вам должен этот Мир?

Лево написав:

Дуже цікаво ))) я б вже просто користувача послав до "мацкви"
"ИМХО" Не подобається - курс знаєте

це ви даремно.
чому драйв2 такий популярний, що там зі всього світу люди пишуть?
Тому що він зручний, як раз для БЖ автівки:
- кожен запис - окремо, з обговоренням (форум - це потік свідомості, де щось знайти - досить важко).
- автор БЖ - він по суті, модератор свого БЖ: може видаляти навіть чужі коменти, правити свої записи, виставляти час запису - для того що мати хронологію, навіть, якщо запис пропустив, та захотів додати.
- автоматично формується - зміст БЖ.
- немає ніяких проблем з картинками.

Наприклад - тут, на форумі є, записи, як активувати круїз-контроль на Логане? Або як - прив'язати датчики тиску у колісах, до штатного ЦКБС?

Тому - форум, це форум, він мало придатний, для структуровано ведення БЖ.

  0

11

Re: Как перенести записи с drive2?

Перехід на інший двиг планувався давно, але наразі немає нормальних конверторів зі старого на новий. А втрачати стільки всього не хочеться.
Але робота в цьому напрямку ведеться

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  2
Спасибо сказали: kiyn73, barabashkakvn2

12

Re: Как перенести записи с drive2?

docstat написав:

чому драйв2 такий популярний, що там зі всього звіту люди пишуть?

Драйв уже много лет назад превратился в помойку, на которой всем стало пофиг на авто, когда мне куча людей начало спамить "Привет! Заходи в гости!" и просить лайкнуть или подписаться (я уже не помню, что именно там было из этой блевотни) - вот тогда я грохнул свои БЖ на драйве и больше туда ходил! А уж после 2014-го - тем более я не собирался вести свои БЖ на любом из .ru сайтов...

Может вам и ВК удобнее, чем ФБ?

А в ОК много друзей и знакомых?

Кто хочет - ищет возможности, кто не хочет - ищет причины...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: floyd471

13 Відредаговано docstat (2022-05-31 12:40:21)

Re: Как перенести записи с drive2?

Hidden message by (Zevs) 2022-05-31 17:42:51

  0

14

Re: Как перенести записи с drive2?

Hidden message by (Zevs) 2022-05-31 17:43:01

  0

15 Відредаговано docstat (2022-05-31 13:50:08)

Re: Как перенести записи с drive2?

Hidden message by (Zevs) 2022-05-31 17:50:51

  0

16

Re: Как перенести записи с drive2?

docstat,  Ви до сфери ІТ якось пов'язані? деякі речі не так просто зробити, як воно виглядає зі сторони.
Інколи оновити двигун сайту, форуму чи ще якогось сервісу - дуже велика робота та не благодарна. Тим паче, коли це ти робиш тільки на своєму інтуазізмі.
Зато ось "нити", що ніхто нічого не робить - це легко.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

17

Re: Как перенести записи с drive2?

Лево написав:

Інколи оновити двигун сайту, форуму чи ще якогось сервісу

трохи до іт - маю відношення, але, я ні писав - що треба оновлювати сайт.
Тільки привів приклад, як я зробив, на аналогічному, по суті сайті, також - привив приклад, що має бути (на прикладі драйву) для нормального ведення БЖ.

У чому різниці - цій сайт, це ФОРУМ.
а для БЖ - потрібно мати, сайт за структурою - БЛОГ (коли є запис, є перелік записів, є обговорення для кожного запису окремо).

  0

18 Відредаговано docstat (2022-05-31 14:35:54)

Re: Как перенести записи с drive2?

Лево написав:

Зато ось "нити", що ніхто нічого не робить - це легко.

це Ви собі щось придумали - ще раз питання, де я ною? Де я написав - оновити/переробити сайт? Я тут БЖ не вів, вести не планую.

  0

19

Re: Как перенести записи с drive2?

docstat,  А я не кажу, що ви почали нити. Нити почав топіккастер, якому було сказано що якщо не подобається - може йти далі.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

20

Re: Как перенести записи с drive2?

barabashkakvn, проблема не скачати з д2 свої записи, а знайти ресурс, КУДИ їх можна перенести!
На превеликий жаль, я досі не знайшов подібного ресурсу. Хтось радив навіть створити свій канал в ТГ.
Я скачав свій БЖ вручну запис за записом (жодна програма для скачування не впоралась) і так всі 130 штук. Перевів їх до "прихованого" стану. І розмірковую над видаленням профілю.

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0

21

Re: Как перенести записи с drive2?

Xabr написав:

barabashkakvn, проблема не скачати з д2 свої записи, а знайти ресурс, КУДИ їх можна перенести!
На превеликий жаль, я досі не знайшов подібного ресурсу. Хтось радив навіть створити свій канал в ТГ.
Я скачав свій БЖ вручну запис за записом (жодна програма для скачування не впоралась) і так всі 130 штук. Перевів їх до "прихованого" стану. І розмірковую над видаленням профілю.

Я також - усі записі, одну за одной, скачав вручну.
Зберіг усе в файлі world. Обліковий профиль видалив з двайва.

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0

22 Відредаговано Grim (2022-11-18 03:05:57)

Re: Как перенести записи с drive2?

DRIVER.TOP
Українська спільнота водіїв та авто (перенесення профілю з drive2.ru в один клік).

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  2
Спасибо сказали: pka_ua1