1

Тема: Шукаю випускний колектор

Шукаю випускний колектор до MCV. Краще рідний б/у, але розгляну всі варіанти - і новий, і б/у, і оригінал, і аналог (тільки перевірений, не якийсь ноунейм). Наче і від седану підходить, тільки потрібно буде десь взяти заглушку під дямбду. А також прокладки/шпильки/гайки до нього.
Dacia Logan MCV 2008г.в. E2(Laureate) 1.6 V8 K7M710

  0



2 Відредаговано az74 (2022-05-24 14:51:22)

Re: Шукаю випускний колектор

Разборки:
https://invite.viber.com/?g2=AQA7Ok4qig … mp;lang=ru
Роман Брошнів, Розборка Dacia Logan MCV 0972442269
Dacia logan (Розборка) т. та вайбер 0677863738 Вiнниця
Prom:
https://prom.ua/search?search_term=6001548025
Ну и ОЛХ конечно.
Новый: 6001548025

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  1
Спасибо сказали: Botsman1

3

Re: Шукаю випускний колектор

Уф, дякую. Хоч я сподівався на наших форумнів розбірників - типу, довіра не остання річ )) але пошухав їхні теми, там якось нема активності, то буду дійсно шукати на стороні, прийдеться трохи прискіпливіше розглядати на поштах товар... Якщо з першими двома ви раніше працювали (судячи по наданим телефонам та навіть з ім'ям), то вони в пріоритеті, пішов у них питатись...

  0

4

Re: Шукаю випускний колектор

Botsman написав:

Якщо з першими двома ви раніше працювали (судячи по наданим телефонам та навіть з ім'ям)

Это просто из ФБ. Я с разборок редко что брал.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

5

Re: Шукаю випускний колектор

Ясно, ну все одно спасибі. У першого - нема, другий наче знайшов вже щось...

  0

6

Re: Шукаю випускний колектор

Посмотри на Пром.Уа. Там много предложений.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

7

Re: Шукаю випускний колектор

Hidden message by (Zevs) 2022-05-25 22:13:34

  0

8 Відредаговано Botsman (2022-05-24 16:43:52)

Re: Шукаю випускний колектор

Ну це всім відомо )) дякую вже казав, а тавтології не хотілося )

  0

9

Re: Шукаю випускний колектор

Если что, на разборке ищи не к МСВ, а к мотору 1,6 8 клапанов,
К7М

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

10 Відредаговано Лево (2022-05-24 21:46:49)

Re: Шукаю випускний колектор

Как то так ТЫЦ
UPD. Как по мне, коллектор с отверстием по лямду - будет повеселее, как никак только подсос может быть на прокладке коллектора, а не как у МЦВ (ещё кольцо )

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

11

Re: Шукаю випускний колектор

Hidden message by (Zevs) 2022-05-25 22:13:40

  0

12 Відредаговано Botsman (2022-05-24 23:40:09)

Re: Шукаю випускний колектор

Лево написав:

Как то так ТЫЦ

Щось тут такі ціни, що я тепер і не знаю, чи варто вірити тому дядьку, що мені типу вже знайшов сьогодні, але не встиг відправити... завтра послухаю, що він скаже... а час-то плине ((

floyd47 написав:

то було у попередньому пості й, відповідно, ніякої тавтології немає.

Ну, в нас з az74 був фактично діалог, то ж повторне використання все ж таки хотілось оминути... та взагалі, і "спасибі" теж гарне слово. чи у вас з ним якась своя історія?

  0

13 Відредаговано Botsman (2022-05-25 00:31:13)

Re: Шукаю випускний колектор

Ще таке питання: я хочу купити нові оригінальні деякі запчастини, але в нашому магазині нема в наявності, а на ще одному, з яким я вже мав справу, довго буде іти... які ще є магазини, де можна бути впевненим, що їх постачальники дійсно поставлять оригінал по номеру? чи тільки до офіціалів дзвонити/їхати?
UPD: Мабуть такі питання можуть призвести до "конфлікту інтересів", тому мабуть краще в лічку ))

  0

14

Re: Шукаю випускний колектор

Hidden message by (Zevs) 2022-05-25 22:14:11

  0

15

Re: Шукаю випускний колектор

Hidden message by (Zevs) 2022-05-25 22:15:15

  2

16

Re: Шукаю випускний колектор

Hidden message by (Zevs) 2022-05-25 22:15:18

  0

17

Re: Шукаю випускний колектор

Botsman написав:

Ще таке питання: я хочу купити нові оригінальні деякі запчастини, але в нашому магазині нема в наявності, а на ще одному, з яким я вже мав справу, довго буде іти... які ще є магазини, де можна бути впевненим, що їх постачальники дійсно поставлять оригінал по номеру? чи тільки до офіціалів дзвонити/їхати?

Я себе заказал задние пружины у официалов (Сингл Мотор на Тополе) - дешевле, чем в интернет-магазинах...
Думаю, что и оригинальность их оригинала тоже вполне себе пристойная... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

18

Re: Шукаю випускний колектор

Botsman написав:

Ще таке питання: я хочу купити нові оригінальні деякі запчастини, але в нашому магазині нема в наявності, а на ще одному, з яким я вже мав справу, довго буде іти... які ще є магазини, де можна бути впевненим, що їх постачальники дійсно поставлять оригінал по номеру? чи тільки до офіціалів дзвонити/їхати?
UPD: Мабуть такі питання можуть призвести до "конфлікту інтересів", тому мабуть краще в лічку ))

Я стараюсь не конкурировать с нашим магазином, если что есть у них - клиенты у них и заказывают. Но если надо, есть пара...тройка проверенных поставщиков. Дальше написал в личку.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0