1

Тема: Продам Logan MCV

В общем продаем свой логан... все что указано в обьявлении правда  smile

https://auto.ria.com/uk/auto_renault_lo … 91387.html

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0



2

Re: Продам Logan MCV

что-то авториа не выдает нужного обьявления...

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

3

Re: Продам Logan MCV

Сусанин написав:

что-то авториа не выдает нужного обьявления...

Продано...

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

4

Re: Продам Logan MCV

Продано винницким торгашам за 5500 по доверке на 3 месяца....

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

5

Re: Продам Logan MCV

Grafik87, вже продали?
Пише, що оголошення не активне!)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

6

Re: Продам Logan MCV

Grafik87,
По доверенности,  а кто потом штрафы за 3 мес?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

7

Re: Продам Logan MCV

Grafik87 написав:

Продано винницким торгашам за 5500 по доверке на 3 месяца....


Я б не радив продавати по довіреності..
Де гарантія, що авто переоформлять?
Готуйтеся приймати всі штрафи на себе. Це в кращому разі...
А є випадки дтп, то там....Одним словом ДУМАЙТЕ добре як продавати зараз авто.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

8

Re: Продам Logan MCV

Grafik87 написав:

Продано винницким торгашам за 5500 по доверке на 3 месяца....

а первоначальная какая была? Какое авто следующее?

был: Dacia Logan Laureate 1.6 MPI 2006г.в. темнозеленый хамелеон. Общий пробег 171000 км.
Есть: Renault Logan Prestige 1.6 16 клапанов 2011г.в. белый лёд. Общий пробег 117000 км.
"у Ивана Сусанина не было жены, поэтому первое время в лесу поляки его побаивались..."
Финансовый консультант. My way it's my decision!
  0

9 Відредаговано Grafik87 (2022-02-06 23:17:34)

Re: Продам Logan MCV

І так розповідаю....
Продавати машину назріло ще місяці 3 тому... На сьогодні вже і заміну знайшов і багато чого для себе вирішив. Чому продав швидко і так дешево . Аналізував ринок... максимум за цю машину можна було вторгувати це 6 к.у.е. .... але.. ГБО не зареєстроване, лобове скло потребує заміни, тріщина, полізли рижики... з ГБО на стільки трабли що треба міняти і балон і  трассу... тиждень тому просто відгнила катушка на балоні. Скло підйомників нема, кондиціонера нема.. тосол почав тікати... машина не погана, але для діда в село... нехай товариш торгаш заробить, а дід що придбає буде їздити та радіти. Моя думка, що кожен має робити свою справу... я заробляю інжинірінгом, хтось заробляє кіпвлею/продажем авто... але головне бути чесним.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0
Спасибо сказали: Sivil1

10

Re: Продам Logan MCV

Стосовно доручення на 3 місяці... у випадку несплачених штрафів по авто торгаш не зможе перепродати авто. І запам'ятайте в разі продажу по дорученню власник авто завжди має більше прав ніж покупець... в любий час власник авто може подати заяву на "угон" автомобіля.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

11

Re: Продам Logan MCV

Grafik87 написав:

в любий час власник авто може подати заяву на "угон" автомобіля.

Подавав? - звинувачать у шахрайстві чистої води.
Єдине що ти можеш це відмінити доручення, але покупець покаже твою розписку у суді, і що далі?

  0
Спасибо сказали: _Slava1

12

Re: Продам Logan MCV

Георгич написав:
Grafik87 написав:

в любий час власник авто може подати заяву на "угон" автомобіля.

Подавав? - звинувачать у шахрайстві чистої води.
Єдине що ти можеш це відмінити доручення, але покупець покаже твою розписку у суді, і що далі?

Ніякої розписки не було... тільки доручення.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

13

Re: Продам Logan MCV

Grafik87 написав:

Ніякої розписки не було...

На їх місці це промашка, мабуть впевнені, що продадуть швидко. Ну дай бог, щоб все було нормально. Я колись і на 10 років генералку давав)))

  0

14

Re: Продам Logan MCV

Георгич написав:
Grafik87 написав:

Ніякої розписки не було...

На їх місці це промашка, мабуть впевнені, що продадуть швидко. Ну дай бог, щоб все було нормально. Я колись і на 10 років генералку давав)))

Запрос був у них.. розповім як було. З ранку , прокинувся.. думаю треба навести лад в машині, загнати на мийку та виставити на авторіа.  Поки туди-сюди, виставив обьяву... через 10 хв. дзвінок... каже так і так, я займаюсь машинами , ми приїхали з Вінниці на авторинок,нічого не купили а є запрос на таку машину , в бюджеті 5500... якщо все правда що в об'яві то  готові забрати. Я розумію що вони зароблять... але в мене голова не болить і телефон не розривається.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

15 Відредаговано jasonua (2022-02-07 01:22:33)

Re: Продам Logan MCV

Grafik87, з такими проблемами і комплектацією дуже добре продали авто. Щиро  вітаю вас!
У вас 5ти місне мсв було?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: _Slava1

16

Re: Продам Logan MCV

Grafik87 написав:

випадку несплачених штрафів по авто торгаш не зможе перепродати авто

А ви не думали, що авто просто піде по руках по тех.паспорту...? А штрафи на вас будуть висіти..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

17

Re: Продам Logan MCV

Grafik87, у мене вийшо майже так само, кинув об'яву, перший дзвінок,з Чернігова, лікар, просив почекати 2 год. Приїхав з другом, подивились, дав задаток. Трубу не нюхав))), фарбу не пікав, капон не відкривав. Їздити не вміє))).
Вітав з НР, після мене проїхав 40 тис, задоволений.

  0

18

Re: Продам Logan MCV

jasonua написав:
Grafik87 написав:

випадку несплачених штрафів по авто торгаш не зможе перепродати авто

А ви не думали, що авто просто піде по руках по тех.паспорту...? А штрафи на вас будуть висіти..

А що тут думати ? В такому випадку я завжди можу написати заяву про викрадення авто. І тепер питання кому варто більше боятись ?

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

19 Відредаговано Grafik87 (2022-02-07 01:36:03)

Re: Продам Logan MCV

jasonua написав:

Grafik87, з такими проблемами і комплектацією дуже добре продали авто. Щиро  вітаю вас!
У вас 5ти місне мсв було?

Так , 5-ти місний...
Дякую!

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

20

Re: Продам Logan MCV

Grafik87 написав:

В такому випадку я завжди можу написати заяву про викрадення авто. І тепер питання кому варто більше боятись ?

Вам треба боятися більше... Авто у вас звідки викрали і коли?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

21

Re: Продам Logan MCV

jasonua написав:
Grafik87 написав:

В такому випадку я завжди можу написати заяву про викрадення авто. І тепер питання кому варто більше боятись ?

Вам треба боятися більше... Авто у вас звідки викрали і коли?

Якщо більше боятись то дружині до роту давати не треба... бо може відкусити.  wink
Вибачайте, але ви перегинаєте... У нас 21-століття... доручення оформленне через нотаріуса, є свдіки, що авто, ключі від авто були передані покупцю, да і на морді покупця написано що він "барига".. його задача наварити умовних 500 у.е. на машині, а не викрасти папу римського з ватикану.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

22

Re: Продам Logan MCV

Зрозумійте, що у покупкця наразі лише доручення на авто... по факту він не є власником, наразі він може тільки представляти МОЇ інтереси... на данний момент всі права власності належать на авто мені і в той же час ,всі гроші що мені передав покупець належать теж мені.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

23 Відредаговано jasonua (2022-02-07 01:45:48)

Re: Продам Logan MCV

Grafik87 написав:

да і на морді покупця написано що він "барига".. його задача наварити умовних 500 у.е. на машині, а не викрасти папу римського з ватикану

Grafik87 написав:

розумійте, що у покупкця наразі лише доручення на авто...


Я б просто на вашому місці так не ризикував..
Зрозумійте, що ваше авто для даного покупця це його нажива, йому головне продати авто а що там далі буде, це не його проблеми. Купить у нього хтось по тех паспорту і кінці у воду..
Коли доручення за 3 місяці закінчиться, а авто не буде зняте з обліку, вам треба буде вже хвилюватися і думати, що робити..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

24

Re: Продам Logan MCV

jasonua написав:
Grafik87 написав:

да і на морді покупця написано що він "барига".. його задача наварити умовних 500 у.е. на машині, а не викрасти папу римського з ватикану

Grafik87 написав:

розумійте, що у покупкця наразі лише доручення на авто...


Я б просто на вашому місці так не ризикував..
Зрозумійте, що ваше авто для даного покупця це його нажива, йому головне продати авто а що там далі буде, це не його проблеми. Купить у нього хтось по тех паспорту і кінці у воду..
Коли доручення за 3 місяці закінчиться, а авто не буде зняте з обліку, вам треба буде вже хвилюватися і думати, що робити..

А що мені хвилюватись через 3 місяці ? Я ж вам написав.. піду до поліції... скажу так і так.. доручив людині продати за 3 місяці, людина зникла, авто не знаю де.. подаватйе в розшук.. я власник і т.д.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

25

Re: Продам Logan MCV

Grafik87 написав:

піду до поліції... скажу так і так.. доручив людині продати за 3 місяці, людина зникла, авто не знаю де.. подаватйе в розшук.. я власник і т.д.

Не все так легко, складна буде процедура. Будемо надіятися, що все обійдеться. wink

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0