1 Відредаговано Kperch (2021-12-09 16:37:18)

Тема: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Всім привіт.
Настав і мені час розпочати бортовий журнал.
З літа в сім'ї з'явився новенький Stepway сіра комета. Наразі проїхали 6500 км. До цього їздив на Ланосі.
Ланос - дуже хороша машина і я був задоволений всім окрім низького кліренса, постійно щось чіпляв.
Тепер такої проблеми немає. smile
Технології не стоять на місці і Степвей це просто бомба у порівнянні з трудягою стареньким Ланосом. Іноді я за ним сумую, як він там у нового власника,
чи добре за ним доглядають smile smile smile

Комплектація ZEN + MediaNav, камера, підігрів сидінь, підкрилки, бризковики, сітка радіатора, сигналізація, замок КП.
Комплект килимків в салон та багажник отримав в подарунок, сумка з вогнегасником та іншими дрібницями також безкоштовно.

Загалом одні плюси.
Є декілька не мінусів, а більше питань, які не зовсім зрозумілі:

1. Пару раз було, що не вмикалася камера заднього огляду, а був напис на екрані - камера пошкоджена або не підключена.
Якщо вимкнути задню передачу і знову увімкнути - все ОК. І так було якщо завести машину і майже одразу вмикати задню.
Ще коли камера вмикається іноді картинка пару раз смикнеться, а потім нормально показує.

2. Магнітола іноді вмикається сама в момент запуску двигуна, але це мабуть якщо її не вимкнути перед тим як глушити авто і ще є підозра, що магнітолу треба вимкнути і трохи почекати, а потім глушити.

3. Полиця багажнику заїдає в нижньому положенні і не до кінця опускається на своє місце. Думаю притреться.

4. Іноді при запуску двигуна на хвилину - дві з'являється запах сирого лісу. Потім в процесі їзди більше не з'являється і так буває не завжди.

5. Після ланоса як на мене тіснувато ногам, довго звикав, що права нога чіпляє стінку тунелю.
А якщо в черевиках з тракторною підошвою - то чіпляюсь за килимок і це дико бісить. Поки перевзуваюсь в кросівки.
Пробував крісло вниз опустити- ще гірше чіпляє.

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0
Спасибо сказали: PGP, _Slava, YT3



2 Відредаговано alexkart (2021-12-09 16:40:54)

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch написав:

2. Магнітола іноді вмикається сама в момент запуску двигуна, але це мабуть якщо її не вимкнути перед тим як глушити авто і ще є підозра, що магнітолу треба вимкнути і трохи почекати, а потім глушити.

Да, если с включенной заглушить, то она включается потом, а если нажать на кнопку выключения, то будет показываться только время на весь экран, в таком состоянии и включется.

Kperch написав:

Іноді при запуску двигуна на хвилину - дві з'являється запах сирого лісу. Потім в процесі їзди більше не з'являється і так буває не завжди.

Это скорее всего остаточная влага на испарителе кондиционера, которая не успела высохнуть, можно перед тем как глушить двигатель выключать кондиционер, чтобы испаритель просох.

  0
Спасибо сказали: Kperch1

3

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch, вітаю з обновкою! як то кажуть, ні жезлу, ні цвяха! вливайтеся у Клюб  прихильників Логанів/Дачі/Рено. чекаємо ваших відгуків та зауважень по автівці не соромтеся, пишіть усе, що вважаєте за цікаве.

Kperch написав:

було, що не вмикалася камера заднього огляду, а був напис на екрані - камера пошкоджена або не підключена.

це глюк, тому обов'язково при нагоді звертайтеся до офів та починайте полоскати їм мозок.

Kperch написав:

коли камера вмикається іноді картинка пару раз смикнеться,

глюк.

Kperch написав:

Магнітола іноді вмикається сама в момент запуску двигуна, але це мабуть якщо її не вимкнути перед тим як глушити авто

так. БК запам'ятовує роботу того обладнання, яке працювало перед зупинкою двигуна (музика, підігрів, клімат-контроль тощо).
я так зрозумів, шо у вас топова комплектація вашої "комети"; це --моє до вас запитання.

Kperch написав:

Полиця багажнику заїдає в нижньому положенні і не до кінця опускається на своє місце.

так, існує такий неприємний момент.

Kperch написав:

Іноді при запуску двигуна на хвилину - дві з'являється запах сирого лісу.

не знайомий з таким запахом у салоні.

Kperch написав:

Після ланоса як на мене тіснувато ногам, довго звикав, що права нога чіпляє стінку тунелю.

якшо у вас середній зріст (або приблизно такий), то все ж таки спробуйте підрегулювати по висоті/довжині свою сідуху.

Kperch написав:

то чіпляюсь за килимок

сподіваюся, вам подарували фірмові килимки з двома клипсами-защіпками. тут недавно хтось казав про аналогічний подарунок, але то були якісь, гадаю, стрьомні килимки.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

4 Відредаговано Kperch (2021-12-09 17:05:16)

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Так, топова комплектація.
Килимки фірмові з кліпсами, вони класні, все закривають, не ковзають, але з тракторними підошвами біда.
Трохи пізніше як похолоднішає спробую в інших, може це черевики якісь унікальні

В принципі я вже звик до тісноти для правої ноги. В ланосі там просторіше біля педалі газу і я якось за 13 років звик її трохи викручувати, а тут треба рівно ставити.

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

5

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Скрипіли замки ременів водія і пасажира, напшикав туди пару разів силіконового мастила - зараз норм, не скрипить.

Також натер цим же мастилом ущільнювачі дверей, щоб не примерзали.

Передні двері та багажник не примерзають, а от задні все одно прихватує добре. Мабуть тут винна конструкція, верх дверей довгий і під уклоном, от туди вода і затікає, а потім замерзає.

В мороз -13 заводиться як і раніше з пів оберта, прогрівається можливо і трохи довше ніж в бензиновому авто, але не так, що зовсім писали не прогрівається. Хвилин через 10 вже тепле повітря іде в салон,
причому я на максимум регулятор тепла не кручу, клімат на 20 або 21 градус в авто режимі стоїть.

Косяк з заклиненням полки багажника я так поборов. Опускаю двері багажника плавно до кінця, потім трохи припіднімаю, полка в цей момент встає на місце, отпускаю двері і вони захлопуються.

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0
Спасибо сказали: сяся, _Slava, YT3

6 Відредаговано Kperch (2021-12-24 14:53:19)

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Знайшов в телефоні, катались літом по полях smile

/upload/iblock/ef0/vyc528yn8njn3e3y2tnf9ixcfshih9b3/Stepa.jpg

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

7

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch,
Мини джип  lol1

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: Kperch1

8

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch написав:

Хвилин через 10 вже тепле повітря іде в салон

        В мене при максимумі регулятора,  тепле повітря йде вже через 2 - 3  хвилини, працює тен.  Може із-за того, що  нема  клімат-контролю.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0
Спасибо сказали: Kperch1

9

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch,
Чтобы включить тепло сразу ,
Надо температуру на максимум и вентилятор на 3 скорость

И поток воздуха на лобовое стекло,
В таком режиме тэн на максимум  и тепло дует даже когда двигатель холодный.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: Kperch1

10

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Александр007 написав:

Чтобы включить тепло сразу ,
Надо температуру на максимум и вентилятор на 3 скорость

У разных авто алгоритм разный. Вышесказанное справедливо для дизельной дачии.
У форда не так, там вентилятор нужно на среднюю скорость + рециркуляция, тогда стекло быстрее всего оттаивает.
На счет установки макс температуры тоже не уверен - я не выявил зависимость интенсивность ШИМа, от задатчика темп. при внешней температуре ниже +4. Но  при этом установка макс температуры чревата медленным прогревом масла, за счет отбора тепла печкой.
Это мое мнение, сложившееся по опыту своих фокусов. Ну вот так.

  0

11

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Для всього необхідного зробив ящик з фанери і обклеїв його карпетом.
Зверху на нього можна теж щось покласти.
На дно приклеїв резиновий коврик, щоб не ковзав.

/upload/iblock/4c3/81o4xsquzin24ucaf3v5wkml2ol1hbk5/box1.jpg
/upload/iblock/bfd/hz0fa9kxo6tr9kqbc21iteqztvcw97dl/box3.jpg
/upload/iblock/c77/hx01jhmerwjwukqwl0o9w6qd2tcbsfzo/box2.jpg

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

12

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Зимову гуму взяв Continental ContiVikingContact 7
Задоволений на всі 100%
Ще не їздив по глибокому снігу, а на льоду, на мокрій дорозі, на припорошеній сніжком дуже добре.

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

13

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch написав:

Зимову гуму взяв Continental ContiVikingContact 7
Задоволений на всі 100%
Ще не їздив по глибокому снігу, а на льоду, на мокрій дорозі, на припорошеній сніжком дуже добре.

Своего Ультрамаринового "Стёпу" переобул в Goodyear UltraGrip 600 205/55 R16 94T XL Шип. Резина с не очень агрессивным шипом, лёд и укатанный снег просто на 4+ практически на 5!!! Глубокий рыхлый снег не видел, глубокий мокрый снег - как то не очень, маловато агрессии именно у протектора, ну и плюс водитель "рукожоп" в лесу без малого не усадил машинку практически на ровном месте, что поделать я только объезжаю этого коня )))

Renault Sandero Stepway Ultramarine K9K 1,5dci MKP5 (Blue Neon or Iron blue) 2020
До этого 30 лет и 2 года ВАЗ 21063, честный семейный трудяга
+ служебная лошадка - "Сволота" ЗАЗ 1103 люкс инжектор
  0

14

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Питання.
Хочу встановити накладку на поріг багажнику,
знайшов на "наш" румунський варіант.

Як вважаєте потрібно вирізати в накладці отвори для вентиляції,
як це зробили тут?

https://www.drive2.ru/l/560628885448820117/

На Драйві в коментарях думки розходяться.

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

15

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch написав:

знайшов на "наш" румунський варіант.

Якщо знайшли накладку саме на наш "румунський" варіант, то дайте будь-ласка лінк на сайт де саме є в продажу.
Бо все що знаходив, то все російські які ще треба допилювати.
Дякую.

  0

16 Відредаговано alexkart (2022-01-11 17:15:57)

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch написав:

як це зробили тут?

https://www.drive2.ru/l/560628885448820117/

это моё)) да по-любому лучше сделать, если их сделали на заводе, значит они нужны, зачем их закрывать

  0

17 Відредаговано alexkart (2022-01-11 17:13:25)

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

PGP написав:

Якщо знайшли накладку саме на наш "румунський" варіант, то дайте будь-ласка лінк на сайт де саме є в продажу.

там на драйве в комментах я ссылку давал, но допиливать всё рано нужно немного)) отверстия для вентиляции и другие круглые отверстия не очень совпадают, я расширял некоторые, ну, это может от конкретного экземпляра зависит

  0
Спасибо сказали: PGP1

18

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Добре, потім відпишусь по результатам.

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

19

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch написав:

Добре, потім відпишусь по результатам.

Две "колбасы" из корпуса в багажнике вытащил?

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

20

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Bob3000 написав:

Две "колбасы" из корпуса в багажнике вытащил?

Еще нет smile Про колбасы тоже споры на Драйве, у нас на форуме еще не искал.
А в двух словах зачем они?

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

21

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch написав:
Bob3000 написав:

Две "колбасы" из корпуса в багажнике вытащил?

Еще нет smile Про колбасы тоже споры на Драйве, у нас на форуме еще не искал.
А в двух словах зачем они?

Есть гипотеза, что это транспортные заглушки, защищают от влаги.
Свои наверное вытащу - потеют окна.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

22

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Bob3000 написав:

Свои наверное вытащу - потеют окна.

У меня не замечал, чтобы потели окна.
Еще не заглядывал есть ли у меня (думаю есть) эти пакеты.

Daewoo Lanos 2008 -> Sandero Stepway 1.5 dci 2021
  0

23

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Kperch написав:

Хочу встановити накладку на поріг багажнику,
знайшов на "наш" румунський варіант.

я брал там же
https://autocool.com.ua/p1035878932-nak … hnika.html
ничего не вырезал.

RENAULT SANDERO STEPWAY TECHROAD 1,5 dCi 90 2019
  0
Спасибо сказали: Kperch1

24

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

Bob3000 написав:
Kperch написав:

Добре, потім відпишусь по результатам.

Две "колбасы" из корпуса в багажнике вытащил?

Где спрятана колбаса?  mad

Renault Sandero Stepway Ultramarine K9K 1,5dci MKP5 (Blue Neon or Iron blue) 2020
До этого 30 лет и 2 года ВАЗ 21063, честный семейный трудяга
+ служебная лошадка - "Сволота" ЗАЗ 1103 люкс инжектор
  0

25

Re: Sandero Stepway 1.5 dci 2021

GVS написав:

Где спрятана колбаса? 

у районі колісних арок та нижче задніх підфарників; їх видно у прямокутні отвори багажного відсіку. якшо будете намагатися дістати їх, то беріть цупкий дріт, щоби гачок на дроті не розгинався.
п.с. про всяк випадок озбройтеся маленьким люстерком, аби краще розгледіти "ковбасу", ну, і звісно ж, ліхтарик.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: GVS1