26

Re: Навигация

PGP написав:

В мене MediaNav

MediaNav MediaNav-у рознь. У меня машинка 2017 года и MediaNav не поддерживает Apple Car Play.

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0
Спасибо сказали: PGP1



27 Відредаговано Георгич (2021-11-24 16:02:29)

Re: Навигация

Yanus написав:

Георгич, полчаса сидел и искал где там включить звук на предупреждения - не нашел! уже удалил. поставил

Ты поступил неправильно smile
По Вазе вся Европа ездит, дураки наверное)))

Yanus написав:

поставил Radarbot

дело конечно ваше, но перед установкой почитал бы jnpsds про это приложение)))

  0

28

Re: Навигация

Nagol2 написав:
alexgreen написав:

но Ваза не работает в оффлайн

Есть небольшая лазейка.Там где есть интернет,строим маршрут и нажимаем,что типа едем сейчас.Это все грузится в буфер.Дальше все как обычно,но естественно полиция ,пробки и прочее не обновляется.

Ну и ,что что испугает поколение X,у которых есть в бардачке атлас...?

С маршрутом в буфер она едет, но не дай вам бог её закрыть, например во время остановки. Непонятно, почему не сделали оффлайн карту, как в том же гуглмапсе.

Sandero 0.9 механика
  0

29

Re: Навигация

Yanus написав:
PGP написав:

А ось якщо Ви їдете швидше контрольованого значення швидкості, тоді WAZE голосом попереджує

65 ехал
hmm

в настройках еще допустимые пределы можно настраивать, если стоит +20, то значит превышение 50 км/ч будет считаться с 70 км/ч

  0

30

Re: Навигация

alexkart написав:

в настройках еще допустимые пределы можно настраивать, если стоит +20, то значит превышение 50 км/ч будет считаться с 70 км/ч

Здається це до камер не відноситься, лише до появи на екрані додаткового повідомлення і звукового зумеру про перевищення швидкості.
В мене цей параметр стоїть як "При досягненні обмеження". Тобто як що я в місті перевищую 50км/год, то WAZE одразу мені про це повідомляє. Можна виставити, наприклад +5км/год, тоді WAZE буде бімкати коли моя швидкість буде 56км/год.

  0

31 Відредаговано alexkart (2021-11-24 17:39:48)

Re: Навигация

PGP написав:

Здається це до камер не відноситься

не буду утверждать на 100%, но я обычно мимо камер проезжал больше 50, но звуковое оповещение о камере слышал всего пару раз за всё время использования waze, у меня в настройках стоит +20 км/ч, надо проверить

  0

32 Відредаговано Георгич (2021-11-24 21:52:48)

Re: Навигация

Yanus написав:

та позже с работой разгребусь, поставлю назад - буду дальше проверять в чем прикол че она у меня не ругалась громко ))

Само собой, а еще лучше залогинься в ней. На будущее легче будет находить знакомые места)
И не зацикливайся на камерах. Ваза говорит и о других точках которые до тебя поставили вейзеры. Их ты тоже можешь видеть на карте. Например, на трассе припаркована машина, яма, полицаи и пр.
Можешь эти точки и сам ставить. Но за рулем я этого не делаю.
Минуса  у Вазы я вижу 2:
1. Жрет интернеттрафик, не критично по нашим временам, но гуглмепсы вааще его не жрут - это подарок от мобильных операторов).
2. Жрет батарею. В дороге лучше иметь зарядку.
Ну и интерейс гуглмепс подружелюбнее))), имхо.

  0

33

Re: Навигация

alexkart написав:
PGP написав:

Здається це до камер не відноситься

не буду утверждать на 100%, но я обычно мимо камер проезжал больше 50, но звуковое оповещение о камере слышал всего пару раз за всё время использования waze, у меня в настройках стоит +20 км/ч, надо проверить

WAZE попередила мене про камеру, коли моя швидкість була 59км/год. Камера висіть на стовпі перед надземним пішохідним переходом. Якщо я там їду до 50км/год - WAZE мовчить

  0

34

Re: Навигация

PGP написав:

WAZE попередила мене про камеру, коли моя швидкість була 59км/год. Камера висіть на стовпі перед надземним пішохідним переходом. Якщо я там їду до 50км/год - WAZE мовчить

ну, правильно, вы же сказали, что у вас предел не установлен и 51 уже считается превышением

  0

35

Re: Навигация

alexkart написав:

ну, правильно, вы же сказали, что у вас предел не установлен и 51 уже считается превышением

І все таки, мені здається, що параметр видавати попередження "При досягненні обмеження" не відноситься до камер.
Ось приклад.
В Києві є така вулиця "Набережне шосе", там є камера фіксації швидкості: Набережне шосе , 4
80км/год - з 1 квітня по 1 листопада
50км/год - з 1 листопада – по 1 квітня
Літом я повз неї проїжджаю зі швидкістю приблизно в 70км/год, якщо дорога вільна, і WAZE на цій швидкості не попереїжджає про цю камеру.
https://logan.in.ua/upload/iblock/7b5/zy6cw3tm3tcvcsfgbfbf1ggxk9vykyke/KyivCAM.png

  0

36 Відредаговано alexkart (2021-11-25 15:58:40)

Re: Навигация

PGP написав:

Літом я повз неї проїжджаю зі швидкістю приблизно в 70км/год, якщо дорога вільна, і WAZE на цій швидкості не попереїжджає про цю камеру.

Не пойму к чему этот пример)
Проверить можно только следующим образом - выставить в настройках какой-нибудь предел скорости, например, +20 км/ч и проехать мимо камеры (на 50 км/ч) на скорости 51-70 км/ч, если озвучит значит эта настройка не влияет

  1

37

Re: Навигация

Yanus, нда , а другие хвалят ...
Ну шо ж бывает , не сошлись характерами .

  0

38 Відредаговано PGP (2021-11-29 17:12:08)

Re: Навигация

Yanus, видалили, то видалили. Не біда, є замінники для WAZE.

Але все ж таки додам трохи пояснень, може кому знадобиться.

Для нормальної роботи WAZE обов'язково потрібно наступні речі (мої спостереження):

1) В налаштуваннях Android для додатку WAZE в пункті "Економія енергії" обов'язково треба виставити "Жодних обмежень". Якщо це налаштування не змінити, то WAZE може тупо засипати. В мене теж так відбувалося під час руху: наче на екрані мапа з позицією авто, але нічого не міняється,  наче я і не їду і стою на місці.

2) Дуже бажано постійна наявність швидкого доступу в інтернет

3) Якщо перед початком руху не задати кінцеву точку маршруту і просто їхати з WAZE, то сенсу в додатку немає. Коли Ви проклали маршрут, то він кешується в додатку на випадок періодичного поганого з'єднання з інтернет. Немає прокладеного маршруту - то немає сенсу попереджувати водія про ситуацію на дорозі попереду, то WAZE не знає чи він їде прямо чи поверне на найближчому перехресті. Є маршрут - з бази підтягуються всі наявні актуальні попередження які на цьому шляху можуть бути, не всі одразу, а ті що найближчі. Сенсу підтягувати все одразу теж немає, то ситуація на дорогах змінюється що хвилини.

Є початковий маршрут - в дорозі пропав інтернет: WAZE буде вести по маршруту (GPS то працює), але про актуальні попередження можете забути. Як тільки з'явиться інтернет на смартфоні - WAZE підтягне плпередження що у вас попереду.

4) WAZE - це все ж таки соціальний навігатор. Мітки по копів або про ями на дорозі самі не з'являються. Це все виставляють такі ж самі водії у кого є WAZE. Відмітив хтось яму - то буде попередження. Коли її залатають, то кілька водіїв відмітять що її немає і вона зникне з WAZE. Теж саме з копами: хтось їхав, побачив копів - відмітив, ви за ним їдете через 20 хвилин, то WAZE буде попереджати що вони там. А якщо копи є, а водій проїхав повз них і не поставив мітку, то ви і знати про них не будете.

  0
Спасибо сказали: сяся, OYuSkr, Lavrik4

39

Re: Навигация

alexkart написав:
PGP написав:

Літом я повз неї проїжджаю зі швидкістю приблизно в 70км/год, якщо дорога вільна, і WAZE на цій швидкості не попереїжджає про цю камеру.

Не пойму к чему этот пример)
Проверить можно только следующим образом - выставить в настройках какой-нибудь предел скорости, например, +20 км/ч и проехать мимо камеры (на 50 км/ч) на скорости 51-70 км/ч, если озвучит значит эта настройка не влияет

проверил на выходных, ниже 50 км/ч не оповещает, выше 50 - да, даже если допустимый предел скорости выставлен +20

  0
Спасибо сказали: PGP1

40

Re: Навигация

Подскажите как активировать штатную навигацию igo, не запускается активатор навигации, как можно самому закинуть самому ключ через wince, ключ есть в наличии

  0

41

Re: Навигация

leodim2102 написав:

Подскажите как активировать штатную навигацию igo, не запускается активатор навигации, как можно самому закинуть самому ключ через wince, ключ есть в наличии

Перешить на ломаную версию и забыть про ключи.

Sandero 0.9 механика
  0