1

Тема: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Комрады, возможно из нашей дружней логановской братии кто-то ищет такого рода работу, а свою машину ушатать жалко. Или у вас есть надежные друзья/знакомые, кому это может быть интересно.

Сдам в аренду НОВЫЙ (без пробега) Renault Logan 2021. 1,0 газ/бензин, расход 8-10 л газ/6-7 л бенз.
Для работы в Uber/Uklon/Bolt/Taxi
Стоимость аренды: 3400 грн в неделю.
Возможно брендирование автомобиля, делится с водителем 50/50
Залог: 3400 грн. (можно оплатить частями по 1000 грн в неделю.)
Лимит по пробегу 2 200 км/нед. Перепробег оплачивается 1₴/1км.
Страховка ОСАГО и КАСКО для такси.
Все ТО и ремонты за мой счет.

Очень хочется, чтобы это был человек, который так же любит авто как и я. Звоните, пишите мне, договоримся.
0980438884 Александр

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  0



2 Відредаговано alex.cver (2021-08-14 17:09:54)

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Да,в Киеве такой сервис очень распространен и на нем не плохо зарабатывают. Два года Логан в таксо со 200% наваром на цене Логана или больше, дальше в продажу и снова покупка нового Логана и сдача в аренду. Если сдавать штук 4-5 можно и не работать, но страховать нужно по полной smile
Только зачем 2 одинаковые темы завели smile
Даже 3, если считать Уберомобиль... А вообще лучше в Bolt. Убер как то ск#рвился. Перешёл на Болт/Уклон последнее время, когда/если вызываю таксо,  в разы лучше Убера, от Убера вечно одни дрова приезжают, убитая в хлам Фабия, у Болт с качеством машин все Ок.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

3

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

alex.cver, в рік виходить 6к зелених на руки, - 1к каско.
5к виходить у рік.
логан коштує 12к, тобто за 2.5роки відбивається його ціна.
При продажі "трупа" виходить чистий заробіток.
Бізнес так собі.... Тут основне знайти раба, який буде 3400 в тиждень платити і за авто слідкувати!)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Георгич, _Slava2

4

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

alex.cver, Да, все так, вот и я решил попробовать ) Тема бортовика - это другое smile Обьявление - это уже предложение, тут все законно ))

jasonua, Раба? ну я б так не казав. В Києві 3400 заробляються за два дні (інфа отримана вчора від одного з водіїв з котрим їхав), решта днів - катаешь і кладешь собі все в кишеню (якщо напряму бути підключеним до тогож Убера чи Болта, процент там невеликий), і шо важливо, в тебе абсолютно нова машина, котра не бібікає тобі мозок, яка повністю застрахована.

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  0

5 Відредаговано Valerik (2021-08-14 22:29:56)

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

jasonua написав:

alex.cver, в рік виходить 6к зелених на руки, - 1к каско.
5к виходить у рік.
логан коштує 12к, тобто за 2.5роки відбивається його ціна.
При продажі "трупа" виходить чистий заробіток.
Бізнес так собі.... Тут основне знайти раба, який буде 3400 в тиждень платити і за авто слідкувати!)

Я згоден... Взагалі ринок таксі дуже непевна річ.
1. Мій попередній Логан 2008 р був проданий у 2019 р з пробігом 245 тис за 3700 грн.. Покупець прийшов по наводці автослюсаря з СТО, що машина жива.. Це було як раз 13.08.19.. Новий власник купував машину для здачі в оренду... Проїздила машина в оредні з другої половини серпня  аж до листопада..Загинула в лобову, орендар винуватий... Відновили її і судячи з бази даних у мобільному додатку спливала машина із новим номером і власником в Києві в листопаді 2020 р...
2. Одного разу, коли моя машина знаходилася на ТО, я проїхав з Києва до Бучі в Убері-ШМУБЕРІ , водій на ім'я Надір. Авто Фабія 2, навігатор працював французькою мовою і вів через *опу.. Місцевий б ніколи не поїхав цим шляхом та ще й по вільній дорозі о 22.30 вечора.. При розмові виявляється, що чорнявий Надір близькосхідної зовнішності не розуміє ні російської, і тим більш української.. На ламаній англійській він сказав, що він з Алжира, вчить мову і він студент...Який ВУЗ він не пояснив, зробив вигляд, що не до кінця зрозумів, я же дійшов до висновку, що Надір з Алжира тут на заробітках...Тому я особисто ненавиджу Болт і Убер і вважаю, що ці лавочки треба прикривати, бо вони нічого не гарантують, а водії бувають жах...(на відміну від деяких служб, як київська 4242, що має свій парк, сервіс огляд лікарем зміни та службу головного інженера з нарядом на машини, а ці Болти-Шмубери і т.п. погань перебиває ціни) Так само два тижні тому ми з дружиною їхали по Одесі, віз якийсь кавказець на Ланосі з зламаним спідометром. Я думав, що він авто переплутав з літаком..
3. Людина, яка бере в оренду машину як правило непутяща...Бо кожен, що має щось за душею і в кишені буде пробувати купити щось своє... А тут він ледь собі набирає ( не дай Боже на випивку), свою машину ніколи не купить, бо платить скажені кошти за оренду...Тому це авантюрно-хуліганскього складу пацики та різні заробітчани з Близького Сходу або Кавказу...

Вибачте.. Може я чогось не знаю і не розумію? Але це дуже ризикований бізнес..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: Олежа1

6

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Valerik
Хлопці, я все розумію і кожен має що сказати з приводу цієї теми, але чи не здається що це не праільне місце. Тут є пропозиція аренди, тільки ї все. Давайте поважати це.

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  -1

7

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Тут Ви таких не знайдете.. Краще інші дошки об'яв...Але цікаво буде побачити цей досвід.. Даруйте, якщо щось не так.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

8 Відредаговано Георгич (2021-08-15 12:07:01)

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

ProxY написав:

Valerik
Хлопці, я все розумію і кожен має що сказати з приводу цієї теми, але чи не здається що це не праільне місце. Тут є пропозиція аренди, тільки ї все. Давайте поважати це.

Я правильно зрозумів, що 20-ти річний Ланос - це літак у порівнянні з Логаном 1.0?)))

  0

9

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Георгич написав:
ProxY написав:

Valerik
Хлопці, я все розумію і кожен має що сказати з приводу цієї теми, але чи не здається що це не праільне місце. Тут є пропозиція аренди, тільки ї все. Давайте поважати це.

Я правильно зрозумів, що 20-ти річний Ланос - це літак у роівнянні з Логаном 1.0?)))

Хз, в мене нема досвіду за Ланосом 20ти років. На щастя smile

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  0

10

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Ну и главное, потом, продавать авто с честным пробегом и пометкой, что была в такси.
Лично я, когда пользуюсь такси, то использую службу Uber. Давно отказался от UberX в пользу Uber Select, а потом Uber Comfort. 1 раз пользовался Uber Green и больше ни разу не буду использовать. Я готов переплатить 20-30 гривен за поездку в 14 км и ехать с тарифом комфорт, а не Х smile Хотя замечу, что на работе все используют самый базовый тариф и ругаются на его стоимость, им бы за 30 гривен в Вишнёвое из центра.

  0

11

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Автомобиль обрел своего арендатора. Топик можно закрывать.

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  0

12

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Сколько ныне rent a car в Украине? Если не секрет...

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0

13 Відредаговано ProxY (2021-08-20 15:48:00)

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Дядя Федор, не совсем понял вопроса, за сколько я сдал? Условия все в первом посте, они не изменились. За эту цену и сдал.

2019 Mazda 6 2.5 AT Style+
  0

14

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Для тех кто хочет сдать в аренду свое авто.
Чужое не жалко

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

15

Re: Сдам в аренду новый Renault Logan 2021

Александр007,  Это лотерея))) Адекватные на своем авто обычно ездят)))

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0