16,751

Re: Следующий автомобиль

Engineer написав:

а КИА походу сестра)

Не складно но новая с 1.6 бенз Спортяга - точно сестра )))

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0



16,752 Відредаговано alex.cver (2021-07-27 16:21:49)

Re: Следующий автомобиль

Don Kortes написав:

А еще Форд рулится обалденно 

А еще он потерял Землю под собой... Его Куга просит 42 куе - она немного заблудилась. Ну и есть у Форда тоже ацтой типа Фиесты и этого экобуста литрового зерватива. Но у Форда есть своя ниша Битков - их сча везут пачаками с Америкосии.
  А зато видел сегодня во дворе кто то купил ( у нас 150 паркомест во дворе ) нового X-Рио - еще краской пахнет. На вид ничо так выглядит. Я п даже сказал получше SX4. Вроде немного смахивает на СУВ но как и СХ4 кажется приподнятых Хэчем косящим под СУВ. Но все же мне она больше понра чем CX 4 по дизайну. Передок немного опущен но выехать на бордюр беспроблем будет. Внешне собрана офигенно без ляпов дачи или дырок в палец. Внутрь не заглядывал. Нирид стал брать не взирая на нашу ( хз чи наша ) сборку и комплекты с параши

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,753

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Его Куга просит 42 куе - она немного заблудилась.

Ну не 42 а 34. А за 35 буде 2.0 Турбодизель на повному приводі.
Взагалі, ще декільки тижнів назад я думав що Форд здурів
Але після того як я подивився ціни в інших виробників, я зрозумів що або це весь світ здурів, або просто ми так мало заробляємо.
Рав4 гібрид на повному приводі обійдеться в 37-38к
Шкоди на повному приводі від 30к тільки починаються(а там такі бомж комплектації що плакати хочеться)
Ітд.
Так що відносно ринку - у Форда такі ж ціни як у решти.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

16,754

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

Куга просит 42 куе

станом на сьогодні:
-ДП:       $30 595 -- $38 658;
-бензин: $31 375 -- $37 544.
п.с. 26,91 грн/1USD.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

16,755

Re: Следующий автомобиль

Георгич написав:
сяся написав:

Вот сегодня в родыни появился авто ШевролеНива

Вау, у моего свата была такая, там трансмиссия, привода сложные.
Сват заменил ВСЕ крестовины на ШРУСы и, на асфальте шнива стала легковым авто. Ну почти  wink 
А так для рыбалки и глубокого села огого машина  upp

как сказали авторитетные нивоводы , карданы если в бездорожъя лучше чем шрус ,

  0

16,756 Відредаговано alex.cver (2021-07-29 17:21:04)

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Ну не 42 а 34. А за 35 буде 2.0 Турбодизель на повному приводі.

Ну это в хорошей комплектухе. Ну блин где Куга и где 42. И да весь мир немного поехал и цены взинтил неоправданно. За полный привод штаны снимают прямо. Но Форд хорошо взвинтил цены. Хотя тот же Субару тож одурел, пихает ломучий вариатор с 2.0 бенз атмо  а денег тож просит немеряно.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,757

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Але після того як я подивився ціни в інших виробників, я зрозумів що або це весь світ здурів, або просто ми так мало заробляємо.
Рав4 гібрид на повному приводі обійдеться в 37-38к

Наверное второе  lol А вообще полный привод становится чем то, как будто ты покупаешь не авто а вертолет как минимум.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,758

Re: Следующий автомобиль

- Совпадение?
- Не думаю.
И это в Штатах
https://tsn.ua/ru/auto/news/avto_mir/v- … 35386.html

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

16,759

Re: Следующий автомобиль

alex.cver, я давно говорив, що електрокари-це одноразова іграшка....

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16,760 Відредаговано Mellon (2021-07-30 20:08:27)

Re: Следующий автомобиль

alex.cver написав:

- Совпадение?
- Не думаю.
И это в Штатах

І? Якби заголовок був "Кожен п'ятий покупець хетчбеку пересів на пікап" і в статті було написано: 'Я змушений був пересісти на пікап, бо не міг запхнути в багажник свого Фокуса оленя, мотоцикл і ще причепити трейлер з катером', ви б напевно покрутили пальцем біля голови.
Власне чітко написано що основна проблема, що люди навіть не захотіли провести до себе додому 240В розетку.

jasonua написав:

alex.cver, я давно говорив, що електрокари-це одноразова іграшка....

А це тут до чого? Ви на Логані МСВ їздите тому що він відповідає вашим потребам і бажанням. І як це не дивно, є люди потребам яких цілком відповідають електромобілі.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: сяся, anry772

16,761

Re: Следующий автомобиль

Трохи про "мікроба" (як його автор відео назвав) який від Туреччини проїхав:

  0

16,762 Відредаговано alex.cver (2021-07-30 22:51:38)

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

alex.cver, я давно говорив, що електрокари-це одноразова іграшка....

Ну идея в том чтобы не загрязнять атмосферу и меньше оставлять углеродный след, ведь нефть и газ когда то кончатся. По факту имеем в разы более грязную технологию производства аккумуляторов и самое главное их утилизации и намного хуже авто в плане практичности в сравнении с ДВС. Уже много статье и расчетов на эту тему, не говоря о том что столько электрики нет в мире, если все пересядут на "электрички". Просто кто то сильно это все лоббирует. Но факт есть, человечество пытается избавиться от нефтяной зависимости методом проб и ошибок. Возможно водородная технология победит. Но даже не взирая на пробег на одном заряде, основная проблема это время зарядки, затем сами батареи, время их жизни, производство и утилизация. Время покажет, но пока как одно авто в семье даже в Штатах не сильно рассматривается. Потому такие откаты

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: jasonua1

16,763

Re: Следующий автомобиль

Була можливість поюзать Volvo XC90 2006 го року. Все, я пропав. Хоч і дивився в сторону Колеоса, проте ХС90 мені запаморочив голову. Тому Volvo XC90 дизель 2,4 л + пенсійне посвідчення - мій вибір wink

Серый Logan Laureate 1.4+кондиционер+штатный музон+ обработка двигателя ревитализантом ХАДО
  0
Спасибо сказали: _Slava1

16,764

Re: Следующий автомобиль

поціновувачам американських "битків": скоро в Україні! займайте чергу на аукціоні!
https://biz.liga.net/ekonomika/avto/pho … foto-video

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

16,765

Re: Следующий автомобиль

В нас пікапи не користуються популярністю. Їх заберуть самі американці. і то з великим задоволенням.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0

16,766

Re: Следующий автомобиль

Mellon написав:

Їх заберуть самі американці. і то з великим задоволенням.

цікаве звучить: американці куплять биті автівки з великим задоволенням. а нові автівки, гадаю, не з таким задоволенням...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

16,767

Re: Следующий автомобиль

Kovach написав:

Була можливість поюзать Volvo XC90 2006 го року. Все, я пропав. Хоч і дивився в сторону Колеоса, проте ХС90 мені запаморочив голову. Тому Volvo XC90 дизель 2,4 л + пенсійне посвідчення - мій вибір wink

Да, Вольва это вещь..... upp

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

16,768

Re: Следующий автомобиль

floyd47 написав:

цікаве звучить: американці куплять биті автівки з великим задоволенням. а нові автівки, гадаю, не з таким задоволенням...

А ви думаєте що американці всі мільонери? Нові пікапи дуже дорогі, а купити машину за третину її нової ціни - хороший варіант.

Chevrolet Volt 2014
Ford Explorer 2016
  0
Спасибо сказали: сяся1

16,769

Re: Следующий автомобиль

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

16,770

Re: Следующий автомобиль

Пришла СМС от Рыно про оновленный Дастер. Полез на сайт, посмотреть, шо там такое "оновылы"... Не нашёл информации... Тут всплывает окно чата с консультантом - о, как раз вовремя! )))

Доброго дня, якщо у Вас з'явилися запитання, я із задоволенням Вам допоможу!

14:01
Добрый день! Конечно у меня есть вопрос! Открыл новость про обновлённый Дастер, а информации о сути обновления нет! Что обновилось у Дастера и кто так пишет новости?

14:01
С вами на связи оператор Анна Бурлак

Доброго дня! Як я можу до Вас звертатись?

14:01
Михаил

14:01
Михайло, дуже приємно!

14:01
Щодо оновленої моделі Duster там вони відбулись у мультимедійній системі та дизайні

14:02
А конкретнее про дизайн можно? На фото не видно отличий от нынешней модели...

14:02
Дизайн чего изменился?

14:03
Оновлення в автомобілі Duster

• Новий задній спойлер (CO² та дизайн)
• Нові 16” легкосплавні колісні диски (CO² та дизайн)
• Чорний глянцевий корпус бокових дзеркал заднього огляду (E2)
• Новий помаранчевий колір кузова Покращення якості оздоблення ІНТЕР’ЄРУ
• Нова оббивка сидінь
• Нові передні підголівники у формі «коми» Покращення ОБЛАДНАННЯ
• Нова магнітола (+ подвійний мікрофон)
• Новий 8‘’ дисплей з мультимедіа та навігацією (+1 зарядний USB (лише для дизельного двигуна), бездротове дублювання смартфону)
• Покращення роботи заднього склоомивача
• Круїз-контроль (+ кнопки увімкнення / вимкнення на кермі)
• Динамічні лінії на екрані камери заднього огляду

14:05
Спасибо! Теперь понятно! Надо было это всё сразу в новости написать! До свидания!

Суровое обновление!  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

16,771

Re: Следующий автомобиль

Aprox написав:

Суровое обновление!

А я думав що такий буде в продажу:
http://i.piccy.info/i9/1293f5e2603f8c50dc73c956cc72a751/1628684973/75827/1015189/zobrazhennia_2021_08_11_152913_800.jpghttp://i.piccy.info/a3/2021-08-11-12-29/i9-15047747/800x393-r/i.gif

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

16,772

Re: Следующий автомобиль

Неплохо смотрится. Вот только с двигателями они конечно сволочи, все малолитражные, турбированные

  0

16,773

Re: Следующий автомобиль

Обіцяли 7ми місні дастери.. Шкода, що ще їх не має..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16,774

Re: Следующий автомобиль

jasonua написав:

Шкода, що ще їх не має..

У Шкоди вони є

  0

16,775

Re: Следующий автомобиль

Георгич, в кодіаку бачив на фото. Там окремі крісла.. Цікаво б було глянути вживу чи зручно там їздити.
В логані мсв диван 3ряду просто безподобний!..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0