1

Тема: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Давненько я тут нічого не писав  smile . Потрібна допомога. Не заводиться двигун. Логан 1, фаза 1, 1.4. Якось несподівано, зранку машина не завелась. Бензонасос при включенні запалення гудить. Стартер крутить. Свічку витяг, іскри немає. Напруга на катушку подається, паралельно заживлені ДХВ , тож видно. З викрученого свічкового отвору чути легкий запах бензину, тож думаю на старті бензин подається. Думаю або катушка або датчик положення колінвалу, але незнаю як перевірити обидвох. Може щось підкажете?

  0



2

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Donpedro написав:

але незнаю як перевірити

ДПКВ інколи достатньо поворушити контактами, або зняти і почистити.
Катушку брати завідомо живу і міняти, пробувати.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

3

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Lavrik написав:

ДПКВ інколи достатньо поворушити контактами, або зняти і почистити

Рухав вже його але не допомогло. Розєм правда не зміг відєднати. Попробую ще відкрутити. Котушку купувати нову не впевнившись що стара не робоча якось не хочу. Не дешева ж.

  0

4

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Donpedro, у меня  с точно такими же симптомами внезапно умер ДПКВ. Катушка редко когда так резко умирает а ДПКВ - да.
Советую начать с него.
Как раз в другой теме писал про это:  https://www.logan.in.ua/forum/post785106.html#p785106

Peugeot 308 SW 1.6 eHDI
  0
Спасибо сказали: Donpedro1

5

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Antnick написав:

Donpedro, у меня  с точно такими же симптомами внезапно умер ДПКВ. Катушка редко когда так резко умирает а ДПКВ - да.
Советую начать с него.
Как раз в другой теме писал про это:  https://www.logan.in.ua/forum/post785106.html#p785106

Зняв датчик і прозвонив. Біля 900кОм. Отож треба міняти.

  0

6

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Donpedro написав:

Зняв датчик і прозвонив. Біля 900кОм. Отож треба міняти.

А спіраль на приборці не світилася?
Перед тим не було проблем з заводкою?
Спробуйте зняи мінусову клему з аккумулятора, почекати 3-5хв, поставити на місце і завести.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

7 Відредаговано Donpedro (2021-07-23 19:52:31)

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

jasonua написав:
Donpedro написав:

Зняв датчик і прозвонив. Біля 900кОм. Отож треба міняти.

А спіраль на приборці не світилася?
Перед тим не було проблем з заводкою?
Спробуйте зняи мінусову клему з аккумулятора, почекати 3-5хв, поставити на місце і завести.

Спіральки на приборці немає. У мене не дизель. Клему знімав. Безрезультатно. Дуже рідко заводився з другого разу. Років 5 назад на стоянці Метро машина нівяку нее заводилаась, якраз розмовляв з Русланом(rk03), він і розказав про той датчик ДПКВ. Прям під час розмови і порухав його і завівся. Десь один раз на двадцять заводився з другого разу і без рухання датчика. А от тепер вопче несподіванка.
Знайшов на Екзісті за 200 грн аналог з Ларгуса. Стартвольт vscs0901. Напевне буду його замовляти.

  0

8

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Donpedro, ясно, все таки по трошки все йшло до його заміни! wink
А спіралька на приборці не тільки в дизельних логанах стоїть, у мене бензин 1.6 і вона є.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

9

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Donpedro! На самом деле ооочень давно не писал smile Рад видеть знакомый почерк wink
Датчик коленвала, все симптомы указывают.
jasonua, В бензиновых Логанах нет спиралек, только Чек.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

10 Відредаговано jasonua (2021-07-24 21:42:51)

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

az74, повторюю,  у мене не дизель і спіралька є на приборці.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

11

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

jasonua написав:

az74, повторюю,  у мене не дизель і спіралька є на приборці.

Европеец?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

12

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

az74, так.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

13

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Приборная панель на дизеле и бензе  - одинаковы, значек спиральки есть в обоих случаях.  Н фазе 1, в бенз. версиях она не используется.  в Фазе 2  - на сколько сталкивался - тоже не используется.
В  логанах вторых - да, обозначает неисправность электроники.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0
Спасибо сказали: anry771

14

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Лево, на моєму європейці ф2 використовується.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

15

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

jasonua, у тебе не дачія, у тебе підробка  smile

  0
Спасибо сказали: anry77, _Slava2

16

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Георгич, так точно!)
Я думаю що спіраль є через те, що стоїть електронна педаль газу.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

17

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

jasonua, ні. Електронна педаль зараз у всіх. А спіралька лише в дизелях. Що там румунські цигани вигадали лише їм відомо.

  0

18

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

На новом Логане бензиновом спиралька есть. И загорается она не только когда проблемы (слава богу не было ) , а и через каждых 15 тыс когда проходит сервисный интервал. Или раньше (как в моем случае) , после самостоятельного сброса , когда от него опять пройдёт 15 тыс.

  0

19 Відредаговано Георгич (2021-07-26 00:34:39)

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

YevgenS написав:

И загорается она не только когда проблемы (слава богу не было ), а и через каждых 15 тыс когда проходит сервисный интервал. Или раньше (как в моем случае) , после самостоятельного сброса , когда от него опять пройдёт 15 тыс.

В нормальных авто н адисплее пишется полная расшифровка проблемы на выбранном языке:
аля "Не закрыта правая задняя дыерь",
"Низкий уровень омывайки",
"Низкое давление в шине переднего левого колеса",
"Двигаетесь на активном ручнике",
"Неисправна лампочка заднего левого габарита", и т.д., и т.п.
Да КАКИЕ НАФИГ СПИРАЛЬКИ в 21 веке?

  0

20 Відредаговано Bob3000 (2021-07-26 10:46:12)

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

YevgenS написав:

На новом Логане бензиновом спиралька есть. И загорается она не только когда проблемы (слава богу не было ) , а и через каждых 15 тыс когда проходит сервисный интервал. Или раньше (как в моем случае) , после самостоятельного сброса , когда от него опять пройдёт 15 тыс.

Не "спиралька" а "пила"
(которая символизирует график некого параметра, видимо вышедшего за допустимые границы)  dumbom
Причём жёлтая, т.е. ехай, но по сторонам оглядывайся, если красная - стоять бояться... crazy

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

21

Re: Не заводиться Л1 Ф1 1.4

Остап, так завівся чи ще ні?

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0