26 Відредаговано leluh@yandex.ru (2021-06-10 10:12:22)

Re: Куплю авто до 7к

Kap1toshka написав:

Подивіться ще на Рено Кліо Грандтур, підвіска трохи жорсткіша у порівнянні з Сандеро мабуть, але по салону вони трохи по краще йдуть, у Грандтура версії ще й багажний більший ніж в Сандеро. Правда запчастини частково будуть дорожчими.

да, поменял название темы - интересует любое авто в данном сегменте, кроме разве что китайских.

  0



27

Re: Куплю авто до 7к

leluh@yandex.ru написав:

да, поменял название темы - интересует любое авто в данном сегменте, кроме разве что китайских.

не старше 14 года? hmm

Mcv / К7м / 2008
  0

28

Re: Куплю авто до 7к

_Slava написав:
leluh@yandex.ru написав:

да, поменял название темы - интересует любое авто в данном сегменте, кроме разве что китайских.

не старше 14 года? hmm

да

  0

29

Re: Куплю авто до 7к

авто наконец куплено)

  0

30

Re: Куплю авто до 7к

leluh@yandex.ru, ну и?

  0

31

Re: Куплю авто до 7к

Равон?)

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

32

Re: Куплю авто до 7к

Георгич написав:

leluh@yandex.ru, ну и?

фокус 2017, 150 тык пробега

  0

33 Відредаговано Георгич (2021-07-21 17:59:40)

Re: Куплю авто до 7к

leluh@yandex.ru, у меня такой, Вагон, но 16г. Мне дороже обошелся, не биток.

  0

34

Re: Куплю авто до 7к

Георгич написав:

leluh@yandex.ru, у меня такой, Вагон, но 16г. Мне дороже обошелся, не биток.

этот нее биток, но потерт по кругу с подрасами, Киев... из минусов - надо менять ремень грм, а это на этом моторе (1.0 экобуст) не дешево и не каждое сто берется...

  0

35 Відредаговано Георгич (2021-07-21 22:26:09)

Re: Куплю авто до 7к

leluh@yandex.ru написав:

Киев... из минусов - надо менять ремень грм, а это на этом моторе (1.0 экобуст) не дешево и не каждое сто берется...

Если ремень не менялся, то на 150 его точно стоит поменять, хотя есть в Киеве случай, что ремень отходил 200 тыс и не просил замены. Но это очень единичный случай.
Признаки смерти ремня опишу.
А в целом ничего страшного. У мну тоже 1.0. Ремень я на 110 тыс поменял. Все расскажу и дам пароли, явки.
И не не каждое СТО берется, а никто не берется, кроме Петровки и 2 неофов.
Там скорее всего и зад нужно перебрать.
Но после этого 100 тыс под капот лезть не будешь.

  0

36 Відредаговано jasonua (2021-07-21 19:23:55)

Re: Куплю авто до 7к

Георгич написав:

У мну тоже 1.0. Ремень я на 110 тыс поменял. Все расскажу...Там скорее всего и зад нужно перебрать.

І у скільки вийшли з.ч плюс робота по грм? Інтервал заміни грм 90тис км?
  І задок у скільки вийшов?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

37

Re: Куплю авто до 7к

jasonua написав:
Георгич написав:

У мну тоже 1.0. Ремень я на 110 тыс поменял. Все расскажу...Там скорее всего и зад нужно перебрать.

І у скільки вийшли з.ч плюс робота по грм? Інтервал заміни грм 90тис км?
І задок у скільки вийшов?

От я знав що ти в тему встрянеш (старий я вже, відчуваю ходи наперед)  smile
jasonua, це не твій випадок, не твоє авто. Твій наступний вибір (я імхую) це комерція, бус. Ну а поки півляма докатай на своїй "підробці"))).
По суті - ТО ГРМ у офів 30тис+. Якщо тобі справді цікаво викладу деталізацію, акти.
У неофів близько 10 тис. Вони лишнього не міняють.
По заду. Там пара ричагів сайленти пресуються, а пара міняються оригіналами. На круг 5 тис. Ітого ГРМ + зад = 15 тис. Передок я не робив, там стальні ричаги, як в шкоді, плата лише за шарові.
У цій справі головний фокус знайти кваліфікованого спеца з практикою по фокусам. А таких не багато.
Для людини яка їздить не багато (таких на Землі більшість), але любить інновації, комфорт і керованість, то Фокус і Гольф тут непервершені.

  0

38 Відредаговано jasonua (2021-07-22 10:18:57)

Re: Куплю авто до 7к

Георгич написав:

От я знав що ти в тему встрянеш

Ну цікаво ж наспавді знати ціну обслуговування цього форда 1.0)) і думаю, що не тільки мені.
Дякую за інформацію. Поки їду до півляма на к4м а там видно буде! Поки всього навсього  300тис км наближається!)))
А на заміну бус я б взяв хіба як друге авто. А так рено еспейси нові 7ми місні подобаються.  tbsenile

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

39 Відредаговано Георгич (2021-07-22 15:02:01)

Re: Куплю авто до 7к

jasonua написав:

рено еспейси нові 7ми місні подобаються.

Теж на них задивлявся.
Але пора вже на елекрику дивитись (я про себе).

  0

40

Re: Куплю авто до 7к

Георгич, електрика це авто до 10років, потім геморой...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

41 Відредаговано Георгич (2021-07-22 15:08:41)

Re: Куплю авто до 7к

jasonua написав:

електрика це авто до 10років, потім геморой...

Та які 10, не старше 18 року. Вже багато знайомих перекатали ліфи всіх поколінь. Лій фігня, як машина. Зараз тесли катають, в них є плюси, є і вагомі мінуси, про які ніхто не говроить і не пише.

  0

42

Re: Куплю авто до 7к

Георгич, реальний пробіг просто / 2, взимку або їдешь тепло і не довго або зубами стучишь, дуже дорогі запчастини та обслуговування, які ще мінуси? Я не причепитись, мені дійсно цікаво.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

43

Re: Куплю авто до 7к

Yanus написав:
leluh@yandex.ru написав:

но потерт по кругу с подрасами

а ну да  nose_eat

подушки не стреляны, стекла-фары не биты  tongue

  0

44

Re: Куплю авто до 7к

Kap1toshka написав:

Георгич, реальний пробіг просто / 2, взимку або їдешь тепло і не довго або зубами стучишь, дуже дорогі запчастини та обслуговування, які ще мінуси? Я не причепитись, мені дійсно цікаво.

це про стары ліфчики.
Можеш взяти на прокат, якщо цікаво.
Мені ліфчиик не цікві, навіть останньої генерації
З Теслою зовсім інша історія

  0

45

Re: Куплю авто до 7к

Георгич написав:

Теж на них задивлявся.

shok  shok  shok
Рено?
Після Форда і Вага?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

46 Відредаговано Георгич (2021-07-23 15:36:29)

Re: Куплю авто до 7к

Сіренький написав:

Рено?
Після Форда і Вага?

Перед сном я з вікна і на Місяць задивляюсь
/upload/iblock/f43/xfagw0ohf3ubq4jt269kotfj5l6d3xm1/0_02_0a_7aca88a7cf07b5af6cbb45e4bed08af96534293a2b646f217a54fe35a23b93b8_8b0628c8.jpg
через рефрактор, але на відміну від Людмили Кучми я ж Місяць не купляю smile.

  0

47

Re: Куплю авто до 7к

Георгич написав:

У неофів близько 10 тис. Вони лишнього не міняють.

да, вышло до 400$ с работой - два ремешка (длинный уже без зубьев был), натяжитель, сальники..

  0

48 Відредаговано Георгич (2021-07-28 14:34:11)

Re: Куплю авто до 7к

leluh@yandex.ru, сюда должен входить и новый болт шкива и алмазная шайба.

  0

49 Відредаговано leluh@yandex.ru (2021-07-28 20:42:03)

Re: Куплю авто до 7к

Георгич написав:

leluh@yandex.ru, сюда должен входить и новый болт шкива и алмазная шайба.

Болт, какое то там уплотнительное кольцо (?), даже пробку поддона.. про алмазную шайбу слышал, но в Ютубе есть видео разбора такого же фокуса 17 или 18 года и никакой "алмазной" шайбы там не нашлось, хотя искали) хз, не вникал.

  0

50

Re: Куплю авто до 7к

leluh@yandex.ru написав:

про алмазную шайбу слышал, но в Ютубе есть видео разбора такого же фокуса 17 или 18 года и никакой "алмазной" шайбы там не нашлось, хотя искали) хз, не вникал.

Нужно не слышать, а спрашивать.
Или читать фордовские техдоки. Там всё есть.
По заводу там шайбы нет, Болт затянут до дури - грани пластической деформации. Шайба ставится после замены ГРМ. Болт положено менять, но колхозники это игнорируют. Мотор бесшпоночный, чтоб шкив не провернулся, ставится эта шайба, для подстраховки.
Сальник можно не менять.
Ну и снять поддон, промыть маслопиремник.
При разборке часто ломается пластиковый тройних охлаждения. У меня сломался, пришлось менять и его.

  0