4,026 Відредаговано Larsen (2021-06-26 15:28:45)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

для этого есть эпидемии

Ну так епідемії вбивали значно більше людей тоді, коли населення було значно меньшим ніж зараз. Так що твоє припущення хибне.

Yanus написав:

и тебе об этом уже давно не раз, и не только я писали.

Існує багато міфів в які вірить і повторює багато людей. Але від цього вони не стають меньш хибними.

Yanus написав:

чем гуще населенней страна - тем больше масштабы поражения.

Крім густоти населення на наслідки епідемій впливає багато інших факторів. В тому числі і рівень життя, гігієни, інформованість і освіченість населення, рівень медицини і науки. Саме тому при меньшій густоті населення наслідки епідемії чуми в середні віки були значно катастрофічнішими ніж наслідки будь-яких сучасних епідемій.

Yanus написав:

но! какой ценой?

Ніяка ціна не може бути вищою за штучне скорочення населення. Адже який тоді сенс з епідемією боротись, якщо боротьба полягає в завданні популяції потенційно більшої шкоди ніж може завдати сама епідемія?

Yanus написав:

люди создавшие этот вирус, могут его усовершенствовать (скосить это на природные мутации).

Вони це тобі самі розказали? lol Бачиш, ти вже конспірологічні припущення починаєш використовувати як аргумент для якихось висновків. Так не можна, адже далі все що ти побудуєш на цьому буде казкою.

Yanus написав:

а теперь берем Индию - а не фига ее не спасло.

А що її мало врятувати? І головне від чого? Що страшного сталось в Індії? Масштаб катастрофи перевищує хоча б буденні смерті від інших повсякденних хвороб, ДТП, нещасних випадків, злочинності і т.д.? Про що тоді мова?

Yanus написав:

след через 10-к лет - будет мощным, и вот тогда бедной Украине будет легче спастись чем богатому Китаю - под словом легче - меньшие пропорциональные потери.

І саме тому цей вірус начебто створили в Китаї?  lol  lol  lol

Yanus написав:

да ты шо - а процитировал я что?

В тому що ти процитував мова йде про планету. Там далі по тексту Флойд розгорнуто пояснив.

Yanus написав:

ох и Ларсен...

От не треба! Ти вже багато разів про шкоду людства писав, а тепер на якесь локальне перенаселення переходиш.  tongue

Yanus написав:

тогда ты напоминаешь мне человека, который стоит на земле под деревом, прямо под веткой, толстой и тяжелой, на которой сидит китаец и пилит её! а ты при этом говоришь, не трогайте китайца. хотя когда он допилит - тебя ебанет той же веткой по башке.

lol Так, на відміну від тебе я кажу будувати дах над головою, а не намагатися лізти на дерево до китайця щоб він там походу замість гіляки порубав тебе з Флойдом.  lol  lol  lol

Yanus написав:

а мы с floyd47 тебя потом помянем.

Наврядчи після того як китаєць з'їсть вас з макаронами, ви ще будете когось поминати.  lol  lol  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



4,027

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen написав:

в момент коли ти, будучи переконаним в шкідливості існування людей, робиш все для продовження їхньої популяції!

на вашому місті я не був би таким категоричним. на цій землі я народив лише одну дитину, а одружений був тричі.
амінь!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

4,028

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Тут точно про Ковид-19?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

4,029

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

floyd47 написав:

на цій землі я народив лише одну дитину

Навіщо, якщо ти переконаний що це погано? dntknw

Yanus написав:

я тебя нашел!

І це все? Може ще язика покажеш?  tease Ну чи там середнього пальця?  fuck  lol  lol  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,030

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

1-а не плохо. две норм. но не более. а  в нашей стране можно "более".

Це я Флойду казав, переконання якого, з його ж слів, аж ніяк не сприяють народженню дітей взагалі:

floyd47 написав:

моє глибоке переконання: щаслива Земля, це планета без гомо сапієнсів.

Yanus написав:

что тут еще дописывать

Думаю нічого. І так ясно що ти знову перейшов на особистоті, хоча колись доказував що цього першим не робиш. Що ти цим довів? Що збрехав тоді? Що правила форуму тебе не хвилюють? Що мета твого спілкування просто обісрати співбесідника? І хто ж тоді троль?  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,031 Відредаговано Larsen (2021-06-27 15:49:10)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

твердит всё есть и будет заипись

Ти навіть не розумієш що я тобі кажу...  facepalm
Я кажу що твій метод "вирішення" проблеми не є її вирішенням, а навпаки створює ще більшу прооблему ніж та на вирішення якої він спрямований. Грубо кажучи, в тебе подряпина на руці, а ти пропонуєш її ампутувати. Тому що потім буде гангрена! Ми ж не хочемо чекати поки почнеться? Ампутуємо відразу! Настільки ж безглузда твоя позиція...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,032

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

теперь ясно зачем тебя надо так останавливать?

Ти добре знаєш що так мене зупинити впринципі неможливо.  lol
Більше того, я можу приєднатись, перейшовши на твій рівень спілкування. Що, вже не раз на практиці перевірено, тебе дратує ще більше ніж те що ти хочеш зупинити. angel

Yanus написав:

перестань делать как ты делаешь - и другие начнут с тобой нормально переписываться.

А давай інакше - я тебе обізву, карикатуру намалюю, розкажу яка ти нікчемна істота, а ти у відповідь перестанеш писати все що мені не подобається. Як тобі така ідея? Погодишся? Думаю ні. Чому тоді ти вирішив що погоджусь я? wink

Yanus написав:

дело в том что ты из тех кто уже давно поцарапался, и процесс заражения уже давно запущен, но ты еще пытаешься всем говорить что рука ж пальцами шевелит, и все рассосется.

Так є ж діагноз. І на даний момент він вказує на відсутність гангрени. Лише на можливість її виникнення в майбутньому, якщо не обробити рану і нічого не робити залишивши все як є. Ти сам на цей діагноз (прогнози вчених) постійно посилаєшся. Але ти не знаєш як можна обробити рану, і не розумієш що ампутацію роблять не для уникнення гангрени, а для порятунку інших органів від неї, коли вона вже виникла.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,033

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Это тема точно про ковид sad

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

4,034

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

az74, це--про значно цікавіше. це -- епічний баттл: Ларсен versus Янус!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

4,035

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

floyd47 написав:

епічний баттл: Ларсен versus Янус!

rock  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,036

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

если перестанешь перекручивать слова, разбивать на куски как тебе хочется вырывая куски из целого, и лепить с этого полотна отсебятины - то я давно согласен!

Ні, ні, ти не це робиш. Не намагаєшся виправляти свої помилки і приймати логічні аргументи. Ти намагаєшся образити мене, для того щоб я перестав робити те що не подобається тобі. Тому ще раз - якщо я, аналогічно буду просто ображати тебе, ти почнеш робити те що хочу я? А? wink

Yanus написав:

тогда еще раз повторюСь - ты слеп!

Ось бачиш? І тут ти теж помиляєшся. Скрізь в тебе проблеми з діагнозами. Там гангрена, там сліпий.  lol  lol  lol

Yanus написав:

врешь - тебя это останавливало. можешь поменять тактику - но я подстроюсь.

Ні, не зупиняло. Просто ти в результаті переводив тему розмови на особистості. Так що по факту зупинявся не я, а ти. І якщо тебе такий варіант влаштовує, то ти можеш це робити переводячи стрілки і на що завгодно інше, зовсім не обов'язково переводити їх на особистості, в порушення правил форума. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,037

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

так, блин, я сейчас мигом вас помирю smile

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

4,038

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, ну от, ти знову не можеш нічого розумнішого сказати ніж "сам дурак". Невже ти не розумієш що цим опускаєш себе? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,039

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

Larsen, ты банальный жирный тролль паразитирующий на чужих постах.

хто на шо вчився... lol1

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

4,040

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Zevs написав:

так, блин, я сейчас мигом вас помирю

Так тут нема нікого мирнішого нас! Янус підтвердить.  storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd471

4,041

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

floyd47 написав:

хто на шо вчився...

Саме так. Янус тільки те й навчився що прозиватися!  upp  lol  lol  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,042

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Zevs написав:

блин, я сейчас мигом вас помирю

??? мирна бесіда старих друзяк під келих пива ввечері. lol1

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Larsen1

4,043

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

колит правда в глазки?

Не втішай себе, я вже давно виріс з дитячого садочка, не вразиш ти мене дитячим кривлянням. empathy

Yanus написав:

я реально описую кто ты. что б другие не ввязывались.

А інші читають і бачать рівень твоєї і моєї аргументації. Комусь сподобається твоє кривляння, вони підтримають тебе. Комусь навпаки. А мені цікавий результат. upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,044

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

вот это надеюсь реально и хорошо.

Ну так я ж це все для цього і роблю!  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,045

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, ні, ти знову не зрозумів. Але це не важливо. Головне результат. В даному випадку він не вимагає твого розуміння. upp

Yanus написав:

ты как...

Ти й досі не можеш перестати переходити на особистості. Знаєш чия це перша ознака, чи підказати? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,046

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

Ларсен ты...

Знову те ж саме. В тебе настільки нестримна потреба переходу на особистості що навіть не усвідомлюєш що це значить. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,047

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen написав:
Yanus написав:

Ларсен ты...

Знову те ж саме. В тебе настільки нестримна потреба переходу на особистості що навіть не усвідомлюєш що це значить. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,048

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen написав:

Ти й досі не можеш перестати переходити на особистості. Знаєш чия це перша ознака, чи підказати?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,049

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Larsen написав:

Ти й досі не можеш перестати переходити на особистості. Знаєш чия це перша ознака, чи підказати?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,050

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:
Дядя Федор написав:

В Израиле из-за роста заболеваемости COVID-19 снова ввели ограничительные меры

Якщо це правда, то всі ці факцини туфта і відмивання бабла...
Виживуть люди з сильним імунітетом.
А ці всі антибіотики і вакцини його по ходу знищують...

В том то и дело, что люди с сильным иммунитетом, если заболевают, то болеют очень тяжело... Я знаю лично человека, который в жизни даже на покраснение горла не жаловался, каждый день пробегал по 10 км в любую погоду в шортиках и легких кедах, купался , именно купался - по 10-30 минут в воде в открытых водоемах в любую погоду.... И когда заболел Короной, то зв три дня от момента первых симптомов сатурация упала ниже 85-ти, 18-ть дней на кислороде пролежал, температура 40-к держалась две недели, кровь загустела так, что влить капельницы не могли...   В общем был жах.... Выжил Слава Богу... Но внешне сдал лет на 30-40.... Сейчас на второй этаж поднимается с отдыхом на каждой пятой ступеньке... И это уже прогресс....
Знаю еще одного человека, что переболел Ковид-19. У него, месяца через пять-шесть после официального выздоровления вдруг вспыхнуло шось, чего доктора установить не смогли и назвали "автоимунка".... Назначили кучу капалок и еще больше исследований... На, что этот человек забил, потому как пользы от предыдущих процедур было ноль.... И пока все на троечку... И этот знакомый то же в сезон гриппа даже насморком никогда не напрягался....
В общем Ковид-19 таки очень серьезная и с непонятными течением и последствиями заболевание.... И не факт, что вакцинки что-то в положительную для Человечества сторону делают глобально....

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0