1 Відредаговано anton11081984 (2020-12-14 11:49:45)

Тема: Двигатель шелест

Доброе время суток, подскажите пожалуйста,логан дизель  2019года на горячую с правой стороны появляется какой то  шелест,на холодную  еле слышно ,пробег 40000
Съездил я к официалам, сказали когда совсем затрещит, приезжай, даже не разбирали ничего, бред какой то.... Говорят большинство машин так ездит,короче зря потраченое время

  0



2

Re: Двигатель шелест

Тоже есть шелест со стороны ГРМ как прогреется, 18-ый год пробег 33к. Официалы сказали это какой- то ролик, но какой именно они определить не могут.)))) Говорят как совсем запищит тогда и приезжай. На прошлой неделе менял топливный фильтр, заметил что натяжной ролик обводного ремня как то сильно люфтит, на следуюющих выходных поменяю отпишусь. Кстати шелест на горячую появился тысяче на десятой.

  0

3

Re: Двигатель шелест

Андрос написав:

Тоже есть шелест со стороны ГРМ как прогреется, 18-ый год пробег 33к. Официалы сказали это какой- то ролик, но какой именно они определить не могут.)))) Говорят как совсем запищит тогда и приезжай. На прошлой неделе менял топливный фильтр, заметил что натяжной ролик обводного ремня как то сильно люфтит, на следуюющих выходных поменяю отпишусь. Кстати шелест на горячую появился тысяче на десятой.

Тоже собираюсь к официалам,авто на гарантии, чё то прояснится,отпишусь

  0

4

Re: Двигатель шелест

anton11081984 написав:
Андрос написав:

Тоже есть шелест со стороны ГРМ как прогреется, 18-ый год пробег 33к. Официалы сказали это какой- то ролик, но какой именно они определить не могут.)))) Говорят как совсем запищит тогда и приезжай. На прошлой неделе менял топливный фильтр, заметил что натяжной ролик обводного ремня как то сильно люфтит, на следуюющих выходных поменяю отпишусь. Кстати шелест на горячую появился тысяче на десятой.

Тоже собираюсь к официалам,авто на гарантии, чё то прояснится,отпишусь

Доброе время суток! Такая же ерунда начала появляться на 12к пробега (шелест в районе ГРМ на прогретую), примерно на 18ти поехал к официалам - сказали грязь попала, почистили, на 3 дня шелест пропал. Примерно на 20к заехал снова - поменяли ремень по гарантии. Примерно через 8 месяцев и примерно 8к пробега, ерунда вернулась снова. На этот раз официалы сказали это нормально у всех так. Кто сталкивался еще с такой проблемой и как решили? Двигатель к9к.

  0

5

Re: Двигатель шелест

Андрос написав:

На прошлой неделе менял топливный фильтр, заметил что натяжной ролик обводного ремня как то сильно люфтит, на следуюющих выходных поменяю отпишусь. Кстати шелест на горячую появился тысяче на десятой.

У меня зашелестело после глубокой лужи. Такой глубокой, что аж передний номер вылетел из рамки. После этого случая рамки не ставлю, номер приклепываю к бамперу.
так вот, я скинул ремень и убедился, что шелестит таки натяжной ролик. Шелест песочный.
Поменял его и ремень на Гейтс.

  0

6 Відредаговано floyd47 (2021-04-23 19:27:05)

Re: Двигатель шелест

anton11081984 написав:

на горячую с правой стороны появляется какой то  шелест,на холодную  еле слышно

те ж саме явище: під пластиковою кришкою головного паску після прогріву двигуна чітко чутно "шелест" (на "холодну"--ні). на одометрі 20К км; коли з*явилося--невідомо. будь ласка, повідомляйте, шо там офіціали скажуть (я ше 1,5 роки на гарантії).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

7

Re: Двигатель шелест

Вчора був у офіціалів, сказали, що відповідний шум через те, що набивається пісок під ГРМ, але яким чином він туди потрапляє невідомо, мовляв захисна кришка не герметична. Відправили листа на Реною. Автомобіль експлуатую по місту. Пока вичистили шум зник, але до цього вже чистили раніше.

  0

8

Re: Двигатель шелест

ldm070679 написав:

був у офіціалів, сказали, що відповідний шум через те, що набивається пісок під ГРМ,

а як вони пояснюють, що на холодну пісок себе ніяк не проявляє, а на гарячу--починає доволі гучно шелестіти?
опісля Великодня теж збираюся до офів з цього ж приводу.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

9

Re: Двигатель шелест

floyd47 написав:
ldm070679 написав:

був у офіціалів, сказали, що відповідний шум через те, що набивається пісок під ГРМ,

а як вони пояснюють, що на холодну пісок себе ніяк не проявляє, а на гарячу--починає доволі гучно шелестіти?
опісля Великодня теж збираюся до офів з цього ж приводу.

Тоді не забудьте написати, що вони скажуть Вам.

  0

10

Re: Двигатель шелест

ldm070679, звітую про візит до оф.дилера.
сказав приймальник, шо ото всьо--від бруду (специхвіка місцевості, хоча по кар*єрам або мет./кокс./цем. заводу не катаюся). продули стиснутим повітрям, побризкали сіліконовим спреєм якимось (куди бризкали--не бачив, бо автівка стояла далеченько та ше й задом). він ше й додав, що у нашій місцевості ремінь ГРМ може порватися вже на 45К км ("бивалі случаі" ©), знову ж таки, з-за бруду. ше додав, що восени при проходженні чергового ТО щоб я їм нагадав знову провести ті самі операції, що й сьогодні. треба таки   шукати на базарі якийсь ущільнювач під капот. карочє, з*їздив не даремно: ремонт балона за 138 грн. ну, і буду спостерігати далі; гарантія ше 1,5 року.
п.с. у салоні стояв степвей з "роботом"; бажаючих придбати його--нема...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

11 Відредаговано floyd47 (2021-05-17 18:18:57)

Re: Двигатель шелест

здається, я міцно зачепився за оф.сервіс рини...
наступного дня опісля їхньої чистки та бризкання ситуація з шелестінням двигуна повторилася як на "холодну", так і на "гарячу". а сьогодні послухав знов та був неприємно здивований: "шелестіння" посилилося. знову роблю заявку на ту саму роботу через "my renault". телефонує мені той самий приймальник та пропонує мені заміну паска ГРМ з роликами та паска допоміжного обладнання, оскільки, мовляв, минуло вже 4 роки і рено рекомендує їх вже замінити.  crazy  ціна питання: 6+К грн. на одометрі 20600 км, 4 роки автівці буде тільки 2 жовтня 2021 року...
прийдеться мати серйозну розмову чи то з інженером з гарантії, чи то з самим головним начальником нашої місцевої контори рено.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

12

Re: Двигатель шелест

floyd47, от обдирачі....Ще пасок можна поміняти але роліки і помпу навіть не треба чіпати...Хіба брак на роліку і через нього йде шелест.. Х.з..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

13

Re: Двигатель шелест

той шелест чутно вже не відкриваючи капота; як запищить (ролік?), одразу поїду до офів.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

14

Re: Двигатель шелест

Їздив з цією проблемою за травень тричі на Кий авто, двічі чистили, шум знов з'являвся через день. Написав листи на офіційному сайті, третій раз сказали, що потрібна заміна ременя та ролика, ТА ЩО ВІДМОВЛЯЮТЬ В ГАРАНТІЇ. Причина шумів, металева стружка, та зі слів приймальника ЧЕРЕЗ ПОГАНІ УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, а в чому вони полягають  не пояснив, мовляв ми це робити не зобов'язані. Але, найцікавіше, що в акті рекламації відмова від надання гарантійного ремонту зазначена як ПОРУШЕННЯ ВЛАСНИКОМ ПРАВИЛ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДТЗ. На питання які саме пункти правил були порушені відповіді не надали, зухвало повторюючи, що вони нічого повідомляти не зобовязані. Отже, причину появи металевої стружки не з'ясували. Є підозра, що стружка потрапляє від підшипників навісного через сильне натяжіння ременя, але офіціали вважають, що вона потрапляє ззовні. От така кумедна історія. Думайте наступного разу яку марку автомобіля обирати. А далі збираюся провести незалежну експертизу, та якимось чином з ними боротися.

  0
Спасибо сказали: floyd471

15

Re: Двигатель шелест

ldm070679, якшо мені теж відмовлять, гадаю, буду судитися з риною. а скільки приблизно буде коштувати незалежна тех. експертиза?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

16

Re: Двигатель шелест

Поки що не з'ясував, готуюся, можливість продовжити буде через місяць.

  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

17

Re: Двигатель шелест

Але ви повідомляйте про хід процесу

  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

18

Re: Двигатель шелест

ldm070679, гаразд.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

19

Re: Двигатель шелест

anton11081984
Практично з такою ж фігнею я стикався в експлуатації своєї Меган-2. Якось після нічного пробігу на Київ почув шелест з району ГРМ. Також на холодну його не має, а на гарячому моторі шелестить. Звісно ж так само занепокоївся усім цим. Ремінь і ролики були не так давно замінені згідно регламенту ТО. Я помилково підозрював, що то починає розвалюватись підшипник одного з роликів. Також кілька разів їздив на СТО де відкидав заспокійливі промови спеціалістів і панікував, що машина от-от зламається. Замовив заміну нового "підозрілого" ролика на старий, який не шелестів. Зробили. Кілька тисяч кілометрів я не чув того звуку, але раптово він повернувся і підтвердив, що я помилявся. Врешті не втримавшись, я купив новий комплект ГРМ, та організував передчасну заміну ременя і роликів приводу ГРМ. В'їдливий шелест пропав.
Приблизно 10-15 тис проїздив в заспокійливій тиші, а потім почув той самісінький звук знову. Плюнув на все і катався аж до наступної заміни згідно регламенту (до 60 тис). Під час тієї заміни вирішив також замінити водяний насос (були лишні гроші, а заодно вияснив що це марнотратство, якщо немає ознак зносу насосу, бо старий насос був в ідеальному стані). Після заміни знову була тиша, а потім, приблизно через 15-20 тис пробігу, шелест знову прийшов. Так і їздимо (10 тис до наступної заміни ременя ГРМ) і вже не звертаю увагу на цю дрібничку, що і Вам щиро раджу.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

20

Re: Двигатель шелест

заявився сьогодні на НАРУ; нагадав за незникаючу проблему. призначили день "прийому"; пів дня їм потрібно. сказав, шо приїду вранці, залишу автівку хоч на цілий день. порадили зробити декілька відосів "для полноти картіни". повернувся до гаражу, зняв перший ролик. по відчуттям: здалося, шо таки звернули увагу по серйозному. а, можливо, розраховують дотягнути вирішення проблеми до "чотирьох років паску " ГРМ (шоб зіскочити з гарантії)? поки що реально до інженера з гарантійних випадків (якщо у них існує такий) не підпустили. а я на це приймальнику сьогодні непрозоро натякав.
to be continued...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

21

Re: Двигатель шелест

То сам ремінь шелестить. Нічого ні з ним ні з роликом не буде. Я сам такий же був - бігав і панікував, але крім мойого галасу нічого не відбувалось. СТОшники були праві, коли заспокоювали мене. Не шелестів  на машині тільки перший ремінь (заводський, до 2009 року вироблений). Всі подальші ремені шелестіли (у мене цей четвертий вже) приблизно після 20-30 тис пробігу.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: floyd471

22

Re: Двигатель шелест

Згадав доречі, що третій ремінь зашелестів приблизно через 7-10 тис після встановлення і приблизно за 5-7 тис до заміни перестав шелестіти.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: floyd471

23

Re: Двигатель шелест

Tank написав:

і приблизно за 5-7 тис до заміни перестав шелестіти.

так, шум від того паска живе "своїм життям": то його чутно, ледь двері відчиниш, а то почуєш, коли капота піднімеш.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

24

Re: Двигатель шелест

Так. Неприємний звук, якщо чуєш його вперше.
Найбільше шелестить після гарного прогріву, наприклад: далекого пробігу без зупинок. Зараз мене цей звук зовсім не бентежить. До того ж в Европі ці паски і ролики по регламенту замінюють після 120 тис км пробігу.

Згадав ще... Я навіть одного разу, підозрюючи новий ролик в неякісності, замінив його на старий і той пробіг майже 100 тис, і нічого з ним не сталось, і на шелест не вплинуло ніяк.

Колишній логановод, але завжди логанолюб. Зараз на Megane-II.
  0
Спасибо сказали: floyd471

25

Re: Двигатель шелест

про результат другого походу до офів.
видали Сертифікат контролю на фірмовому бланкі. "Автомобиль к эксплуатации пригоден, в приводе ГРМ неисправности не обнаружено". Рекомендації: "Заменить приводные ремни (ГРМ) 29.09.21", тобто на четверту річницю експлуатації автівки. так радить оф. дилер рини у Києві.
на словах приймальник озвучив, шо зробили перенатяжку паска ГРМ. протримали у себе автівку півтора робочих дня, робили відео, відправляли запит до Києва, чекали відповіді. я теж їм залишив три своїх відео на флехі.
результат: два дні відкатав; "шелест" пропав. інших змін ніяких не помітив.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Tank, Андрей_1232