1

Тема: Куплю Logan MCV

Доброго дня, товариство!
Хочу придбати Logan MCV
Такі вимоги:
Рестайлінгова, з 2009 р.в., двигун 1,6,
7 місць, кондиціонер, дві подушки безпеки, оригінальний пробіг до 200 тис.
Бюджет - 5500 долларів. Щоб лишилось 400 на гбо та 100 на облік.

  0



2

Re: Куплю Logan MCV

І як пошуки? Хоть щось схоже знайшли? Можливо після дтп?

Mcv / К7м / 2008
  0

3

Re: Куплю Logan MCV

На рст на сейчас просто нет 7 месных , а хотелка озвучена на 6500 примерно не дешевле

  0

4

Re: Куплю Logan MCV

сяся написав:

На рст на сейчас просто нет 7 месных , а хотелка озвучена на 6500 примерно не дешевле

Скорее всего найдется машинка на такую хотелку, перекупы впарят битый хлам. Ну или прийдется полторушеку накопить

Mcv / К7м / 2008
  0

5

Re: Куплю Logan MCV

Yanus, в десяточку !!!

  0

6

Re: Куплю Logan MCV

Yanus написав:

а Лоджи не ищут... Larsen, может разжуешь для тупых?

Лоджи досі є у продажу. Розжував?  wink  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7

Re: Куплю Logan MCV

Larsen, такой тупости я от тибья друже не ожидал . Мцв очень востребован и новый ( ларгус ) и на вторичном , лоджи не так популярен как новый так и бу
А ты ахинею какую то написал , похожую на бюрократическую отписку

  0

8

Re: Куплю Logan MCV

Yanus написав:

но для себя люди на форумах спрашивают что б купить с нормальных рук. только Лоджи никто у нас не разу не искал, а МСВ спрашивают постоянно

Ладно, якщо хочеш серйозно, буду серйозно. Причина проста - попит перевищує пропозицію. Не забувай що МЦВ1 вже 9 років як знятий з виробництва. Відповідно на вторичці їх с кожним роком залишається все меньше і меньше. Особливо в нормальному стані. Це вже доволі старі авто, найновішому з яких вже 9 років. Тоді як Лоджи навпаки продаються весь цей час, і відповідно вживані є будь-якого віку, в будь-якому стані. Тому пропозиція більша.
Ти звичайно натякаєш на те що у МЦВ більший попит, але насправді це в даному випадку мало на що впливає. Чому? Тому що більший попит означає і більшу пропозицію на вторичці, раз їх нових теж більше купували, правильно? А значить співвідношення попиту до пропозиції вживаних буде десь плюс-мінус однакове. А не однакове воно якраз таки тому, що автопарк МЦВ не поповнюється останні 9 років. Це головна причина виникнення цього дефіциту.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9 Відредаговано Larsen (2021-04-14 16:15:56)

Re: Куплю Logan MCV

Yanus, ну так більший попит на МЦВ1 це відомий факт. Він явно більше продавався ніж Лоджи. Але як я вище пояснив, не це є причиною дефіциту МЦВ1 на ринку вживаних авто. Тому відповідь на твоє запитання, чому люди багато шукають МЦВ1 на форумах, а ніхто не шукає Лоджи, все ж таки полягає не в більшому попиті, а в тому що його вже давно зняли з виробництва, а Лоджи досі продається.
Щодо попиту на Лоджи ти мою думку знаєш, ми вже про це говорили. Я вважаю що на нього завищена ціна.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

10

Re: Куплю Logan MCV

Yanus написав:

Ларгус есть.

Ти питав чому у нас часто шукають МЦВ, а не Ларгус. Вживаних Ларгусів у нас якраз таки не шукають.

Yanus написав:

но он есть (МСВ/Ларгус)

Ну от тому його теж вживаним по форумах ніхто не шукає.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

11

Re: Куплю Logan MCV

Yanus, опять с Larsen, писюнами меряетесь , всем здравомыслящим людям ясно что в этом вопросе Larsen, не прав .
Но он из разряда людей о которых в народе говорят - всруся та не покорюся , и , куплю билет и назло кондуктору пойду пешком .
Пусть его .

  0

12 Відредаговано jasonua (2021-04-14 21:59:28)

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

Бюджет - 5500 долларів.

З такии вимогами бюджет треба піднімати мінімум на 1к$...
За 5.5к $ ніхто живе 7-ми місне мсв з кондиціонером не буде продавати, навіть з пробігом 300тис км...
Двигуни к4м та к7м трудяги і бігають без проблем 400-600тис км.
п.с. Знайомий продає пусте 7-ми місне мсв 1.6 8кл (двигун к7м) на газу з пробігом до 200тис км, без кондиціонера за 5.5к, 5.3к$ ціна на віддачу.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

13

Re: Куплю Logan MCV

jasonua написав:
Мішка написав:

Бюджет - 5500 долларів.


п.с. Знайомий продає пусте 7-ми місне мсв 1.6 8кл (двигун к7м) на газу з пробігом до 200тис км, без кондиціонера за 5.5к, 5.3к$ ціна на віддачу.

таке буває?

Renault Logan MCV LAUREATE 1,6 8кл 2010г.
  0

14

Re: Куплю Logan MCV

случай вот на днях, на авториа приглядел мсв за 6200, красивый по фото,решил пробить по проге "автономера", так там морды не было у него... и двигло уже не дизель а бенз, и не 7 мест а уже 5 стало по докам... Жесть что продают
https://a.radikal.ru/a18/2104/a2/c076ca67f765.png

Renault Logan MCV LAUREATE 1,6 8кл 2010г.
  0
Спасибо сказали: Мішка1

15 Відредаговано jasonua (2021-04-14 22:40:46)

Re: Куплю Logan MCV

Sashka_Pr написав:

таке буває?

Буває. Не всі мсв по 30тис км в рік наїзджають!)))
У нього за рік десь 10тис км виходить. А до нього трошки більше їздив попередній власник
Тут у нас на форумі є люди, які взагалі меньше 5тис км наїзджають за рік...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

16

Re: Куплю Logan MCV

_Slava написав:

І як пошуки? Хоть щось схоже знайшли? Можливо після дтп?

Так, підійде після дтп, з трупаком і угнана.

  0
Спасибо сказали: floyd471

17

Re: Куплю Logan MCV

сяся написав:

На рст на сейчас просто нет 7 месных , а хотелка озвучена на 6500 примерно не дешевле

Моя хотєлка не проста в цьому бюджеті. Але, я вже знаходив варіанти, шкода, що вже уклав договір на пригон. Пригон затягнувся.

  0

18

Re: Куплю Logan MCV

Yanus написав:
Мішка написав:

Хочу придбати Logan MCV

не первое пост такой тут на форуме. вот странно... че все ищут МСВ до сих пор, а Лоджи не ищут... Larsen, может разжуешь для тупых?  wink

Лоджи відповідає моїм вимогам і, чи зможу я вписатись в бюджет?

  0

19

Re: Куплю Logan MCV

_Slava написав:
сяся написав:

На рст на сейчас просто нет 7 месных , а хотелка озвучена на 6500 примерно не дешевле

Скорее всего найдется машинка на такую хотелку, перекупы впарят битый хлам. Ну или прийдется полторушеку накопить

Буду старатись, щоб не впарили.

  0

20

Re: Куплю Logan MCV

Yanus написав:
Larsen написав:

що його вже давно зняли з виробництва

неа. Ларгус есть. есть конечно нюансы, но он есть (МСВ/Ларгус) и пользуется спросом, даже (!) к сожалению, несмотря на то, что лаве капает оркам...

Орківське купувати не буду.

  0
Спасибо сказали: jasonua1

21

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

оя хотєлка не проста в цьому бюджеті. Але, я вже знаходив варіанти, шкода, що вже уклав договір на пригон. Пригон затягнувся.

Головне не пороти гарячку, це підвищує шанси купити щось гідне

Mcv / К7м / 2008
  0

22

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

Лоджи відповідає моїм вимогам і, чи зможу я вписатись в бюджет?

звичайно ні, хіба що з трупаком в багажнику

Mcv / К7м / 2008
  0

23

Re: Куплю Logan MCV

_Slava написав:
Мішка написав:

Лоджи відповідає моїм вимогам і, чи зможу я вписатись в бюджет?

звичайно ні, хіба що з трупаком в багажнику

Ну, тоді для чого піднімати тему про лоджи?

Подумав і вирішив поміняти концепцію - шукаю 5 місний.

  0

24

Re: Куплю Logan MCV

Мішка написав:

Доброго дня, товариство!
Хочу придбати Logan MCV
Такі вимоги:
Рестайлінгова, з 2009 р.в., двигун 1,6,
7 місць, кондиціонер, дві подушки безпеки, оригінальний пробіг до 200 тис.
Бюджет - 5500 долларів. Щоб лишилось 400 на гбо та 100 на облік.

Перепрошую
Враховуючи вашу думку, концепцію було змінено - шукаю логан MCV на 5 місць.
Дякую.

  0

25

Re: Куплю Logan MCV

Мішка, с таким бюджетом меняйте концепцию на логан седан

  0
Спасибо сказали: _Slava1