7,651

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes написав:

Можливо булиб розвинуті різні генетичні та біо здібності, такі що ми і уявити не можемо- телекінез, левітація.

Неможливо. І навіть не тому що реалістичність цих речей взагалі під величезним питанням, а по тій самій причині яку я вже назвав - не було б причини нічого такого розвивати. У нас є племена які розвивались в ізоляції без цивілізації. Що вони розвинули? Нічого. Абсолютно нічого. І не тому що не могли, а тому що воно їм не було потрібним.

Don Kortes написав:

Можливо зовсім це було б життя без фізичної оболонки і навіщо ті залізяки іржаві

От якраз таки життя без тіла може стати реальністю завдяки нашій технічній цивілізації. А без неї скоріш за все ні. Чому? Тому що всі ми, і навіть цивілізація наша, це частина еволюції. А в еволюції ніколи не розвивається те, що не дає ніякої користі в виживанні і поширенні виду. Тому крокодили чи там акули якісь, практично зовсім не змінились за сотні мільйонів років, ще з додинозаврових часів. І люди, досягнувши рівня коли їм перестали загрожувати інші види, теж зупинились би в своєму розвитку. А не зупинились лише тому, що виникла внутрішньовидова боротьба. Боротьба людей з людьми за виживання. І ось тут вже пішов автономний розвиток виду, цивілізація і все решта. Без цього жили б ми довго і щасливо як зараз живуть австралійські аборигени, африканські пігмеї і інші племена, які в результаті ізоляції від решти світу, змогли уникнути тієї внутрішньовидової боротьби.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



7,652

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

щасливо як зараз живуть австралійські аборигени

Може вже і не довго їм так жити. Ось доведуть до ладу той колайдер, зроблять спочатку маленьку чорну дірочку. Але завдяки тому, що є людский фактор та все через дупу- щось там піде нет так і за 258мсек та дірочка зросте до розмірів Землі. Так, дійсно, тварин тілько от жалко
Новий магніт для колайдера везуть
https://pp.vk.me/c7003/v7003725/1eb39/CW4t72xx5XY.jpg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

7,653 Відредаговано Don Kortes (2021-04-07 15:54:40)

Re: Это интересно (разное) - 2

Оті б всі зусилля та хоча б з водою на Земля вирішили, чи з їжею. Так ні- рученятка краще якусь технічну халепу зроблять
https://vido.com.ua/cache/media/600/upload/articles/003/55b23c8491d75_lhc.jpg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

7,654

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes, розслабся, халепи не буде. Принаймі ні ти, ні тварини про неї не взнають. lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,655

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes написав:

Новий магніт для колайдера везуть

картинки нема.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

7,656

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes написав:

Оті б всі зусилля та хоча б з водою на Земля вирішили, чи з їжею. Так ні- рученятка краще якусь технічну халепу зроблять

Дык, может эта технология в будущем как раз и решит проблему с водой или едой, откуда нам сейчас об этом знать?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

7,657

Re: Это интересно (разное) - 2

Aprox написав:

может эта технология в будущем как раз и решит проблему с водой

https://scontent.fdok1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/138652005_1593805587477483_7840664403331989983_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=W802EU3Fa4oAX-qYyOX&_nc_ht=scontent.fdok1-1.fna&oh=abe142cb794f3609b17303b522bf1c83&oe=60950937

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: floyd472

7,658

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes, жертва п*яного капітану...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

7,659

Re: Это интересно (разное) - 2

floyd47, Don Kortes, а не фотошоп на фото?...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

7,660

Re: Это интересно (разное) - 2

jasonua написав:

а не фотошоп на фото?...

Звичайно фотошоп! Там "кораблик" довжиною в кілометр і висотою палуб в 20 метрів.  lol
Подивись внизу фото є міст через річку для масштабу. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,661

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen, точно!)  coffee
Видно забули його замалювати!)))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

7,662

Re: Это интересно (разное) - 2

jasonua, просто Дон Кортес цю тему з "Прікольними картінками" поплутав...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

7,663

Re: Это интересно (разное) - 2

floyd47, я думаю, що те фото кинуто для глибокого роздуму...Типу без води навіть висока технологія буде не потрібна..
Don Kortes, Саша, роз`ясніть форумчанам, що ви хотіли сказати тим фото?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

7,664

Re: Это интересно (разное) - 2

jasonua написав:

Саша, роз`ясніть форумчанам, що ви хотіли сказати тим фото?

Це моя відповідь про надії, що технічний прогрес вирішить з питною водою. Але щось воно з тим прогресом все гірше і гірше. І техніка краще, і технології нові а світ наш летитьу велику вселенську дупу. Річки міліють, дерева всихають. Далі всі у курсі  coffee

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

7,665

Re: Это интересно (разное) - 2

https://i.ytimg.com/vi/0jRp6NrEWhk/maxresdefault.jpg

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

7,666

Re: Это интересно (разное) - 2

jasonua написав:

я думаю, що

треба мати сильніше почуття гумору... lol1  coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Larsen1

7,667

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes написав:

Це моя відповідь про надії, що технічний прогрес вирішить з питною водою.

Іронічно що відповідь твою теж можливо було зробити виключно завдяки технічному процесу. Фотошопи у аборигенів якось не водяться. wink

Don Kortes написав:

Але щось воно з тим прогресом все гірше і гірше.

Гірше? Як гірше, якщо якість життя і кількість населення на планеті продовжують збільшуватися? Чи в яких одиницях пропонуєш гіршість вимірювати?  dntknw

Don Kortes написав:

дерева всихають.

За роки глобального потепління кількість рослинності на планеті суттєво зросла, і продовжує збільшуватись. Так що ні, дерева не всихають. upp

Don Kortes написав:

Далі всі у курсі 

Та вкурсі, вкурсі. І трава колись була зеленіша, і дерева вищі, і дівчата гарніші.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,668

Re: Это интересно (разное) - 2

якщо без жартів, то:
https://www.dw.com/uk/litni-olimpiiski- … v-57123711

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

7,669

Re: Это интересно (разное) - 2

floyd47 написав:

якщо без жартів, то:

Якраз таки це жарт. Саркастичний звичайно, але жарт.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,670

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

За роки глобального потепління кількість рослинності на планеті суттєво зросла, і продовжує збільшуватись

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

7,671

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes, я тобі кажу те що відбувається зараз, а ти мені прогнози "можливого" розвитку подій у майбутньому. Ніхто не знає що буде реально через 50 років. Просто тому що ніхто не знає що людство буде робити протягом цього часу. Людський фактор вкласти ні в які прогнози впринципі неможливо. Тим більше що самі ж прогнози на нього впливають. Тому можна собі вірити в що завгодно. Але казати як ти, що у нас зараз біда і все решта, не можна, адже це протиречить реальності.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,672

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Ніхто не знає що буде реально через 50 років.

Никто не знает что будет через 10. Может Путлеру переклинит, нажмет красную кнопку и "весь мир в труху" (с)

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

7,673

Re: Это интересно (разное) - 2

Rothmanz, так, все може бути.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7,674

Re: Это интересно (разное) - 2

з урахуванням пришвидшення технічного прогресу і як змінився технічно світ за останні років 100- думаю найближчим часом наші веселі винахідники відкриють скриньку Пандори. Шкода  дітей та тварин. А ще я ненавиджу тих, хто підпалює високу суху траву з усіма птахами та звірятками.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

7,675

Re: Это интересно (разное) - 2

Don Kortes написав:

я ненавиджу тих, хто підпалює високу суху траву з усіма птахами та звірятками.

Ось тут я з тобою згідний. І це не єдиний приклад безглуздої поведінки, яку можна було б просто уникати.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0