126 Відредаговано Георгич (2021-04-05 22:42:12)

Re: Заправки БРСМ

jasonua написав:

У нас в Україні що роблять з нафти і газу, які тут видобувають?

Україна споживає за рік 6,9 млн. тонн бензину
При цьому Україна видобуває всього 120 тис тонн нафти.
Так що українські НПЗ працюють в основному теж на нафті окупанта.
Отака фігня, малята.

  0



127

Re: Заправки БРСМ

Якщо не буде таких мереж, як брсм, то хитрожопі окко зроблять ціну 40+...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

128

Re: Заправки БРСМ

Engineer написав:

Зараз такий час, що будь хто будь кого може взяти і без доказів звинуватити...

це правда. але є такі люди в Україні, які Бігусу довіряють трохи більше, аніж українському незаангажованому, чесному, непідкупному, прозорому суду... lol1

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

129

Re: Заправки БРСМ

Engineer написав:

Якщо не буде таких мереж, як брсм, то хитрожопі окко зроблять ціну 40+...

Ні, все як раз навпаки. Функція крупних гравців, рахуй монополістів ринку, зводиться до утримання високий цін та запобіганню демпінгу.
Якщо зникнуть ОККО, ВОГ то ціна на пальне у нас буде як в Криму, Білорусі, рашці.
Саме тому ОККО і ВОГ тримають ціни копійка в копійку однакові.

  0

130 Відредаговано Engineer (2021-04-06 20:27:42)

Re: Заправки БРСМ

Георгич, які благородні окко і вог, все для людей, щоб недай боже не подешевшало, героїчно тримають   lol

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

131

Re: Заправки БРСМ

Підтримую, якщо зникнуть "бочки" ціна буде 40+. І з благою риторикою що це все для розвитку мережі і покращення для клієнта. Нестане якоря з низу ціни на зелених стелах підуть далеко вгору.

Мало що в цьому житті довго буває важливим.
  0

132 Відредаговано Георгич (2021-04-06 22:41:11)

Re: Заправки БРСМ

Engineer написав:

Георгич, які благородні окко і вог, все для людей, щоб недай боже не подешевшало, героїчно тримають   

Так, вони тримають рекомендовану роздрібну ціну і цим діють для своїх людей, щоб заробляв їхній виробник, щоб заробляла їх мережа збуту.
А споживач нехай за все це платить - на споживача вони плювали, нехай споживач заробляє тим на щр вчився.
Політика продажів на сьогодні штука дуже жорстокою.
І справа тут не в кількох паливних монополістах. Це стосується всього великого бізнесу і чітко контролюється на дистриб'юторсько-дилерському рівні.
Це розуміє той, хто працює в цій системі. Ринкової економіки не існує, і не буде існувати.

  0

133

Re: Заправки БРСМ

Георгич написав:

Ринкової економіки не існує, і не буде існувати.

Досить цікаве твердження. Буде час то поясни свою точку зору.
Якщо мова йде про великі мережі і компанії то так, вони намагаються диктувати певні умови вигідні всім. Але якщо вони свою чергу насичують ринок товаром з надлишком то там на низу грає продавець всіма можливими засобами.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

134 Відредаговано Георгич (2021-04-07 00:05:57)

Re: Заправки БРСМ

Сіренький написав:

Досить цікаве твердження. Буде час то поясни свою точку зору.

Це довга розмова. Я сам над цим не задумувався, поки не попав в таку контору. Ну їх нах, пропрацював 2 роки і послав в дупу.

Сіренький написав:

Якщо мова йде про великі мережі і компанії то так, вони намагаються диктувати певні умови вигідні всім. Але якщо вони свою чергу насичують ринок товаром з надлишком то

Вони ніколи ринок не наситять, в жодній одній сфері, там все продумано і все динамічно розвивається.

Сіренький написав:

там на низу грає продавець всіма можливими засобами.

З цим все дуже просто. Задам ось таку загадку, яку мені колись поставив мій бувший програміст. Так ось, він ненавидить торгівлю - "перекупи, спекулянти, нічого не виробляють, а лише наварюють народ обдирають". І каже, вчора заходжу в магазин там сосиски мисливські по 36грн, а виходжу з магазину і на тротуарі бабуся продає, такі ж самі сосиски але по 25грн. НАХ ТОРГІВЛЮ!!!
Я його і запитую - як думаєш, а де вона ті сосиски бере?... Ти постій біля магазину і досліди логістику бабусі)))))
Так він і поступив)))... Отже, ця професійна бабуся скупляє прострочені сосиски в відділі уцінених товарів зі знижкою -60% і вони їх обходяться в 14,40 грн., відриває маркування і продає по 25 грн.)))
Ну і хто тут обдирає трудовий народ? )))

Так само і з тією бочкою соляри парою постів вище - хтось вкрав, віджав, відкотив, чи просто зливає підакцизний товар / фальсифікат і відмиває нал.
Ну і якщо не буде крупних мереж, то де той спекуль візьме соляру, щоб по 15 зливати?

  0

135

Re: Заправки БРСМ

Георгич написав:

Це довга розмова

Я вмію слухати)))

Георгич написав:

поки не попав в таку контору. Ну їх нах, пропрацював 2 роки і послав в дупу.

яка сфера?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

136

Re: Заправки БРСМ

Сіренький написав:

яка сфера?

електротехнічна продукція відомого італійського виробника DKC https://www.dkceurope.com/en
Представництво її в Україні http://www.dkc.kiev.ua яке баригує в основному продукцією не італійського виробництва, а рашистського https://www.dkc.ru завозить її через Білорусь. Особливо мене бісили антиукраїнські настрої нашого представництва.

  0
Спасибо сказали: Сіренький, Larsen2

137

Re: Заправки БРСМ

Георгич написав:
Сіренький написав:

Досить цікаве твердження. Буде час то поясни свою точку зору.

Це довга розмова. Я сам над цим не задумувався, поки не попав в таку контору. Ну їх нах, пропрацював 2 роки і послав в дупу.

Сіренький написав:

Якщо мова йде про великі мережі і компанії то так, вони намагаються диктувати певні умови вигідні всім. Але якщо вони свою чергу насичують ринок товаром з надлишком то

Вони ніколи ринок не наситять, в жодній одній сфері, там все продумано і все динамічно розвивається.

Сіренький написав:

там на низу грає продавець всіма можливими засобами.

З цим все дуже просто. Задам ось таку загадку, яку мені колись поставив мій бувший програміст. Так ось, він ненавидить торгівлю - "перекупи, спекулянти, нічого не виробляють, а лише наварюють народ обдирають". І каже, вчора заходжу в магазин там сосиски мисливські по 36грн, а виходжу з магазину і на тротуарі бабуся продає, такі ж самі сосиски але по 25грн. НАХ ТОРГІВЛЮ!!!
Я його і запитую - як думаєш, а де вона ті сосиски бере?... Ти постій біля магазину і досліди логістику бабусі)))))
Так він і поступив)))... Отже, ця професійна бабуся скупляє прострочені сосиски в відділі уцінених товарів зі знижкою -60% і вони їх обходяться в 14,40 грн., відриває маркування і продає по 25 грн.)))
Ну і хто тут обдирає трудовий народ? )))

Так само і з тією бочкою соляри парою постів вище - хтось вкрав, віджав, відкотив, чи просто зливає підакцизний товар / фальсифікат і відмиває нал.
Ну і якщо не буде крупних мереж, то де той спекуль візьме соляру, щоб по 15 зливати?

А може хтось ставить маржу 2 грн, а хтось 10?

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0