26

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Коли - ВИ- УСІ - будете тут спілкуватись українською ????? Ось це зовсім НЕЗРОЗУМІЛО !!!

  0
Спасибо сказали: jasonua1



27 Відредаговано jasonua (2021-03-30 19:36:32)

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

fireman, на сході і півдні України тяжка ситуація з українською мовою...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

28

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

jasonua, з мовою? а не з народонасєлєнієм?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

29

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

jasonua написав:

fireman, на сході і півдні України тяжка ситуація з українською мовою...


Тиха українізація вже йде,точніше люди повертаються до своєї мови і коріння. А русские хай балакають своїм языком,чи мадьяри,чи румуни. Це ж не офіційний сайт , хай люди пишуть як їм зручно. Є  ж гугл перекладач)))

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

30 Відредаговано jasonua (2021-03-30 20:25:53)

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

floyd47 написав:

а не з народонасєлєнієм?

Є люди, які все життя чули і спілкувалися тільки рос мовою...Але в душі вони українці і підтримують єдність України.. Їх можна зрозуміти...

Игорь Петрович1 написав:

Тиха українізація вже йде,точніше люди повертаються до своєї мови і коріння.

100% У столиці до 14року українську мову рідко було чути. Тепер набагато більше чути рідну українську! )

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Георгич, alex.cver, _Slava3

31 Відредаговано Don Kortes (2021-03-30 21:29:55)

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

barabashkakvn написав:

потом безбожно пиздить

досить часто вискакує реклама LED ламп і там показують як було і як стало з лампами- від землі і все навкруги суцільне сяйво як сварка. І з такими зустрічаюсь на вулици щодня. Вони - справжня небезпека. І що- когось відпиздили? Наздогнали водії і відмудохали? Ні! Проковтнули соплі і поїхали засліплені далі. А ви тут контроль ката

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

32

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Игорь Петрович1 написав:

Треба купляти нове авто. Немає грошей? Користуйся громадським транспортом. А краще було б,щоб і на світі ніщебродов не було!

Именно это решение мне нравится больше всего. Сейчас в соответствующей ветке обсуждаем альтернативы логану smile

  0

33

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

fireman написав:

Коли - ВИ- УСІ - будете тут спілкуватись українською ????? Ось це зовсім НЕЗРОЗУМІЛО !!!

Пока катализатор не поменяю - вопросы языка даже не рассматриваются wink

  0

34 Відредаговано Георгич (2021-03-30 22:23:02)

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Don Kortes написав:

досить часто вискакує реклама LED ламп і там показують як було і як стало з лампами- від землі і все навкруги суцільне сяйво як сварка. І з такими зустрічаюсь на вулици щодня. Вони - справжня небезпека.

Та не сліплять вони))) Так вони трохи яскравіші, але не сліплять, якщо лампи підібрані правильно та фари відрегульовані.
Просто у твого американця в підписі світло гівно-гівнище, ось тобі все, що краще світить - сліпить.
Логанівські фари кращі.
Всі фордоводи переводять галогени на лінзований біксенон, або на леди.
Якщо хочеш гарне світло, то віддай фари на переобладнання.

  0

35

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Георгич написав:

що краще світить - сліпить

моє світло-  це одне, а коли за 300м вже неможливо дивитись на авто що їде назузстріч, то друге

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

36 Відредаговано Георгич (2021-03-30 23:49:18)

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Don Kortes написав:

моє світло-  це одне, а коли за 300м вже неможливо дивитись на авто що їде назузстріч, то друге

Ні, у амерів інша концепція головного світла авто, яка усуттєво відрізняється від європейської. Але і у єврофордів світло гівно, а у амерів воно гівно-гівнище. Нажаль так.
У твоєму випадку - ти їдеш з слабким освітленням, очі до нього адаптуються і ти фактично їдеш нічним зором, от тебе і сліпить будь-яке яскраве світло, навіть якщо воно фактично не сліпить.
Якщо б ти їхав з аводським адаптивним біксеноном або заводськими ледами, а це буде добре освітлена дорога, то ті ж самі зустрічні авто тебе вже не будуть сліпити,бо твій зір ааптувався наденний.
Інший приклад - колгоспні ЛЕДи тебе вночі сліплять, а ті  ж самі колгоспники вдень ні. Ось це приклад дії нічного та денного зору.
Випадки коли колгоспі ксенонщики задирають фари без лінз та ще й вгору і реально сліплять, я до уваги не беру, в наших краях їх мало, та й взагалі по трасах дуже рідко зусрічаю, а якщо й зустріну, то проти мого світла жоден колгоспник не ппре))) Можливо в ваших краях дикунів і більше, незнаю, і знати цього не хочу)))
Якщо йду з дальнім, то зустрічні просять його вимкнути ще на горизонті)))
Можу надати заміри світлових потоків в цифрах, всіх своїх авто.
Також можу надати тобі відео твоїх фар (ФФ3 рест) після переобладнання на лінзований біксенон. Думаю, тобі це буде цікаво.

  0

37

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Георгич написав:

Якщо хочеш гарне світло, то віддай фари на переобладнання.

можеш порадити нормальну контора в Києві?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

38

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

AlexSerp написав:
Игорь Петрович1 написав:

Треба купляти нове авто. Немає грошей? Користуйся громадським транспортом. А краще було б,щоб і на світі ніщебродов не було!

Именно это решение мне нравится больше всего. Сейчас в соответствующей ветке обсуждаем альтернативы логану smile

Це я трохи потролив. Але ж падло,де європейські заробітки,щоб українець міг вчасно міняти старе авто на сучасне екологічне авто? Ти падло,забезпеч виский життєвий рівень населення,а потім кукурікай про європейськи стандарти. Провінція до сих пір на жигулях,москвичах,тавріях їздить. Трохи блях завезли,завдяки схематозникам. Тільки вори і бандіти,силовики,чинуші,бариги,відкатчики міняють авто кожні 3- 5 років. Имхо.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

39

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Сіренький написав:

а в Києві?

Дивлячись які фари. Технології розборки різні.

  0

40 Відредаговано VVB (2021-03-31 10:11:10)

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

AlexSerp написав:

Кто сталкивался с подобным - поделитесь опытом

Я пока не сталкивался, но уже двое знакомых у нас в Харькове делали. Думаю в Днепре тоже возможно. У нас есть СТО где чел. занимается чисто выпуском. У него гора рабочих б/у катализаторов. Подбирает и вваривает вместо родного. Последняя цена (в прошлом году) 2000грн. Знакомый на форд мондео уже 5 лет на таком откатал.
Если интересно, могу узнать контакт.

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

41

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

fireman написав:

Коли - ВИ- УСІ - будете тут спілкуватись українською ????? Ось це зовсім НЕЗРОЗУМІЛО !!!

НЕЗРОЗУМІЛО" пишеться окремо : не зрозуміло.

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

42

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

ivalent написав:
fireman написав:

Коли - ВИ- УСІ - будете тут спілкуватись українською ????? Ось це зовсім НЕЗРОЗУМІЛО !!!

НЕЗРОЗУМІЛО" пишеться окремо : не зрозуміло.

smile
Я промовчав, думаю нехай, потролить smile.
Ну а далі:

Коли - ВИ- УСІ

українською правильно пишеться: Коли - ви всі
Адже:
Усі – за українським правописом вживається на початку речення перед приголосним, між приголосними та після паузи, що на письмі позначається комою, тире, двокрапкою.
Всі - пишемо на початку речення перед голосним та після голосних.

  0

43

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

ivalent написав:

НЕЗРОЗУМІЛО" пишеться окремо : не зрозуміло.

Не пиши того, чого не знаєш. Прислівники, які закінчуються суфіксом «о» та мають у своєму складі частку «не», пишуться разом.  rtfm
https://answiki.org.ua/1553-ne-zrozumil … umilo.html

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: floyd47, _Slava, Don Kortes3

44

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Yanus написав:

тема сегодняшнего урока - "Влияние катализатора на окружающею среду и украинский язык на логан-форуме".

Шановний "Ларсен"!  Не тичь будь ласка, мені!
Читай 3 рядки нижче , там суть  речення. Є слово "зовсім" - можна писати " не зовсім зрозуміло" або зовсім не зрозуміло ..... Та то таке...
А по катализатору надо иметь возможность перепрошить ЭБЭУ на "евро2", чтобы выкинуть нонешний.

SANDERO NEW 1.2,  2013, Белый лёд...
Принцип национального единства : НЕ ВЫ ВЫБИРАЛИ, НА КАКОМ ЯЗЫКЕ ГОВОРИТЬ, КОГДА ПОЯВИЛИСЬ НА БЕЛЫЙ СВЕТ, -  НЕ ВАМ  ВИРIШУВАТИ, ЯКОЮ МОВОЮ РОЗМОВЛЯТИ IНШИМ!
  0

45

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Как по мне, то вырезать катализатор и перепрошить под евро 2.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся
  0

46

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Hidden message by (Zevs) 2021-04-02 12:52:19

  0

47

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Всем высказавшимся огромное спасибо!
Предлагаю обсудить плюсы и минусы двух основных вариантов:
1. Экологичный. Вырезаем родной кат, ввариваем универсальный. Мозги не трогаем
2. Читерский. Вырезаем кат, ставим пламегаситель (или аналогичную приблуду), перешиваем мозги.

За гуманность таких методов и влияние на окружающую среду не говорим - тут и ежу всё понятно.
основной вопрос прямости рук исполнителей и бюджету вопроса.

п.с. стыдно признаться, но за 7 с лишним лет обслуживался только у официалов и не знаю проверенных альтернатив. Оффы не решают текущую проблему - типа они меняют только выхлопную систему в сборе, на которую даже не могут сложить цену. Мастер сервиса просто в глаза сказал - едь решать вопрос у неофициалов.

  0

48

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Минус читерского способа в том, что витают слухи о возвращении техосмотра, где чуть-ли не первым пунктом значится контроль исправности и наличия катализатора.
Но, с другой стороны, все мы понимаем, как будут проходится наши техосмотры...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

49

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

Aprox написав:

Минус читерского способа в том, что витают слухи о возвращении техосмотра, где чуть-ли не первым пунктом значится контроль исправности и наличия катализатора.
Но, с другой стороны, все мы понимаем, как будут проходится наши техосмотры...

В законе упоминается придорожный контроль. Если и купить техосмотр , то от выездного контроля каждый раз не откупишься.

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0

50

Re: Логан-2. Умирает катализатор. Варианты действий?

barabashkakvn написав:

Если и купить техосмотр , то от выездного контроля каждый раз не откупишься.

Думаю, що зроблять таку процедуру, -якщо виявлять порушення, то талон ТО зроблять недійсним і направлять на повторне проходження ТО...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0