26

Re: Внимание! Мошенничество!

Все эти квитанции у меня обычно идут в мусор, там обычно какие то левые суммы. Мне одессагаз летом! насчитали 9000грн (около 900м3 smile) за мес. Лично я считаю наработку за месяц, умножаю на тариф и ок. Все оплаты через приват 24 по лицевому счету, реквизиты автоматом подтягиваются, потом сохраняются в шаблонах. Проверка в личном кабинете и ок. Нахрен эти квитанции.

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0
Спасибо сказали: Don Kortes, floyd472



27 Відредаговано floyd47 (2021-01-29 20:42:11)

Re: Внимание! Мошенничество!

Nomac написав:

Лично я считаю наработку за месяц, умножаю на тариф и ок. Все оплаты через приват 24 по лицевому счету, реквизиты автоматом подтягиваются, потом сохраняются в шаблонах. Проверка в личном кабинете и ок.

upp так само роблю завжди. а ше роздруковую оті всі платіжки в педеефі і закачую в окрему платіжну папку "комуналка" на своєму ноуті (для звітності, якщо у когось питання з*являться). там же створив екселівську табличку для всіх своїх адрес. там все: всі статті витрат, тарифи, лічильники та усе інше, що з комуналкою та інетом пов*язане починаючи, здається, з 2007-го року. а шоб випадково не ляснуло, то продубльовано на десктопі, смарті, флешках. рекомендую, дуже зручно. coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

28

Re: Внимание! Мошенничество!

floyd47, а смысл? Сейчас везде электронные кабинеты - отправил показания, получил сумму, оплатил. Все данные и отчеты доступны.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

29

Re: Внимание! Мошенничество!

grinder написав:

отправил показания, получил сумму,

якщо ви отримуєте завжди коректні суми, то я вам тільки заздрю... постійно отримую некоректні нарахування по газу по обом адресам та постійно з ними веду переписки з цього приводу. я ж нікого ні у чому не переконую. особисто мені масив усіх даних під рукою просто зручно у всіх відношеннях.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

30

Re: Внимание! Мошенничество!

Шановні, а можна мені роз'яснити таку ситуацію.
Нахожу товар в OLX по певній ціні. Потім знаходжу такий же. Однакові фотографії, майже однаковий опис лота. Але ціна значно вища і більш реальна.
Зв'язуюсь з обома продавцями. Обидва стверджують, що товар саме їх.
Обох прошу скинути додаткові фото, що не співпадають зі спільними. Тут один з продавців зникає з OLX, тобто на сайті пише, що такого продавця не існує.
Питання - де тут уловка, якщо зникає продавець з низькою ціною. Чи це просто приколи?

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

31 Відредаговано jasonua (2021-03-27 22:45:10)

Re: Внимание! Мошенничество!

Doc написав:

Питання - де тут уловка, якщо зникає продавець з низькою ціною. Чи це просто приколи?

Продавець з низькою ціною - кидала зек...
Такі мудаки сидять на зоні, знаходять оголошення, копіюють фото, створюють таке саме оголошення з тими самими фото і меньшою ціною. Кидають людей на завдатки поки їх не блокують на олх... Доречі профіля з старою реєстрацією вони купують...Тому дата реєстрації - не показник..
На олх є хороша функція-безпечна олх доставка по новій пошті. Правда не на всі товари вона діє!(((
Але у профілі продавців висвічує інфа скільки безпечних олх доставок вони зробили.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

32 Відредаговано Basilio_Cat (2021-03-27 23:01:03)

Re: Внимание! Мошенничество!

jasonua написав:

Кидають людей на завдатки

100 грн. з кожного з 10 охочих купити ))

jasonua написав:

На олх є хороша функція-безпечна олх доставка по новій пошті.

На жаль теж не дуже вона небезпечна.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

33

Re: Внимание! Мошенничество!

Basilio_Cat написав:

На жаль теж не дуже вона небезпечна.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

34

Re: Внимание! Мошенничество!

Doc написав:

Питання - де тут уловка

берут небольшую предоплату, но товар не высылают.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

35

Re: Внимание! Мошенничество!

jasonua, а хіба OLX не має української?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

36

Re: Внимание! Мошенничество!

jasonua,
В рекламі як завжди все дуже гарно, але не без підводних каменей.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

37

Re: Внимание! Мошенничество!

floyd47 написав:

jasonua, а хіба OLX не має української?

Є рідна мова!

Basilio_Cat написав:

В рекламі як завжди все дуже гарно, але не без підводних каменей.

Краще попасти на комісію  на доставку на 50грн ніж на завдаток у 300-400грн...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  1

38

Re: Внимание! Мошенничество!

jasonua написав:

Є рідна мова!

так а чому у вас російська?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

39

Re: Внимание! Мошенничество!

Недавно шукав медикаменти ! Препарат по цікавій ціні 300 грн знайшов в інтернеті (реальна ціна в аптеці 400 грн) ! Дзвоню - ми вам перешлемо урпоштою всього за 10 грн, але зробіть передпрату півціни ! Кажу - дякую, позвоню пізніше !
Купив в аптеці у своєму місті за 350 грн по карточці скидок, а вони (лохотронщики) ще дзвонили мені три рази і пропонували скидки !
Ось така фігня малята !

  0

40

Re: Внимание! Мошенничество!

Doc написав:

Шановні, а можна мені роз'яснити таку ситуацію.
Нахожу товар в OLX по певній ціні. Потім знаходжу такий же. Однакові фотографії, майже однаковий опис лота. Але ціна значно вища і більш реальна.
Зв'язуюсь з обома продавцями. Обидва стверджують, що товар саме їх.
Обох прошу скинути додаткові фото, що не співпадають зі спільними. Тут один з продавців зникає з OLX, тобто на сайті пише, що такого продавця не існує.
Питання - де тут уловка, якщо зникає продавець з низькою ціною. Чи це просто приколи?

Поступаю очень просто - отправляйте наложкой. Если продавец соглашается, то тогда можно рассмотреть варианты - купить с доставкой и аналогичные.

  0

41

Re: Внимание! Мошенничество!

floyd47 написав:

так а чому у вас російська?

Де це у мене російська?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

42

Re: Внимание! Мошенничество!

це ж ваше відео?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

43

Re: Внимание! Мошенничество!

floyd47, там же есть канал в видео OLX Україна

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

44

Re: Внимание! Мошенничество!

floyd47, це канал не мій а з олх.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

45

Re: Внимание! Мошенничество!


тепер про власний свіжий досвід.
вчора. дзвінок тіпа від клерку Прівєтбанку з номеру 067 811 07 02. називає моє ім'я та по батькові. доводить інфу, шо якісь підозрілі три транзакції були по моїй картці. дві з них вночі. зняття коштів та поповнення картки якогось чоловіка. звісно ж, мене це серйозно насторожило, оскільки було єдине поповнення чужої (жіночої) картки за останні пів року (а саме поповнення картки жінки десь тиждень тому). питає той "клерк" з голосом мешканця західної України: а скільки приблизно було коштів на моїй картці? я сказав (я вже потім зрозумів, шо отим питанням вони приціновувалися, скільки ж з мене можна "збити"). потім каже, шо на картці залишок 101 з копійками гривень. ну, чесно кажучи, я трохи засумував, але не сильно, таяк до грошей відношення у мене зовсім не як до ікони.
тут він додає, тіпа рішення проблеми є, але краще (якшо я не проти) він мене з'єднає з головним київським офісом банку. це, тіпа, не довго, секунд 30-40. кажу, гаразд, з'єднуйте. поки я чекав (близько 20-25 сек), ніякого там пілікання чи якоїсь музики (ну, знаєте, як зазвичай при подібних з'єднаннях) у слухавці не було.
аж от намальовується жіночий голос, який чомусь вперто (попри мою українську) не переходить з мови окупанта на офіційну національну. здається, у самому кінці нашої розмови вона таки перейшла на мову, але я не впевнений, бо ж був трохи напружений та схвильований. хочу замітити, шо я вже подумки приготувався до запитань про дані моєї карта, але до того так і не дійшло. та жіночка з "головного відділення Прівєтбанку" казенно-напівсуровим голосом мені запропонувала два вирішення проблеми: звернутися до поліції або ж витратити хвилин 40-50 та відновити "вкрадені" кошти. забув ше одну детальку: ше й кредит мені чужий "пришили" у 15 тис. грн. це, мабуть, зорієнтувалися на той залишок на картці, шо я їм назвав.
ну, тут я вже остаточно здогадався, шо то є чистий розводняк. я ше її трохи послухав та сам поклав слухавку, подякувавши їй та сказавши, шо звернуся до відділку поліції.
подальші мої дії. оскільки було запитання від чолов'яги, чи користуюся я Приват24, я змінив пароль у Приват24, потім перевірив наявність коштів на картках, потім заїхав до найближчого відділення Прівєтбанку, перевірив картку у банкоматі, поспілкувався з банківським клєрком на цю тему (рідкий випадок, шо в офісі жодного клієнта не було!!!). показав їй номер, з якого мені телефонували, вона сказала, що номер їй не знайомий. подякував їй та сказав, шо обов'язково заїду у поліцейський відділок. все. такі от схеми для довірливих та неврівноважених білявок.
будьте, уважними, не будьте довірливими, не хворійте, нехай щастить!
Слава Україні!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Larsen2

46

Re: Внимание! Мошенничество!

нові види шахрайства при продажу автівки:

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0